-17%
keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars" bílá
130x

keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars"

399 Kč
329 Kč

Další nabídka za 450 Kč

Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars pomůže vašim dětem bez problémů dosáhnout všude tam, kam potřebují a navíc se tak samy naučí zvládat hygienické návyky. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu nožiček. Maximální nosnost zátěže 50 kg.

Od prodejce MALL
keeeper Dětská vanička 87cm "Stars" s integrovaným lehátkem bílá
9x

keeeper Dětská vanička 87cm "Stars" s integrovaným lehátkem

1 039 Kč
922 Kč

Další nabídky od 1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská vanička 87cm Stars s integrovaným lehátkem a nezaměnitelným tvarem je praktické řešení pro ty nejlepší koupele. Vanička má lehátko, které lze použít i jako sedátko, uzávěr na vypouštění vody, měkkou rukojeť a přihrádku a na nutné nezbytnosti.

Od prodejce MALL
keeeper Vanička 84cm "Stars" se zátkou bílá
15x

keeeper Vanička 84cm "Stars" se zátkou

439 Kč
419 Kč

Vanička 84cm Stars se zátkou má zaoblený tvar a nedovolí jediné škrábnutí. Maminky si mohou v klidu odložit mýdlo na integrované držáky. Vanička je svým anatomickým tvarem velmi pohodlná pro dítě i pro maminku.

Od prodejce MALL
keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Stars" bílá
55x

keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Stars"

219 Kč
209 Kč

Další nabídka za 318 Kč

Stupínek k WC/umyvadlu Stars je pro malé děti, které ještě pořádně nedosáhnou tam, kam potřebují. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu stoličky snižuje riziko uklouznutí. Maximální hmotnost zátěže je 50 kg.

Od prodejce MALL
keeeper Adaptér na WC "Stars" bílá
45x

keeeper Adaptér na WC "Stars"

219 Kč
209 Kč

Adaptér na WC Stars je speciální pomůckou pro děti, které začínají samy chodit na toaletu. Jedná se o zmenšenou kopii běžného prkénka, a tak zabraňuje proklouznutí dítěte do mísy.

Od prodejce MALL
keeeper Adaptér na WC "Panda"
8x

keeeper Adaptér na WC "Panda"

219 Kč
209 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský adaptér na WC je opatřen protiskluzovou vrstvou, díky které zůstane na svém místě. Anatomické tvarování a vysoká opěrka zajistí Vašemu děťátku pohodlí. Adaptér Keeeper usnadní dítěti přechod z nočníku na klasický záchod. Děti jistě zaujme obrázek Pandy.

Od prodejce MALL
keeeper Sedátko na WC Hippo, bílá
99x

keeeper Sedátko na WC Hippo

229 Kč

Další nabídka za 199 Kč

Sedátko pro děti Hippo na wc s obrázkem hrocha z kvalitního plastu. Je velmi lehké a snadno přenosné. Na spodní straně protiskluzová úprava. Sedátko Hippo pomůže vašemu dítěti zvyknout si na používání toalety.

Od prodejce MALL
-17%
keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Panda"
4x

keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Panda"

399 Kč
329 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám praktického pomocníka pro vaše děťátko a tím je dvojstupínek k WC/umyvadlu značky Keeeper v bílé barvě s motivem pandy. Pomůže vašim dětem bez problémů dosáhnout všude tam, kam potřebují a díky tomu se tak samy naučí zvládat i hygienické návyky. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu nožiček.

Od prodejce MALL
keeeper Dětský nočník Hippo, zelená
81x

keeeper Dětský nočník Hippo

246 Kč

Nočník Hippo s anatomickým tvarováním a vysokou opěrkou, která poskytuje dítěti pohodlné posazení. Zvýšená centrální sekce zabraňuje vyšplíchnutí obsahu nočníku.

Od prodejce MALL
keeeper Dvojstupínek Hippo, bílá
93x

keeeper Dvojstupínek Hippo

399 Kč
359 Kč

Dětský dvojstupínek – stupátko usnadní dětem přístup k umyvadlu v koupelně při čištění zubů a na toaletě. Spodní i vrchní strana protiskluzová.

Od prodejce MALL
-19%
keeeper Stojan na vaničku Universal
41x

keeeper Stojan na vaničku Universal

1 239 Kč
999 Kč

Stojan na vaničku Universal je skládací, univerzální stojan pro dětskou vaničku z kolekce značky Keeeper. Unikátní konstrukce a vysoce kvalitní materiál, ze kterého je vyroben, zajišťuje pohodlí a bezpečnost.

Od prodejce MALL
keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Peppa"
6x

keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Peppa"

449 Kč
429 Kč

Představujeme vám praktického pomocníka pro vaše děťátko a tím je dvojstupínek k WC/umyvadlu značky Keeeper v šedé barvě s motivem prasátka Peppy. Pomůže vašim dětem bez problémů dosáhnout všude tam, kam potřebují a díky tomu se tak samy naučí zvládat i hygienické návyky. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu nožiček.

Od prodejce MALL

Svěží nová značka Keeeper německé skupiny OKT, předního dodavatele plastových výrobků pro domácnost s dlouhou tradicí sahající až k roku 1986, přináší neotřelý design, barvy a zároveň klade vysoký důraz na praktičnost. Udělejte vaší rodině uklízení jednodušší pomocí úložných boxů Keeeper. Uspořádejte své dokumenty, osobní poklady a svým ratolestem vyberte úložný box na hračky. Váš domov bude klidný, budou-li v něm všichni spokojeni.