Kimicar Alcobril prostředek na podlahy lesklé 1 l
83 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Alcobril prostředek na podlahy lesklé 1 l – leštící alkoholový čisticí prostředek s vůní pro čištění a sanitaci beze šmouh pro všechny lesklé povrchy.


Kimicar Kimicar Creampel krém na kůži 250 ml
183 Kč

Kimicar Creampel krém na kůži 250 ml – vyživující a hydratační krém-gel pro všechny typy kůže. Nezbytný k udržení přirozené pružnosti a hebkosti kůže, zabraňuje tvorbě prasklin v důsledku jejího stárnutí. Dlouhodobě uchovává původní vzhled i barvu. Cena je za 1 ks.


Kimicar Kimicar Deterpel regenarace a číštění kůže 500 ml
156 Kč

Kimicar Deterpel regenarace a číštění kůže 500 ml – regenerační, čistící a osvěžující přípravek pro všechny části z přírodní a systetické kůže jakéhokoli typu a jakékoli barvy. Znovu dodává kůži její přirozenou hebkost a pružnost, zabraňuje tvorbě prasklin v důsledku jejího stárnutí.


Kimicar Kimicar Etoile Piatti ruční mytí nádobí 5 l
217 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Etoile Piatti ruční mytí nádobí 5 l – vysoce účinný extrémně koncentrovaný čistící prostředek. Výrobek pro ruční mytí nádobí, sklenic, šálků atd. Stačí velmi malá dávka k rychlému zajištění čistoty a hygieny. Odstraňuje zápach a nedráždí ruce. Cena je uvedna za 1 ks. .


Kimicar Kimicar Fantasy neutralizátor pachů a osvěžovač 800 ml
175 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Fantasy neutralizátor pachů a osvěžovač 800 ml – koncentrovaný neutralizátor pachů a osvěžovač, který okamžitě neutralizuje nepříjemné pachy a provoní prostory, jako jsou toalety, kuchyně, auta, tělocvičny, kanceláře, atd.


Kimicar Kimicar For Resin 200 ml
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar For Resin – rozpouští borovou pryskyřici a odlučuje sůl z celého vozidla, s velmi dobrým účinkem na sklo a na laky obecně. Způsob použití: Nastříkejte na povrch a po chvíli vyčištěte hadříkem.  


Kimicar Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 1 l
162 Kč

Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 1 l – vysoce účinný čistící přípravek k rychlému mytí osobních a nákladních automobilů. Není třeba čistit houbou ani kartáčem, stačí nastříkat přípravek naředěný vodou a opláchnout studenou vodou v myčce.


Kimicar Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 12 kg
1 462 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 12 kg – vysoce účinný čistící přípravek k rychlému mytí osobních a nákladních automobilů. Není třeba čistit houbou ani kartáčem, stačí nastříkat přípravek naředěný vodou a opláchnout studenou vodou v myčce.


Kimicar Kimicar Kilav Moscerini odstraňovač hmyzu z laku a skla 500 ml
114 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Kilav Moscerini 500 ml – odstraňovač hmyzu z laku a skla. Odstraňuje mušky a skvrny po hmyzu z lakovaných povrchů a čelního skla automobilů. Používá se rovněž k čištění hran, dveří a skříně motoru. Cena je uvedena za 1 ks.


Kimicar Kimicar Kilav Shampoo - autošampón pro ruční mytí 1 l
81 Kč

Kimicar Kilav Shampoo autošampón pro ruční mytí 1 l – super koncentrovaný autošampon neutrální vůči všem typům laků. Díky dostatečnému množství vytvářené pěny jej lze používat jako víceúčelový čistící prostředek, kromě toho má vynikající samolešticí a samoschnoucí vlastnosti.


Kimicar Kimicar Kilav Shampoo+ Cera - autošampón s voskem pro ruční mytí 1 l
108 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimacar Kilav Shampoo+ Cera autošampón s voskem pro ruční mytí 1 l – absolutně neutrální vůči všem typům laků. Obohacen voskem pro zvýšení lesku automobilu, ochrany proti povětrnostním vlivům a pro lepší schnutí. Pomocí rukavice nebo houby umyjte celé auto a opláchněte. Cena je uvedena za 1 ks.


Kimicar Kimicar Magic Cruscotto 600 ml - vanilka
117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar magic cruscotto – vanilka Speciálně vyvinutý výrobek k obnově přístrojových desek jakékoli barvy bez nutnosti leštění. Vhodný také k čištění ozdobných lišt z leštěného ořechu, dřeva, kůže a syntetických částí. Cena je uvedena za 1 ks.  


Kimicar Kimicar Magic nero gomme na pneumatiky 500 ml
116 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Magic nero gomme na pneumatiky 500 ml – dodává pneumatikám a gumovým rohožím původní barvu, kromě toho je chrání před slunečními paprsky a prasklinami. Používá se také na nárazníky a lišty. Cena je uvedena za 1 ks.


Kimicar Kimicar Polilega na čištění ráfků 500 ml
116 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Polilega na čištění ráfků 500 ml – super přípravek k čištení a leštění všech typů ráfků automobilů, zejména ráfků z lehkých slitin. Odstraňuje povlak bez nustnosti ručního zásahu, stačí postříkat a opláchnout tlakovou vodou. Cena je uvedena za 1 ks.


Kimicar Kimicar Polinet Univerzál čistící prostředek 800 ml
134 Kč

Kimicar Polinet univerzál 800 ml – vysoce účinný tekutý čistící prostředek. Používá se na umakartové povrchy, kuchyně, keramiku, plasty, plachty, lakované a chromované povrchy, koženkové sedačky, tkaniny, trouby, hygienická zařízení, obrábějící stroje. Úžasná vůně.


Kimicar Kimicar Reflex Dry 800 ml
217 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Reflex Dry – čistí karosérii ( včetně zbytků od hmyzu a pneumatik) bez vody. Leští a chrání lakované povrchy a plasty díky využitému vzorci nanotechnologie.  


Kimicar Kimicar Smacchia 3 kyselý odstraňovač skvrn z textilií 1 l
154 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Smacchia 3 kyselý odstraňovač skvrn z textilií 1 l – kyselý odstraňovač skvrn z textilií. Odstraňuje skvrny od rzi,hliníkové šedi,cementu,minerálů,měděnky. Použití: aplikujte několik kapek na skvrnu a vložte oděv do pračky. Cena je uvedena za 1 ks.