Kimicar Kimicar Neobrill leštidlo do myčky 12 kg
846 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Neobrill leštidlo do myčky 12 kg – profesionální leštidlo. Koncentrovaný prostředek pro profesionální myčky nádobí s leštícím účinkem. Zanecháváv nádobí a sklenice lesklé a zářící, bez zápachu a šmouh, a to i v případě velmi tvrdé vody. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar Neobrill leštidlo do myčky 1 l
115 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Neobrill leštidlo do myčky 1 l – profesionální leštidlo. Koncentrovaný prostředek pro profesionální myčky nádobí s leštícím účinkem. Zanecháváv nádobí a sklenice lesklé a zářící, bez zápachu a šmouh, a to i v případě velmi tvrdé vody. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 12 kg
1 604 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 12 kg – vysoce účinný čistící přípravek k rychlému mytí osobních a nákladních automobilů. Není třeba čistit houbou ani kartáčem, stačí nastříkat přípravek naředěný vodou a opláchnout studenou vodou v myčce.

Kimicar Kimicar Forum odstranění usazenin 1 l
115 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Forum odstranění usazenin 1 l – čistící prostředek na odstraňování usazenin pro wc, sprchy, bazény atd. Nové složení a okamžitý účinek. Rozpouští nánosy rzi, vodního kamene, bakterií atd. Díky směsi povrchově aktivních látek zajišťuje dokonalou sanitaci.

Kimicar Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 1 l
177 Kč
Doprava zdarma

Kimicar Kilav Extra čistící přípravek 1 l – vysoce účinný čistící přípravek k rychlému mytí osobních a nákladních automobilů. Není třeba čistit houbou ani kartáčem, stačí nastříkat přípravek naředěný vodou a opláchnout studenou vodou v myčce.

Kimicar Kimicar Antistatik Multifunkční proti prachu s vůní 800 ml
106 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Antistatik Multifunkční prosti prachu s vůní 800 ml – multifunkční přípravek proti prachu s vůní a hygienizačním účinkem. Odstraňuje šmouhy, otisky a skvrny, přičemž zanechává ošetřenou plochu čistou, obnovenou a příjemně provoněnou, má i antibakteriální účinek.

Kimicar Kimicar Bagnobello na vodní kámen 800 ml
108 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Bagnobello na vodní kámen 800 ml – odvápňovací čistící leštící a hygienizační prostředek pro vodovodní baterie, sprchové kouty, sanitární keramiku a veškeré povrchy z nerez oceli. je to vynikající bělící prostředek na spáry obkladů. Příjemně voní. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar DS 13 čistící přípravek pro automatické myčky nádobí 1 l
121 Kč
Doprava zdarma

Kimicar DS 13 čistící přípravek pro automatické myčky nádobí 1 l – koncentrovaný čistící prostředek pro automatické myčky nádobí. Výrobek je určen pro umývání nádobí, sklenic, šálků. Dokonale čistí a zanechává nádobí lesklé a beze šmouh. Je navržen přímo pro bary, a to i v případě velmi tvrdé vody…

Kimicar Kimicar Fantasy neutralizátor pachů a osvěžovač 800 ml
185 Kč
Doprava zdarma

Kimicar Fantasy neutralizátor pachů a osvěžovač 800 ml – koncentrovaný neutralizátor pachů a osvěžovač, který okamžitě neutralizuje nepříjemné pachy a provoní prostory, jako jsou toalety, kuchyně, auta, tělocvičny, kanceláře, atd.

Kimicar Kimicar Hygiene-K čištění a dezinfekce 1 l
132 Kč
Doprava zdarma

Kimicar Hygiene-K čištění a dezinfekce 1 l – vysoce koncentrovaný prostředek pro čištění a dezinfekci omyvatelných povrchů v potravinářském průmyslu a v profesionálních kuchyních včetně nerezových povrchů. Eliminuje zápachy a zanechává příjemnou vůni čistoty. Je vytvořen z amonných solí.

Kimicar Kimicar Master Grill silný odmašťovač 800 ml
136 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Master Grill silný odmašťovač 800 ml – super silný odmašťovač na trouby, grily, varné desky, pekáče apod. Je vhodný jak k ručnímu čištění tak pro nové profesionální troupy s integrovaným mycím systémem. Připraven k použití. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar Noval polvere prášek dezinfekční na praní 10 kg
882 Kč
Doprava zdarma

Koncentrovaný prací prostředek pro profesionální pračky s antibakteriálním účinkem. Koncentrát aktivních látek se super silným prostředkem na odstraňování skvrn i při nízkých teplotách. Chrání barvu, dodává prádlu měkkost a má odvápňovací účinek. Použití: 20–30 g výrobku na kg prádla.

Kimicar Kimicar Polinet Univerzál čistící prostředek 800 ml
133 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimicar Polinet univerzál 800 ml – vysoce účinný tekutý čistící prostředek. Používá se na umakartové povrchy, kuchyně, keramiku, plasty, plachty, lakované a chromované povrchy, koženkové sedačky, tkaniny, trouby, hygienická zařízení, obrábějící stroje. Úžasná vůně.

Kimicar Kimicar Smacchia 3 kyselý odstraňovač skvrn z textilií 1 l
168 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Smacchia 3 kyselý odstraňovač skvrn z textilií 1 l – kyselý odstraňovač skvrn z textilií. Odstraňuje skvrny od rzi, hliníkové šedi, cementu, minerálů, měděnky. Použití: aplikujte několik kapek na skvrnu a vložte oděv do pračky. Cena je uvedena za 1 ks.

Kimicar Kimicar Smacchia OXI bělící přípravek na bázi aktivního kyslíku 800 ml
99 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Smacchia OXI bělící přípravek na bázi aktivního kyslíku 800 ml – hygienizační bělící prostředek na bázi aktivního kyslíku. Odstraňuje všechny skvrny především organického původu i při nízkých teplotách, přičemž zároveň chrání textilie i barvy. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

Kimicar Kimicar Stop-Kal kyselý prostředek na odstranění usazenin 800 ml
127 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kimicar Stop-Kal kyselý prostředek na odstranění usazenin1 l – kyselý prostředek na odstraňování usazenin s vůní. Je vhodný k odvápnění, odstranění rzi a nečistot ze sanitární keramiky, nerezových dřezů, hrnců na těstoviny, nádobí, sprchových koutů, van, WC a keramických obkladů.