KPH Fotoalbum Vintage news 300 foto černé
345 Kč

Fotoalbum Vintage news v černo bílem modrém provedení. Přebal fotoalba na 300 fotografii formátu 10×15 cm s místem na popis je zhotoven potiskem starých novin v černo bílem tónu, který se bude líbit milovníkům starých časů.

KPH Fotoalbum klasické Elements hnědé
349 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v hnědém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 zelené
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v zeleném provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum Tradition zelené
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum velkorysého rozměru 36×36 centimetrů v zelené variantě. Pokud máte hodně fotek a chcete je mít v jednom fotoalbu je tohle album to pravé. Album je potažené průhledným laminem, které ochrání vaše fotky.

KPH Fotoalbum 400 Old box černé
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní sada dvou fotoalb v ochranné krabici v černé barvě. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré
440 Kč

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v modré variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.

KPH Fotoalbum 400 Old box modré
799 Kč

Elegantní sada dvou fotoalb na 400 fotografií v ochranné krabici v modré barvě. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu. Na hřbetech jsou bohatě zlaceny a doplněny kovovým rámečkem, do kterého zasunete štítek s tématem fotek uložených v albu.

KPH Fotoalbum Zajda růžové
599 Kč

Klasické fotoalbum Zajda v růžových barvách pro fotky dětí a miminek. Na přední desce najdete roztomilého méďu doplněného lesklými srdíčky. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum Natur 300 bílé
369 Kč

Fotoalbum 300 photos má desky potažené papírem přírodní a bílé barvy bez laminace. Působí neformálním přirozeným dojmem a vašim fotkám bude jistě slušet. Fotky ochrání laminované desky a systém průhledných kapes na papírových listech.

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy růžové
379 Kč

Fotoalbum na 300 fotek 10×15 cm s růžovým dinosaurem a blýskavou ražbou na deskách. Laděno do starorůžového odstínu. Album obsahuje systém průhledných kapes na papírových listech a vedle každé fotografie je místo na popis události.

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy modré
379 Kč

Fotoalbum na 300 fotek 10×15 cm s zeleným dinosaurem a blýskavou ražbou na deskách. Laminované desky pro lepší údržbu. Album obsahuje systém průhledných kapes na papírových listech a vedle každé fotografie je místo na popis události.

KPH Fotoalbum Vintage news 300 foto hnědé
345 Kč

Fotoalbum Vintage news ve světle hnědém provedení. Přebal fotoalba na 300 fotografii formátu 10×15 cm s místem na popis je zhotoven ze zažloutlých starých novin, který se bude líbit milovníkům starých časů.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 hnědé
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v hnědém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 400 foto Shinning černé
399 Kč

Fotoalbum Shinning na 400 fotografií 10×15 cm s bílými deskami a černým potiskem s barevnými květy. Na přední straně desek je okénko pro vložení fotografie. Fotografie se vkládají do průhledných kapes, vedle kterých je místo na jejich popis. Za několik let je tato nápověda neocenitelná.

KPH Fotoalbum 300 Old box zelené
499 Kč

Elegantní sada tří foto-alb typu kniha v zelené barvě na 100 fotografií v ochranné krabici. Do boxu tedy uložíte 300 fotek 10×15 cm. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu.

KPH Fotoalbum Child růžové 200
369 Kč

Růžové fotoalbum Child s puntíky na fotky vašich dětí má šitou vazbu a okénko na titulní fotografii na předních deskách. Jsou tři barevné varianty.. Album má systém průhledných kapes na papírových listech k zasunutí 200 fotografií formátu 10×15 cm. Vedle fotek je místo na jejich popis.

KPH Fotoalbum 300 Old box červené
499 Kč

Elegantní sada tří foto-alb typu kniha v červené barvě na 100 fotografií v ochranné krabici. Do boxu tedy uložíte 300 fotek 10×15 cm. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 hnědé
345 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v hnědém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 zelené
345 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v zeleném provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH
190 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

KPH Fotoalbum Puntík 200 černé
239 Kč

Fotoalbum zasunovací s bílými puntíky na černých deskách pro 200 fotografií 10×15 cm s popisem. K uložení fotografií slouží systém průhledných kapes na papírových listech.

KPH Fotoalbum My life modré
585 Kč

Užijte si klasické fotoalbum My life pro fotky miminek i větších dětí v modré barvě. Na laminovaných deskách je otvor pro vložení vlastní fotky a mašlička s kovovým přívěškem. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

KPH Fotoalbum svatební Gentle love červené
566 Kč

Svatební fotoalbum pro zamilované páry a novomanžele k kontrastních černočervených barvách. Na přední desce je otvor pro vložení vlastní fotky a mašle doplněná ražbou v potahu. Album působí solidním a kvalitním dojmem.

KPH Fotoalbum Baby Girafe modré
379 Kč

Dětské zasunovací fotoalbum Girafe s okénkem k vložení fotografie na přední desce alba. Modrá varianta pro chlapečky. Maximální kapacita je 300 fotografií 10×15 cm. K uložení slouží systém průhledných zasunovacích kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo na popis.

KPH Fotoalbum svatební Elle bílé
535 Kč

Svatební foto-album Elle v klasické bílé barvě s květinkami a korálky na deskách. Do otvoru na přední desce si vložte svoji fotografii ze svatby a dotvořte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Fotoalbum Baby Girafe růžové
379 Kč

Dětské zasunovací fotoalbum Girafe s okénkem k vložení vaší úvodní fotografie na přední desce alba. Růžová varianta pro holčičky. Maximální kapacita je 300 fotografií 10×15 cm. K uložení slouží systém průhledných zasunovacích kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo na popis.

KPH Fotoalbum klasické Elements modré
349 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum svatební Elle béžové
535 Kč

Svatební foto-album Elle v jemně béžové barvě s květinkami a korálky na deskách. Do otvoru na přední desce si vložte svoji fotografii ze svatby a dotvořte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 modré
345 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum klasické Butterfly modré
499 Kč

Klasické foto-album Butterfly jednoduchého a elegantního designu. Potaženo je hnědým, naturálně vypadajícím papírem se slepotiskovou ražbou motýla. Modrý hřbet alba je vyroben ze zvláštního potahu, který mění strukturu dle dopadajícího světla. Snažili jsme se ji vyfotit ale není to lehké zachytit.

KPH Dětské fotoalbum Malý klaun modré
499 Kč

Klasické fotoalbum malý klaun na fotky vašich dětí s modrými puntíky a čepičkou. Na předních deskách alba je otvor pro vložení fotky vašeho milého malého klauna. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum 300 Old box modré
499 Kč

Elegantní sada tří foto-alb typu kniha v modré barvě na 100 fotografií v ochranné krabici. Do boxu tedy uložíte 300 fotek 10×15 cm. Alba vypadají jako svazky ze starých knihoven a ocení je hlavně milovníci klasického vzhledu.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon růžové
499 Kč

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v růžovém provedení. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum Baby elefant modré
475 Kč

Fotoalbum Baby elefant se slonem pro fotky vašich dětí v modré variantě. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek z kvalitního silného kartonu a mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

KPH Dětské fotoalbum Baby vision růžové
440 Kč

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v růžové variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.

KPH Fotoalbum My heart modré
440 Kč

Fotoalbum My heart s modrým srdíčkem na přední desce. Vhodné pro fotky zamilovaných párů a kardiaků. Potaženo je heboučkým přírodním materiálem, doplněno mašličkou a efektním prošitím. Album má šitou vazbu, papírové listy se systémem průhledných kapes a místem na popis vedle každé fotografie.

KPH Fotoalbum Mulberry černé
395 Kč

Fotoalbum Mulberry jednoduchým minimalistickým designem a otvorem pro vaši fotku na přední desce. Album je potaženo lehce zvrásněným měkkým přírodním materiálem bez laminace. Album má šitou vazbu, papírové listy se systémem průhledných kapes a místem na popis vedle každé fotografie.

KPH Fotoalbum Korek černé
399 Kč

Fotoalbum Korek má na deskách otvor pro vložení vlastní fotky. Ten je lemován rámečkem potaženým pravým korkem. Vzhled alba doplňuje černý potah připomínající kůži. Dále má album šitou vazbu, papírové listy se systémem průhledných kapes a místem na popis vedle každé fotografie.

KPH Fotoalbum Baby book modré
370 Kč

Jednoduché a praktické fotoalbum Baby book na fotky vašich dětí v modré variantě. Album má papírové listy listy na šité vazbě se systémem průhledných kapes a místem na popis vedle každé fotografie. Kapacita je 300 fotografií 10×15 centimetru.

KPH Fotoalbum Natur 300 černé
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotoalbum photos má desky potažené papírem přírodní a černé barvy bez laminace. Působí neformálním přirozeným dojmem a vašim fotkám bude jistě slušet. Fotky ochrání laminované desky a systém průhledných kapes na papírových listech.

KPH Fotoalbum klasické Conception žluté
349 Kč

Klasické foto-album Conception v modré variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 černé
345 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v černém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum klasické Conception černé
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické foto-album Conception v černé variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum Wedding Kiss bílé
645 Kč

Svatební fotoalbum potažené bílým materiálem jemně perleťové barvy, která se poměrně těžko fotografuje. Na deskách je tradičně otvor pro vlastní fotku. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Krabice na fotky Camera béžová
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotobox Camera s černou krabicí a béžovým víkem k uložení až 700 ks fotek 10×15 cm. Volné dělící přepážky jsou součástí balení. Dát si do ní můžete samozřejmě cokoliv jiného a když zkombinujete další krásné krabičky z našeho sortimentu máte krásný bytový doplněk.

KPH Fotoalbum svatební Wedding glitter bílé
599 Kč

Svatební fotoalbum Wedding glitter pro fotky z vašeho svatebního dne v tradiční bílé barvě. Na deskách je vzhled doplněn tiskem stříbrné fólie a lesklými kamínky. Do otvoru na přední desce si vložte fotografii novomanželského páru a dotvořte si tak vzhled alba.

KPH Fotoalbum My life růžové
585 Kč

Užijte si klasické fotoalbum My life pro fotky miminek i větších dětí v růžové barvě. Na laminovaných deskách je otvor pro vložení vlastní fotky a mašlička s kovovým přívěškem. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek…

Společnost KPH byla založena jako rodinná firma v roce 1986 v Německu. V současné době je významným exportérem fotorámečků, paspart a fotoalb s příslušenstvím po celé Evropě.

Společnost KPH byla založena jako rodinná firma v roce 1986 v Německu. V současné době je významným exportérem fotorámečků, paspart a fotoalb s příslušenstvím po celé Evropě.