KPH Dětské fotoalbum Baby flower modré
515 Kč

Krásné fotoalbum na fotografie vašich dětí v modré barvě doplněné zlacením srdíček na deskách. Na předních deskách je otvor pro obrázek vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby flower růžové
515 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné fotoalbum na fotografie vašich dětí v růžové barvě doplněné zlacením srdíček na deskách. Na předních deskách je otvor pro obrázek vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby loop modré
475 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické fotoalbum s medvídkem. Desky fotoalba jsou ve světle modré barvě s rámečkem pro vložení fotografie vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby loop růžové
475 Kč

Klasické fotoalbum s medvídkem. Desky fotoalba jsou ve světle růžové barvě s rámečkem pro vložení fotografie vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby stars modré
479 Kč

Klasické dětské fotoalbum modré barvy. Přední desky mají rámeček na titulní fotografii čtvercového formátu a jsou zdobeny padajícími stříbrnými hvězdičkami. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby stars růžové
479 Kč

Klasické dětské fotoalbum růžové barvy s okénkem. Přední desky mají rámeček na titulní fotografii čtvercového formátu a jsou zdobeny padajícími stříbrnými hvězdičkami. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby start modré
485 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum v modré barvě pro fotografie vašich dětí. Desky jsou zdobené medvídkem a slůnětem pro štěstí. Do rámečku na předních deskách si dejte detail fotografie dětí.

KPH Dětské fotoalbum Baby start růžové
485 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum v růžové barvě pro fotografie vašich nejmenších dětí. Desky jsou zdobené růžovou mašličkou, medvídkem a slůnětem pro štěstí. Do rámečku na předních deskách si dejte detail fotografie dětí.

KPH Dětské fotoalbum Baby time 300 modré
320 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské zasunovací fotoalbum na fotografie 10×15 cm s papírovými listy a místem na popis fotografií. Kapacita fotoalba je 300 fotografií, 3 fotografie nad sebou. Desky s jemným modrým potiskem a dvěma okénky pro vložení detailu fotografií.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 černé
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v černém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 hnědé
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v hnědém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 modré
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 zelené
249 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v zeleném provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 zelené
335 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v zeleném provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 13x18 Elements 100 černé
109 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 100 fotografií 13×18 cm v černém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi. Pro uložení fotek slouží systém průhledných zasouvacích kapes.

KPH Fotoalbum 400 foto Bouquet černé
369 Kč

Velkokapacitní fotoalbum Bouquet v černém provedení a květem, jehož jméno neznáme. Album má systém průhledných kapes na papírových listech pro 400 fotek. Vedle každé fotografie je místo na popis, který určitě použijte. Po dlouhých letech si tyto poznámky rádi přečtete a zavzpomínáte.

KPH Fotoalbum 400 foto Bouquet modré
369 Kč

Velkokapacitní fotoalbum Bouquet v modrém provedení a květem, jehož jméno neznáme. Album má systém průhledných kapes na papírových listech pro 400 fotek. Vedle každé fotografie je místo na popis, který určitě použijte. Po dlouhých letech si tyto poznámky rádi přečtete a zavzpomínáte.

KPH Fotoalbum Conception černé 200
249 Kč

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v černé variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum Conception modré 200
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v modré variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum Conception oranžové 200
249 Kč

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v oranžové variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum Conception růžové 200
249 Kč

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v růžové variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum Conception zelené 200
249 Kč

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm v zelené variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum Conception žluté 200
249 Kč

Fotoalbum Conception na 200 fotografií formátu 10×15 cm ve žluté variantě tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této oblíbené sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do žlutého fotky z řepkového pole.

KPH Fotoalbum dětské Bebe modré
574 Kč

Klasické dětské fotoalbum s modrými deskami, na kterých jsou aplikace ve tvaru kapsiček. Desky jsou potažené jemným plátnem. Do rámečku na předních deskách si můžete vložit fotografii svého miminka.

KPH Fotoalbum dětské Bebe růžové
574 Kč

Klasické dětské fotoalbum s růžovými deskami, na kterých jsou tři aplikace ve tvaru kapsiček s motýlky. Desky jsou potažené jemným plátnem. Do rámečku na předních deskách si můžete vložit fotografii svého miminka.

KPH Fotoalbum klasické Butterfly černé
455 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické foto-album Butterfly jednoduchého a elegantního designu. Potaženo je hnědým, naturálně vypadajícím papírem se slepotiskovou ražbou motýla. Černý hřbet alba je vyroben ze zvláštního potahu, který mění strukturu dle dopadajícího světla. Snažili jsme se ji vyfotit ale není to lehké zachytit.

KPH Fotoalbum klasické Butterfly modré
455 Kč

Klasické foto-album Butterfly jednoduchého a elegantního designu. Potaženo je hnědým, naturálně vypadajícím papírem se slepotiskovou ražbou motýla. Modrý hřbet alba je vyroben ze zvláštního potahu, který mění strukturu dle dopadajícího světla. Snažili jsme se ji vyfotit ale není to lehké zachytit.

KPH Fotoalbum klasické Butterfly vínové
455 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické foto-album Butterfly jednoduchého a elegantního designu. Potaženo je hnědým, naturálně vypadajícím papírem se slepotiskovou ražbou motýla. Tmavě červený hřbet alba je vyroben ze zvláštního potahu, který mění strukturu dle dopadajícího světla.

KPH Fotoalbum klasické Conception černé
349 Kč

Klasické foto-album Conception v černé variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception modré
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické foto-album Conception v modré variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception oranžové
349 Kč

Klasické foto-album Conception v oranžové variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception růžové
349 Kč

Klasické foto-album Conception v růžové variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception zelené
349 Kč

Klasické foto-album Conception v zelené variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception žluté
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické foto-album Conception v žluté variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické Conception žluté
349 Kč

Klasické foto-album Conception v modré variantě, které tvrdí, že vzpomínky jsou štěstí. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších pěti barev nebo je mezi sebou kombinovat. Do modrého alba si dejte fotky od moře a do zeleného fotky z chalupy.

KPH Fotoalbum klasické De Luxe černé
376 Kč

Klasické šité fotoalbum černé barvy s decentní ražbou ve stříbrné barvě. Toto album se hodí pro každou příležitost. Desky fotoalba jsou potažené černou tkaninou s příjemnou strukturou.

KPH Fotoalbum klasické De Luxe modré
376 Kč

Klasické šité fotoalbum modré barvy s decentní ražbou ve stříbrné barvě. Toto album se hodí pro každou příležitost. Desky fotoalba jsou potažené modrou tkaninou s příjemnou strukturou.

KPH Fotoalbum klasické Elements hnědé
349 Kč

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v hnědém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum klasické Elements modré
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum klasické Elements zelené
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v zeleném provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum klasické Oversize bílé
717 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedno z největších fotoalb v naší nabídce se příznačně jmenuje Oversize. Do alba se vám vejde fotka velikosti gramofonové desky a má 80 stran pro vlepování fotek a obrázků. Na přední desce je podobně velkorysá fotogalerie – otvory do kterých si vložíte vlastní fotky.

KPH Fotoalbum klasické Oversize černé
717 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedno z největších fotoalb v naší nabídce se příznačně jmenuje Oversize. Do alba se vám vejde fotka velikosti gramofonové desky a má 80 stran pro vlepování fotek a obrázků. Na přední desce je podobně velkorysá fotogalerie – otvory do kterých si vložíte vlastní fotky.

KPH Fotoalbum klasické Photos černé
369 Kč

Klasické fotoalbum s jednoduchým provedením desek potažených neběleným přírodním papírem. Rohy a hřbet fotoalba jsou černé barvy. Série fotoalb bude i pěkným doplňkem vašeho interiéru. Album má 100 stran /50 listů/ mezi kterými je jemný papír, aby ochránil vaše fotografie.

KPH Fotoalbum klasické Photos modré
369 Kč

Klasické fotoalbum s jednoduchým provedením desek potažených neběleným přírodním papírem. Rohy a hřbet fotoalba jsou modré barvy. Série fotoalb bude i pěkným doplňkem vašeho interiéru. Album má 100 stran /50 listů/ mezi kterými je jemný papír, aby ochránil vaše fotografie.

KPH Fotoalbum klasické Photos vínové
369 Kč

Klasické fotoalbum s barevným hřbetem a jednoduchým provedením desek potažených neběleným přírodním papírem. Rohy a hřbet fotoalba jsou vínové barvy. Série fotoalb bude i pěkným doplňkem vašeho interiéru. Album má 100 stran /50 listů/ mezi kterými je jemný papír, aby ochránil vaše fotografie.

KPH Fotoalbum klasické Puntík bílé
349 Kč

Klasické fotoalbum plné elegance a puntíků v bílé variantě. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších čtyř barev nebo je mezi sebou kombinovat. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií.

KPH Fotoalbum klasické Puntík černé
349 Kč

Klasické fotoalbum plné elegance a puntíků v černé variantě. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších čtyř barev nebo je mezi sebou kombinovat. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií.

KPH Fotoalbum klasické Puntík červené
349 Kč

Klasické fotoalbum plné elegance a puntíků v červené variantě. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších čtyř barev nebo je mezi sebou kombinovat. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií.

Společnost KPH byla založena jako rodinná firma v roce 1986 v Německu. V současné době je významným exportérem fotorámečků, paspart a fotoalb s příslušenstvím po celé Evropě.

Společnost KPH byla založena jako rodinná firma v roce 1986 v Německu. V současné době je významným exportérem fotorámečků, paspart a fotoalb s příslušenstvím po celé Evropě.