Ledragomma Gymnastik Ball MAXAFE 65 cm
2x

Ledragomma Gymnastik Ball MAXAFE 65 cm

499 Kč

Gymnastik Ball MAXAFE 65 cm je rehabilitační míč, který je vhodný pro fyzioterapii či fitness, při bolestech zad a pro osoby se špatný držením těla.

Partner: Vivantis
Ledragomma Sedací klín Fit Sit
5x

Ledragomma Sedací klín Fit Sit

599 Kč
Doprava zdarma

Sedací klín Fit Sit je speciální podložka pro správné držení páteře při dlouhotrvajícím sezení, při bolesti zad, vhodná pro tzv. sedavá zaměstnání.

Partner: Vivantis

Italská firma Ledragomma byla založena v roce 1950 a jako taková je prvním výrobcem velkých míčů z kvalitní pružné hmoty. Míče jsou určeny především pro sport, fitness, gymnastiku, ale také jako rehabilitační pomůcka ve zdravotnictví nebo jako výchovně hrací pomůcka ve školství. Díky dlouhodobě bohatým zkušenostem a technologickému zdokonalování dospěla tato firma k realizaci a vývoji materiálu, jako je flexton silpower® (Pat. No. EP 1 409 088 B1 - Pat. No. US 7,144,354 B2). Tento materiál má vynikající pružnost a dodává výrobkům od Ledragommy větší bezpečnost spolu s příjemným pocitem dotyku při používání. Vysoké ohodnocení je potvrzeno novým kvalitativním dokladem dle normy ISO 9001:2008 a 13485:2003 "zdravotnické prostředky". To zaručuje úplnou spokojenost zákazníků, což bylo vždy hlavním cílem firmy Ledragomma.