Lewi Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi
398 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 0,6 metru - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.

Lewi Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi
519 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 1,25 metru – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.

Lewi Břity/box do škrabky 10 ks
120 Kč

Náhradní břity 10 cm pro okenní nebo podlahové škrabky 10 ks – praktický box s 10 ks jednostranných břitů o rozměru 10 cm pro podlahové nebo okenní škrabky Lewi  (25 cm, 120 cm).

Lewi Držák rozmýváku 25 cm Lewi
144 Kč

Držák rozmýváku Bionic Plast 25 cm Lewi – slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.

Lewi Návlek rozmýváku 25 cm Lewi
136 Kč

Návlek rozmýváku 25 cm White star - klasický návlek pro každodenní čištění – vysoce kvalitní vlákna s dlouhým vlasem. Pro rychlé a efektivní čištění skleněných ploch. Výborné čistící vlastnosti. Lehce omyvatelné. Údržba rozmýváků: Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.

Lewi Návlek rozmýváku 25 cm Power Lewi
168 Kč

Návlek rozmýváku 25 cm Power Lewi – se kombinuje s držákem rozmýváku, není součástí. Typ Power – je s příměsí ostrého vlasu pro dosažení lepšího mechanického čištění. Vhodný na odstranění pevných nečistot jako mouchy zbytky, tmelů a lepidel atd.

Lewi Pilka pro teleskopickou tyč Lewi
555 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pilka pro teleskopickou tyč Lewi 35 cm – pro ulehčení zahradních prací. Uřízněte větve ze země. Neriskujte na žebříku, či štaflích. Pro teleskopické tyče LEWI.

Lewi Průtočné pole 200 cm Lewi
906 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Průtočné pole 200 cm – průtočná tyč – vysoce kvalitní prutočná tyč Lewi umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou. Průtočné tyče a kartáče jsou praktickým pomocníkem v okolí domu.

Lewi Průtočný kartáč černý smíšený vlas 25 cm Lewi
434 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kartáč černý průtočný 25 cm smíšený vlas Lewi - určen pro průtočné pole nebo průtočnou teleskopickou tyč. Umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou. Spolehlivá, odolná odonstrukce, R 1/4“ závit.

Lewi Průtočný kartáč s měkkým vlasem 25 cm Lewi
761 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Průtočný kartáč s měkkým vlasem 25 cm – kartáč je určen pro průtočné pole nebo průtočnou teleskopickou tyč. Umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou. Spolehlivá, odolná odonstrukce, R 1/4“ závit.

Lewi Průtočný kartáč s tvrdým vlasem 25 cm Lewi
567 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Průtočný kartáč s tvrdým vlasem 25 cm – kartáč je určen pro průtočné pole nebo průtočnou teleskopickou tyč. Umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou. Spolehlivá, odolná odonstrukce, R 1/4“ závit. Vlastnosti: materiál – umělá hmota, mosazné šroubení závit – R 1/4“

Lewi Set na mytí oken a zimních zahrad Lewi 13 dílů
2 661 Kč

Set na mytí oken, zimních zahrad nebo solárů Lewi 13 dílů – se skládá z těchto komponentů: teleskop tyč 4 × 1 m 1× griff držák stěrky 1× lišta a gumou 35 cm 1× náhradní guma 35 cm  1× bezpečnostní škrabky 4 cm 1× 5 ks náhradní břity do bezpečnostní škrabky 1× kloubu k teleskopu 1× držák rozmýváku …

Lewi Škrabka na okna Comet
218 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Škrabka na okna Comet 10 cm – břity jsou měnitelné a oboustranné. Vhodné k teleskopické tyči Lewi nebo kombinovat s ruční násadou Comet. Předností této škrabky na okna je možnost zasunout jednoduše břit do škrabky.