Lewi Držák rozmýváku 25 cm Lewi
144 Kč

Držák rozmýváku Bionic Plast 25 cm Lewi – slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.


Lewi Držák rozmýváku 35 cm Lewi
139 Kč

Držák rozmýváku Bionic Plast 35 cm Lewi – slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.


Lewi Držák rozmýváku 45 cm Lewi
151 Kč

Držák rozmýváku Bionic Plast 45 cm Lewi - slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.


Lewi Držák rozmýváku s kloubem 35 cm Lewi
169 Kč

Držák rozmýváku Bionic ALU s kloubem 35 cm Lewi – slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.


Lewi Držák rozmýváku s kloubem 45 cm Lewi
193 Kč

Držák rozmýváku Bionic ALU s kloubem 45 cm Lewi - slouží k profesionálnímu mytí oken, výloh, skleněných příček. Kombinuje se se stěrkou na okna, návlekem rozmýváku v provedení s padem nebo bez a teleskopickou tyčí. Nasazení na tyč přes konus.


Lewi Houba pro FIXI svěrku
47 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Houba velká pro FIXI svěrku na uchycení k teleskopické tyči – velká houba na mytí, dobře drží mycí prostředek, netrhá se.


Lewi Lewi návlek rozmýváku s padem 45 cm
181 Kč

Návlek rozmýváku s padem 45 cm - pad je podélně na jedné straně rozmýváku, který je z materiálu White star. Vhodný pro čištění silně znečištěných ploch, na průmyslové čištění. Vysoce kvalitní vlákna s krátkým vlasem a pad. Přidaný pruh s padem lehce odmyje isilně zaschlou špínu.


Lewi Návlek rozmýváku 25 cm Lewi
136 Kč

Návlek rozmýváku 25 cm White star - klasický návlek pro každodenní čištění – vysoce kvalitní vlákna s dlouhým vlasem. Pro rychlé a efektivní čištění skleněných ploch. Výborné čistící vlastnosti. Lehce omyvatelné. Údržba rozmýváků: Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.


Lewi Návlek rozmýváku 25 cm Power Lewi
168 Kč

Návlek rozmýváku 25 cm Power Lewi – se kombinuje s držákem rozmýváku, není součástí. Typ Power – je s příměsí ostrého vlasu pro dosažení lepšího mechanického čištění. Vhodný na odstranění pevných nečistot jako mouchy zbytky, tmelů a lepidel atd.


Lewi Návlek rozmýváku 35 cm Lewi
151 Kč

Návlek rozmýváku 35 cm – White star je klasický návlek pro každodenní čištění – vysoce kvalitní vlákna s dlouhým vlasem. Pro rychlé a efektivní čištění skleněných ploch. Výborné čistící vlastnosti. Lehce omyvatelné. Údržba rozmýváků: Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.


Lewi Návlek rozmýváku 35 cm Power Lewi
192 Kč

Návlek rozmýváku 35 cm Power Lewi – se kombinuje s držákem rozmýváku, není součástí. Typ Power – je s příměsí ostrého vlasu pro dosažení lepšího mechanického čištění. Vhodný na odstranění pevných nečistot jako mouchy zbytky, tmelů a lepidel atd.


Lewi Návlek rozmýváku 45 cm Lewi
157 Kč

Návlek rozmýváku 45 cm – White star je klasický návlek pro každodenní čištění – vysoce kvalitní vlákna s dlouhým vlasem. Pro rychlé a efektivní čištění skleněných ploch. Výborné čistící vlastnosti. Lehce omyvatelné. Údržba rozmýváků: Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.


Lewi Návlek rozmýváku 45 cm Power Lewi
229 Kč

Návlek rozmýváku 45 cm Power Lewi – se kombinuje s držákem rozmýváku, není součástí. Typ Power – je s příměsí ostrého vlasu pro dosažení lepšího mechanického čištění. Vhodný na odstranění pevných nečistot jako mouchy zbytky, tmelů a lepidel atd.


Lewi Návlek rozmýváku s padem 35 cm Lewi
169 Kč

Návlek rozmýváku s padem 35 cm - pad je podélně na jedné straně rozmýváku, který je z materiálu White star. Vhodný pro čištění silně znečištěných ploch pro průmyslové čištění. Vysoce kvalitní vlákna s krátkým vlasem a padem. Přidaný pruh s padem lehce odmyje i silně zaschlou špínu.


Lewi Profesionální sada na mytí oken Lewi
967 Kč

Profesionální sada na mytí oken a solárních panelů Lewi – obsahuje 7 dílů. Pomocí této sady ušetříte spoustu času a při mytí oken dosáhnete profi výsledků.


Lewi Průtočné pole 200 cm Lewi
906 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Průtočné pole 200 cm – průtočná tyč – vysoce kvalitní prutočná tyč Lewi umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou.  Průtočné tyče a kartáče jsou praktickým pomocníkem v okolí domu.


Lewi Teleskopická průtočná tyč 2 x 120 cm Lewi
1 552 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická průtočná tyč 2 × 120 cm – umožňuje mechanické čištění a zároveň mytí tekoucí vodou. Koncovka pro rychlospojku. Průtočné systémy Průtočné tyče a kartáče jsou praktickým pomocníkem v okolí domu. Na mytí aut, ale i mnoha jiných věcí, jako jsou fasády, atp.


Lewi Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi
398 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 0,6 metru - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi
519 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 1,25 metru – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 2 x 1,5 m Lewi
604 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 1,5 metrů – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 2 x 2 m Lewi
725 Kč

Teleskopická tyč LEWI 2 × 2 metry – vyrobeny z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 3 x 1,5 m Lewi
1 003 Kč

Teleskopická tyč LEWI 3 × 1,5 metry – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 3 x 2 m Lewi
1 269 Kč

Teleskopická tyč LEWI 3 × 2 metry - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 4 x 2,5 m Lewi
1 656 Kč

Teleskopická tyč LEWI 4 × 2,5 metry – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.


Lewi Teleskopická tyč 4 x 2 m Lewi
1 402 Kč

Teleskopická tyč LEWI 4 × 2 metry - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena.