Lilliputiens - 3 kelímky z džungle - hračka do vody
679 Kč

3 veselé kelímky do vody v designu oblíbených postaviček Lilliputiens – slona Alberta, lemura George a krokodýla Anatola! Zkuste do kelímků George, Alberta a Anatola nalít vodu a sledujte, jak se tváře dětí rozzáří, když uvidí mini-vodní trysky.

Lilliputiens - 3 plovoucí lodičky - hračka do vody
540 Kč

Liška Alice, medvídek César a ledňáček uspořádali regatu. Kdo nakonec vyhraje závod? Nepřevrátí se lodičky se závodníky? Vyrobte si z lodičky vlastní malou spršku – otočte lodičku vzhůru nohama, naplňte ji vodou a pozorujte, jak z dírek v „plachtě“ tryská voda.

Lilliputiens -Albert - panel s aktivitami
929 Kč

Zábavná plyšová kamarádka liška Alice ráda baví malé děti. Díky své malé velikosti se dá snadno vzít kamkoliv a nezabere příliš místa. Její rozměry jsou cca 18 × 14 × 9 cm. Hračka má různé aktivity – zrcátko malou sovičku která šustí.

Lilliputiens - Červená Karkulka - míček
325 Kč

Míček Červená Karkulka děti zabaví a navíc jim pomůže s rozvojem motorických schopností a představivosti. Míček je z jemného příjemného materiálu, velikostně akorát pro malé dětské ručičky. Rozměr hračky je cca 10 × 10 cm, hodí se pro děti od 6 měsíců. Lze prát v pračce při 30 °C na jemný cyklus.

Lilliputiens - Červená Karkulka - textilní knížka s kousátkem
343 Kč

Pobavte ty nejmenší krásnou textilní knížkou plnou dobrodružstí s Červenou Karkulkou. Hodí se pro děti od narození. Vtipné kresby a jiné aktivity zaujmou a pobaví každé batole. Knížka má poutko na suchý zip, díky kterému můžete knížku snadno zavěsit na kočárek nebo na postýlku.

Lilliputiens - Dětský batoh s domečkem
909 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný červený batůžek pro holčičky od 3 let s motivem domečku. Batůžek má nastavitelné popruhy, praktické poutko pro přenášení a je uzavíratelný na zip. Batůžek děti využijí na výlety, do školky nebo na kroužky. Rozměry batohu jsou 25 × 27,5 × 12 cm.

Lilliputiens - Dětský batoh s jednorožcem
909 Kč

Veselý růžový batůžek s jednorožcem je ideální pro dívky od 3 let. Batůžek má nastavitelné popruhy, praktické poutko pro přenášení, hrudní pásek a je uzavíratelný na zip. V přední kapse batůžku je průhledné okno a na hlavní kapse je pod lístkem štítek na jméno.

Lilliputiens - Dětský batoh s lemurem
909 Kč

Veselý modrý batůžek s lemurem je ieální pro kluky od 3 let. Batůžek má nastavitelné popruhy, praktické poutko pro přenášení, hrudní pásek a je uzavíratelný na zip. V přední kapse batůžku je průhledné okno a za hlavou lemura je štítek na jméno.

Lilliputiens - Dětský batoh s pirátskou loďkou
909 Kč

Veselý modrý batůžek pro kluky od 3 let s motivem pirátské loďky. Batůžek má nastavitelné popruhy, praktické poutko pro přenášení a je uzavíratelný na zip. Batůžek děti využijí na výlety, do školky nebo na kroužky. Rozměry batohu jsou 27 × 26 cm.

Lilliputiens - Farma - textilní knížka s kousátkem
345 Kč

Pobavte ty nejmenší krásnou textilní knížkou s ilustracemi z prostředí farmy. Hodí se pro děti od 6 měsíců. Vtipné kresby a jiné aktivity zaujmou a pobaví každé batole. Knížka má poutko na suchý zip, díky kterému můžete knížku snadno zavěsit na kočárek nebo na postýlku.

Lilliputiens - hrací kostky - farma
779 Kč

Objevujte s dětmi pestrou farmu. Ideální hračka pro zvídavé děti k rozvoji motoriky a představivosti. Textilní měkké kostky s ilustracemi na téma farmy děti jistě zaujmou a pobaví. Tolik se toho dá z kostiček postavit, shodit a znovu postavit.

Lilliputiens -jednorožec Louise - chrastítko
675 Kč

Krásné plyšové chrastítko pro děti již od 3 měsíců. Jednorožec Louise má k sobě připojenou cinkající malou sovičku, kterou může schovat ve svém bříšku. Velikost hračky je 10 × 29 × 10 cm. Lze prát na 30°C na jemný program.

Lilliputiens - jednorožec Louise - kousátko
259 Kč

Sympatický jednorožec Louise – kousátko pomůže malým dětem v období růstu prvních zoubků. Louise je velmi přítulný a rád se s dětmi mazlí. Navíc děti zaujme jemný šustivým zvukem a rolničkou. Rozměr hračky je cca 12,5 × 9,5 × 5 cm, hodí se pro děti od 3 měsíců.

Lilliputiens - jednorožec Louise - muchláček
675 Kč

Jednorožec Louise je krásný první muchláček pro děti a navíc slouží také jako držák na dudlík pro miminko. Jednorožec je vhodný pro děti od narození, je balen v dárkové krabičce a hodí se jako krásný dárek k narození miminka.

Rozměr hračky je cca 38 cm, rozměr balení je cca 30,5 × 16,5 × 4 cm

Lilliputiens - jednorožec Louise - spirála s aktivitami
1 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná plyšová spirála s aktivitami na kočárek, na autosedačku přináší radost a zábavu batolatům. Na spirále jsou zavěšené 3 aktivní hračky – Kulatá sova s rolničkou, šustící plyšové pěříčko a liška Alice s rolničkou a zrcátkem. Zavěšené aktivity napomáhají smyslovému vývoji miminka.

Lilliputiens - Kravička Vicky s překvapením
909 Kč

Krásný červený batůžek pro holčičky od 3 let s motivem domečku. Batůžek má nastavitelné popruhy praktické poutko pro přenášení a je uzavíratelný na zip. Batůžek děti využijí na výlety do školky nebo na kroužky. Rozměry batohu jsou 25 × 27,5 × 12 cm.

Lilliputiens -krokodýl Anatole - kouzelná knížka do vody
260 Kč

Krokodýl Anatole a jeho přátelé připravili pro děti překvaní. Knížka do vody je vhodná pro nejmenší děti od 12 měsíců. Kouzelná knížka ohromí děti schovanými obrázky. Když knížku ponoříte do vody teplé 32°C a více na stránkách se objeví nové ilustrace.

Lilliputiens - Krokodýl Anatole, panel do vody
649 Kč

Vzdělávací hračka do koupele, kterou budou děti milovat! Tento velký a zábavný krokodýl se snadno připevní na vanu pomocí přísavek. Krokodýl má tři kapsy pro uložení 6 ryb, které děti nejprve pochytají ve vaně a pak rozdělí do kapes podle barvy a počtu.

Lilliputiens - lemur George - chrastítko
649 Kč

Krásný kamarád pro nejmenší děti. Lemur Georges má v bříšku schovávačku pro malého lvíčka. Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců. Velikost hračky je 10 × 29 × 10 cm. Lze prát na 30°C na jemný program.

Lilliputiens - lemur George - muchláček
675 Kč

Veselý lemur Georges je krásný první muchláček pro děti a navíc slouží také jako držák na dudlík pro miminko. Rošťácký lemur určitě vždy rád pohlídá dudlíček, aby se někde neztratil. Lemur je vhodný pro děti od narození, je balen v dárkové krabičce a hodí se jako krásný dárek k narození miminka.

Lilliputiens - Lemur Georges - aktivity
1 022 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavný plyšový kamarád pro děti od 3 měsíců. Na hračce najdete zábavné aktivity, které pomohou rozvíjet smyslové vnímání dítěte. Copak to lemur Georges schovává v kapse? Malého králíčka. Na jedné noze má náš lemur připevněné kousátko, na druhé noze najdou děti malé zrcátko.

Lilliputiens - Lemur Georges - chrastítko a kousátko
609 Kč

Zábavná plyšová hračka pro děti již od narození. Rolnička vydává příjemný zvuk, na nožičkách jsou připevněny dva plastové kousací kroužky, které dětem pomohou při prvním prořezávání zoubků. Na ocásku má hračka poutko na zavěšení na kočárek, na ohrádku nebo nad postýlku.

Lilliputiens - lemur Georges - hračka na kočárek
810 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lemur Georges vás doprovodí, kdykoliv někam pojedete s kočárkem. Můžete ho připevnit na madlo kočárku nebo autosedačky. Na hračce najdete zábavné aktivity, které pomohou rozvíjet smyslové vnímání dítěte: zrcátko, měkoučkého ježka nebo lví kousátko a určitě najdete ještě další překvapení.

Lilliputiens - lemur Georges - knížka do vody
260 Kč

Hračka do vody, vhodná pro nejmenší děti od 18 měsíců. Knížka je ideální hračka pro děti do vany. Upoutá pozornost dětí a pobaví je příběhem, kam mizí voda po koupeli. Rozměry knížky jsou 15 × 15 cm.

Lilliputiens - lemur Georges - malé chrastítko
212 Kč

Roztomilý lemur Georges je měkké textilní chrastítko pro děti od 3 měsíců. Jeho velikost je ideální pro malé dětské ručičky a pro rozvoj jemných motorických dovednost. Dětem se bude líbit jemný zvuk rolničky, která je bezpečně zašitá uvnitř chrastítka.

Lilliputiens - Lemur Georges - míček
325 Kč

Míček lemur Georges pomůže malým dětem s rozvojem motorických schopností a představivosti. Míček je z jemného příjemného materiálu, velikostně akorát pro malé dětské ručičky. Rozměr hračky je cca 10 × 10 cm, hodí se pro děti od 6 měsíců. Lze prát v pračce při 30 °C na jemný cyklus.

Lilliputiens - lemur Georges - textilní knížka s kousátkem
343 Kč

Pobavte ty nejmenší krásnou textilní knížkou s lemurem. Hodí se pro děti od 6 měsíců. Vtipné kresby a jiné aktivity zaujmou a pobaví každé batole. Knížka má poutko na suchý zip, díky kterému můžete knížku snadno zavěsit na kočárek nebo na postýlku. Rozměr knížky je 10 × 10 × 2 cm.

Lilliputiens - lev Jack - hračka na mazlení
549 Kč

Dejte si pozor na lva! Lev Jack je tu od toho, aby děti utěšoval a dal jim velikánské objetí. Hříva z veselých barevných stužek  vybízí malé děti k prozkoumávání. Není to jen obyčejný plyšák, chce být nejlepším kamarádem dítěte po celá léta.

Lilliputiens - lev Jack - kousátko
239 Kč

Veselý lvíček Jack – kousátko pomůže malým dětem v období růstu prvních zoubků. Lev Jack je velmi přítulný a rád se s dětmi mazlí. Navíc děti zaujme jemný šustivým zvukem a rolničkou. Rozměr hračky je cca 17 × 15 × 4 cm, hodí se pro děti od 3 měsíců. Lze prát v pračce při 30 ° C.

Lilliputiens - Lev Jack - míček
325 Kč

Míček Červená Karkulka děti zabaví a navíc jim pomůže s rozvojem motorických schopností a představivosti. Míček je z jemného příjemného materiálu, velikostně akorát pro malé dětské ručičky. Rozměr hračky je cca 10 × 10 cm, hodí se pro děti od 6 měsíců. Lze prát v pračce při 30 °C na jemný cyklus.

Lilliputiens - lev Jack, objevitel - plyšová hračka s aktivitami
929 Kč

Všestranná hračka, která různými druhy zvuků, tvarů a materiálů stimuluje smysly dítěte. Lev Jack je totiž důmyslnou plyšovou vkládačkou. Kdo pozná, že meloun patří do úst a tukan s opičkou do bříška? Rozpoznávání tvarů a úhledné vkládání objektů jsou Jackovy další úkoly pro chytré děti!

Lilliputiens - Lev Jack - zvuková chrastítka
929 Kč

Něžné chrastítko lev Jack se skládá ze 4 dílů samostatných chrastítek. Každé z nich vydává jiný zvuk a rozvíjí tak u dětí sluchové vjemy. Chrastítka se dají spojit pomocí suchého zipu, což napomáhá rozvoji jemné motoriky. Rozměry celého chrastítka jsou 38 × 10 × 8 cm.

Lilliputiens - liška Alice - hračka na mazlení
549 Kč

Liška Alice ve formě měkoučkého plyšáka je ideálním společníkem pro nejmenší. Její tělíčko je příjemné na dotyk a děti se s ní rády pomazlí. Lišku zdobí barevná indiánská čelenka s pírkem a bílé tílko s veselým potiskem.

Lilliputiens - liška Alice - kousátko
259 Kč

Roztomilé liščí kousátko pro nejmenší děti. Liška Alice je velmi přítulná a ráda se s dětmi mazlí. Děti lištička zaujme jemný šustivým zvukem. Rozměr hračky je cca 13,5 × 14 cm, hodí se pro děti od 3 měsíců. Lze prát v pračce při 30 ° C.

Lilliputiens - liška Alice - kouzelná knížka do vody
260 Kč

Hračka do vody, vhodná pro nejmenší děti od 12 měsíců. Kouzelná knížka ohromí děti schovanými obrázky. Když knížku ponoříte do vody teplé 32°C a více na stránkách se objeví nové ilustrace. Liška si tak najednou pluje v lodičce. Rozměry knížky jsou 13 × 13 × 2 cm.

Lilliputiens - liška Alice - loutka s aktivitami
449 Kč

Zábavná plyšová kamarádka liška Alice ráda baví malé děti. Díky své malé velikosti se dá snadno vzít kamkoliv a nezabere příliš místa. Její rozměry jsou cca 23 × 14 × 9 cm. Hračka má různé aktivity – zrcátko, malou sovičku, která šustí.

Lilliputiens - liška Alice - muchláček
675 Kč

Roztomilá liška Alice je krásný první muchláček pro děti a navíc slouží také jako držák na dudlík pro miminko. Hodná lištička určitě vždy ráda dudlík pohlídá, aby se někde neztratil.

Lilliputiens - liška Alice - závěsná hračka
389 Kč

Roztomilá závěsná hračka liška Alice na kočárek nebo na postýlku stimuluje smysly dětí a zároveň jim vykouzlí úsměv na tváři. Hračka má různé aktivity, cinká a šustí. Hračka je vyrobena z bezpečných materiálů. Lze prát na 30°C na jemný program. Určeno pro děti od 3 měsíců.

Lilliputiens - Louise & přátelé - textilní knížka
859 Kč

Textilní knížka obsahuje spoustu nádherných ilustrací, aktivit a také 5 prstových loutek. Knížka dětem pomůže rozvíjet jemnou motoriku, empatii a představivost. Sledujte Louise a její přátele při jejich každodenních příhodách.

Lilliputiens - Malý králíček - chrastítko s rolničkou
397 Kč

Roztomilá plyšová hračka vhodná již pro děti od narození spolehlivě zabaví děti na cestách. Rolnička vydává příjemný zvuk, hlavička při pomačkání šustí , u nožiček je připevněn plastový kroužek, který dětem pomůže při prvním prořezávání zoubků.

Lilliputiens - medvěd César - kousátko
259 Kč

Veselý medvěd César – kousátko pomůže malým dětem v období růstu prvních zoubků. Medvídek César je velmi přítulný a rád se s dětmi mazlí. Navíc děti zaujme jemný šustivým zvukem a rolničkou. Rozměr hračky je cca 12 × 8,5 × 4 cm, hodí se pro děti od 3 měsíců. Lze prát v pračce při 30 °C

Lilliputiens - míček s aktivitami
540 Kč

Modrý míček pomůže malým dětem s rozvojem motorických schopností. Míček je z jemného příjemného materiálu, velikostně akorát pro malé dětské ručičky. Na míčku najdou děti různé textury, barvy a zvuky. Originální dárek pro pobavení dětí od 6 měsíců.

Lilliputiens - miminko Agáta
810 Kč

Textilní hračka miminko Agáta je určena pro děti od 9 měsíců. Malá rozkošná Agáta leží pohodlně v košíku pod přikrývkou a čeká na přebalení a nakrmení. Obličej je vyšitý a vlásky má panenka krásně zrzavé s malými drdůlky.

Značka Lilliputiens zastupuje belgickou společnost, která se zabývá především výrobou hraček pro nejmenší děti.

Lilliputiens se zaměřuje hlavně na hadrové hračky, jejichž kvalita je extrémně vysoká. Hračky mají svůj příběh, vysokou hrací hodnotu, moderní zábavný design a atraktivní tvary. Nechávají děti objevovat svět kolem sebe hravým a pedagogicky zodpovědným způsobem.

Všechny Lilliputiens hračky a postavy jsou vyrobeny z různých tkanin. Kreativní tým mladých maminek pečlivě vybírá každou použitou tkaninu a barvu. V Lilliputiens myslí také na rodiče. Téměř všechny hračky lze prát v pračce a splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy.

Značka Lilliputiens zastupuje belgickou společnost, která se zabývá především výrobou hraček pro nejmenší děti.

Lilliputiens se zaměřuje hlavně na hadrové hračky, jejichž kvalita je extrémně vysoká. Hračky mají svůj příběh, vysokou hrací hodnotu, moderní zábavný design a atraktivní tvary. Nechávají děti objevovat svět kolem sebe hravým a pedagogicky zodpovědným způsobem.

Všechny Lilliputiens hračky a postavy jsou vyrobeny z různých tkanin. Kreativní tým mladých maminek pečlivě vybírá každou použitou tkaninu a barvu. V Lilliputiens myslí také na rodiče. Téměř všechny hračky lze prát v pračce a splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy.