Muc-Off HELMET VISOR & GOGGLE CLEANING KIT čistící sada

Muc-Off HELMET VISOR & GOGGLE CLEANING KIT čistící sada

299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

NOVÉ BALENÍ PRO UDRŽBU, čIŠTěNÍ A OŠETřENÍ VAŠÍ PřILBY A TAKÉ VHODNÉ JAKO DÁRKOVÉ BALENÍ PRO MOTORKÁřE   BALENÍ OBSAHUJE:

  cestovní obal na uschování

Muc Off Microfibre Polishing Cloth – utěrku z mikrovlákna 

Použitá technologie rozřepeného (děleného).

Partner: MOTONERO
Muc-Off BIKE CLEANER čistič motocyklů 0,5 l

Muc-Off BIKE CLEANER čistič motocyklů 0,5 l

600 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

MUC-OFF BIKE CLEANER čistič motocyklů 0,5 l Koncentrát pro přípravu čistícího prostředku MUC-OFF BIKE CLEANER CONCENTRATE je gelový koncentrát produktu NANO TECH BIKE CLEANER, který si po naředění vodou zachovává všechny funkční vlastnosti tohoto oblíbeného čistidla tak, jak ho znáte.

Partner: MOTONERO

Muc-Off - inovativní výrobky, které pečují o Vaše kola na maximum. Vznik se datuje do Anglie roku 1991, kdy Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Vše začalo speciálním růžovým sprejem na vidlice kol, který se zařadil mezi nejlepší. Nyní je Muc-Off je značka týmů Team Sky a Atherton Racing. Muc-Off vždy chystá něco nového, vyvíjí vše v nejmodernějším výzkumném centru a produkty testuje vlastními jezdci. Muc-Off nabízí kompletní sortiment na mytí kol (odstranění nečistot z rámu, tlumící soustavy, starého maziva a tuků a další), dále prostředky pro ochranu a lesk. Cyklistická maziva mají ucelnou nabídku a díky svému složení patří mezi ty nejlepší na trhu. Samozřejmě Muc-Off nabízí i příslušenství pro péči o kola doma, tak i v cyklistických dílnách.