NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2027 C
3 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá designová crossbody z pravé kůže. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Pod klopou se nachází přední kapsa. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka do ruky NB 0038 C
2 990 Kč

Černá elegantní luxusní kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER bordó dámská peněženka 5104 NB BO
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2046 C
2 890 Kč

Černá luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá NB 2019 C městský batoh
3 590 Kč

Černý kožený proplétaný batoh ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Batoh má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do batohu lze umístit sešit velikosti A4.

NOELIA BOLGER koňaková dámská peněženka 5105 NB KO
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koňaková dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER bordó dámská peněženka 5105 NB BO
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER bordó dámská peněženka NB 5110 BO
1 099 Kč

Bordó dámská kožená peněženka s perforací. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER bordó dámská peněženka NB 5112 BO
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bordó dámská kožená peněženka – penál s perforací. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER bordó kabelka crossbody NB 2025 BO
1 590 Kč

Bordó designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází dvě poutka na uchycení k pásku. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka odepínatelného popruhu je cca 165 cm.

NOELIA BOLGER bordó kabelka crossbody NB 2028 BO
3 690 Kč

Bordó kožená designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka popruhu je cca 125 cm.

NOELIA BOLGER bordó kabelka crossbody NB 2033 BO
2 490 Kč

Bordó dvouzipová z pravé kůže s proplétáním. Kabelka má dvě hlavní zipové kapsy. V jedné naleznete menší zipovou kapsu a v druhé jednu kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka popruhu je cca 145 cm.

NOELIA BOLGER bordó kabelka crossbody NB 2041 BO
3 790 Kč

Bordó proplétaná crossbody z pravé kůže. Kabelka má vpředu praktickou zipovou kapsu. Další zipovou kapsu najdete i na zadní straně kabelky. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip.

NOELIA BOLGER bordó kabelka přes rameno NB 2015 BO
4 390 Kč

Bordó kožená kabelka přes rameno ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho na nošení přes rameno. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5105 NB C
1 199 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5106 NB C
899 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 9 přihrádek na karty, 3 další přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5107 NB C
1 299 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5109 NB C
1 099 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5110 C
1 099 Kč

Černá dámská kožená peněženka s perforací. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5111 C
1 299 Kč

Černá dlouhá dámská kožená peněženka s perforací. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5112 C
1 299 Kč

Černá dámská kožená peněženka – penál s perforací. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 0036 C
1 890 Kč

Černá luxusní crossbody kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 0039 C
2 690 Kč

Černá elegantní klopová kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Kabelka se otevírá pomocí klopy, která je uzavřena dvěma magnetickými patenty. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2001 C
2 890 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2002 C
3 590 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit A4.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2004 C
3 990 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Kabelka má dva hlavní prostory uzavíratelné na zip. V jednom prostoru naleznete vnitřní zipovou kapsy. Ve druhém dvě praktické kapsičky (např. na mobil). Vpředu a vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2005 C
3 990 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vpředu a vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit A4.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2009 C
3 790 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit A4.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2012 C
4 240 Kč

Černá kožená kabelka přes rameno ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho na nošení přes rameno. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2013 C
3 150 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2016 C
3 990 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit velikosti A5.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2017 C
3 590 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vpředu i vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2018 C
2 390 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit velikosti A5.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2025 C
1 590 Kč

Černá designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází dvě poutka na uchycení k pásku. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka odepínatelného popruhu je cca 165 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2028 C
3 690 Kč

Černá kožená designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka popruhu je cca 125 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2032 C
1 750 Kč

Černá kulatá crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a jednu kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází zipová kapsa a dvě poutka na uchycení k pásku. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2033 C
2 490 Kč

Černá dvouzipová z pravé kůže s proplétáním. Kabelka má dvě hlavní zipové kapsy. V jedné naleznete menší zipovou kapsu a v druhé jednu kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka popruhu je cca 145 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2039 C
3 990 Kč

Černá stylová proplétaná klopnovka z pravé kůže. Klopa kabelky se uzavírá pomocí magnetického patentu. Pod klopou se po celé šířce kabelky nachází kapsa na zip. Hlavní prostor kabelky je zipovou kapsou uprostřed rozdělen na dvě části.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2040 C
2 590 Kč

Černá praktická kabelka do ruky i jako crossbody. Kabelka se otevírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a kapsu na zip. Na zadní straně se nachází další zipová kapsa. Kabelka má odepínací prodlužovací popruh. Ten je možné prodloužit až na rozměr zhruba 160 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2041 C
3 790 Kč

Černá proplétaná crossbody z pravé kůže. Kabelka má vpředu praktickou zipovou kapsu. Další zipovou kapsu najdete i na zadní straně kabelky. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2050 C
1 990 Kč

Černá crossbody kabelka z pevné kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 1,3 cm a dlouhý je zhruba 150 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0031 C
2 790 Kč

Černá luxusní shopper kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0032 C
2 790 Kč

Černá luxusní shopper kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0034 C
2 990 Kč

Černá luxusní shopper kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0035 C
3 290 Kč

Černá luxusní business kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Kabelka má dvě hlavní kapsy, které se otevírají na zip. Kapsa, která se nachází více vpředu, má uvnitř dvojkapsu na drobnosti a lehce vypolstrovanou kapsu na tablet nebo notebook.