NOELIA BOLGER koňaková dámská peněženka 5104 NB KO
999 Kč

Koňaková dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER hnědá kabelka přes rameno NB 2044 H
3 790 Kč

Hnědá elegantní shopperka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá od těla kabelky k rameni zhruba 29 cm.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5105 NB C
1 199 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2028 C
3 690 Kč

Černá kožená designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka popruhu je cca 125 cm.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5111 C
1 299 Kč

Černá dlouhá dámská kožená peněženka s perforací. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2072 C
3 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2,5 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2047 C
3 590 Kč

Velká černá luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2075 C
2 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2046 C
2 890 Kč

Černá luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER hnědá dámská peněženka 5105 NB H
1 199 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER hnědá dámská peněženka 5107 NB H
1 299 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka 5107 NB C
1 299 Kč

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2060 C
1 990 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou kapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 1 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0035 C
3 290 Kč

Černá luxusní business kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Kabelka má dvě hlavní kapsy, které se otevírají na zip. Kapsa, která se nachází více vpředu, má uvnitř dvojkapsu na drobnosti a lehce vypolstrovanou kapsu na tablet nebo notebook.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2049 C
3 990 Kč

Velká business černá luxusní shopperka z pevné kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER hnědá kabelka crossbody NB 2012 H
4 240 Kč

Hnědá kožená kabelka přes rameno Noelia Bolger. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho na nošení přes rameno. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER bordó dámská peněženka 5104 NB BO
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2009 C
3 790 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit A4.

NOELIA BOLGER černá NB 2014 C městský batoh
3 590 Kč

Černý kožený batoh ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Batoh má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do batohu lze umístit sešit velikosti A4.

NOELIA BOLGER černá NB 2022 C městský batoh
3 690 Kč

Černý stylový luxusní batoh z pravé kůže. Batoh se otevírá pomocí aktovkového zapínání. Pod klopou se nachází přední kapsa na magnetický patent. Hlavní prostor batohu se zavírá na zip. Uvnitř se nachází praktická zipová kapsa a dvojkapsa na drobnosti.

NOELIA BOLGER červená dámská peněženka 5103 NB CV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na zip. Uvnitř najdete: odepínací poutko, 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 1 vnitřní kapsička na drobné, 6 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER červená kabelka crossbody NB 2017 CV
3 590 Kč

Červená kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vpředu i vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER červená kabelka crossbody NB 2023 CV
2 690 Kč

Červená crossbody s přední kapsou, z pravé kůže. Kabelka se zavírá pomocí zipu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER hnědá kabelka přes rameno NB 2071 H
3 790 Kč

Hnědá dámská kabelka z pravé kůže. Přes celou přední stranu kabelky je klopa. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER koňaková dámská peněženka 5103 NB KO
1 199 Kč

Koňaková dámská kožená peněženka se zapínáním na zip. Uvnitř najdete: odepínací poutko, 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 1 vnitřní kapsička na drobné, 6 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER koňaková dámská peněženka 5107 NB KO
1 299 Kč

Koňaková dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka přes rameno NB 2047 KO
3 590 Kč

Velká koňaková luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka přes rameno NB 2058 KO
2 890 Kč

Koňaková dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na magnet ve střední části kabelky. Uvnitř naleznete praktickou kapsu na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Kabelka je vyrobena z měkoučké kůže. Kabelka má dno široké 29 cm, nahoře je kabelka široká 40 cm.

NOELIA BOLGER koňaková NB 2022 KO městský batoh
3 690 Kč

Koňakový stylový luxusní batoh z pravé kůže. Batoh se otevírá pomocí aktovkového zapínání. Pod klopou se nachází přední kapsa na magnetický patent. Hlavní prostor batohu se zavírá na zip. Uvnitř se nachází praktická zipová kapsa a dvojkapsa na drobnosti.

NOELIA BOLGER béžová kabelka přes rameno NB 2061 SS
3 990 Kč

Béžová (s vintage nádechem) dámská kabelka/batoh z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou kapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruhy je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 4 cm.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5115 C
1 299 Kč

Černá dámská peněženka je vyrobena z prané měkké kůže. Uvnitř naleznete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky. Kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 0039 C
2 690 Kč

Černá elegantní klopová kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Kabelka se otevírá pomocí klopy, která je uzavřena dvěma magnetickými patenty. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2002 C
3 590 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit A4.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2004 C
3 990 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Kabelka má dva hlavní prostory uzavíratelné na zip. V jednom prostoru naleznete vnitřní zipovou kapsy. Ve druhém dvě praktické kapsičky (např. na mobil). Vpředu a vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má dlouhý prodlužovací popruh.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2017 C
3 590 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vpředu i vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2018 C
2 390 Kč

Černá kožená crossbody kabelka ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do kabelky lze umístit sešit velikosti A5.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2025 C
1 590 Kč

Černá designová crossbody z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází dvě poutka na uchycení k pásku. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Maximální délka odepínatelného popruhu je cca 165 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2050 C
1 990 Kč

Černá crossbody kabelka z pevné kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 1,3 cm a dlouhý je zhruba 150 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2055 C
2 390 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor je chráněn zápinkou a zipem. Uvnitř naleznete praktickou kapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2 cm.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2056 C
2 390 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou kapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 1 cm. Kabelka je vyrobena z pevné tvrdší kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2068 C
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na přední straně je kapsa s uzavíráním na magnetický patent. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2073 C
3 590 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2,5 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2076 C
1 750 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Kabelka se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a jednu kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází zipová kapsa a dvě poutka na uchycení k pásku. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2021 C
3 590 Kč

Černá luxusní shopperka z pravé kůže. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku v barvě kabelky. Do kabelky lze umístit sešit velikosti A4. Dno má na šířku 25 cm. U horního zipu je kabelka široká 40 cm…

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2031 C
3 790 Kč

Černá designová klopnovka z pravé kůže. Klopa přes celou přední stranu kabelky se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2045 C
3 590 Kč

Černá luxusní shopperka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Ucha kabelky jsou dlouhá od těla kabelky k rameni zhruba 28 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže. Kabelka má látkovou podšívku v barvě kabelky.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2063 C
3 990 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá zhruba 50 cm, od těla kabelky k rameni je vzdálenost zhruba 27 cm.

NOELIA BOLGER červená dámská peněženka 5109 NB CV
1 099 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.