O´ lala Pets Adina 45 cm
549 Kč

Novinka

Pelech pro psy i kočky s průměrem 45 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Obsahuje stříšku, pod kterou se zvíře může schovat. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Adina 45 cm neelektrizuje srst.


O´ lala Pets Adriana de luxe 50 cm
629 Kč
619 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy i kočky s průměrem 50 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je možné ho různě tvarovat díky možnosti stahování. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Adriana de luxe 50 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Agga 42 x 50 cm
509 Kč

Novinka

Pelech pro psy i kočky poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Vyvýšený okraj ve vyztužen molitanem a dodává zvířeti na pocitu bezpečí. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Agga 42 × 50 cm neelektrizuje srst.


O´ lala Pets Agga Economy
354 Kč
349 Kč

Novinka

Pelech pro psy i kočky disponuje svým materiálem, který nepohlcuje chlupy a jeho údržba je velmi nenáročná. Je odolný i vůči poškrábání. Výplň je z měkkého molitanu. O' lala Pets Agga Economy se stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Amélie
399 Kč

Novinka

Pelech pro psy i kočky poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Amélie neelektrizuje srst a rychle stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Amélie De luxe
459 Kč

Novinka

Pelech pro psy i kočky poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká, odolná proti slehnutí a snadno se udržuje. O' lala Pets Amélie De luxe neelektrizuje srst a rychle stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Casper Trendy
529 Kč

Novinka

Pelech pro psy disponuje oboustranným polštářem, který poslouží v zimě i v létě. Výplň z dutého vlákna je měkká, odolná proti slehnutí a snadno se udržuje. O' lala Pets Casper Trendy neelektrizuje srst a rychle stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Cube 53x53 cm
499 Kč

Novinka

Pelech pro psy poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Cube 53×53 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Cube Fuzzy 53 cm
499 Kč

Novinka

Pelech pro psy poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Cube Fuzzy 53 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Diana 50 cm
549 Kč

Novinka

Pelech pro psy s protiskluzovým dnem poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Diana 50 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Emily 48 cm
465 Kč
459 Kč

Novinka

Pelech pro psy poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Emily 48 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Esther 50 cm
689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je stahovací a lze ho různě natvarovat. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Esther 50 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Fantastic Elegance
1 369 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje měkkou ložní plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na který si pejsek může položit hlavu, je vyplněný dutým vláknem, které je odolné proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Fantastic Elegance má snímatelný a samostatně pratelný povlak.


O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm
719 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje oboustranným polštářem, který lze využít jako přenosnou tašku. Výplň je z dutého vlákna, které je měkké a odolné proti slehnutí. Uzavřený tvar dodá na pocitu bezpečí. O' lala Pets Iglú Comfort 38×38 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets King Trendy 50 cm hnědá
829 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Polštář vyplněný dutým vláknem je možné vyjmout a samostatně vyprat. Poskytuje soukromí a pocit bezpečí. O' lala Pets King Trendy 50 cm hnědá se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm
559 Kč

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Výplň polštáře je z dutého vlákna, které je měkké a odolné proti slehnutí. Uzavřený tvar dodá na pocitu bezpečí. O' lala Pets Kukaň 42×30 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň Bella 52x45 cm
708 Kč
699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Vnější strana je z čalounického materiálu a vnitřní z coral fleece. Pelíšek neelektrizuje srst, dodává na soukromí a na pocitu bezpečí. O' lala Pets Kukaň Bella 52×45 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň Comfort 45x30 cm
599 Kč

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Vnitřní strana je z měkkého coral fleece. Pelíšek neelektrizuje srst, dodává na soukromí a na pocitu bezpečí. O' lala Pets Kukaň Bella 52×45 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň Elegance 2v1
1 019 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Polštář vyplněný dutým vláknem je možné vyjmout a samostatně vyprat. Poskytuje soukromí a pocit bezpečí. O' lala Pets Kukaň Elegance 2v1 se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň House
739 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Je vyroben z materiálu coral fleece, který je velmi měkký a hřejivý. Poskytuje soukromí a pocit bezpečí. O' lala Pets Kukaň House se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Kukaň Trendy 40x32 cm bílá
618 Kč
609 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Polštář vyplněný dutým vláknem je možné vyjmout a samostatně vyprat. Poskytuje soukromí a pocit bezpečí. O' lala Pets Kukaň Trendy 40×32 cm bílá se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Matrace Happy
372 Kč

Novinka

Matrace pro psy o výšce 4 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z molitanu, který dobře izoluje. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Matrace Happy nezachycuje srst.


O´ lala Pets Matrace Happy de luxe 64x48 cm
463 Kč

Novinka

Matrace pro psy o výšce 4 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z paměťové pěny, která se skvěle přizpůsobí tělu psa. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Matrace Happy de luxe 64×48 cm nezachycuje srst.


O´ lala Pets Natalie 45 cm
569 Kč

Novinka

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Vše má náplň z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. Pelíšek lze využít i jako vak na schovávání. O' lala Pets Natalie 45 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Nora hlodavci peršan 13x28 cm
138 Kč

Novinka

Pelíšek pro hlodavce je vyroben z hřejivého a měkkého materiálu coral fleece. Vchod je vyztužený molitanem pro udržení tvaru. O' lala Pets Nora hlodavci peršan 13×28 cm se stane oblíbeným místem vašeho zvířátka pro schovávání.


O´ lala Pets Ochranný přehoz do zavazadlového prostoru 81x73 cm tmavě šedá
947 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje kufr auta čistý a bez chlupů. Ochrání dno, boční i zadní část zavazadlového prostoru. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. O' lala Pets Ochranný přehoz do zavazadlového prostoru 81×73 cm tmavě šedá je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý
661 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje prostor auta čistý a bez chlupů. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. Obsahuje otvory pro připoutání psa do bezpečnostních pásů. O' lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel velký
959 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje prostor auta čistý a bez chlupů. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. Obsahuje otvory pro připoutání psa do bezpečnostních pásů. O' lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel velký je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Ortopedická matrace Economy
513 Kč

Novinka

Matrace pro psy o výšce 8 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Ortopedická matrace Economy nezachycuje srst.


O´ lala Pets Ortopedická matrace Luxury
879 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Matrace pro psy o výšce 12 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Ortopedická matrace Luxury je z čalounického materiálu.


O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm
727 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelíšek do auta disponuje výplní z dutého vlákna, které je prodyšné a rychle schne. Vnitřní popruh má nastavitelnou délku a lze jím připoutat pejska. Zadní část obsahuje popruhy, ke kterým pelech připoutáte bezpečnostním pásem. O' lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnitřek z umělé kožešiny.


O´ lala Pets Pelech na sedačku
784 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Praktický pelíšek pro psy disponuje všitým límcem, který ochrání vaši sedačku před poškrábáním či zašpiněním. Je vyplněný dutým vláknem, které je odolné proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Pelech na sedačku má vnitřní část z umělé kožešiny.


O´ lala Pets Pelech Super Comfort
981 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Vše má výplň z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Comfort se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.


O´ lala Pets Pelech Super de luxe
1 517 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super de luxe neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj plněný molitanem pro opření hlavy.


O´ lala Pets Pelech Super Luxury
772 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Luxury neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj pro opření hlavy.


O´ lala Pets Pelech Super Trendy
654 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Trendy neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj pro opření hlavy.


O´ lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm světle modrá
979 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané kapsičky, konzervy a pelechy pro psy a kočky s kódem MDLCZ10 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Pelech pro psy i kočky s průměrem 70 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je možné ho vyprat na 30 °C, výhodou je rychlé schnutí. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O'lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm neelektrizuje srst.


O´ lala Pets Pelíšek pro hlodavce papuče 26x34 cm Fuzzy
206 Kč

Novinka

Pelíšek pro hlodavce je vyroben z měkkého materiálu coral fleece. Stříška je vyztužená molitanem pro udržení tvaru. Poskytuje nejen pohodlí, ale i teplo a bezpečí. O' lala Pets Pelíšek pro hlodavce papuče 26×34 cm Fuzzy se rychle stane oblíbeným místem vašeho zvířátka.


O´ lala Pets Pelíšek pro hlodavce Tin 23x18 cm
270 Kč

Novinka

Pelíšek pro hlodavce je vyroben z měkkého materiálu coral fleece. Poskytuje nejen pohodlí, ale i teplo a bezpečí. Výplň z dutého vlákna je odolná proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Pelíšek pro hlodavce Tin 23×18 cm se rychle stane oblíbeným místem vašeho zvířátka.


O´ lala Pets Pelíšek Terezie 40 cm
469 Kč

Novinka

Pelech pro psy je vyroben ze soft fleece materiálu s dlouhým vlasem. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelíšek Terezie 40 cm neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj pro poskytnutí soukromí.


O´ lala Pets Pelíšek Terezie pro hlodavce 35 cm
193 Kč

Novinka

Pelíšek pro hlodavce je vyroben z měkkého materiálu soft fleece. Výhodou je, že neelektrizuje srst. Výplň z dutého vlákna je odolná proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Pelíšek Terezie pro hlodavce 35 cm se rychle stane oblíbeným místem vašeho zvířátka.


O´ lala Pets Podložka Fuzzy 70x100 cm
500 Kč

Novinka

Podložka pro psy o výšce 3,5 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z dutého vlákna, které je odolné vůči slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Podložka Fuzzy 70×100 cm má prostiskluzové dno pro vyšší bezpečnost.


O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm
1 719 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Poduška pro psy o výšce 5 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z měkkého molitanu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Poduška Praktik 124×94 cm nepohlcuje chlupy.


O´ lala Pets Poduška Trendy 80x50 cm bílá
362 Kč

Novinka

Poduška pro psy poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z molitanové drti. Spodní strana je opatřena impregnací, která zamezuje zapichování chlupů. O' lala Pets Poduška Trendy 80×50 cm bílá je oboustranná.


O´ lala Pets Polštář Economy
420 Kč

Novinka

Polštář pro psy poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z dutého vlákna, které je prodyšné a rychle schne. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Polštář Economy na sebe neváže chlupy.


O´ lala Pets Rohož na zem 90x50 cm leopard
491 Kč

Novinka

Škrabadlo je vhodné umístit před kočičí toaletu, kde zabrání roznášení písku. Je obšité efektní umělou kožešinou. Lze ji pověšit i na stěnu či dveře. O' lala Pets Rohož na zem 90×50 cm leopard je vhodný do každého bytu.


O´ lala Pets Skládací záchodek 20x30 cm
378 Kč

Novinka

Záchod pro kočky je vhodný na cestování a výstavy díky svým kompaktním rozměrům. Po rozložení ho můžete naplnit jakoukoliv podestýlkou. Je 100% nepropustný a odolný. O' lala Pets Skládací záchodek 20×30 cm je vyroben ze speciální textilie s PVC zátěrem.


O´ lala Pets Taška Luxury 32 cm
689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Taška na přenášení zvířat disponuje vyjímatelným polštářem, který má zimní i letní stranu. Celkový tvar udržuje molitanová výplň. Součástí je poutko pro připnutí obojku. O' lala Pets Taška Luxury 32 cm je opatřena materiálem, do kterého se nezachycují chlupy.


Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.