Olsen Spa Bidetová baterie ANEMON-31
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bidetová baterie ANEMON-31 s atraktivním hranatým designem. Ostré designové linky jsou dnes velmi oblíbené, zejména v koupelnách, pořiďte si designový doplněk i do vaší koupelny. Výpusť bidetové baterie je polohovatelná, je také osazena perlátorem, díky kterému značně snižuje spotřebu vody.

Olsen Spa Dřezová baterie ERIS-14
650 Kč

Dřezová baterie ERIS-14 s praktickým dlouhým ramínkem. Nástěnná kuchyňská baterie s kvalitní keramickou kartuší, která zajišťuje dlouhou životnost. Dřezové baterie ze série ERIS mají rozteč 150 mm. Tradiční design a lesklý pochromovaný povrch se hodí do každé kuchyně.

Olsen Spa Dřezová baterie ERIS-20
550 Kč

Dřezová baterie ERIS-20 s dlouhým výtokovým ramínkem. Stojánkové dřezové baterie jsou určeny pro instalaci do otvoru ve dřezu. Kuchyňská baterie s pákovým ovládáním. Dřezové baterie série ERIS jsou oblíbené pro svoji nízkou cenu a dlouhou životnost.

Olsen Spa Sprchová baterie ANEMON-40
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sprchová baterie ANEMON-40 s trendy designem. Hranaté linie a ostré tvary sprchové baterie jsou určeny zejména pro moderní prostory koupelny. Potěší hlavně ty, kdo hledá kromě dokonalé funkčnosti také designový prvek pro doplnění sprchového koutu. Sprchové baterie jsou dodávány bez příslušenství.

Olsen Spa Sprchová baterie Rubineta THETIS
5 690 Kč

Sprchová termostatická baterie THETIS s příslušenstvím. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha i termostatická baterie. Tento set jednoduše zabrání opaření, což ocení hlavně ti, kteří mají děti.

Olsen Spa Sprchová baterie s příslušenstvím ERIS-12/C
790 Kč

Sprchová baterie s příslušenstvím ERIS-12/C. Klasická vodovodní baterie do sprchy s příslušenstvím – sprchová hadice, růžice a držák sprchy. Konstrukce sprchové baterie je nástěnná, hodí se tak pro každé řešení sprchových koutů i výklenků. Výhodou je příslušenství v jednotném designu.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set NAUPLIOS 250
6 490 Kč

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku, to je sprchový termostatický set NAUPLIOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s průměrem 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set PONTOS 250
6 990 Kč

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s rozměrem 250 × 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu.

Olsen Spa Umyvadlová baterie ANEMON-21
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Umyvadlová baterie ANEMON-21 je velmi úsporná vodovodní baterie, která zaujme na první pohled. Hranaté linie umyvadlové baterie z ní dělají velmi trendy doplněk moderní koupelny. Díky kvalitnímu perlátoru je spotřeba vody až o desítky procent nižší, než u klasické vodovodní baterie.

Olsen Spa Umyvadlová baterie ERIS-18
540 Kč

Umyvadlová baterie ERIS-18 s klasickým designem a pákovým ovládáním. Konstrukce umyvadlové baterie je stojánková, montuje se do otvoru na umyvadle. Baterie je s příslušenstvím – ovládáním vpusti. Umyvadlová baterie s výborným poměrem cena / výkon.

Olsen Spa Vanová baterie ANEMON-10
2 990 Kč

Vanová baterie ANEMON-10 s atraktivním designem s ostrými liniemi. Nástěnná vanová baterie pro náročné, kteří hledají jedinečný prvek pro svoji koupelnu. Vanové baterie jsou dodávány bez příslušenství a jsou opatřeny kvalitním perlátorem, který snižuje spotřebu vody až o desítky procent.

Olsen Spa Vanová tříotvorová baterie ANEMON-13
5 490 Kč

Vanová tříotvorová baterie ANEMON-13 s luxusním hranatým designem. Konstrukce vanové baterie je vhodná pro montáž do okraje vany nebo za okraj vany do desky. Součástí vanové baterie je i ruční sprcha s hadicí, která je ukryta v jednom z otvorů. O šetrnost ke spotřebě vody se stará kvalitní perlátor.