Olsen Spa Dřezová baterie EOS - 20
630 Kč

Dřezová baterie EOS –20 s dlouhým výtokovým ramínkem. Stojánkové dřezové baterie jsou určeny pro instalaci do otvoru ve dřezu. Kuchyňská baterie s pákovým ovládáním. Dřezové baterie série EOS jsou oblíbené pro svoji nízkou cenu a dlouhou životnost.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set NAUPLIOS 250
6 490 Kč

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku, to je sprchový termostatický set NAUPLIOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s průměrem 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu.

Olsen Spa Vanová baterie ANEMON-10
3 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Vanová baterie ANEMON-10 s atraktivním designem s ostrými liniemi. Nástěnná vanová baterie pro náročné, kteří hledají jedinečný prvek pro svoji koupelnu.

Olsen Spa Dřezová baterie EOS -14
750 Kč

Dřezová baterie EOS –14 s praktickým dlouhým ramínkem. Nástěnná kuchyňská baterie s kvalitní keramickou kartuší, která zajišťuje dlouhou životnost. Dřezové baterie ze série EOS mají rozteč 150 mm. Tradiční design a lesklý pochromovaný povrch se hodí do každé kuchyně.

Olsen Spa Umyvadlová baterie EOS - 18
590 Kč

Umyvadlová baterie EOS –18 s klasickým designem a pákovým ovládáním. Konstrukce umyvadlové baterie je stojánková, montuje se do otvoru na umyvadle. Baterie je s příslušenstvím – ovládáním vpusti. Umyvadlová baterie s výborným poměrem cena / výkon.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100272
170 Kč

Úžasně praktické a jednoduché řešení, nahrazující sprchový kout, vanovou zástěnu nebo sprchové dveře. Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa, je vytvořen z recyklovaného PEVA materiálu, který se vyznačuje šetrností k přírodě.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100532
170 Kč

Jednoduše praktické řešení, které ladně nahradí sprchový kout, vanové zástěny, či sprchové dveře. Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa je vyroben z recyklovaného PEVA materiálu, pro Váš maximální komfort a také šetrnost k přírodě. Bílý podklad a růžové kroužky obohatí Vaši koupelnu.

Olsen Spa Vanová baterie EOS -10/K
990 Kč

Vanová nástěnná vodovodní baterie Olsen Spa EOS –10/K s přepínačem si získala své příznivce díky klasickému designu, časem prověřenou technologií a s technologií pro úsporu vody. Dlouhodobou životnost zaručuje velmi kvalitní keramická kartuše.

Olsen Spa Asymetrická vana MILANO
6 890 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Asymetrická rohová vana MILANO je vyrobena z kvalitního sanitárního akrylátu, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Asymetrická vana MILANO s úhlopříčně řešeným vnitřním prostorem je nejoblíbenějším modelem.

Olsen Spa Asymetrická vana NAPOLI
7 590 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Asymetrická vana NAPOLI je svým specifickým tvarem vhodná spíše do menších a středních koupelen. Tato akrylátová vana nezabere mnoho prostoru v koupelně, jako rohové vany, ale zároveň poskytuje srovnatelný vnitřní prostor.

Olsen Spa Bidetová baterie ANEMON-31
2 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Bidetová baterie ANEMON-31 s atraktivním hranatým designem. Ostré designové linky jsou dnes velmi oblíbené, zejména v koupelnách, pořiďte si designový doplněk i do vaší koupelny.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100127
170 Kč

Velmi praktické a jednoduché řešení, které nahradí sprchový kout, vanovou zástěnu nebo sprchové dveře. Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa z recyklovaného PEVA materiálu, vyroben pro Váš maximální komfort a je také šetrný k přírodě. Kombinace bílé a šedé se hodí do každého interiéru.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100533
170 Kč

Praktické a jednoduché řešení místo sprchového koutu, vanové zástěny nebo sprchových dveří. Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa z recyklovaného PEVA materiálu, vyroben pro Váš maximální komfort a také šetrnost k přírodě.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100568
399 Kč

Velmi moderní a atraktivní textilní sprchový a vanový závěs KD02100568. Kvalitní potisk a velmi odolný textilní materiál umožňují praní v pračce a také žehlení při nízkých teplotách. Koupelnový textilní závěs obsahuje otvory pro kroužky na zavěšení na tyč.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100572
399 Kč

Velmi praktický textilní sprchový a vanový závěs KD02100572. Hravý potisk ve veselých barvách a velmi odolný textilní materiál umožňují praní v pračce a také žehlení na nízkou teplotu. Koupelnový textilní závěs je opatřen otvory pro kroužky na zavěšení na tyč.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100818
170 Kč

Značně jednoduché a praktické řešení místo sprchového koutu, vanové zástěny nebo sprchových dveří. Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa z recyklovaného PEVA materiálu, vyroben pro Váš maximální komfort a také šetrnost k přírodě.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100819
170 Kč

Závěs do sprchy je praktické řešení místo vanové zástěny nebo sprchových dveří. Koupelnový plastový sprchový závěs KD02100819 z recyklovaného PEVA materiálu, vyroben pro Váš maximální komfort a také šetrnost k přírodě. Snadná instalace pomocí zavěšovacích kroužků, které jsou součástí balení.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100846
399 Kč

Praktický textilní sprchový a vanový závěs KD02100846. Kvalitní potisk s moderním motivem, který se hodí koupelen s vytříbeným stylem. Má velmi odolný textilní materiál, který umožňuje praní v pračce a také žehlení na nízkou teplotu.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100850 - VÝPRODEJ
210 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Velmi povedený a praktický textilní sprchový a vanový závěs KD02100850. Kvalitní potisk s moderním motivem ve světlých barvách se hodí do nejednoho interiéru.

Olsen Spa Koupelnový závěs KD02100851
485 Kč

Praktický textilní sprchový a vanový závěs KD02100851. Kvalitní potisk s moderním motivem a velmi odolný textilní materiál umožňují praní v pračce a také žehlení na nízkou teplotu. Koupelnový textilní závěs obsahuje zpevněné otvory pro zavěšení na tyč.

Olsen Spa Obdélníková vana CASERTA
5 890 Kč

Atraktivní rovná obdélníková vana CASERTA nabízí jednoduché designové linie, které lehce zvýrazňují ostře navržené hrany akrylátové vany. Vhodná vana pro koupelny s výrazným obkladem či jiným prvkem. Při výrobě rovné vany se používá prvotřídní 4 mm akrylát.

Olsen Spa Obdélníková vana FLORENCE
7 990 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Olsen Spa obdélníková rovná vana FLORENCE je luxusní záležitostí mezi rovnými vanami. Obloukové projmutí bočních linií a zaoblená čela akrylátové rovné vany umocňuje působivé bílé provedení.

Olsen Spa Obdélníková vana PADOVA
10 490 Kč

Robustní akrylátová rovná vana PADOVA s netradičně řešeným vnitřním prostorem. Vnitřní prostor obdélníkové vany je navržen a tvarově upraven jako vana pro dva. Rovná vana se hodí spíše do prostorově větších koupelen, kde si můžete maximálně užít komfort velké vany.

Olsen Spa Plechová vana FERRARA
3 040 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Olsen Spa obdélníková smaltovaná vana FERRARA, s klasickým nadčasovým designem. Plechová vana byla navržená a vyrobena v Itálii za pomocí nejmodernějším postupů, patří mezi královny bytelných van.

Olsen Spa Plechová vana FERRARA sedací
2 490 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Olsen Spa obdélníková smaltovaná vana FERRARA – sedací, která je vyrobena v Itálii patří mezi královny bytelných van. Dokonalá povrchová úprava plechové vany s rozměrem 1050 × 65 cm odolá jakýmkoli oděrkám, poškrábáním i nárazům.

Olsen Spa Podomítková bidetová baterie PIRA 60 se sprškou
5 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní podomítková bidetová baterie PIRA 60. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla bidetové baterie. Pokud hledáte něco netradičního pro vaši toaletu či koupelnu, našli jste to pravé. Výrazně zvyšuje komfort používání bidetů. To jak těch závěsných i volně stojácích.

Olsen Spa Rohová vana PISA
6 990 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Rohová vana PISA představuje moderní řešení pro menší prostory. Akrylátová vana pro malou koupelnu má kompaktní rozměry, při kterých si stále zachovává velkou výhodu rohové vany, jako je velký vnitřní prostor a vanové sedátko.

Olsen Spa Sprchová baterie ANEMON-40
2 590 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Sprchová baterie ANEMON-40 s trendy designem. Hranaté linie a ostré tvary sprchové baterie jsou určeny zejména pro moderní prostory koupelny. Potěší hlavně ty, kdo hledá kromě dokonalé funkčnosti také designový prvek pro doplnění sprchového koutu…

Olsen Spa Sprchová baterie PIRA 38 s příslušenstvím
2 590 Kč

Baterie do sprchy PIRA 38 z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro sprchové baterie – sprchová hlavice, její držák na stěnu a sprchová hadice. Určená k instalaci na stěnu, rozteč 150 mm.

Olsen Spa Sprchová baterie s příslušenstvím EOS -12/C
890 Kč

Sprchová baterie s příslušenstvím EOS –12/C. Klasická vodovodní baterie do sprchy s příslušenstvím – sprchová hadice, růžice a držák sprchy. Konstrukce sprchové baterie je nástěnná, hodí se tak pro každé řešení sprchových koutů i výklenků. Výhodou je příslušenství v jednotném designu.

Olsen Spa Sprchové dveře/kout CORDOBA II KOMBI - VÝPRODEJ
4 730 Kč

Moderní sprchové dveře do niky (bez vaničky) CORDOBA II KOMBI, od české společnosti HOPA. Velmi praktické řešení pro malé koupelny nabízí zalamovací otvírání dveří, s možným zalomením na obě strany. Jedná se o výprodejový model. Pevná stěna je ZDARMA.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set THETIS
5 690 Kč

Sprchová termostatická baterie THETIS s příslušenstvím. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha i termostatická baterie. Tento set jednoduše zabrání opaření, což ocení hlavně ti, kteří mají děti.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set THETIS PLUS
6 390 Kč

Sprchová termostatická baterie THETIS PLUS s příslušenstvím. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha i termostatická baterie. Tento set jednoduše zabrání opaření, což ocení hlavně ti, kteří mají děti.

Olsen Spa Umyvadlová baterie ANEMON-21
2 590 Kč

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Umyvadlová baterie ANEMON-21 je velmi úsporná vodovodní baterie, která zaujme na první pohled. Hranaté linie umyvadlové baterie z ní dělají velmi trendy doplněk moderní koupelny.

Olsen Spa Umyvadlová vysoká baterie PIRA BAREW 11L
3 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoká umyvadlová baterie PIRA BAREW 11L z nabídky společnosti HOPA. Vhodná pokud máte umyvadlo bez otvoru pro baterii. A plánujete umístění umyvadlové baterie na desku za umyvadlo. Je však možné ji instalovat i do otvoru umyvadla. Perlátor zajišťuje úsporu spotřeby vody.

Olsen Spa Volně stojící vana GENOVA - VÝPRODEJ
12 730 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

!!! POZOR – POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!! Luxusní prvek Vaší koupelny představuje volně stojící vana Hopa GENOVA. Prvotřídní akrylátová vana je určena spíše pro větší koupelny, které dovolí vyniknout moderním a robustním tvarům volně stojící vany.