Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

799 Kč
769 Kč

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Od prodejce MALL
-25%
Relax Lyžařská helma Twister RH18A9/S (53-56 cm)
6x

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister

1 199 Kč
899 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská lyžařská přilba disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Velikost lze snadno upravit díky systému DUAL FIX. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Od prodejce MALL
-33%
Relax Lyžařská helma Stealth RH24B M (56-58 cm)
7x

Relax Lyžařská helma Stealth

2 999 Kč
1 999 Kč

Další nabídka za 1 719 Kč

Akce

Lyžařská přilba s integrovaným štítem disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Je opatřena 14 ventilačními otvory a a systémem ACTIVE BOOST pro optimální odvětrávání. Relax Lyžařská helma Stealth je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Od prodejce MALL
-25%
Relax Lyžařská helma Wild RH17A/L (58 - 60 cm)
10x

Relax Wild RH17

1 599 Kč
1 189 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní přilba na sjezdové lyžování. Relax Wild RH17B je vyrobena technologií IN-MOLD SHELL a díky ochranné výztuze CROSS PROTECT nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémem ACTIVE BOOST pro regulaci proudění vzduchu uvnitř přilby a bezpečnostním upínacím systémem DUAL FIX.

Od prodejce MALL
-28%
Relax Lyžařská helma Stealth RH24K/M

Relax Lyžařská helma Stealth

3 199 Kč
2 299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje 14 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí je zorník z odolného materiálu s úpravou Antifog proti zamlžení. Relax Lyžařská helma Wild RH17A je opatřena bezpečnou In-Mold konstrukcí.

Od prodejce MALL
-15%
Relax Lyžařské brýle Skyline HTG69D

Relax Lyžařské brýle Skyline

1 199 Kč
1 009 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují anatomicky tvarovanou pěnou Polar Foam, která zajišťuje komfortní nošení. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Skyline poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
Relax Dětské lyžařské brýle Slider HTG30A
4x

Relax Dětské lyžařské brýle Slider

549 Kč
479 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Slider poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
-34%
Relax Lyžařská helma Wild RH17U L (58-60 cm)
4x

Relax Lyžařská helma Wild

1 799 Kč
1 177 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zimní přilba s pevnostním řešením In-Mold Shell. Ventilační systém Active Boost se 14 speciálně umístěnými otvory. Antibakteriální vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžařská helma Wild je opatřena výztuhou Cross Protect a splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Od prodejce MALL
-37%
Relax Lyžařská helma Polar RH29B/M
2x

Relax Lyžařská helma Polar

1 699 Kč
1 069 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje 14 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí balení je pouzdro z mikrovlákna. Relax Lyžařská helma Polar je opatřena bezpečnou In-Mold konstrukcí a výztuhami.

Od prodejce MALL
Relax DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ HELMA RELAX TWISTER RH18A6/S

Relax DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ HELMA RELAX TWISTER RH18A6/S

989 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Super lehká dětská helma TWISTER dokonale zajistí bezpečnost vašeho mladého sportovce. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu. Vnitřní pratelná podšívka SOFT SENCE., Intuitivní seřízení obvodu helmy DUAL FIX zvládne dítě samo jednou rukou.

Partner: Ski Mishak
.[clear] - Společnost Catherine byla založena v roce 1991 a od svého založení se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci módních a sportovních doplňků. Naše dlouhodobá specializace na prodej slunečních brýlí vyvrcholila založením vlastních značek RELAX, R2 a Mereni. Při vývoji zboží pod těmito značkami vycházíme z průzkumů zkušeností spotřebitelů, ale také testování a používání sportovců, jako je Aleš Loprais, Sváťa Božák, Milan Silný a Renata Paulíčková. - Značka Relax, ale již řadu let nenabízí jen sluneční brýle. Soustředí se i na jiné módní a sportovní doplňky jako jsou plavecké brýle, lyžařské brýle, lyžařské helmy, čepice, rukavice a jiné zimní ale i letní textilní doplňky. V sezoně 2007 zavádí na trh funkční spodní prádlo a ponožky, ale také opalovací krémy a mléka po opalování! Zákazníci se u zboží této značky mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou s cizími věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny. Relax se prodává ve více než 20ti zemích v EU ale i mimo a severní Americe.