Relax Chránič páteře Speedmaster ROP01A
2 499 Kč 1 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vesta s chráníčem páteře z materiálu 3D Shock Protection pro absorbci nárazů. Popruh Pro Belt přispívá k lepší přilnavosti a držení. Odvětrávací systém Air Stream pro příjemnější nošení. Zapínání na zipy YKK. Vnitřní vrstva Anti Slip s protiskluzovou úpravou. Relax Chránič páteře Speedmaster ROP01A s certifikací EN 1621–2.

Relax Lyžařské brýle Jet
699 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Pohodlnost při nošení zajišťuje tepelně tvarovaná pěna. Relax Lyžařské brýle Jet poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Relax Carve Rso33-50%

Relax Carve Rso33

Hodnocení: 5
249 Kč 124 Kč

Výprodej

Unisex Relax Carve Rso33 všestranné lyžařské ponožky jsou velmi komfortní díky ochranným zesíleným prvkům SOLE PAD v oblasti prstů a paty. Zesílením v oblasti holenní kostí je noha chráněna proti nepříjemným pocitům tření nebo otlačení.

Relax Nordic Rso37-50%

Relax Nordic Rso37

Hodnocení: 5
299 Kč 149 Kč

Výprodej

Unisex super efektivní běžkařská ponožka Relax Nordic Rso37 s kombinací MERINO vlny a funkčních materiálů zaručuje dobrou hřejivost při nízkých teplotách, ale zároveň i výbornou termoregulaci díky využití MICROCLIMATIC technologii. Ponožka je anatomicky tvarovaná pro pravou a levou nohu, čím umožnuje precizní umístění exponovaných zón.

Relax Alpine Rso31A-50%

Relax Alpine Rso31A

Hodnocení: 5
349 Kč 174 Kč

Výprodej

Dámské lyžařské ponožky Relax Alpine Rso31A jsou ideální ponožky pro celodenní lyžování. Vysoký podíl MERINO vlny optimalizuje termoregulaci po celou dobu využití, při mírné aktivitě zahřeje a při aktivním pohybu svou prodyšností umožní odvod vlhkosti a tím předejde přehřívání.

Relax Extreme Rso32-50%

Relax Extreme Rso32

Hodnocení: 5
349 Kč 174 Kč

Výprodej

Unisex lyžařské ponožky Relax Extreme Rso32 pro náročné lyžaře i v extrémním počasí. Kombinace prémiové MERINO vlny a polyamidu poskytuje ponožce unikátní vlastnost termoregulace, noha je v teple a nepřehřívá se. Bodové zesílení KICKER v oblasti nártu zaručuje efektivní ochranu před otlačením.

Relax Lyžařské brýle Cruiser - použité-68%
1 199 Kč 379 Kč

Použité

Lyžařské brýle disponují zrcadlovým zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Pohodlnost při nošení zajišťuje tepelně tvarovaná pěna. Relax Lyžařské brýle Cruiser poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Relax Chránič páteře Speedmaster ROP01C
2 499 Kč 2 069 Kč

Dámská vesta s chráníčem páteře z materiálu 3D Shock Protection pro absorbci nárazů. Popruh Pro Belt přispívá k lepší přilnavosti a držení. Odvětrávací systém Air Stream pro příjemnější nošení. Zapínání na zipy YKK. Vnitřní vrstva Anti Slip s protiskluzovou úpravou. Relax Chránič páteře Speedmaster ROP01C s certifikací EN 1621–2.

Relax Lyžařská helma Stealth
2 999 Kč 1 949 Kč

Lyžařská přilba s integrovaným štítem disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Je opatřena 14 ventilačními otvory a a systémem ACTIVE BOOST pro optimální odvětrávání. Relax Lyžařská helma Stealth je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister Visor
1 999 Kč 1 499 Kč

Dětská lyžařská helma se sklopným hledím. Skořepina In-Mold Shell je pevná i pružná natolik, že snižuje případné nárazy. Pratelná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Seřiditelný systém Dual Fix přispívá k lepšímu držení na hlavě. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister Visor splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35A-50%
149 Kč 74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35A jsou vyrobeny z Terry textilu, který dopomáhá uchovávat tělesné teplo.

Relax Dětské lyžařské brýle Slider
549 Kč 449 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Slider poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister
1 199 Kč 779 Kč

Dětská lyžařská přilba disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Velikost lze snadno upravit díky systému DUAL FIX. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister
1 099 Kč 839 Kč

Dětská lyžařská přilba disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Velikost lze snadno upravit díky systému DUAL FIX. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Relax Wild RH17

Relax Wild RH17

Hodnocení: 5
1 599 Kč 899 Kč

Kvalitní přilba na sjezdové lyžování. Relax Wild RH17B je vyrobena technologií IN-MOLD SHELL a díky ochranné výztuze CROSS PROTECT nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémem ACTIVE BOOST pro regulaci proudění vzduchu uvnitř přilby a bezpečnostním upínacím systémem DUAL FIX.

Relax Alpine Rso31-50%

Relax Alpine Rso31

Hodnocení: 5
349 Kč 174 Kč

Výprodej

Unisex lyžařské ponožky Relax Alpine Rso31 jsou ideální ponožky pro celodenní lyžování. Vysoký podíl MERINO vlny optimalizuje termoregulaci po celou dobu využití, při mírné aktivitě zahřeje a při aktivním pohybu svou prodyšností umožní odvod vlhkosti a tím předejde přehřívání.

Relax Dětské lyžařské brýle Arch
499 Kč 409 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Relax Combo RH25F
1 699 Kč 1 599 Kč

Elegantní přilba na sjezdové lyžování. Relax Combo RH25F je vyrobena technologií IN-MOLD SHELL a díky ochranné výztuze CROSS PROTECT nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. Helma je vybavena systémem pasivní ventilace AIRENERGY pro regulaci teploty uvnitř helmy a bezpečnostním upínacím systémem DUAL FIX

Relax dětská zimní čepice CATRINA RKH136F/J-50%
449 Kč 224 Kč

Výprodej

Dětská čepice Relax CATRINA s barevným modrozeleným pleteným vzorem unosí děti klidně po celou zimu. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34A-50%
149 Kč 74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34A jsou vyrobeny z Merina a Terry textilu.

Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34B-50%
149 Kč 74 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky FREE RSO34B jsou vyrobeny z Merina a Terry textilu.

Relax dětské lyžařské rukavice PUZZYTO RR17G-50%
549 Kč 274 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské rukavice pro děti disponují funkční membránou Aqua Protect proti vniknutí vlhkosti. Ergonomický střih 3D Motion skvěle padne a neomezuje v pohybu. Stahování na zápěstí zabrání proniknutí sněhu. Relax dětské lyžařské rukavice PUZZYTO RR17G mají izolační mateirál Soft Loft.

Relax dětské lyžařské rukavice PUZZYTO RR17H-50%
549 Kč 274 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské rukavice pro děti disponují funkční membránou Aqua Protect proti vniknutí vlhkosti. Ergonomický střih 3D Motion skvěle padne a neomezuje v pohybu. Stahování na zápěstí zabrání proniknutí sněhu. Relax dětské lyžařské rukavice PUZZYTO RR17H mají izolační mateirál Soft Loft.

Relax dětské lyžařské rukavice PUZZY RR15-57%
649 Kč 274 Kč

Výprodej

Lyžařské rukavice pro děti disponují fuknční membránou Aqua Protect proti vniknutí vlhkosti. Ergonomický střih 3D Motion skvěle padne a neomezuje v pohybu. Stahování na zápěstí zabrání proniknutí sněhu. Relax dětské lyžařské rukavice PUZZY RR15 mají izolační materiál Soft Loft.

Relax Dětský chránič páteře Speedmaster JR
1 799 Kč 1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská vesta s chráníčem páteře z materiálu 3D Shock Protection pro absorbci nárazů. Popruh Pro Belt přispívá k lepší přilnavosti a držení. Odvětrávací systém Air Stream pro příjemnější nošení. Zapínání na zipy YKK. Vnitřní vrstva Anti Slip s protiskluzovou úpravou. Relax Dětský chránič páteře Speedmaster JR s certifikací EN 1621–2.

Relax dívčí zimní čepice AVRIL RKH128F/J-50%
499 Kč 249 Kč

Výprodej

Dívčí čepice Relax AVRIL s lurexovými vlákny unosí holčičky v chladném období do města i na výlety. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax dívčí zimní čepice CATRINA RKH136G/J-50%
449 Kč 224 Kč

Výprodej

Dívčí čepice Relax CATRINA s šedorůžovým pleteným vzorem unosí holčičky klidně po celou zimu. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax dívčí zimní čepice MINA RKH171C/J-50%
499 Kč 249 Kč

Výprodej

Dívčí čepice Relax MINA s tmavomodrým pleteným vzorem a ozdobnými Swarovski kamínky unosí holčičky na jakoukoliv příležitost klidně po celou zimu. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax dívčí zimní čepice RKH193B/J-50%
499 Kč 249 Kč

Výprodej

Dívčí čepice Relax z příze s metalickými odlesky a ozdobnou bambulí unosí holčičky na jakoukoliv příležitost klidně po celou zimu. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax dívčí zimní čepice RKH193D/J-50%
499 Kč 249 Kč

Výprodej

Dívčí čepice Relax z příze s metalickými odlesky a ozdobnou bambulí unosí holčičky na jakoukoliv příležitost klidně po celou zimu. Čepice je vyrobena z akrylu, podšívka potom z příjemného hřejivého flísu.

Relax Down

Relax Down

Hodnocení: 4,8
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální pánské lyžařské rukavice Relax Down jsou vhodné pro všechny podoby lyžování. Funkční membrána AQUA PROTECT zaručuje prodyšnost a voděodolnost.

Relax Heat

Relax Heat

Hodnocení: 5
899 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské palčáky Relax Heat se všemi důležitými vlastnostmi pro komfortní a bezpečné lyžování. Moderní materiál SOFT PLATIN na hřbetu, vysoce odolná kůže na dlani, hřejivá výplň SOFT LOFT vyrobená z termoregulačního materiálu a voděodolná membrána AQUA PROTECT zajistí extra hřejivý komfort i v nejnáročnějších podmínkách.

Relax Icepeak

Relax Icepeak

Hodnocení: 5
899 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské sjezdové rukavice Relax Icepeak v provedení slim fit perfektně padnou. Použitím unikátního ergonomického řešení 3D MOTION jsme dosáhli tvaru rukavic respektující přirozenou ergonomii ruky. Vyvážený tepelný komfort s vysokou úrovní pohodlí zajistí izolační materiál SOFT LOFT, trvalou ochranu při nepřízni počasí poskytuje kvalitní membrána AQUA PROTECT.

Relax Lyžařská helma Wild
1 799 Kč 1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zimní přilba s pevnostním řešením In-Mold Shell. Ventilační systém Active Boost se 14 speciálně umístěnými otvory. Antibakteriální vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžařská helma Wild je opatřena výztuhou Cross Protect a splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A
1 499 Kč 759 Kč

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Součástí je nastavitelný protiskluzový pásek. Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová
799 Kč 629 Kč

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Relax Lyžařská helma Stealth - rozbaleno-43%
3 199 Kč 1 799 Kč

Rozbaleno

Lyžařská přilba s integrovaným štítem disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Je opatřena 14 ventilačními otvory a a systémem ACTIVE BOOST pro optimální odvětrávání. Relax Lyžařská helma Stealth je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

  • Společnost Catherine byla založena v roce 1991 a od svého založení se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci módních a sportovních doplňků. Naše dlouhodobá specializace na prodej slunečních brýlí vyvrcholila založením vlastních značek RELAX, R2 a Mereni. Při vývoji zboží pod těmito značkami vycházíme z průzkumů zkušeností spotřebitelů, ale také testování a používání sportovců, jako je Aleš Loprais, Sváťa Božák, Milan Silný a Renata Paulíčková.
  • Značka Relax, ale již řadu let nenabízí jen sluneční brýle. Soustředí se i na jiné módní a sportovní doplňky jako jsou plavecké brýle, lyžařské brýle, lyžařské helmy, čepice, rukavice a jiné zimní ale i letní textilní doplňky. V sezoně 2007 zavádí na trh funkční spodní prádlo a ponožky, ale také opalovací krémy a mléka po opalování! Zákazníci se u zboží této značky mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou s cizími věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny.

Relax se prodává ve více než 20ti zemích v EU ale i mimo a severní Americe.

  • Společnost Catherine byla založena v roce 1991 a od svého založení se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci módních a sportovních doplňků. Naše dlouhodobá specializace na prodej slunečních brýlí vyvrcholila založením vlastních značek RELAX, R2 a Mereni. Při vývoji zboží pod těmito značkami vycházíme z průzkumů zkušeností spotřebitelů, ale také testování a používání sportovců, jako je Aleš Loprais, Sváťa Božák, Milan Silný a Renata Paulíčková.
  • Značka Relax, ale již řadu let nenabízí jen sluneční brýle. Soustředí se i na jiné módní a sportovní doplňky jako jsou plavecké brýle, lyžařské brýle, lyžařské helmy, čepice, rukavice a jiné zimní ale i letní textilní doplňky. V sezoně 2007 zavádí na trh funkční spodní prádlo a ponožky, ale také opalovací krémy a mléka po opalování! Zákazníci se u zboží této značky mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou s cizími věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny.

Relax se prodává ve více než 20ti zemích v EU ale i mimo a severní Americe.