-24%
Relax Lyžařské brýle Feelin HTG49A
1x

Relax Lyžařské brýle Feelin

1 499 Kč
1 129 Kč

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog i proti námraze. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Feelin poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
Relax Dětské lyžařské brýle Arch HTG54
10x

Relax Dětské lyžařské brýle Arch

499 Kč
449 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Od prodejce MALL
Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

799 Kč
769 Kč

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Od prodejce MALL
-24%
Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A

Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A

1 549 Kč
1 169 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Součástí je nastavitelný protiskluzový pásek. Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
-24%
Relax Lyžařská helma Stealth RH24K/S

Relax Lyžařská helma Stealth

3 199 Kč
2 419 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje 14 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí je zorník z odolného materiálu s úpravou Antifog proti zamlžení. Relax Lyžařská helma Wild RH17A je opatřena bezpečnou In-Mold konstrukcí.

Od prodejce MALL
-48%
Relax Lyžařská helma Wild RH17A/M (56 - 58 cm)
10x

Relax Wild RH17

1 599 Kč
829 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní přilba na sjezdové lyžování. Relax Wild RH17B je vyrobena technologií IN-MOLD SHELL a díky ochranné výztuze CROSS PROTECT nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémem ACTIVE BOOST pro regulaci proudění vzduchu uvnitř přilby a bezpečnostním upínacím systémem DUAL FIX.

Od prodejce MALL
Relax Lyžařské rukavice Relax FRONTIER RR20B/M

Relax Lyžařské rukavice Relax FRONTIER RR20B/L

899 Kč

Pánské lyžařské rukavice FRONTIER jsou vyvinuté za účelem maximální odolnosti, kterou jím zajistí vysoko technologický materiály. Jedním z nich je membrána AQUA PROTECT, která garantuje voděodolnost min. 10000 mm a zároveň prodyšnost min. 5000 g/m2/24h.

Partner: Ski Mishak
-19%
Relax Lyžařská helma Wild RH17U M (56-58 cm)
4x

Relax Lyžařská helma Wild

1 799 Kč
1 449 Kč

Další nabídka za 1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zimní přilba s pevnostním řešením In-Mold Shell. Ventilační systém Active Boost se 14 speciálně umístěnými otvory. Antibakteriální vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžařská helma Wild je opatřena výztuhou Cross Protect a splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Od prodejce MALL
-21%
Relax Lyžařská helma Wild RH17A2/M (56-58 cm)

Relax Lyžařská helma Wild RH17A

1 799 Kč
1 409 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje 14 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí je antibakteriální výstelka, která skvěle odvádí vlhkost. Relax Lyžařská helma Wild RH17A je opatřena bzepečnou In-Mold konstrukcí.

Od prodejce MALL
-24%
Relax Lyžařské brýle Slope HTG72A

Relax Lyžařské brýle Slope HTG72A

1 699 Kč
1 279 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle s panoramatickým sklem Multivision disponují ergonomicky zaobleným rámem. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Slope HTG72A poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
Relax Lyžařská helma Twister RH18A3/XS

Relax Lyžařská helma Twister RH18A3/XS

1 209 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje 8 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí je antibakteriální výstelka, která skvěle odvádí vlhkost. Relax Lyžařská helma Twister RH18A3/XS je opatřena bzepečnou In-Mold konstrukcí.

Od prodejce MALL
-26%
Relax Lyžařská helma Polar RH29B/M
1x

Relax Lyžařská helma Polar

1 699 Kč
1 249 Kč

Lyžařská helma disponuje 14 ventilačními otvory, které zajišťují optimální teplotu uvnitř přilby. Součástí balení je pouzdro z mikrovlákna. Relax Lyžařská helma Polar je opatřena bezpečnou In-Mold konstrukcí a výztuhami.

Od prodejce MALL
.[clear] - Společnost Catherine byla založena v roce 1991 a od svého založení se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci módních a sportovních doplňků. Naše dlouhodobá specializace na prodej slunečních brýlí vyvrcholila založením vlastních značek RELAX, R2 a Mereni. Při vývoji zboží pod těmito značkami vycházíme z průzkumů zkušeností spotřebitelů, ale také testování a používání sportovců, jako je Aleš Loprais, Sváťa Božák, Milan Silný a Renata Paulíčková. - Značka Relax, ale již řadu let nenabízí jen sluneční brýle. Soustředí se i na jiné módní a sportovní doplňky jako jsou plavecké brýle, lyžařské brýle, lyžařské helmy, čepice, rukavice a jiné zimní ale i letní textilní doplňky. V sezoně 2007 zavádí na trh funkční spodní prádlo a ponožky, ale také opalovací krémy a mléka po opalování! Zákazníci se u zboží této značky mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou s cizími věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny. Relax se prodává ve více než 20ti zemích v EU ale i mimo a severní Americe.