Relax

-22%
Relax Lyžařské brýle Feelin HTG49A
1x

Relax Lyžařské brýle Feelin

1 499 Kč
1 169 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog i proti námraze. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Feelin poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová

799 Kč
769 Kč

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Od prodejce MALL
Relax Dětské lyžařské ponožky Relax FREE růžová RSO34D/L

Relax Dětské lyžařské ponožky Relax FREE růžová RSO34D/L

149 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Měkké ponožky FREE jsou velmi hřejivé díky unikátní kombinaci MERINO vlny a TERRY textilu, který udržuje teplo v tzv. vzdušných kapsách, zároveň zabraňuje nepříjemnému tření a otlačení v botě. Zesílení v oblasti chodidla včetně prstů a pat přináší noze kýžený komfort.

Partner: Ski Mishak
Relax Lyžařské brýle Skyline HTG69D

Relax Lyžařské brýle Skyline

1 199 Kč
1 049 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují anatomicky tvarovanou pěnou Polar Foam, která zajišťuje komfortní nošení. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Skyline poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
Relax Puzzyto RR17H Velikost: 8Y

Relax Puzzyto RR17H Velikost: 8Y

645 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pestré, barevné a funkční jsou dětské rukavice Relax PUZZYTOVelikosti: 2Y – 8YBarva: Modrá, neon žlutáSložení: vrchní materiál: 100% Polyester, podšívka: 100% Polyester, dlaň: 100% Polyuretan

Použité technologie

Relax Lyžařské rukavice Relax CISI RR10B/7

Relax Lyžařské rukavice Relax CISI RR10B/7

549 Kč

Velmi hřejivá a lehká výplň – tvořena dutými vlákny, které vynikají vysokou elasticitou a tvarovou stálostí. Vytváří vakuum efekt, který zabraňuje unikání tělesného tepla.

Partner: Ski Mishak
.[clear] - Společnost Catherine byla založena v roce 1991 a od svého založení se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci módních a sportovních doplňků. Naše dlouhodobá specializace na prodej slunečních brýlí vyvrcholila založením vlastních značek RELAX, R2 a Mereni. Při vývoji zboží pod těmito značkami vycházíme z průzkumů zkušeností spotřebitelů, ale také testování a používání sportovců, jako je Aleš Loprais, Sváťa Božák, Milan Silný a Renata Paulíčková. - Značka Relax, ale již řadu let nenabízí jen sluneční brýle. Soustředí se i na jiné módní a sportovní doplňky jako jsou plavecké brýle, lyžařské brýle, lyžařské helmy, čepice, rukavice a jiné zimní ale i letní textilní doplňky. V sezoně 2007 zavádí na trh funkční spodní prádlo a ponožky, ale také opalovací krémy a mléka po opalování! Zákazníci se u zboží této značky mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou s cizími věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny. Relax se prodává ve více než 20ti zemích v EU ale i mimo a severní Americe.