Safari Ltd. Tuba - Exotické ptactvo
299 Kč
287 Kč

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími exotickými ptáky naší planety! Celkem deset nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit dětskou hru. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku.


Safari Ltd. Vývoj člověka
299 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejjednodušší způsob jak dětem vysvětlit věci kolem nás je názorný. Vývoj člověka v pěti fázích děti mohou podrobně zkoumat na figurkách od Safari Ltd. Všechny figurky jsou ručně malované!


Safari Ltd. Agama vousatá
327 Kč
322 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s agamou vousatou! Má žluté, světle hnědé až hnědočervené zbarvení. Dosahuje velikosti až 60 cm. Agama stejně jako hadi svléká svou kůži, svléknutí celé kůže brání trnité výrůstky. Dožívá se 10– 15 let.


Safari Ltd. Acrocanthosaurus
277 Kč
272 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se Acrocanthosaurem, masožravým dinosaurem, „ještěrem s velkými trny“, který zuřivě řve, cení zuby a ukazuje drápy. Lebka tohoto obra dosahovala maximální délky kolem 130 cm.


Safari Ltd. Amonit
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s Amonitem! Ne, není to šnek, ani podivně zkroucená krakatice. Jedná se o dávno vyhynulého hlavonožce, což je třída kmene měkkýšů, charakteristického zavinutou schránkou.


Safari Ltd. Běluha severní
299 Kč

248 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s Běluhou severní. Běluhy mění barvu s věkem. Dospělí jedinci jsou čistě bílí, rodí se však šedí nebo hnědí a postupně blednou. Za své dospívání ale mění odstíny až do svých šesti let, kdy zbělají.


Safari Ltd. Ceratosaurus
277 Kč
272 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s ceratosaurem a prozkoumejte jurskou krajinu žlutýma očima tohoto masožravého dinosaura s kostěným hřebenovitým výstupkem! Na hlavě má výstupky, podle nichž dostal jméno „rohatý ještěr“.


Safari Ltd. Chameleón jemenský
297 Kč

Tento tvor je oblíbený jako domácí mazlíček, má ze všech zvířat nejdokonalejší ochranné zbarvení, zatočený ocas a nezávisle na sobě se pohybující oči – co je to? Seznamte se s chameleonem jemenským!


Safari Ltd. Čtverzubec
248 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s čtverzubcem! Čtverzubec je ryba, která má ostnaté tělo a nafoukne se jako balón, když ji hrozí nebezpečí. Figurka vypadá strašidelně, ale má měkké tělo a stříká vodu!


Safari Ltd. Hadi a ještěři (5 ks)
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček replik s názvem Hadi a ještěři od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Korálovku pruhovanou, Ropuštníka trnohlavého, Agamu vousatou, Užovku zelenou a Leguána zeleného, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.


Safari Ltd. Kaprosuchus
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se kaprosuchem. Se svou hrubou kůží a masivní čelistí vypadá jako živý, že? Tento tří- až šestimetrový predátor si dle svého vzhledu vysloužil přezdívku „kroko-divočák“.


Safari Ltd. Keporkak
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní keporkak plave oceánem. Jste připraveni na skok? Stejně jako ostatní figurky od firmy Safari Ltd. je i tato profesionálně tvarovaná a ručně malovaná. Vše detailně propracováno.


Safari Ltd. Korálovec
248 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s korálovcem! Ale raději si udržte vzdálenost. Jedná se o pestrobarevného jedovatého hada z kobří rodiny, který je typický svými nápadnými pruhy v červené, žluté, bílé a černé barvě.


Safari Ltd. Krakatice obrovská
327 Kč
322 Kč

Seznamte se se strašlivou krakaticí. Filmy a knihy líčí krakatice jako hrozivá monstra z hlubin oceánů, ale vědci vědí ve skutečnosti jen opravdu málo, jak žijí. Co víme je, že dosahují délky až 18 metrů.


Safari Ltd. Manta obrovská
277 Kč

223 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s mantou. Manta obrovská, či rejnok manta, je mořská paryba z čeledi mantovitých, pro kterou je typický pohyb připomínající ptačí let. Jedná se o největší druh rejnoků, blízkých příbuzných žraloků.


Safari Ltd. Maskovaný dalekohled se světlem a kompasem
495 Kč

Skvělý pomocník pro malé dobrodruhy! Binokulární dalekohled od firmy Safari Ltd. v maskovaném zbarvení je navíc obohacený o světlo, takže ho můžete používat i ve tmě. V horní straně dalekohledu je zasazen kompas, který vám pomůže se lépe orientovat v přírodě. Pro přiblížení zorného pole lze použít k tomuto účelu zabudované kolečko.


Safari Ltd. Mládě králíka východoamerického
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Figurka mláděte divokého králíka se zvědavými oušky v přikrčené poloze. Stejně jako ostatní figurky od firmy Safari Ltd. je i tato profesionálně tvarovaná a ručně malovaná. Vše detailně propracováno. Tento druh žije nočním způsobem života, je to výrazně teritoriální zvíře. Nevyhrabává nory, skrývá se v houštinách nebo mělkých dolících. V zimě dokáže přežívat i pod sněhem.Živí se výhradně rostlinnou potravou, spásá především lipnici luční. Vyhledává otevřené krajiny, v hlubokých lesích se nevyskytuje. A jako figurku ho můžete mít i doma.


Safari Ltd. Narval
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s narvalem. Narval byl součástí dohadů ohledně existence jednorožce. Právě narvalův kel se často používal k jeho prokázání. Dnes už víme, že je to ve skutečnosti kroucený kel, který používá při souboji o samici.


Safari Ltd. Pachyrhinosaurus
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se pachyrhinosaurem. Tento velký, rohatý, býložravý dinosaurus putoval po krajině ve velmi velkých stádech (až několika tisíc jedinců). Tato stáda migrovala po západním pobřeží severní ameriky.


Safari Ltd. Plejtvák obrovský
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s Plejtvákem obrovským. Je největší a nejtěžší zvíře plovoucí v oceánech Země a stejně jako mnoho jiných velkých velryb se živí mikroorganismy, které filtruje přes své kosticové zuby.


Safari Ltd. Poletucha vlnatá
264 Kč
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s Poletuchou vlnatou! Mezi předními a zadními končetinami má tento veverkovitý savec kožní lem, který dokáže napnout a po odrazu ze stromu nebo skalního útesu s jeho pomocí urazí vzduchem vzdálenost až 300 metrů


Safari Ltd. Ptáci (5 ks)
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček replik ptáků od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Tukana krátkozobého, Sovu pálenou, Plameňáka, Pelikána severoamerického a Páva, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.


Safari Ltd. Ropušník trnohlavý
268 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s Ropušníkem trnohlavým! Budete si myslet, že jste odcestovali do pravěku, až si prohlédnete tohoto neuvěřitelného ještěra! Trochu připomíná ropuchu, s ostnatou kůží a velkými trny na hlavě.


Safari Ltd. Sauropelta
297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se sauropeltou. Sauropelta znamená v překladu obrněná ještěrka. I když má opravdu hrozivý název, její stravou byly rostliny. Pancéřové pláty na zádech a hroty v přední části ji chránily před predátory.


Safari Ltd. Sluneční soustava
259 Kč

Hračka díky níž už děti od čtyř let mohou získat vědomosti o vesmíru. Žijeme na planetě Zemi a kolem nás jsou i další planety jenž také obíhají kolem slunce. Jednoduchá pomůcka s kterou si děti rozšíří obzory.


Safari Ltd. Suchomimus

Safari Ltd. Suchomimus

Hodnocení: 5
248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se suchomimem. Suchomimus je dravý dinosaurus s prodlouženými čelistmi, díky kterým vypadá jako krokodýl. Prodloužené čelisti a ostré drápy měl, protože byl rybožravec.


Safari Ltd. Tuba - Arktida
299 Kč
285 Kč

Poznejte Arktidu zblízka! Ledová země není tak prázdná jak se první pohled zdá. I když je tam ukrutná zima žijí zde zvířátka. Víte jaká? Krásná figurky lze využít na hraní i k výuce.


Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
299 Kč
292 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replik o velikosti 4–7,5 cm. Figurky z tuby jsou výborným pomocníkem nejen při výukových aktivitách zaměřených na historii Ameriky pro ty, kteří se nespokojí jen se suchým textem v učebnicích. Historie přece může být i zábava plná příběhů.


Safari Ltd. Tuba - Domácí zvířata
299 Kč

275 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jaké znáte domácí mazlíčky? Poznejte z blízka zvířátka, která lidé chovají doma. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnocení: 4,5
299 Kč
285 Kč

Tuba Hmyz obsahuje 14 figurek různých druhů hmyzu. Najdete zde: housenku, šídlo, motýla, stonožku, kobylku, mouchu, berušku, pavouka, škorpióna, švába, včelu, kudlanku, mravence.


Safari Ltd. Tuba - Hudební nástroje
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuba Hudební nástroje obsahuje 8 modelů hudebních nástrojů. Při hře s nimi si dítě snadno osvojí slovní zásobu. Společně můžete pojmenovávat nejen jednotlivé nástroje, ale i jejich části například housle – tělo, hmatník, kolíky, šnek, efové výřezy atd.


Safari Ltd. Tuba - Indiáni
299 Kč
291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuba Indiáni obsahuje 12 figurek inspirovaných severoamerickým indiánským kmenem Powhatan, ze kterého pocházela i známá Pocahontas. Ručně malované figurky vyvedené v živých barvách a propracované do nádherných detailů jsou skvělé nejenom k volné hře na Indiány. Skvěle doplní povídání o americké historii, domorodých kmenech či dobyvatelských cestách počínajících výpravami Kryštofa Kolumba.


Safari Ltd. Tuba - jedovatá zvířata
299 Kč
285 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s těmi nejjedovatějšími tvory naší planety! Balení obsahuje celkem devět figurek nebezpečných zvířat. Skvělá výuková hra pro děti od tří let. Poznejte přírodu kolem sebe.


Safari Ltd. Tuba - Korálový útes
299 Kč

279 Kč

Ponořte se do slané mořské vody! Poznejte obyvatele hlubin i korálů. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - Lidské orgány
299 Kč
287 Kč

Tuba Lidské orgány, která je výbornou vzdělávací pomůckou! Pomůže dětem lépe poznat vzhled a tvar jednotlivých lidských orgánů. Sada obsahuje: mozek, srdce, žaludek, ledviny, játra, plíce, tenké a tlusté střevo. Dokážete přiřadit na tělo správné místo, kde se orgán nachází?


Safari Ltd. Tuba - mláďata z Farmy
285 Kč

Už jste někdy byli na farmě? Poznejte z blízka mláďata zvířat, které tam můžete potkat. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - mláďata ze ZOO
299 Kč
285 Kč

Vypravte se do ZOO a seznamte se s jejími nejmladšími obyvateli. Celkem jedenáct nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit hru na ZOO. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku.


Safari Ltd. Tuba - Na farmě
299 Kč

269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Už jste někdy byli na farmě? Poznejte z blízka mláďata zvířat, které tam můžete potkat. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek a příslušenství může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - Pacifik
299 Kč
286 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tichý oceán je největším a nejhlubším ze všech světových oceánů. Zahrnuje téměř 64 milionů čtverečních kilometrů, což je téměř třetina celého zemského povrchu. Je to domov pro tisíce druhů mořských živočichů, plazů, ryb, ptáků, savců a bezobratlých živočichů. Tato sada ručně malovaných postav zahrnuje různé druhy zvířat, které se nachází v Tichém oceánu.


Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
299 Kč
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figurek z období doby ledové o velikosti 4–7,5 cm. Figurky z tuby jsou výborným pomocníkem při výukových aktivitách zaměřených na prehistorický život a evoluci pro ty, kteří se nespokojí jen se suchým textem a obrázky v učebnicích.


Safari Ltd. Tuba - Primáti a Opice
299 Kč

275 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celkem dvanáct primátů a opic jenž se skrývá v tubě Safari Ltd. Vypravte se do říše primátů a opic a poznejte jednotlivé druhy. Víte jaký je rozdíl mezi orangutanem a mandrilou?


Safari Ltd. Tuba - Ptáci
299 Kč
285 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydejte se na pozorování ptáků! Víte jaké opeřence můžete čekat na vlastním dvorku, když budete potichu? Celkem sedm ručně malovaných figurek může hezky doplnit jakoukoliv hru nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnocení: 4,5
299 Kč

284 Kč

Vypravte se na dobrodružnou cestu po safari! Ale pozor, nečekejte přítulná domácí zvířátka. V safari se potuluje divoká zvěř. Dvanáct figurek skvěle doplní dětskou hru nebo uživí vyučování.


Safari Ltd. Tuba - Velryby a delfíni
299 Kč

279 Kč

Prozkoumejte podmořský svět! V hlubinách se skrývají ti nezajímavější tvorové. Balení obsahuje celkem jedenáct figurek různých podmořských živočichů od běluhy po vorvaně.


Safari Ltd. Tuba - Země protinožců
299 Kč

275 Kč

Vypravte se na dobrodružnou cestu po Austrálii! Vezměte průvodce a poznejte tyto exotická zvířata, které u nás v přírodě nepotkáte. Už víte jaký je rozdíl mezi vombatou a koalou?


Safari Ltd. Tuba - Život u řeky
299 Kč
285 Kč

Vydejte se na výlet k řece! Víte jaká zvířata tam na vás čekají? Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. Tuba - Život v pralese
299 Kč

269 Kč

Tuba Život v pralese obsahuje detailně zpracované figurky, které jsou ručně malované. V sadě naleznete: papouška druhu Ara, listovnici červenookou, žabku z čeledi pralesničkovití, psohlavce zeleného, mravenečníka, chápana, tapíra a figurku člověka putujícího pralesem.


Safari Ltd. Tuba - Zvířata Severní Ameriky
299 Kč
286 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydejte se na výlet po severní americe! Víte jaká zvířata tam na vás čekají? Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.


Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Firma vznikla v roce 1979 v USA. Všechny výrobky Safari Ltd. jsou bezolovnaté a jsou důkladně testovány na bezpečnost.

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Firma vznikla v roce 1979 v USA. Všechny výrobky Safari Ltd. jsou bezolovnaté a jsou důkladně testovány na bezpečnost.