10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Safari Ltd. Tuba - Zvířata z Galapág Safari Ltd. Tuba - Zvířata z Galapág
Safari Ltd. Tuba - Zvířata z Galapág

Vydejte se na výlet na Galapágy! Víte jaká zvířata tam na vás čekají? Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Ptáci Safari Ltd. Tuba - Zvířata z Galapág
Safari Ltd. Tuba - Ptáci

Vydejte se na pozorování ptáků! Víte jaké opeřence můžete čekat na vlastním dvorku, když budete potichu? Celkem sedm ručně malovaných figurek může hezky doplnit jakoukoliv hru nebo posloužit jako výuková pomůcka.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Krakatice obrovská Safari Ltd. Tuba - Zvířata z Galapág
Safari Ltd. Krakatice obrovská

Seznamte se se strašlivou krakaticí. Filmy a knihy líčí krakatice jako hrozivá monstra z hlubin oceánů, ale vědci vědí ve skutečnosti jen opravdu málo, jak žijí. Co víme je, že dosahují délky až 18 metrů.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Žralok obrovský Safari Ltd. Tuba - Na statku
Safari Ltd. Žralok obrovský

Seznamte se se žralokem obrovským. Tento druh žraloka je se svými 12 metry největší rybou žijící v oceánech, ale pro člověka neznamená nebezpečí. Živí se filtrováním vody, ze které sbírá plankton.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Na statku Safari Ltd. Tuba - Na statku
Safari Ltd. Tuba - Na statku

Byly jste někdy na statku? Poznejte zblízka všechny jeho zvířecí obyvatele. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek které krásně doplní dětskou hru nebo oživí vyučování.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Safari Safari Ltd. Tuba - Na statku
Safari Ltd. Tuba - Safari

Vypravte se na dobrodružnou cestu po safari! Ale pozor, nečekejte přítulná domácí zvířátka. V safari se potuluje divoká zvěř. Dvanáct figurek skvěle doplní dětskou hru nebo uživí vyučování.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - mláďata z Farmy Safari Ltd. Tuba - Rytíři a draci 2
Safari Ltd. Tuba - mláďata z Farmy

Už jste někdy byli na farmě? Poznejte z blízka mláďata zvířat, které tam můžete potkat. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Domácí zvířata Safari Ltd. Tuba - Rytíři a draci 2
Safari Ltd. Tuba - Domácí zvířata

Jaké znáte domácí mazlíčky? Poznejte z blízka zvířátka, která lidé chovají doma. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Rytíři a draci 2 Safari Ltd. Tuba - Rytíři a draci 2
Safari Ltd. Tuba - Rytíři a draci 2

Kolekce Safari Ltd. představuje soubor ručně malovaných replik rytířů. Tuba obsahuje 9 figurek rytíře s kopím, rytíře s bojovou sekerou a meči, kteří bojují s draky. Nasedněte na koně a jeďte bojovat s těmito divokými draky. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Ve vodě Safari Ltd. Designerská Tuba - Vojáci
Safari Ltd. Tuba - Ve vodě

Ideální pomůcka pro zábavnou výuku o dopravních prostředcích je tuba plná lodí od společnosti Safari Ltd., která obsahuje celkem 11 různých plavidel. Každá figurka je opatřena anglickým názvem na spodní straně. Hračka neobsahuje ftaláty, figurky jsou ručně malované.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Designerská Tuba - Vojáci Safari Ltd. Designerská Tuba - Vojáci
Safari Ltd. Designerská Tuba - Vojáci

Ať se nám to líbí, nebo ne, zdá se, že touhu bojovat mají muži zkrátka v krvi. Dříve, nebo později přijde čas na hraní na vojáky. Sada Vojáci obsahuje šest figurek vojáků v různých pozicích. Najdete tu vojáka, který se plíží, klečícího vojáka, a stojící vojáky v různých pózách, velitele udílejícího rozkazy i radistu. Baleno v praktické cestovní tubě.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Vesmír Safari Ltd. Designerská Tuba - Vojáci
Safari Ltd. Tuba - Vesmír

Stát se astronautem a letět do vesmíru je snem nejednoho dítěte. Tuba Vesmír s modely astronautů, vesmírných lodí a dalších objektů je skvělým doplňkem k povídání o sluneční soustavě, hvězdách a galaxiích. Přidejte figurky dítěti do mísy s pískem a nechte na jeho fantazii, zda připraví raketu ke startu nebo bude s lunárním modulem zkoumat měsíční povrch.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Korálový útes Safari Ltd. Tuba - koně a jejich jezdci
Safari Ltd. Tuba - Korálový útes

Ponořte se do slané mořské vody! Poznejte obyvatele hlubin i korálů. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Lebky dinosaurů Safari Ltd. Tuba - koně a jejich jezdci
Safari Ltd. Tuba - Lebky dinosaurů

Ideální pomůcka pro zábavnou výuku o prazvířeně planety Země je tuba plná lebek dinosaurů od společnosti Safari Ltd., která obsahuje celkem 11 různých replik. Hračka neobsahuje ftaláty, figurky jsou ručně malované.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - koně a jejich jezdci Safari Ltd. Tuba - koně a jejich jezdci
Safari Ltd. Tuba - koně a jejich jezdci

Ručně malované a kvalitně zpracované repliky koňů i se svými jezdci. Baleno v praktické cestovní tubě.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Safari Ltd. Tuba - Velryby Safari Ltd. Psohlavec orinocký
Safari Ltd. Tuba - Velryby

Ideální pomůcka pro zábavnou výuku o zvířeně planety Země je tuba plná velryb od společnosti Safari Ltd., která obsahuje celkem 10 různých kytovců. Každá figurka je opatřena anglickým názvem na bříšku. Hračka neobsahuje ftaláty, figurky jsou ručně malované.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Psohlavec orinocký Safari Ltd. Psohlavec orinocký
Safari Ltd. Psohlavec orinocký

Figurka nejedovatého hada, škrtiče. Svou oběť uchvátí a zabíjí mimořádně silným škrcením. Stejně jako ostatní figurky od firmy Safari Ltd. je i tato profesionálně tvarovaná a ručně malovaná. Vše detailně propracováno. Psohlavec orinocký je štíhlý had, který tráví většinu času ve větvích stromů.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Safari Ltd. Tuba - Příroda Safari Ltd. Psohlavec orinocký
Safari Ltd. Tuba - Příroda

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik zvířat, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů, což dětem umožňuje lépe rozpoznat znaky zvířat.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt
Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů. Historie přece může být i zábava plná příběhů.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Žraloci Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt
Safari Ltd. Tuba - Žraloci

Ideální pomůcka pro zábavnou výuku o zvířeně planety Země je tuba plná žraloků od společnosti Safari Ltd., která obsahuje celkem 10 modelů těchto dravých mořských tvorů. Každá figurka je opatřena anglickým názvem na bříšku. Hračka neobsahuje ftaláty, figurky jsou ručně malované.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Dalekohled - červený Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt
Safari Ltd. Dalekohled - červený

Vlastní dalekohled je snem každého malého objevitele. Nezáleží na tom, jestli mladý badatel chce pozorovat vzdálená zvířata, nebo se chystá obrátit dalekohled k nebi. Pomůcka Safari Ltd. vhodná do přírody i na pozorování oblohy.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Kachňátko Safari Ltd. Tuba - Indiáni
Safari Ltd. Kachňátko

Roztomilá figurka kachňátka je propracovaná do nejmenších detailů a ručně malovaná. Krásné kachňátko větších rozměrů. Děti hrající si s těmito figurkami se dozví více o zvířátkách a jejich okolí a zároveň se zabaví. Hraní rolí podporuje rozvoj dětské fantazie a kreativity.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Pegas Safari Ltd. Tuba - Indiáni
Safari Ltd. Pegas

Krásný bílý Pegas je kouzelné zvíře. Je stejně plachý a tajemný jako všichni kouzelní koně. Pegas, podle řecké mytologie první okřídlený kůň, je dle bájí syn boha moří Poseidóna a Medúsy. Ručně malovaná a kvalitně zpracovaná replika okřídleného koně.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. Tuba - Indiáni Safari Ltd. Tuba - Indiáni
Safari Ltd. Tuba - Indiáni

Tuba Indiáni obsahuje 12 figurek inspirovaných severoamerickým indiánským kmenem Powhatan, ze kterého pocházela i známá Pocahontas. Ručně malované figurky vyvedené v živých barvách a propracované do nádherných detailů jsou skvělé nejenom k volné hře na Indiány. Skvěle doplní povídání o americké historii, domorodých kmenech či dobyvatelských cestách počínajících výpravami Kryštofa Kolumba.

můžete mít DNES

Od MALL
Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Firma vznikla v roce 1979 v USA. Všechny výrobky Safari Ltd. jsou bezolovnaté a jsou důkladně testovány na bezpečnost.