Safari Ltd. Tuba - Na statku
395 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Byly jste někdy na statku? Poznejte zblízka všechny jeho zvířecí obyvatele. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek které krásně doplní dětskou hru nebo oživí vyučování.

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnocení: 4,8
359 Kč

Tuba Hmyz obsahuje 14 figurek různých druhů hmyzu. Najdete zde: housenku, šídlo, motýla, stonožku, kobylku, mouchu, berušku, pavouka, škorpióna, švába, včelu, kudlanku, mravence.

Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnocení: 4,4
359 Kč

Vypravte se na dobrodružnou cestu po safari! Ale pozor, nečekejte přítulná domácí zvířátka. V safari se potuluje divoká zvěř. Dvanáct figurek skvěle doplní dětskou hru nebo uživí vyučování.

Safari Ltd. Tuba - Dinosauři
359 Kč

Vypravte se zpět za dinosaury! Lákají vás pravěké zvířata a chcete je všechny poznat a pojmenovat? Prozkoumejte až dvanáct ručně malovaných figurek od Spinosaura po Apatosaura,

Safari Ltd. Tuba - Život v pralese
359 Kč

Tuba Život v pralese obsahuje detailně zpracované figurky, které jsou ručně malované. V sadě naleznete: papouška druhu Ara, listovnici červenookou, žabku z čeledi pralesničkovití, psohlavce zeleného, mravenečníka, chápana, tapíra a figurku člověka putujícího pralesem.

Safari Ltd. Životní cyklus - Žába
279 Kč

Jak se z pulce stane žába, kde se vezmou nožičky a co se stane s ocáskem? Soubor replik pět stádii životního cyklu žáby, vyrobený s péčí a důrazem na věrnost a přesnost detailů, vás provede proměnou od vajíček, přes pulce, pulce bez žaber a pulce s nožičkami až po dospělou žábu. Objevujte a zkoumejte se svými dětmi téměř zázračné proměny přírody prostřednictvím realistických miniatur z kolekce Safariology Životní cykly.

Safari Ltd. Tuba - mláďata z Farmy
359 Kč

Už jste někdy byli na farmě? Poznejte z blízka mláďata zvířat, které tam můžete potkat. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Tuba - jedovatá zvířata
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s těmi nejjedovatějšími tvory naší planety! Balení obsahuje celkem devět figurek nebezpečných zvířat. Skvělá výuková hra pro děti od tří let. Poznejte přírodu kolem sebe.

Safari Ltd. Tuba - Tvorové mořských hlubin
395 Kč 359 Kč

Novinka

Hlubokomořské příkopy jsou plné roztodivných ryb a fascinujících tvorů. Tato tuba přináší modely sedmi z nich. Ručně malované figurky mají reálné barvy a jsou propracovány do nejjemnějších detailů. Díky tomu děti dokáží lépe rozeznat typické znaky jednotlivých živočichů.

Safari Ltd. Tuba - Domácí zvířata
359 Kč

Jaké znáte domácí mazlíčky? Poznejte z blízka zvířátka, která lidé chovají doma. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Životní cyklus - Motýl
279 Kč

Sada čtyř modelů představuje hlavní stádia vývoje motýla monarchy stěhovavého od vajíček po dospělého jedince. Motýl prochází jedním z nejvíce fascinujících vývojových cyklů v přírodě. Sada přibližující tvary, barvy i poměry velikostí vajíček, housenky, kukly a dospělého jedince podpoří zájem o poznávání a zábavné učení.

Safari Ltd. Chameleón jemenský
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento tvor je oblíbený jako domácí mazlíček, má ze všech zvířat nejdokonalejší ochranné zbarvení, zatočený ocas a nezávisle na sobě se pohybující oči – co je to? Seznamte se s chameleonem jemenským!

Safari Ltd. Tuba - Pacifik
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tichý oceán je největším a nejhlubším ze všech světových oceánů. Zahrnuje téměř 64 milionů čtverečních kilometrů, což je téměř třetina celého zemského povrchu. Je to domov pro tisíce druhů mořských živočichů, plazů, ryb, ptáků, savců a bezobratlých živočichů. Tato sada ručně malovaných postav zahrnuje různé druhy zvířat, které se nachází v Tichém oceánu.

Safari Ltd. Tuba - Příroda
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik zvířat, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů, což dětem umožňuje lépe rozpoznat znaky zvířat.

Safari Ltd. Tuba - Korálový útes
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ponořte se do slané mořské vody! Poznejte obyvatele hlubin i korálů. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Keporkak

Safari Ltd. Keporkak

Hodnocení: 5
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní keporkak plave oceánem. Jste připraveni na skok? Stejně jako ostatní figurky od firmy Safari Ltd. je i tato profesionálně tvarovaná a ručně malovaná. Vše detailně propracováno.

Safari Ltd. Životní cyklus - Beruška
279 Kč

Sada čtyř modelů znázorňuje hlavní stádia vývoje brouka slunéčka sedmitečného – lidově nazývaného beruška. Její životní cyklus představují vajíčka, larva, kukla a dospělý jedinec. Sledování okouzlující proměny na replikách respektujících tvary, barvy i poměry velikostí podporuje zájem o poznávání a učení, to vše zábavnou a nenásilnou formou.

Safari Ltd. Tuba - Exotické ptactvo
359 Kč

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími exotickými ptáky naší planety! Celkem deset nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit dětskou hru. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku.

Safari Ltd. Tuba - Významná místa světa
395 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tuba Významná místa světa obsahuje 7 replik nejznámějších světových staveb. Propracovanost detailů a charakteristických rysů jednotlivých replik umožní dětem detailně se seznámit se světovými dominantami, které obvykle znají jen z obrázků.

Safari Ltd. Tuba - V lese
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V balení naleznete ručně malované miniaturní repliky zvířat, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů. Dětem to umožní lépe rozpoznat znaky zvířat. Učit Vaše děti o životě v lese nebylo nikdy tak snadné.

Safari Ltd. Žralok obrovský
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se žralokem obrovským. Tento druh žraloka je se svými 12 metry největší rybou žijící v oceánech, ale pro člověka neznamená nebezpečí. Živí se filtrováním vody, ze které sbírá plankton.

Safari Ltd. Tuba - Život na poušti
359 Kč

Tuba Život na poušti je úžasným prostředníkem k poznání pouštního prostředí. Sada obsahuje 11 figurek. Detailně zpracované a ručně malované figurky mohou posloužit jako skvělá učební pomůcka pro přiblížení pouštního prostředí, nebo si jí mohou děti rozšířit svou sbírku zvířátek a další živočišné druhy.

Safari Ltd. Yutyrannus
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s opeřeným dinosaurem yutyrannem. Jeho zvláštností je velikost, která na opěřeného dinosaura opravdu úctyhodná. 8 m vysoký a 1,5 tuny vážící opeřenec ale nelétal, byl suchozemským predátorem.

Safari Ltd. Tuba - Arktida

Safari Ltd. Tuba - Arktida

Hodnocení: 4,9
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poznejte Arktidu zblízka! Ledová země není tak prázdná jak se první pohled zdá. I když je tam ukrutná zima žijí zde zvířátka. Víte jaká? Krásná figurky lze využít na hraní i k výuce.

Safari Ltd. Tuba - Starověký Egypt
399 Kč

Novinka

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů. Historie přece může být i zábava plná příběhů.

Safari Ltd. Tuba - Ptáci
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydejte se na pozorování ptáků! Víte jaké opeřence můžete čekat na vlastním dvorku, když budete potichu? Celkem sedm ručně malovaných figurek může hezky doplnit jakoukoliv hru nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Tuba - Vesmír
395 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stát se astronautem a letět do vesmíru je snem nejednoho dítěte. Tuba Vesmír s modely astronautů, vesmírných lodí a dalších objektů je skvělým doplňkem k povídání o sluneční soustavě, hvězdách a galaxiích. Přidejte figurky dítěti do mísy s pískem a nechte na jeho fantazii, zda připraví raketu ke startu nebo bude s lunárním modulem zkoumat měsíční povrch.

Safari Ltd. Životní cyklus - Kuře
279 Kč

Všichni víme, že slepice snáší vajíčka, ale jak se z těchto vajíček stanou slepice? Čtyři stádia životního cyklu slepice vás touto proměnou provedou, od vajíčka, přes kuře líhnoucí se ze skořápky až po dospělého jedince. Objevujte a zkoumejte se svými dětmi téměř zázračné proměny přírody prostřednictvím realistických miniatur z kolekce Safariology Životní cykly.

Safari Ltd. Životní cyklus - Mravenec
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Životní cyklus mravence znázorňuje jeho čtyři vývojové fáze, kterými projde za svůj život. Děti mohou podrobně zkoumat jednotlivé fáze a získají tak jasnou předlohu života mravence. Všechny dílky jsou ručně malované!

Safari Ltd. Suchomimus

Safari Ltd. Suchomimus

Hodnocení: 5
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se se suchomimem. Suchomimus je dravý dinosaurus s prodlouženými čelistmi, díky kterým vypadá jako krokodýl. Prodloužené čelisti a ostré drápy měl, protože byl rybožravec.

Safari Ltd. Životní cyklus - Včela
279 Kč

Všichni známe poletující včelky z květu na květ, ale jak to vypadá uvnitř úlu? Vývojová stádia včely medonosné lze zkoumat prostřednictvím ručně malovaných modelů od firmy Safari Ltd. Zázračné proměny od vajíčka, přes larvu a kuklu, až po dospělého jedince vás naprosto uchvátí.

Safari Ltd. Tuba - Masožraví dinosauři
395 Kč 339 Kč

Novinka

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik zvířat, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů, což dětem umožňuje lépe rozpoznat znaky zvířat. Názvy živočichů v angličtině najdete obvykle na břiše figurky.

Safari Ltd. Sluneční soustava
269 Kč

Hračka díky níž už děti od čtyř let mohou získat vědomosti o vesmíru. Žijeme na planetě Zemi a kolem nás jsou i další planety jenž také obíhají kolem slunce. Jednoduchá pomůcka s kterou si děti rozšíří obzory.

Safari Ltd. Korálovec

Safari Ltd. Korálovec

Hodnocení: 5
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s korálovcem! Ale raději si udržte vzdálenost. Jedná se o pestrobarevného jedovatého hada z kobří rodiny, který je typický svými nápadnými pruhy v červené, žluté, bílé a černé barvě.

Safari Ltd. Pachyrhinosaurus
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se se pachyrhinosaurem. Tento velký, rohatý, býložravý dinosaurus putoval po krajině ve velmi velkých stádech (až několika tisíc jedinců). Tato stáda migrovala po západním pobřeží severní ameriky.

Safari Ltd. Ropušník trnohlavý
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s Ropušníkem trnohlavým! Budete si myslet, že jste odcestovali do pravěku, až si prohlédnete tohoto neuvěřitelného ještěra! Trochu připomíná ropuchu, s ostnatou kůží a velkými trny na hlavě.

Safari Ltd. Tuba - Na farmě
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Už jste někdy byli na farmě? Poznejte z blízka mláďata zvířat, které tam můžete potkat. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek a příslušenství může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Dinosauři (5 ks)
1 399 Kč 1 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček replik dinosaurů od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Brachiosauruse, Tyranosauruse Rexe, Tapejara, Stegosauruse a Triceratopse, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Safari Ltd. Poletucha vlnatá
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s Poletuchou vlnatou! Mezi předními a zadními končetinami má tento veverkovitý savec kožní lem, který dokáže napnout a po odrazu ze stromu nebo skalního útesu s jeho pomocí urazí vzduchem vzdálenost až 300 metrů

Safari Ltd. Tuba - mláďata ze ZOO
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vypravte se do ZOO a seznamte se s jejími nejmladšími obyvateli. Celkem jedenáct nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit hru na ZOO. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku.

Safari Ltd. Tuba - Hudební nástroje
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tuba Hudební nástroje obsahuje 8 modelů hudebních nástrojů. Při hře s nimi si dítě snadno osvojí slovní zásobu. Společně můžete pojmenovávat nejen jednotlivé nástroje, ale i jejich části například housle – tělo, hmatník, kolíky, šnek, efové výřezy atd.

Safari Ltd. Tuba - Na obloze
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada ručně malovaných modelů snadno naučí dítě rozeznávat a pojmenovávat všech 12 vzdušných dopravních prostředků od tryskového letadla přes horkovzdušný balon či vzducholoď, nechybí ani parašutista. Kromě toho jsou to zkrátka kvalitní modely pro volnou fantazijní hru.

Safari Ltd. Tuba - Velká jezera
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V této tubě naleznete celkem 10 přesných miniatur představujících rozmanitou faunu v oblasti Velkých jezer. Velká jezera (Hořeší Huronské, Michiganské, Erijské a Ontarijské), jež patří mezi nejznámější vodní útvary v Severní Americe, jsou domovem 3500 druhů rostlin a zvířat.

Safari Ltd. Manta obrovská
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s mantou. Manta obrovská, či rejnok manta, je mořská paryba z čeledi mantovitých, pro kterou je typický pohyb připomínající ptačí let. Jedná se o největší druh rejnoků, blízkých příbuzných žraloků.

Safari Ltd. Tuba - Indiáni
359 Kč

Tuba Indiáni obsahuje 12 figurek inspirovaných severoamerickým indiánským kmenem Powhatan, ze kterého pocházela i známá Pocahontas. Ručně malované figurky vyvedené v živých barvách a propracované do nádherných detailů jsou skvělé nejenom k volné hře na Indiány. Skvěle doplní povídání o americké historii, domorodých kmenech či dobyvatelských cestách počínajících výpravami Kryštofa Kolumba.

Safari Ltd. Tuba - Velryby a delfíni
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prozkoumejte podmořský svět! V hlubinách se skrývají ti nezajímavější tvorové. Balení obsahuje celkem jedenáct figurek různých podmořských živočichů od běluhy po vorvaně.

Safari Ltd. Tuba - Život u řeky
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vydejte se na výlet k řece! Víte jaká zvířata tam na vás čekají? Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Safari Ltd. Kočkovité šelmy (3 ks)
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček Kočkovité šelmy od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Tygra bengálského, Lva a Geparda, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Firma vznikla v roce 1979 v USA. Všechny výrobky Safari Ltd. jsou bezolovnaté a jsou důkladně testovány na bezpečnost.

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. Firma vznikla v roce 1979 v USA. Všechny výrobky Safari Ltd. jsou bezolovnaté a jsou důkladně testovány na bezpečnost.