SES Raketa s bublinami

SES Raketa s bublinami

Hodnocení: 3
259 Kč 199 Kč

Nová venkovní zábava: bublinová raketa! Namočte raketu v mýdle a hoďte ji do vzduchu. Huííííí, raketa pomalu padá a za sebou vytváří dlouhou stopu bublin. Kolik bublin napočítáte?

SES Tenis s bublinami

SES Tenis s bublinami

Hodnocení: 1
329 Kč 279 Kč

Zkuste si zahrát tenis s mýdlovou bublinou! Použijte nástroj na vyfukování bublin a udělejte bublinu velikosti tenisového míčku. A teď se snažte udržet bublinu ve vzduchu jak dlouho to jen půjde. Jak dlouho se vám do podaří?

SES Barvy na textil a hedvábí-trendy barvy
379 Kč 359 Kč

Barvy na textil a hedvábí ozdobí všechny druhy látek. Děti si mohou pomalovat šesti módními barvami trička, tašky, botky nebo například závěsy ve svém pokojíčku. Barvy výrobně kryjí.

SES Barevná kulička

SES Barevná kulička

Hodnocení: 3
219 Kč

Kreslící vosková různobarevná kulička pro děti, které neumí ještě držet tužku v ruce. Nekreslí na ruce a je snadno vypratelná z oděvu. Formuje dlaň a učí správnému uchopení tužky.

SES Chodníkové křídy s šablonami
275 Kč 229 Kč

Proměňte zem v obrovské umělecké dílo! Kombinujte šablony a vybarvěte je křídami. Můžete vytvořit krásnou mandalu a další obrazce. Zábavná venkovní činnost s fantastickým výsledkem.

SES Detektor kovů
499 Kč 409 Kč

Zajímá vás, co je ukryto pod zemí? Pomocí této sady si můžete vytvořit svůj vlastní detektor kovů ve tvaru kosmické lodi. Poté už stačí jen vyrazit ven a najít poklad! Hračka rozvíjí kreativitu a manuální zručnost.

SES Dětské holení
249 Kč

Děti rádi napodobují činnost dospělých, nyní si malý chlapci mohou vyzkoušet jaké je se oholit. Dej si pěnu na obličej a holení může začít. Pěna je šetrná k pokožce a plastová žiletka je zcela bezpečná. Koupání tak bude ještě zábavnější! Děti se hravou formou učí hygienické a sociální návyky.

SES Doktorský kufřík

SES Doktorský kufřík

Hodnocení: 2,5
439 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doktorský kufřík je jako skutečný. Obsahuje všechny potřebné nástroje k základnímu ošetření malého pacienta. Kdo si nehrál jako dítě na doktora? Nyní se mohou děti cítit jako opravdoví lékaři.

SES Hmyzí hotel
349 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyrobte si na zahradu fantastický hmyzí hotel! Sestavte si jednotlivé pokoje a vyplňte je různými materiály, abyste přilákali různé druhy hmyzu. Sledujte, jak se hotel obydluje (motýli, včely, berušky, brouci a spousta dalšího hmyzu). Ve vašem hotelu může bydlet veškerý hmyz!

SES Vykopávky z ledovce
319 Kč 299 Kč

Vytvořte si svůj vlastní ledovec se zmraženými zvířaty se sadou SES Creative. Použijte bezpečné kladivo a dláto pro uvolnění dinosaura a žraloka z ledu. Pospěšte si, jsou velmi zmrzlí! Sada obsahuje dostatek materiálu pro výrobu několika ledovců.

SES Výroba dřevěného draka
329 Kč

Díky této konstrukční sadě SES Creative si můžete vytvořit draka ze dřeva. Postupujte pečlivě podle pokynů v návodu. Použijte matičky, šrouby, dřevěné a pěnové doplňky. Nakonec ozdobte svého draka samolepkami.

SES Kovová stavebnice dinosauři
439 Kč 399 Kč

Milovníci dinosaurů zbystřete! S touto kovovou konstrukcí ze SES sestavíte nejtěžší dinosaury. Sešroubujte pěnovou a kovovou část k sobě malými šroubky a maticemi a vytvořte si tak vašeho dinosaura. Vyberete si T-rexe nebo Stegosaura? Hodiny tvoření mohou začít!

SES Kostra T-rex
329 Kč 299 Kč

Zajímáte se o dinosaury? Pak vás nadchne i tato archeologická činnost, při které vykopete kostru T-rexe. Pomocí kladívka a dláta můžete vykopat všechny kosti tohoto dinosaura. Jakmile budete mít všechny součásti, postavte kostru T-rexe dohromady a zahrajte si!

SES Kostra Triceratops
329 Kč 289 Kč

Zajímáte se o dinosaury? Pak vás nadchne i tato archeologická činnost, při které vykopete kostru Triceratopse. Pomocí kladívka a dláta můžete vykopat všechny kosti tohoto dinosaura. Jakmile budete mít všechny součásti, postavte kostru Triceratopse dohromady a zahrajte si!

SES Malování a tvoření koníků
469 Kč 409 Kč

S touto kreativní sadou si můžete vyrábět koníky ze sádry a krásně si je vymalovat. Nalijte sádru do formy, nechte uschnout a vymalujte si podle své představy. Můžete si tak snadno vytvořit krásné dekorativní výtvory. Hračka zábavnou formou rozvíjí u dětí představivost a kreativitu.

SES Malování a zdobení kamínků
299 Kč

Tato sada SES creative obsahuje deset krásně tvarovaných kamenů, na které můžete malovat. Popusťte uzdu fantazie nebo se inspirujte obrázky na obalu. Na mokrý nátěr nasypte růžový, stříbrný nebo zlatý třpyt a výsledek bude oslňující.

SES Malování módních prstýnků a náramků
289 Kč 259 Kč

Nechte své malé slečny vyrobit si vlastní jedinečnou sadu prstýnků a náramků od SES. V balení nejdete pět prstýnků a dva náramky, které přímo vybízí ke kreativnímu malování.

SES Malování ve vodě - vonící barvy
269 Kč 239 Kč

Voňavé prstové barvy s razítky ve tvaru mořských zvířátek. Ideální pro malovaní obrázků ve vaně, které mokrou houbou snadno smyjete! Zdravotně nezávadné!

SES Malování ve vodě - vonící voskovky
219 Kč 189 Kč

Voňavé voskovky, které výborně kreslí na hladký povrch (vana, umakart, kachličky…), z kterého je i jedním tahem mokrou houbou snadno smyjete!

SES Malý archeolog
309 Kč 279 Kč

Vykopejte si sami „dinosauří kosti“! Skvělý způsob, jak představit dětem dinosaury a archeologii. Použij bezpečné nástroje v podobě dřevěného dláta a kladívka, které se pohodlně drží. Vyzkoušej si tak práci skutečného archeologa. Tato souprava ti poskytne vše, co k tomu potřebuješ!

SES Manikúra a pedikúra
599 Kč 499 Kč

S touto úžasnou sadou SES na manikúru a pedikúru budete mít vždy krásně upravené nehty. Lahvičku na lak naplňte barvou, kterou chcete použít na své nehty. Do laku můžete přidat třpytky pro větší lesk. Pomocí pilníku upravte své nehty a můžete začít lakovat. Nalakované nehty ozdobte ovocnými konfetami pro ještě barevnější výsledek.

SES Módní tetování s třpytkami
279 Kč 249 Kč

Vytvořte si vlastní módní tetování se třpytkami! Vyberte šablonu, přiložte na kůži, odstraňte ochrannou vrstvu, štětcem naneste třpytky a vaše originální tetování je hotovo. Pokud se vám již tetování nelíbí, jednoduše ho sloupejte a vytvořte si nové dílo.

SES Mozaika na desce
299 Kč 259 Kč

Máte rádi mozaiku? Ideální produkt značky SES pro všechny malé tvořivce. Mozaiku sestavujete na bíle děrované desce, pomocí klasických barevných plastových špendlíčků. Ty do dírek krásně zapadnou. Hra podporuje u malých dětí koordinaci očí a rukou, rozvoj jemné motoriky prstů a přesnost provedení.

SES Odlévání a malování koní
339 Kč 304 Kč

Velká sada pro odlévání reliéfů koní. Děti mohou pomocí této sady vyrábět přívěsky, magnety, nebo dárky pro své nejbližší. Hmotu, vzniklou smícháním pevné jemné sádry s vodou, nalijí do přiložených forem. Poté koně ozdobí barvami.

SES Prstové barvy 4 x 150ml
269 Kč 259 Kč

Speciální barvy určené nejmenším dětem pro malování prsty. Barvy jsou zdravotně nezávadné a snadno smývatelné z rukou i z oblečení. Navíc obsahují zhořčovadla, tudíž je děti nemají tendence olizovat.

SES Líhnutí dinosaura
239 Kč 229 Kč

Co byste dělali, kdybyste našli vejce dinosaura? Zažijte to nyní! Umístěte vejce do nádoby s vodou a čekejte. Přibližně po týdnu se skořápka otevře a vy zjistíte, jak vypadá váš dinosaurus.

SES Razítka dinosauři
309 Kč 299 Kč

Razítkovací sada s motivy dinosaurů obsahuje 11 razítek. Najdete mezi nimi samozřejmě i T-rexe a mnoho dalších. Obtiskněte motiv na papír a následně ho vybarvěte pastelkami! Dinosauři můžou mít najednou tolik barev…

SES Sada nůžek cig-cag 5 ks
209 Kč

SES cikcak nůžky musí mít každý malý umělec. Barevné plastové nůžky podpoří kreativitu malých umělců. Sada SES Creative obsahuje 5 cikcak nůžek. Každé nůžky mají jiný vzor. Nůžky perfektně stříhají papír, ale zároveň jsou naprosto bezpečné pro dětské ruce i vlasy.

SES Sádrový komplet - kůň s hřívou
246 Kč 214 Kč

Odlévání koníka ze speciálně tvrzené a velmi jemné sádry určené právě pro odlévání. Výroba je snadná, hmotu nemusíte míchat předem – stačí nasypat sádru do formy a zalít vodou v doporučeném poměru!

SES Sádrový komplet - kůň s třpytkami
309 Kč 269 Kč

Vyrobte si pomocí pevné pogumované formě na odlévání dokonale propracovanou figurku koně. V balení najdete také baru a třpytky na ozdobení a vymalování koníka.

SES Sádrový komplet - T-rex
259 Kč 229 Kč

Pevná gumová forma na odlévání dokonale propracované figurky dinosaura T-Rexe. Vytvořte si vlastní jedinečnou figurku oblíbeného dinosaura a vybarvěte jí podle svého. Forma lze použít opakovaně.

SES Sádrový odlitek cupcake a malování s glitry
259 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte si nádherné cupcaky s kočičkou pomocí sady SES creative. Nalijte rychleschnoucí sádru do 3D formy a nechte ji ztvrdnout. Poté ji vyjměte z formičky a vybarvěte ve svých oblíbených barvách. Nakonec kočičkové cupcaky ozdobte růžovými třpytkami. Výsledek je fantastický!

SES Sádrový odlitek delfína a malování s glitry
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte si nádherné sádrové delfíny pomocí sady SES creative. Nalijte rychleschnoucí sádru do 3D formy a nechte ji ztvrdnout. Poté ji vyjměte z formičky a vybarvěte ve svých oblíbených barvách. Nakonec delfíny ozdobte stříbrným a růžovým třpytem. Výsledek je fantastický!

SES Sádrový trojkomplet - dinosauři
429 Kč 379 Kč

Sádrový trojkomplet dinosauři přináší nový rozměr odlévání. Děti ze tří pevných gumových forem na odlévání vytvoří dokonale propracovaný model dinosaurů. Poté si je mohou nabarvit barvičkami.

SES Vyšívaní dečka kočička
249 Kč 219 Kč

Vyšívací dečka s oblíbeným motivem kočičky potěší nejen příznivce tohoto tulivého zvířete. Potěší také maminky, které mohou dětem ukázat jak se mohou ve volných chvílích zabavit. Výrobek mohou děti využít jako dárek nebo dekoraci do pokojíku.

SES Skládání origami - zvířátka a dopr. prostředky
219 Kč 169 Kč

Skládání origami, umění z papíru nejlépe ovládají Japonci. Díky sadě SES Creative se nyní můžete seznámit s tímto japonským uměním i vy! Takže teď můžete skládat krásná zvířátka a dopravní prostředky! Nezapomeňte své výtvory dozdobit přiloženými fixami.

SES Skládání ze dřeva
489 Kč 431 Kč

Skládání ze dřeva umožní malým kutilům složit si z tvrdého dřeva originální hračky. Jednoduchým způsobem si sestí na co pomyslí, stačí jen zapojit fantazii. Stavebnice obsahuje i kladívko pro snadnější skládání.

SES Sliz - 2ks glitrové
199 Kč

Sliz se třpytkami. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou a barvou. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Sliz Galaxy 2 ks
199 Kč

Vesmírný sliz SES Galaxy. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou. Jeden je kluzký s purpurovým třpytem a druhý pružný s třpytkami. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Sliz mega balení 6 ks
599 Kč 539 Kč

Velké balení slizu. Výrobek obsahuje šest kelímků slizu s různou hustotou a barvou. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Sliz se žralokem 2 ks
199 Kč

Sliz se žralokem. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou a figurku žraloka, který dokáže plavat v modrém slizu. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Sliz tropické aromy 2 ks
199 Kč

Sliz s tropickou vůní. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou a barvou. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Sliz s T-rexem 2 ks
199 Kč 189 Kč

Sliz s T-rexem. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou a figurku dinosaura. Červený tekutý sliz a kluzký zelený sliz. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Tvarovací balónky s hustilkou
229 Kč

Souprava tvarovacích balónků s kvalitní hustilkou k výrobě zvířátek a postaviček. Nechte děti ukázat jaké představivost v nich je. Hrají si s bal=onky je bezpečná a přitom velmi legrační hra.

SES Tvoření módních třpytkových nášivek
319 Kč 299 Kč

Ozdobte si oblečení nebo školní tašku s cool záplatami Fashion Glitter. Leské flitry snadno nalepíte na plstěné záplaty. Záplaty jsou samolepící, takže je můžete jednoduše nalepit na textil. Není nutné žehlení! Tuto sadu SES musí mít každý malý návrhář!

SES Tvoření obličejů na nafukovacích balonkách
229 Kč

S touto sadou SES můžete oživit své balónky! Hoďte do vzduchu vtipné postavičky s nálepkami, rukama, nohama a žinylkovými drátky. Možnosti jsou nekonečné, ale dejte si pozor, ať neprasknou!

SES Tvoření třpytivých mýdel
589 Kč 499 Kč

S touto luxusní sadou SES si můžete vyrobit originální třpytivá mýdla, která můžeš darovat kamarádce, mamince nebo si můžeš zpříjemnit své koupání. Rozehřejte mýdlo v mikrovlnce a nalijte do formičky. Jednobarevné, vícebarevné, s třpytkami, vytvářejte dle vaší fantazie.

SES Sádrový komplet - kůň
259 Kč 229 Kč

Odlévání koníka ze speciálně tvrzené a velmi jemné sádry určené právě pro odlévání. Výroba je snadná, hmotu nemusíte míchat předem – stačí nasypat sádru do formy a zalít vodou v doporučeném poměru!

Nizozemská společnost SES udává směr ve vývoji a výrobě výtvarných hraček a materiálů pro děti 3–14let již od roku 1972. Centrála i továrna, kde se vyrábějí všechny materiály až po finální výrobky, se nachází v nizozemském městě Enschede. Odtut je řízena veškerá výroba a obchod. Společnost SES exportuje své výrobky hraček vyrobených v Nizozemí do více než 70ti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek a tak každý kus hračky z produkce SES je nabitý kreativitou. Každým rokem je uváděno na trh na stovky nových produktů, které se každoročně obměňují a tak je sortiment stále v trendu. Na 400 různých položek tvořených značkami hraček BRIX, CLOWNY a SES zaručuje široký výběr kreativních hraček a potřeb pro vaše děti.

Nizozemská společnost SES udává směr ve vývoji a výrobě výtvarných hraček a materiálů pro děti 3–14let již od roku 1972. Centrála i továrna, kde se vyrábějí všechny materiály až po finální výrobky, se nachází v nizozemském městě Enschede. Odtut je řízena veškerá výroba a obchod. Společnost SES exportuje své výrobky hraček vyrobených v Nizozemí do více než 70ti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek a tak každý kus hračky z produkce SES je nabitý kreativitou. Každým rokem je uváděno na trh na stovky nových produktů, které se každoročně obměňují a tak je sortiment stále v trendu. Na 400 různých položek tvořených značkami hraček BRIX, CLOWNY a SES zaručuje široký výběr kreativních hraček a potřeb pro vaše děti.