SES Barevná kulička

SES Barevná kulička

Hodnocení: 4,2
199 Kč

Kreslící vosková různobarevná kulička pro děti, které neumí ještě držet tužku v ruce. Nekreslí na ruce a je snadno vypratelná z oděvu. Formuje dlaň a učí správnému uchopení tužky.

SES Kostra T-rex

SES Kostra T-rex

Hodnocení: 5
329 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zajímáte se o dinosaury? Pak vás nadchne i tato archeologická činnost, při které vykopete kostru T-rexe. Pomocí kladívka a dláta můžete vykopat všechny kosti tohoto dinosaura. Jakmile budete mít všechny součásti, postavte kostru T-rexe dohromady a zahrajte si!

SES Zažehlovací korálky - sova s velkou podložkou
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zažehlovací korálky pro malé parádnice s motivem soviček. Děti mohou na podložce vytvářet díla podle své představy nebo dle přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků. Obrázek pak maminka přežehlí a děti si s ním mohou ozdobit pokoj nebo jej darovat.

SES Malování a tvoření zvířátek
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S touto sadou si můžete vytvořit jedenáct zvířátek ze sádry a potom si je vymalovat. Nalijte sádru do formy, nechte uschnout a vymalujte si podle své představy. Můžete si tak snadno vytvořit vlastní ZOO. Hračka zábavnou formou rozvíjí u dětí představivost a kreativitu.

SES Razítka dinosauři

SES Razítka dinosauři

Hodnocení: 4,3
309 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Razítkovací sada s motivy dinosaurů obsahuje 11 razítek. Najdete mezi nimi samozřejmě i T-rexe a mnoho dalších. Obtiskněte motiv na papír a následně ho vybarvěte pastelkami! Dinosauři můžou mít najednou tolik barev…

SES Kostra Triceratops

SES Kostra Triceratops

Hodnocení: 5
329 Kč 309 Kč

Zajímáte se o dinosaury? Pak vás nadchne i tato archeologická činnost, při které vykopete kostru Triceratopse. Pomocí kladívka a dláta můžete vykopat všechny kosti tohoto dinosaura. Jakmile budete mít všechny součásti, postavte kostru Triceratopse dohromady a zahrajte si!

SES Tvoření módních třpytkových nášivek
319 Kč 299 Kč

Ozdobte si oblečení nebo školní tašku s cool záplatami Fashion Glitter. Leské flitry snadno nalepíte na plstěné záplaty. Záplaty jsou samolepící, takže je můžete jednoduše nalepit na textil. Není nutné žehlení! Tuto sadu SES musí mít každý malý návrhář!

SES Sliz mega balení 6 ks
599 Kč 549 Kč

Velké balení slizu. Výrobek obsahuje šest kelímků slizu s různou hustotou a barvou. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Tvoření obličejů na nafukovacích balonkách
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S touto sadou SES můžete oživit své balónky! Hoďte do vzduchu vtipné postavičky s nálepkami, rukama, nohama a žinylkovými drátky. Možnosti jsou nekonečné, ale dejte si pozor, ať neprasknou!

SES Zažehlovací korálky - koně s hřívou
279 Kč 259 Kč

S touto sadou SES si můžete vyrobit krásné koníčky s hřívami v realistických barvách. Vyberte si korálky, které se vám líbí, umístěte je na podložku a požádejte dospělého o pomoc se zažehlením vašeho výtvoru. Nakonec připevněte krásné hřívy. Rozvíjejte svou kreativitu a zkuste nové možnosti.

SES Náhradní náplň do bublifuku
219 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální náplň pro SES megabubliny a SES megabubliny XXL . S tímto jedinečným mýdlovým roztokem je vyfukování bublin neskutečnou zábavou. Dělejte obrovské bubliny, které jen tak neprasknou.

SES Hmyzí hotel

SES Hmyzí hotel

Hodnocení: 3
349 Kč 339 Kč

Vyrobte si na zahradu fantastický hmyzí hotel! Sestavte si jednotlivé pokoje a vyplňte je různými materiály, abyste přilákali různé druhy hmyzu. Sledujte, jak se hotel obydluje (motýli, včely, berušky, brouci a spousta dalšího hmyzu). Ve vašem hotelu může bydlet veškerý hmyz!

SES Raketa s bublinami

SES Raketa s bublinami

Hodnocení: 2,7
259 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová venkovní zábava: bublinová raketa! Namočte raketu v mýdle a hoďte ji do vzduchu. Huííííí, raketa pomalu padá a za sebou vytváří dlouhou stopu bublin. Kolik bublin napočítáte?

SES Mega bublifuk XL

SES Mega bublifuk XL

Hodnocení: 4,7
379 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přestaly vás bavit malé bubliny? Mega bublifuk XXL na super maxi bubliny je to pravé. S tímto bublifukem už nikdy nezažijete nudu. Je to snadné – namočte provázek do nádoby s náplní dle návodu a udělejte mega bubliny.

SES Vykopávky z ledovce

SES Vykopávky z ledovce

Hodnocení: 5
339 Kč

Vytvořte si svůj vlastní ledovec se zmraženými zvířaty se sadou SES Creative. Použijte bezpečné kladivo a dláto pro uvolnění dinosaura a žraloka z ledu. Pospěšte si, jsou velmi zmrzlí! Sada obsahuje dostatek materiálu pro výrobu několika ledovců.

SES Sádrový komplet - kůň s třpytkami
329 Kč

Vyrobte si pomocí pevné pogumované formě na odlévání dokonale propracovanou figurku koně. V balení najdete také baru a třpytky na ozdobení a vymalování koníka.

SES Výroba dekorace-svítící girlanda
399 Kč 309 Kč

Probuďte v sobě kreativního ducha a vytvořte si vlastní světelné lamipionky! Moderní světelný řetěz je velmi snadné vyrobit, stačí jen barevné bavlnky vytvarovat na balónek a namočit do speciální směsi.

SES Výroba dřevěného draka
329 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky této konstrukční sadě SES Creative si můžete vytvořit draka ze dřeva. Postupujte pečlivě podle pokynů v návodu. Použijte matičky, šrouby, dřevěné a pěnové doplňky. Nakonec ozdobte svého draka samolepkami.

SES Vyšívací souprava s barevnými předlohami
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyšívací souprava s barevnými předlohami pro malé děti, které baví dělat něco rukama. Obsahuje pevné děrované podložky pro vyšívání různých dětských jednodušších motivů.

SES Vyšívání dečka kůň
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyšívací dečka s oblíbeným motivem koníka potěší nejen příznivce tohoto velikého zvířete. Potěší také maminky, které mohou dětem ukázat jak se mohou ve volných chvílích zabavit. Výrobek mohou děti využít jako dárek nebo dekoraci do pokojíku.

SES Sádrový komplet - kůň
259 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odlévání koníka ze speciálně tvrzené a velmi jemné sádry určené právě pro odlévání. Výroba je snadná, hmotu nemusíte míchat předem – stačí nasypat sádru do formy a zalít vodou v doporučeném poměru!

SES Manikúra a pedikúra
599 Kč 449 Kč

S touto úžasnou sadou SES na manikúru a pedikúru budete mít vždy krásně upravené nehty. Lahvičku na lak naplňte barvou, kterou chcete použít na své nehty. Do laku můžete přidat třpytky pro větší lesk. Pomocí pilníku upravte své nehty a můžete začít lakovat. Nalakované nehty ozdobte ovocnými konfetami pro ještě barevnější výsledek.

SES Malý archeolog
309 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vykopejte si sami „dinosauří kosti“! Skvělý způsob, jak představit dětem dinosaury a archeologii. Použij bezpečné nástroje v podobě dřevěného dláta a kladívka, které se pohodlně drží. Vyzkoušej si tak práci skutečného archeologa. Tato souprava ti poskytne vše, co k tomu potřebuješ!

SES Lepení tvarů
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kam patří jablíčka? Na strom! A hvězdy? Na oblohu! Pomocí prstíků nanes lepidlo na kartičky a přilep správný tvar. Nauč se hravou cestou rozpoznávat tvary a trénovat jemné motorické dovednosti.

SES Sliz Galaxy 2 ks

SES Sliz Galaxy 2 ks

Hodnocení: 2
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vesmírný sliz SES Galaxy. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou. Jeden je kluzký s purpurovým třpytem a druhý pružný s třpytkami. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Malování módních prstýnků a náramků
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte své malé slečny vyrobit si vlastní jedinečnou sadu prstýnků a náramků od SES. V balení nejdete pět prstýnků a dva náramky, které přímo vybízí ke kreativnímu malování.

SES Stojím v mega bublině
599 Kč

Je něco zábavnějšího než si hrát s bublinama? Vytvořte mýdlovou lázeň a nalijte ji do vaničky, ponořte obruč. Stoupněte si do středu obruče. Následně obruča táhněte směrem nahoru. Kolem vás se utvoří mega bublina!

SES Zažehlovací korálky - svítící kůň
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zažehlovací korálky- svítící kůň Vytvořte pomocí zažehlovcích korálků koně, který Vám bude ve tmě svítit. Sada obsahuje 1 200 korálků a šablonu koně. Na podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků. Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.

SES Mega bublifuk s pruty
269 Kč

Udělat velké bubliny nebylo nikdy jednodušší. Postačí Vám k tomu mýdlový roztok, provázek s držáky. Postup je velmi jednoduchý, nalijeme si mýdlový roztok do nějaké nádoby, do této nádoby ponoříme provázek s držáky.

SES Zažehl. korálky - svítící hvězdy 1400 ks
289 Kč

Zažehlovací korálky se dostávají do popředí, co se týče oblíbenosti u dětí. Jak zažehlovací korálky fungují? Postup je velmi jednoduchý, korálky naskládáme dle naší fantazie na podložku, přikryjeme pečícím papírem a přejíždíme žehličkou tak dlouho, než se k sobě spečou.

SES Dětské tetování, 50 ks
199 Kč

Dětské tetování, 50 ks Staň se tím nejvíce cool klukem ve městě se zábavným, metalickým tetováním SES. Tetování je příjemné, pro pokožku bezpečné a lze lehce odstranit. Parametry:   Obsahuje: 50 tetovacích obrázků  Rozměr balení: 15 × 20 × 0,5 cm Věk: 3+.

SES Zažehlovací korálky 2100ks - jednorožci a princezny
349 Kč

ZAŽEHLOVACÍ KORÁLKY 2100KS – JEDNOROŽCI A PRINCEZNY Sada různě barevných zažehlovacích korálků, ze kterých můžete poskládat jednorožce a princezny. V balení nalezenete podložku, na kterou korálky položíte a následně zažehlíte, 2100 kusů korálků a 2× nálepku obličeje.

SES Tenis s bublinami
379 Kč

Věděli jste, že se dají bubliny odrážet? Zkuste si to sami s raketou a silným SES mýdlovým roztokem. Použijte nástroj na vyfukování bublin a udělejte bublinu velikostí tenisového míčku. A teď se snažte udržet bublinu ve vzduchu, jak dlouho to jen půjde.

SES L.O.L. - nálepky se třpytkami
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato kreativní sada SES obsahuje 68 skvělých třpytivých nálepek všech tvých oblíbených L.O.L. panenek, jejich mazlíčků a krásných doplňků.

SES Tvarovací balonky s hustilkou
299 Kč

Jsou Vaše děti kreativní? Stále něco vyrábí a baví je tvořit stále nové věci? Nechejte je, ať si sami vyrobí svoje vlastní balónky, které budou ozdobou Vašeho bytu, pokojíčku, či na párty.

SES Výroba parfémů
499 Kč 439 Kč

S touto luxusní sadou SES si můžete vyrobit svůj vlastní voňavý parfém. Smíchejte v kádince koncentrované vůně s vodou a vytvářejte unikátní kombinace vůní. Nalijte parfém do lahvičky a nalepte štítek s názvem.

SES Zažehlovací korálky - sada T-Rex 1200 ks
269 Kč

Zažehlovací korálky – sada T-Rex Kluci zbožňují dinosaury.Sada obsahuje1 200korálků a šablonu dinosaura. .Na podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků. Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.

SES Malování a tvoření koníků
469 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S touto kreativní sadou si můžete vyrábět koníky ze sádry a krásně si je vymalovat. Nalijte sádru do formy, nechte uschnout a vymalujte si podle své představy. Můžete si tak snadno vytvořit krásné dekorativní výtvory. Hračka zábavnou formou rozvíjí u dětí představivost a kreativitu.

SES Sliz se žralokem 2 ks
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sliz se žralokem. Výrobek obsahuje dva kelímky slizu s různou hustotou a figurku žraloka, který dokáže plavat v modrém slizu. Sliz je velmi populární! Při výrobě slizu SES je kladen důraz na 100% bezpečnost a nejvyšší kvalitu.

SES Výroba bublin ve vaně
249 Kč

Díky tomuto bublifuku vytvoříte ty nejkrásnější mýdlové bubliny! Ponořte mořskou pannu do skořápky se super silným roztokem a pak foukněte. Ideální oživení při koupání nebo i pro hru venku.

SES Zažehlovací korálky - alpaka
209 Kč

Se zažehlovacími korálky SES si můžete vyrobit vaše oblíbené alpaky nebo lamy. Vyberte si korálky, které se vám líbí, umístěte je na podložku a požádejte dospělého o pomoc se zažehlením vašeho výtvoru. Z bavlnek vytvořte roztomilé střapce a přilepte je na korálky pomocí oboustranné lepenky, která je součástí balení.

SES Dětské holení

SES Dětské holení

Hodnocení: 3
719 Kč

Děti rádi napodobují činnost dospělých, nyní si malý chlapci mohou vyzkoušet jaké je se oholit. Dej si pěnu na obličej a holení může začít. Pěna je šetrná k pokožce a plastová žiletka je zcela bezpečná. Koupání tak bude ještě zábavnější! Děti se hravou formou učí hygienické a sociální návyky.

SES Dřevěné korálky - 18ks
299 Kč

Nauč se navlékat korálky pomocí kreativní sady od nizozemského výrobce hraček SES Creative. Sada obsahuje 18 ks dřevěných korálků a šňůrku, na kterou se korálky navékají. Vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu.

SES Frozen - zažehlovací korálky, velká sada
419 Kč

Můžete si vyrobit všechny své oblíbené tvary z Disney příběhu Ledové království s touto super velkou sadou zažehlovacích korálků. Sada obsahuje jedinečnou směs barevných zažehlovacích korálků a 2 zažehlovací destičky.Na růžové podložce můžete vytvořit Elsu, Annu a Olafa.

SES Ozdobte své nehty
349 Kč

Díky 12ti barvám laku na nehty, ozdobným kamínkům, papírovým vzorům na nehty a šikovným nástrojům bude každý nehet vypadat jinak. Bezpečně a snadno smývatelné.   Video – Ozdobte své nehty:

SES Zažehlovací korálky Mimoni
286 Kč

Vytvořte si 8 zábavných postaviček Mimoňů z této velké krabičky plné korálků. Korálky jsou té nejvyšší kvality. Tvorba se zažehlovacími korálky vám zajistí nekonečnou zábavu. Podle jednoduchého návodu si vytvořte tyto oblíbené postavičky. Věk: 5+

SES L.O.L. - mozaika s kamínky
220 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ozdob si své oblíbené panenky L.O.L. nádherně barevnými, třpytivými, diamantovými kamínky. Vyber si kartu s panenkou a ozdob ji třpytivými diamanty. Balení obsahuje  5 předtištěných karet L.O.L. 4 barvy diamantových, nalepovacích kamínků.   rozměr balení: 15 × 20 × 4 cm věk: 6+

SES Malý průzkumník - drahé kameny růžové, fialové
359 Kč

Vysekejte ze skály drahé kameny! Vytvořte si z nich vlastní sbírku kamenů a naučte se jejich vlastnostem. Použijte praktické nástroje SES. 1 x blok materiálu k dobývání, 1 x kolekce drahých kamenů, 1 x kladivo. Každá krabička obsahuje různé drahých kamenů. Doporučený věk: 4+

Nizozemská společnost SES udává směr ve vývoji a výrobě výtvarných hraček a materiálů pro děti 3–14let již od roku 1972. Centrála i továrna, kde se vyrábějí všechny materiály až po finální výrobky, se nachází v nizozemském městě Enschede. Odtut je řízena veškerá výroba a obchod. Společnost SES exportuje své výrobky hraček vyrobených v Nizozemí do více než 70ti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek a tak každý kus hračky z produkce SES je nabitý kreativitou. Každým rokem je uváděno na trh na stovky nových produktů, které se každoročně obměňují a tak je sortiment stále v trendu. Na 400 různých položek tvořených značkami hraček BRIX, CLOWNY a SES zaručuje široký výběr kreativních hraček a potřeb pro vaše děti.

Nizozemská společnost SES udává směr ve vývoji a výrobě výtvarných hraček a materiálů pro děti 3–14let již od roku 1972. Centrála i továrna, kde se vyrábějí všechny materiály až po finální výrobky, se nachází v nizozemském městě Enschede. Odtut je řízena veškerá výroba a obchod. Společnost SES exportuje své výrobky hraček vyrobených v Nizozemí do více než 70ti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek a tak každý kus hračky z produkce SES je nabitý kreativitou. Každým rokem je uváděno na trh na stovky nových produktů, které se každoročně obměňují a tak je sortiment stále v trendu. Na 400 různých položek tvořených značkami hraček BRIX, CLOWNY a SES zaručuje široký výběr kreativních hraček a potřeb pro vaše děti.