-16%
17 999 Kč 14 995 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zaujal tě svou mnohostranností? Není divu! Caesar 4.0 šukací stroj je vysokého postavení mezi sex machines. Svého obdivu dosáhl nabídkou příslušenství, kterou má již v základu připbalenou u sebe. Sex Machine Caesar 4.0 má mohutnou konstrukci. Celý je vyrobený z kovu, takže je velmi odolný.

-39%
1 299 Kč 789 Kč

Akce

RealRock Realistic Vibrating Dildo 20cm Black vibrátor Užijte si s tímto neuvěřitelně realistickým vibrátorem se sametově měkkým povrchem. Vibrátor RealRock Realistic je pečlivě vytvarovaný, s věrným žilkováním na povrchu a mohutným žaludem.

-37%
949 Kč 595 Kč

SHOTS GC BEND Pink vibrátor GC BEND je silikonový vibrátor, svým prohnutým tvarem předurčen pro aktivní a účinnou stimulaci G-bodu u žen.

-51%
3 099 Kč 1 499 Kč

Akce

Irresistible Kissable purple stimulátor klitorisu Unikátní vibrátor s bezdotykovou tlakovou stimulací klitorisu. Stimulátor Seductive má dobíjecí baterii s magnetickým nabíjecím portem USB, nabíjecí kabel je součástí balení.

-30%
1 299 Kč 899 Kč

Shots REALROCK 22,8 cm Dual Density Silicone Dildo blackREALROCK je silikonové realistické dildo dvojí tuhosti. Dual density má uvnitř pevnější jádro pro udržení vzpřímeného tvaru, na povrchu je měkký a poskytuje tak dokonalý realistický zážitek.

-37%
949 Kč 595 Kč

SHOTS GC BEND Purple vibrátor GC BEND je silikonový vibrátor, svým prohnutým tvarem předurčen pro aktivní a účinnou stimulaci G-bodu u žen.

-21%
687 Kč 539 Kč

Novinka

Shots REALROCK Realistic Dildo with Balls Purple 19 cm Realistic Dildo z nové kolekce REALROCK je dildo v atraktivním čirém provedení s fialovým zabarvením. Dildo má robusní přísavku pro snadné uchycení na hladkém povrchu.

-22%
380 Kč 294 Kč

Mini G spotter Black vibrátorG spotter je elegantní, dokonale zakřivený mini vibrátor s hedvábným povrchem, který dráždí ženský bod G.

-20%
599 Kč 479 Kč

Novinka

Shots 8 Inch Slight Realistic Dildo Vibe Pink vibrátorRealistický vibrátor Shots 8 Inch Slight v růžové lesklé barvě je tvarován jako běžný penis s žaludem a předkožkou. Po celém povrchu vibrátoru je žilkování pro intenzivní dráždění.

-20%
599 Kč 479 Kč

Novinka

Shots 8 Inch Thin Realistic Dildo Vibe Black vibrátorRealistický vibrátor Shots 8 Inch v černé, lesklé barvě je tvarován jako běžný penis s žaludem a předkožkou. Po celém povrchu vibrátoru je žilkování pro intenzivní dráždění.

-42%
1 199 Kč 689 Kč

Novinka

Shots Chrystalino Stargate blue skleněné dildoDildo Stargate je vyrobeno ze 100% ručně foukaného, prvotřídního borosilikátového skla té nejvyšší kvality a řadí se tak mezi nejodolnější skleněné výrobky na trhu.

-37%
399 Kč 249 Kč

Novinka

Ouch! Wax Play Candle Rose ScentedS touto nízkoteplotní voskovou svíčkou s vůní růží posunete svoji výstřední sexuální hru na jinou úroveň a ponoříte se do nového dobrodružství! Zintenzivněte své pocity, zvyšte adrenalin a užijte si bezkonkurenční vz.

-39%
3 599 Kč 2 189 Kč
Doprava zdarma

Novinka

VIVE Enora Black Masážní hlaviceVIVE Enora je úžasná oboustranná masážní hlavice. A proč oboustranná? Zvládne jak masáž unaveného těla tak poslouží jako velice nenápadný, ale účinný vibrátor.

-42%
1 199 Kč 685 Kč

Akce

RealRock Realistic Vibrating Dildo 17cm Black vibrátor Užijte si s tímto neuvěřitelně realistickým vibrátorem se sametově měkkým povrchem. Vibrátor RealRock Realistic je pečlivě vytvarovaný, s věrným žilkováním na povrchu a mohutným žaludem.

Všechny výrobky Shots jsou vysoce kvalitní a pocházejí z Holandska. Jejich cílem je poskytnout vám (ještě) větší potěšení z vašeho sexuálního života. Proto používají inovativní materiály a jedinečný design.

Všechny výrobky Shots jsou vysoce kvalitní a pocházejí z Holandska. Jejich cílem je poskytnout vám (ještě) větší potěšení z vašeho sexuálního života. Proto používají inovativní materiály a jedinečný design.