Sucitesa Ambigen Fresh - pohlcovač pachů a osvěžovač 0,75 l - AKCE
193 Kč

Ambigen Fresh – pohlcovač pachů a osvěžovač – zaručuje čisté a trvale svěží prostředí a vytváří příjemně provoněnou atmosféru.  Super poměr obsah/cena. Španělská kvalitní vůně. Vhodné do: restaurace, kavárny, školy, školky, kanceláře,hotely, sportovní centra.


Sucitesa Ambigen MAXI - olejová vůně na WC 500 ml
242 Kč

Ambigen Maxi 0,5 l – dlouhotrvající a intenzivní vůně pro vaše WC, koupelnu atd. Aplikuje se přímo na mísu nebo keramiku mimo oplach vody. Je to superkoncentrát s vátažkem vonných silic a velmi intenzivní vůni, kde stačí pro 24h provonění použít jen pár kapek.


Sucitesa Aquagen 2D Green Tea - prostředek na podlahu 5 l
386 Kč

Aquagen 2D 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a extra parfémovaným efektem s vůní zeleného čaje. Odstraňuje běžné i větší nečistoty z podlahy a zanechává příjemnou vůni. Lze použít na všechny typy podlah. Vhodný pro strojní i ruční použití.


Sucitesa Aquagen 2D Orange Sunset - prostředek na podlahu 5 l
386 Kč

Aquagen 2D 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a extra parfémovaným efektem s orientální kořeněnou vůní z teplých krajin. Tento prostředek odstraňuje běžné i větší nečistoty z podlahy a zanechává příjemnou vůni.


Sucitesa Aquagen ACM - strojní mytí podlah 5 l
363 Kč

Aquagen ACM strojní mytí podlah 5 l – koncentrovaný prostředek na strojní mytí podlah od španělského výrobce Sucitesa. Vynikající dávkování 0,5 – 2% do objemu nádrže mycího stroje. Dobře čistí nezanechává šmouhy a konzervuje a udržuje původní lesk podlahy, nízká pěnivost.


Sucitesa Aquagen DC strhávač vosků 5 l
411 Kč

Aquagen DC 5 l – odstraňuje vosky, polymery a krystalizace. Připravuje podlahu pro následné nanesení vosků. Důkladně čistí, málo pění a snadno se oplachuje. Pro ruční i strojní použití. Strojní mytí: Koncentrát: 5 – 10 % z celkového množství vody. Důkladně umyjte podlahu zředěným přípravkem.


Sucitesa Aquagen Forte - WC čistič 1 l
109 Kč

FORTE – Čistící prostředek na WC – odstraňující usazeniny, rez,  odstraňuje zápach, zašlé nečistoty a vodní kámen. Použití: naneste přípravek na povrch, rozetřete  kartáčem po okrajích a stěnách. Následně opláchněte vodou. Nemíchejte s louhem.


Sucitesa Aquagen IC Apple - jablko na mytí podlah 5 l
327 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Apple 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní jablka. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty. Lze použít na všechny typy podlah…


Sucitesa Aquagen IC Herbal - na mytí podlah 5 l
327 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Herbal 5 l – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní bylinek. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty.


Sucitesa Aquagen IC Limon - prostředek na mytí podlah 5 l
302 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Limon 5 l – provoňte svůj byt neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní citrónů. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty. Lze použít na všechny typy podlah.


Sucitesa Aquagen IC Limon - prostředek na mytí podlah 5 l 8 ks + 1 ks zdarma
2 508 Kč
+ doprava zdarma

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Limon 5 l – provoňte svůj byt s Aquagen IC Limon – neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní citrónů. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty.


Sucitesa Aquagen IC Origin - na mytí podlah 5 l
327 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Origin 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní jehličí borovic. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty.


Sucitesa Aquagen Inox Foam - nerez leštič a čistič 1 l
181 Kč

Aquagen Inox Foam – nerez leštič a čistič 1l – odstraňuje nečistoty a otisky prstů. Chrání a obnovuje jas. Chrání proti dalšímu znečištění. Oblast použití: hotely, restaurace, kanceláře, nákupní centra, sály a posluchárny, zdravotnické zařízení, školy, sportovní zařízení.


Sucitesa Aquagen Multi - univerzální čistič 1 l
121 Kč

MULTI univerzální čistič – na pevné povrchy bez  oplachování. Vhodný i na čištění koženého nábytku. Velmi účinný skvělý  prostředek ke každodennímu úklidu .Čistí a leští omyvatelné povrchy . Vhodný na: umakart, kovy, skla, plasty, keramiku apod. Pomocník pro celou domácnost.


Sucitesa Aquagen Sprint Foam odmašťovač 1 l
145 Kč

Aquagen Sprint Foam 1 l – multifunkční odmašťovač neústupných nečistot a mastnoty ve formě pěny, která prodlouží dobu účinku. Aquagen Sprint Foam má pohodlné a bezpečné dávkování. Maximálně účinkuje i bez vody a páry. Jen na povrchy odolné vůči alkáliím.


Sucitesa Aqugen Fre Foam, aktivní pěna na koupelny - 750 ml
71 Kč

Aquagen Fre Foam  - účinná aktivní pěna, která čistí, leští a chrání ošetřované povrchy, neutralizuje pachy a poskytuje příjemný a jemný parfém. Obsahuje složky přírodního původu, které snižují nebezpečí pro životní prostředí.


Sucitesa Automatický dávkovač gelu GELMATIC Sucitesa - 1 l
846 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatický dávkovač GELMATIC – dávkuje gel, krém nebo mýdlo. Pohybové čidlo, dávkovač je doplňovací, jednoduché a hygienické dávkování. Návod na použití: dávkovač gelu nadávkuje 1.2 ml na ruku umístěnou pod pod snímačem pohybu. Z 1 litru tak máte cca 830 dávek.


Sucitesa Cleangen Fast - univerzální čistič 1 l
72 Kč

Cleangen Fast – univerzální čistič 1 l – odstraňuje nečistoty, rychle zasychá, bez oplachování. Čistí a leští snadno a bez námahy. Kvalitativní složení: Modifikátory povrchového napětí (tensioaktivy). Rozpouštědla. Parfémy. Barviva.


Sucitesa Ecomix Pure Apple Floor - koncentrát na podlahy 100 ml
60 Kč

Ecomix Pure Apple floor koncentrát na podlahy 100 ml – po zředění 100ml koncentrátu s 900ml vody vzniká plnohodnotný čistící roztok, který se dále, před použítím, ředí. Velmi výhodné, ekonomické a snadno přepravovatelné balení.


Sucitesa Ecomix Pure Lemon Floor - koncentrát na podlahy 100 ml
52 Kč

Ecomix conc. Lemon – superkoncentrát na podlahy 100 ml – čistící prostředek, který snadno čistí a leští bez námahy, rychle na podlaze schne. Po aplikaci nezanechává žádné stopy nebo šmouhy. Přípravek má svěží a jemnou vůni citrónu, která navodí ještě větší pocit čistoty.


Sucitesa Ergonomický držák Sucitesa
47 Kč

Skvělý ergonomický a kvalitní držák na sprchový gel a šampón 2 v 1 a krémové mýdlo Sucitesa – designový držák do vaší sprchy a koupelny. Velice jednoduchá montáž, bez vrtání (samolepky přiloženy). Pouze nalepíte na zeď.


Sucitesa Hotelový úklidový vozík na prádlo velký 96 x 55 x 90 cm
3 024 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kovový hotelový úklidový vozík – na rozvoz a svoz prádla. Výhodná cena. Vozík je dodáván včetně vaku. Vozík je dodáván rozložený. Vak lze jednoduše sundat, je uchycen karabinami. Vak lze omýt. Foto se může mírně lišit.


Sucitesa Čistič na koberce pro extraktor Aquagen SX - 5 l
544 Kč

Aquagen SX 5 l –  pro extraktory si poradí i s obtížnými skvrnami. Důkladně čistí a neutralizuje pachy, voní. Obsahuje Deodor technologie s příjemnou květinovou vůní. Nemění barvu ani kvalitu vláken. Koncentrát – na množství čisté vody v extraktoru použijte pouze 2–5% čističe.


Sucitesa Kleště na sběr odpadků - manipulační ruka 85 cm
362 Kč

Kleště na sběr odpadků, manipulační ruka, prodloužená ruka, klepeto na sběr odpadků 85 cm – umožní sběr odpadků hygienicky a bez předklonu. Maximální doporučená zátěž 400 g. Na koncích prodloužené ruky jsou odšroubovatelné gumové úchytky viz foto.


Sucitesa Úklidový vozík malý bez ždímače
580 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úklidový vozík malý bez ždímače 20l – dodávka obsahuje: kolečka 4 ks gumové odnímatelné, plastový vozík je možno uprostřed přepažit přepážkou a získat tak dva kyblíky. Kyblík má kovové ucho pro snadné přenášení. Vhodné pro úklid menších ploch bez ždímacího mechanismu, pevné a kvalitní provedení.


Sucitesa Krémové tekuté mýdlo Sucitesa Tensogen Hidroderm - 5 l
471 Kč

Tensogen Hidroderm 5 l – velmi kvalitní španělské krémové mýdlo vhodné na každodenní a dlouhodobé používání na odstranění nečistot z rukou, těla a vlasů. Nevysušuje pokožku. Speciální složení DermaProtect zanechá vaše ruce krásně hebké.


Sucitesa Náhradní tableta do pisoárové síťky 1 ks
30 Kč

Náhradní tableta do pisoárového sítka – pro vůni a ochranu odpadových cest, trvalý deodorační účinek po dobu 30 dnů. Při splachování se blok postupně rozpouští. Možno použít volně do pisoáru nebo jako náhradní tabletu do pisoárového sítka. Cena je uvedena za 1 kus pisoárového sítka.


Sucitesa Návlek mopu trapézový 40 cm molitanový
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Návlek mopu trapézový 40 cm molitanový – pro trapézové mopy 40 cm, materiál molitan. Vhodný na suché a vlhké stírání hladkých povrchů(lino, dlažba, parkety, plovoučky).


Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE
273 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití. Cena je uvedena za 1 kus.


Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE 5 + 1 ZDARMA
1 326 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití.


Sucitesa Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny
157 Kč

Ometač prachu a pavučin s teleskopickou tyčí 40/80 cm – vyroben z pravé ovčí vlny (jehněte). Ometač z ovčí vlny zadržuje prach velmi efektivně. Ometač – oprašovač z ovčí vlny lze čistit v mýdlové vodě a opakovaně používat. Vhodné jak do kanceláří tak domácnosti.


Sucitesa Popelnice 110 l pozinkovaná
1 064 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popelnice 110 l pozinkovaná – vhodná na běžné odpadky či popel. Pozinkovaný plech 0,8 mm. S ušima a otvíracím víkem.


Sucitesa Popelnice - držák pytle 120 l
967 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popelnice na pytel – vynikající pomocník na festivaly, zábavní akce, do exteriérů, pro úklidové firmy při vyklízeních , vytopeních, umístíte do držáku pytel, aretujete sponou a ten vám nevypadne. Víko zamezí rozfuku odpadků po okolí. Objem dle použitého pytle na odpad 110–120 l.


Sucitesa Sanigen ALF odmašťovač - 5 kg, odmašťující pěna vysoké koncentrace
459 Kč

Sanigen ALF 5 l – čistící chemie, která skvěle odmašťuje. Vysoká přilnavost a účinnost. Maximální účinnost proti mastnotě a znečištění z odborné / průmyslové činnosti. Obnoví povrchy vystavené vysoké a trvalé nečistotě. Odstraňuje tuk a odolnou špínu. Odstraňuje organické a minerální nečistoty.


Sucitesa SET MOP Držák mopu STANDARD 40 cm, tyč, návlek
476 Kč

SET MOP obsahuje držák mopu, AL tyč 140 cm, návlek mopu 1×  bavlněný mop – určen pro návlek mopu 40 cm kapsový systém nebo systém s páskem a slouží k bezdotykovému úklidu.. Dále je možné do držáku uchytit do čtyřech otvorů vaší mikrovláknovou utěrku a vytírat na sucho podlahu.