Sucitesa Kleště na sběr odpadků - manipulační ruka 85 cm
362 Kč

Kleště na sběr odpadků, manipulační ruka, prodloužená ruka, klepeto na sběr odpadků 85 cm – umožní sběr odpadků hygienicky a bez předklonu. Maximální doporučená zátěž 400 g. Na koncích prodloužené ruky jsou odšroubovatelné gumové úchytky viz foto.

Sucitesa Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny
180 Kč

Ometač prachu a pavučin s teleskopickou tyčí 40/80 cm – vyroben z pravé ovčí vlny (jehněte). Ometač z ovčí vlny zadržuje prach velmi efektivně. Ometač – oprašovač z ovčí vlny lze čistit v mýdlové vodě a opakovaně používat. Vhodné jak do kanceláří tak domácnosti.

Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE
265 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití. Cena je uvedena za 1 kus.

Sucitesa Hotelový úklidový vozík na prádlo velký 96 x 55 x 90 cm
3 024 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kovový hotelový úklidový vozík – na rozvoz a svoz prádla. Výhodná cena. Vozík je dodáván včetně vaku. Vozík je dodáván rozložený. Vak lze jednoduše sundat, je uchycen karabinami. Vak lze omýt. Foto se může mírně lišit.

Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE 5 + 1 ZDARMA
1 326 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití. Cena je uvedena za 5 ks ometačů + 1 ks zdarma.

Sucitesa Sucitesa Aquagen Multi - univerzální čistič 1 l
121 Kč

MULTI univerzální čistič – na pevné povrchy bez  oplachování. Vhodný i na čištění koženého nábytku. Velmi účinný skvělý  prostředek ke každodennímu úklidu .Čistí a leští omyvatelné povrchy . Vhodný na: umakart, kovy, skla, plasty, keramiku apod. Pomocník pro celou domácnost.

Sucitesa Sucitesa Tekuté mýdlo 300 ml
47 Kč

Tekuté mýdlo Sucitesa 300 ml – vysoce kvalitní tekuté mýdlo na ruce španělské značky Sucitesa. Dejte svým rukou maximální hygienu a ochranu při každodením použití. Bohatá krémová pěna. Příjemná vůně. Vyvážené pH, tudíž je skvělý i pro vaše malé ratolesti.

Sucitesa Teleskopická tyč 2 x 1,5 m
496 Kč

Teleskopická tyč o rozměrech 2 × 150 cm – s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 3 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus.

Sucitesa Teleskopická tyč 2 x 2,2 m
604 Kč

Teleskopická tyč o rozměrech 2 x 220 cm – s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 4,5 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus.

Sucitesa Aquagen IC Limon - prostředek na mytí podlah 5 l 8 ks + 1 ks zdarma
2 508 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Limon 5 l – provoňte svůj byt s Aquagen IC Limon – neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní citrónů. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty.

Sucitesa Stěrka na okna 35 cm komplet PROFI - AKCE
178 Kč

Stěrka na okna 35 cm komplet PROFI – slouží k profesionálnímu mytí oken. Tato stěrka na okna vám ušetří čas a dosáhnete profi výsledků. Vhodné je také využítí rozmýváku a případně pro nedostupné okna teleskopickou tyč. Stěrka se skládá z držáku, lišty a gumy.

Sucitesa Stěrka na okna 45 cm komplet PROFI - AKCE
287 Kč

Stěrka na okna 45 cm komplet PROFI - slouží k profesionálnímu mytí oken. Tato stěrka na okna vám ušetří čas a dosáhnete profi výsledků. Vhodné je také využítí rozmýváku a případně pro nedostupné okna teleskopickou tyč. Stěrka se skládá z držáku, lišty a gumy.

Sucitesa Stěrka na okna 55 cm komplet PROFI
299 Kč

Stěrka 55 cm komplet PROFI – slouží k profesionálnímu mytí oken. Tato stěrka na okna vám ušetří čas a dosáhnete profi výsledků. Vhodné je také využítí rozmýváku a případně pro nedostupné okna teleskopickou tyč. Stěrka se skládá z držáku, lišty a gumy.

Sucitesa Sucitesa Ambigen MAXI - olejová vůně na WC 500 ml
242 Kč

Ambigen Maxi 0,5 l – dlouhotrvající a intenzivní vůně pro vaše WC, koupelnu atd. Aplikuje se přímo na mísu nebo keramiku mimo oplach vody. Je to superkoncentrát s vátažkem vonných silic a velmi intenzivní vůni, kde stačí pro 24h provonění použít jen pár kapek.

Sucitesa Sucitesa Aquagen 2D Green Tea - prostředek na podlahu 5 l
386 Kč

Aquagen 2D 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a extra parfémovaným efektem s vůní zeleného čaje. Odstraňuje běžné i větší nečistoty z podlahy a zanechává příjemnou vůni. Lze použít na všechny typy podlah. Vhodný pro strojní i ruční použití.

Sucitesa Sucitesa Aquagen 2D Orange Sunset - prostředek na podlahu 5 l
398 Kč

Aquagen 2D 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a extra parfémovaným efektem s orientální kořeněnou vůní z teplých krajin. Tento prostředek odstraňuje běžné i větší nečistoty z podlahy a zanechává příjemnou vůni. Lze použít na všechny typy podlah.

Sucitesa Sucitesa Aquagen ACM - strojní mytí podlah 5 l
363 Kč

Aquagen ACM strojní mytí podlah 5 l – koncentrovaný prostředek na strojní mytí podlah od španělského výrobce Sucitesa. Vynikající dávkování 0,5 – 2% do objemu nádrže mycího stroje. Dobře čistí nezanechává šmouhy a konzervuje a udržuje původní lesk podlahy, nízká pěnivost.

Sucitesa Sucitesa Aquagen Clean Plus - odstraňovač lepidla, propisky, barvy 1 l
169 Kč

Aquagen Clean Plus 1 l - super prostředek který odstraňuje zbytky barev, lepidel, fixů , propisek a nečistoty je vhodný na čištění umakartů, plastů, keramiky, skla apod.. Vhodné do restaurací, školek, škol, domácností,.. Použití: nastříkat na povrch a setřít hadříkem nebo jelenicí Cena je uvedena …

Sucitesa Sucitesa Aquagen DC strhávač vosků 5 l
362 Kč

Aquagen DC 5 l – odstraňuje vosky, polymery a krystalizace. Připravuje podlahu pro následné nanesení vosků. Důkladně čistí, málo pění a snadno se oplachuje. Pro ruční i strojní použití. Strojní mytí: Koncentrát: 5 – 10 % z celkového množství vody. Důkladně umyjte podlahu zředěným přípravkem.

Sucitesa Sucitesa Aquagen DFA - voňavá dezinfekce a čistič 5 l
604 Kč

Aquagen DFA 5 l – dezinfekce a alkalický čistič zároveň, čistí a dezinfikuje. Parfémovaný, velmi příjemná vůně. Možno použít do stroje i na ruční aplikaci. Eliminuje patogenní mikroorganismy. Poskytuje vysoký stupeň hygieny. Odstraňuje nepříjemné pachy.

Sucitesa Sucitesa Aquagen Forte - WC čistič 1 l
109 Kč

FORTE – Čistící prostředek na WC – odstraňující usazeniny, rez,  odstraňuje zápach, zašlé nečistoty a vodní kámen. Použití: naneste přípravek na povrch, rozetřete  kartáčem po okrajích a stěnách. Následně opláchněte vodou. Nemíchejte s louhem. Nepoužívejte na mramor a povrchy citlivé na kyseliny.

Sucitesa Sucitesa Aquagen IC Apple - jablko na mytí podlah 5 l
302 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Apple 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní jablka. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty. Lze použít na všechny typy podlah.

Sucitesa Sucitesa Aquagen IC Herbal - na mytí podlah 5 l
327 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Herbal 5 l – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní bylinek. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty. Lze použít na všechny typy podlah.

Sucitesa Sucitesa Aquagen IC Limon - prostředek na mytí podlah 5 l
302 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Limon 5 l – provoňte svůj byt neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní citrónů. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty. Lze použít na všechny typy podlah.

Sucitesa Sucitesa Aquagen IC Origin - na mytí podlah 5 l
302 Kč

Doporučujeme z praxe Aquagen IC Origin 5 l  – provoňte prostory neutrálním čistícím prostředkem na podlahy s bioalkoholem a osvěžujícím efektem s vůní jehličí borovic. Používáním vylepšuje vzhled podlahy a zanechává ji lesklou. Svěží a jemná vůně vytváří pocit čistoty.

Sucitesa Sucitesa Aquagen Inox Foam - nerez leštič a čistič 1 l
181 Kč

Aquagen Inox Foam – nerez leštič a čistič 1l – odstraňuje nečistoty a otisky prstů. Chrání a obnovuje jas. Chrání proti dalšímu znečištění. Oblast použití: hotely, restaurace, kanceláře, nákupní centra, sály a posluchárny, zdravotnické zařízení, školy, sportovní zařízení.

Sucitesa Sucitesa Aquagen Sprint Foam odmašťovač 1 l
145 Kč

Aquagen Sprint Foam 1 l – multifunkční odmašťovač neústupných nečistot a mastnoty ve formě pěny, která prodlouží dobu účinku. Aquagen Sprint Foam má pohodlné a bezpečné dávkování. Maximálně účinkuje i bez vody a páry. Jen na povrchy odolné vůči alkáliím.

Sucitesa Sucitesa Cleangen Fast - univerzální čistič 1 l
72 Kč

Cleangen Fast – univerzální čistič 1 l – odstraňuje nečistoty, rychle zasychá, bez oplachování. Čistí a leští snadno a bez námahy. Kvalitativní složení: Modifikátory povrchového napětí (tensioaktivy). Rozpouštědla. Parfémy. Barviva.

Sucitesa Sucitesa Dávkovač tekutého pěnového mýdla 0,8 l
483 Kč

Dávkovač tekutého pěnového mýdla Sucitesa 0,8 l – velmi kvalitní dávkovač zpěňovacího mýdla od španělské firmy Sucitesa. Do dávkovače se mýdlo nedolévá, ale mění se celá náplň mýdla která je balená v plastovém pytlíku.

Sucitesa Sucitesa Decapint SP 520 odstraňovač graffiti
230 Kč

DECAPINT SP 520 Odstraňovač graffiti 400 ml – prostředek k odstranění graffitů rychle a bez problémů. Zároveň nepoškodí čištěný povrch. Vhodné na: sklo, kámen, plast, kov. Použití: aplikujte odstraňovač graffiti a nechte působit 2 min a setřete houbou. Poté se povrch opláchne vodou.