Tatrachema DIAVA čistič a leštidlo na náhrobky 2 × 250 ml
119 Kč

89 Kč

Novinka

TATRACHEMA DIAVA čistič a leštidlo na náhrobky vám usnadní péčináhrobní kameny. Tento balíček obsahuje jak čistič, tak i leštidlo, takže pro péčináhrobek nebudete potřebovat žádné další přípravky.


Tatrachema DIAVA Leštěnka na nábytek 500 ml
119 Kč

89 Kč

Novinka

TATRACHEMA DIAVA leštěnka na dřevěný nábytek a dřevo je vhodná na čištění a leštění. Dopřejte vašemu nábytku prvotřídní péči a dokonalý lesk.


Tatrachema DIAVA pasta na parkety 360 g
129 Kč

99 Kč

Novinka

Pasta na parkety Tatrachema Diava o objemu 360 gramů je určena na leštění a konzervování dřevěných podlah. Skvěle se hodí na ošetření parket, plovoucích podlah a linolea. Tato pasta vytváří film, který podlahu chrání před znečištěním a usnadňuje tak její další údržbu. Zároveň dosahuje precizních výsledků i při leštění podlah.


Tatrachema DIAVA včelí vosk na nábytek 330 ml
119 Kč

89 Kč

Novinka

TATRACHEMA DIAVA včelí vosk na nábytek je jemná leštící a čistící emulze s obsahem včelího vosku. S tímto přípravkem si usnadníte péči o nábytek ve vaší domácnosti. Je totiž vhodný na všechny druhy nábytku, takže již nepotřebujete několik přípravků, ale postačí vám pouze jeden.


Tatrachema DIAVA vosk na podlahy 750 ml
119 Kč

89 Kč

Novinka

Vosk na podlahy Tatrachema Diava je určen k ošetření podlahových ploch z PVC, linolea, gumy, mramoru a keramických dlaždic. Tento osvědčený samolešticí přípravek zanechá vaše podlahy oslnivě lesklé, čisté a beze šmouh. Využít jej můžete i na náhrobní kameny.


Tatrachema Fixinela 5 l
299 Kč

249 Kč

Novinka

Tatrachema Fixinela 5 l je čisticí prostředek, který vám pomůže při úklidu koupelen a WC. Tento čisticí prostředek účinně odstraňuje zašlou špínu, mastnotu, rez i vodní kámen. Určen je na čištění umyvadel, van, obkladaček, WC mís a podlah. Čištěné plochy zůstanou dokonale čisté, lesklé a voňavé.


Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml je čisticí prostředek, který vám pomůže v boji s vodním kamenem. Tento extrémně účinný prostředek je určen na čištění silně znečištěných ploch a kromě vodního kamene odstraňuje i další nečistoty.


Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodního kamene 665 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodního kamene 665 ml je čisticí přípravek určený na odstraňování vodního kamene a rzi. Tento extrémně účinný přípravek můžete použít při úklidu sprchových koutů, vodovodních baterií, WC mís, obkladaček, nerezových dřezů a keramických dlaždic. Spolehněte se na ověřenou sílu a účinnost přípravků Fixinela.


Tatrachema Fixinela Perfekt čistič krbových skel 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Tatrachema Fixinela Perfekt 500 ml je extrémně účinný čistič krbových skel. Tento speciální čisticí přípravek šetrně odstraňuje mastnotu, připáleniny, saze a organické nečistoty. Použít jej můžete nejenom na skla krbových kamen, ale i na grily a rošty. Díky rozprašovači se přípravek používá jednoduše, rychle a bez námahy.


Tatrachema Fixinela Perfekt čistič na spáry 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Fixinela Perfekt čistič na spáry 500 ml vám umožní snadno a rychle obnovit vzhled spár. Tento speciální čistič vrací spárám původní barvu a zbavuje je veškerých nečistot a usazenin. Využit jej můžete i na odstraňování vodní kamene z umyvadel van, vodovodních baterií, obkladaček a dlažby.


Tatrachema Fixinela Perfekt kuchyně 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Čistič Fixinela Perfekt značky Tatrachema účinně bojuje s mastnotou a připáleninami ve vaší kuchyni. Pro snadné nanesení je doplněna praktickým mechanickým rozprašovačem. Naneste na připáleninu, nechte působit, ať se nečistoty uvolní. Hravě si poradí s organickými připáleninami i ve vašich troubách na pečení či grilech.


Tatrachema Fixinela Perfekt na sprchové kouty 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

Fixinela Perfekt na sprchové kouty značky Tatrachema s mechanickým rozprašovačem účinně bojuje s vodním kamenem a dalšími usazeninami ve vaší koupelně. Navíc po odstranění nečistot zanechává ochrannou vrstvu, která zabraňuje usazování vodních kapek. Kapky pak mnohem rychleji osychají a úklid tak vydrží i několik opláchnutí.


Tatrachema Fixinela tablety do pisoárů Oceán 1 kg
229 Kč

179 Kč

Novinka

Fixinela tablety do pisoárů 1 kg s vůní oceánů značky Tatrachema fungují jako dezodorační a čistící přípravek. Zároveň uvolňuje příjemnou vůni a omezuje tvorbu vodního a močového kamene. Díky vysoce účinným čistícím tenzidům si úklid budete opravdu užívat.


Tatrachema TEP čistič na koberce 500 ml
109 Kč

79 Kč

Novinka

TEP čistič na koberce 500 ml je určen k čištění koberců, ale i potahových látek, čalouněného nábytku, rohoží či koberců v automobilu. Použití je snadné, aktivní pěna rozpustí nečistoty a odvede je na povrch. Poté jen jednoduše vysajete vysavačem. Vaše koberce zůstanou nejen čisté, ale zároveň získají i větší odolnost vůči zašpinění.


Tatrachema vznikla 30. 10. 1945 na Slovensku. Zaměřuje se na výrobu mýdel, aromatických a kozmetických výrobků a později začala i výroba pleťové a vlasové kosmetiky a také rozšířila sortiment čistících a dezinfekčních pomůcek v oblasti bytové chemie. Pod Tatrachemu patří i známe výrobky jako jsou Fixinela, Diava, Sifo a jiné.

Tatrachema vznikla 30. 10. 1945 na Slovensku. Zaměřuje se na výrobu mýdel, aromatických a kozmetických výrobků a později začala i výroba pleťové a vlasové kosmetiky a také rozšířila sortiment čistících a dezinfekčních pomůcek v oblasti bytové chemie. Pod Tatrachemu patří i známe výrobky jako jsou Fixinela, Diava, Sifo a jiné.