TickIt Sada objektů s barevným olejem (sensory liquid starter pack)
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada různě tvarovaných objektů, které v sobě mají různé kapalné barevné materiály, je skvělou hračko pro zvídavé děti, které zajímá svět kolem nich. Křišťálově čisté senzorické kapalné sestavy obsahují barevný minerální olej a vodu v různém provedení.

TickIt Stetoskop
299 Kč

Typický stetoskop na měření tepu a poslouchání bušení srdce. Vhodné pro děti od 3 let.

TickIt Dětská lupa
379 Kč

Dětská lupa je určená pro malé pozorovatele. Dobře se drží díky masivnímu dřevěnému rámu s držadly. Zvětšovací sklo má dvě části – velkou 3× zvětšující a malé očko 5× zvětšující. Tato hračka je ideální na léto pro pozorování  na zahradě, v lese či parku. .

TickIt Sensory- třpytivé koule / Rainbow Glitter Ball
699 Kč

Krásné koule naplněné tekutinou s různě barevnými třpytkami jsou krásným dárkem pro nejmenší i starší děti. Upoutají pozornost jak chlapců, tak dívek. Děti jsou fascinované třpytkami, které uvnitř koule po zatřepání víří. Učí se barvy, procvičují hmat.

TickIt Sada blikajících míčků malá (Sensory flashing balls irregul.)
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děti všech věkových kategorií si určitě rádi zahrají s lehkými míčky, které když se hodí o zem, rozsvítí a blikají. Skvělé pro použití v otevřené hře nebo v senzorické oblasti. Vhodné jsou i pro použití v zábavných hrách s házením, protože jsou ideální do dětské ruky.

TickIt Válce s barevným olejem I. (sensory rainbow cascade) - sada
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato sada je pro děti velice atraktivní. Křišťálově čisté senzorické kapalné sestavy obsahují barevný minerální olej a vodu v řadě provedení. Když se otočí obráceně, poskytují různé způsoby, jak kapky klesnou nebo stoupají.

TickIt Dřevěná divoká zvířátka / Wooden forest animal blocks
2 195 Kč

Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch, vhodný do malých dětských ručiček. Děti rozvíjejí představivost hrou, učí se rozpoznávat divoká lesní zvířata. Sada zahrnuje plaze, ptáky, hmyz, a savce. Vhodné pro děti od 12ti měsíců.

TickIt Sensorické tajemné míče / Mystery Sensory Balls
1 379 Kč

Sensorické míče jsou skvělé pro objevování a posílení různých smyslů – především sluchu a hmatu. Jsou také skvělou pomůckou pro děti s ADHD, zrakovým postižením či poruchou autistického spektra. Děti s nimi mohou zatřást, roztočit je. Objevují s nimi rozdílnou váhu, zvuk i akci.

TickIt Barevné džbány (translucent colour jug set)
299 Kč

Barevné džbány, které mají dokonalé rozměry pro děti. Používají se při hře s pískem a vodou, pro míchání barev a hlavně se děti dozví něco se o měření a objemu. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

TickIt Dětské konvexní/konkávní zrcátko
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V zrcátku se dítě uvidí buďto s efektem rybího oka, nebo vhůru nohama. Bude to podobné, jako kyby se dívalo do lžičky. Hračka je vyrobena ze dřeva a je vhodná pro děti od 12 měsíců.

TickIt Dřevěná divoká zvířátka - Wooden Animal
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Se sadou 30 kusů zvířátek se děti naučí rozpoznávat divoká lesní zvířátka a skvěle rozvíjejí svou fantazii.  Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch a jsou vhodné do malých dětských ručiček. Sada zahrnuje savce, ptáky, hmyz a plazy. Vhodné pro děti od 12ti měsíců.

TickIt Dřevěná zvířátka farma -Wooden Farm
1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Se sadou 25 kusů na téma farma se děti naučí rozpoznávat domácí zvířátka a skvěle rozvíjejí svou fantazii. Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch a jsou vhodné do malých dětských ručiček.

TickIt Dřevěná zvířátka farma / Wooden farm blocks
1 830 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch, vhodný do malých dětských ručiček. Děti rozvíjejí představivost hrou, učí se rozpoznávat zvířata z farmy.

TickIt Dřevěné figurky povolání / Wooden community people blocks
2 195 Kč

Jednotlivé kusy jsou z překližky, mají hladký povrch vhodný pro malé dětské ručičky. Na obrázcích se děti učí rozpoznávat lidská povolání, např. veterinářku, hasiče, doktorku, tenistku, voják, kuchaře a spoustu dalších. Velké postavy (dospělé) mají velikost 125 mm, děti 80 – 90 mm.

TickIt Dřevěné figurky povolání - Wooden People
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Se sadou 32 kusů figurek se děti naučí rozpoznávat různá lidská povolání a skvěle rozvíjejí svou fantazii. Jednotlivé díly jsou z překližky, mají hladký povrch a jsou vhodné do malých dětských ručiček.

TickIt Dřevěné pexeso domácí zvířátka
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné pexeso safari zvířátka. 14 párů dřevěných karet, kdy děti k sobě přiřazují mláďata k dospělým. Karty jsou o rozměru 70 × 10 mm a jsou vhodné pro děti od 12 měsíců.

TickIt Dřevěné pexeso ovoce a zelenina
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné pexeso ovoce a zelenina. 14 párů dřevěných karet, kdy děti k sobě přiřazují rozkrojené ovoce či zeleninu k celku. Karty jsou o rozměru 70 × 10 mm a jsou vhodné pro děti od 12 měsíců.

TickIt Dřevěné pexeso safari zvířátka
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné pexeso safari zvířátka. 14 párů dřevěných karet, kdy děti k sobě přiřazují mláďata k dospělým. Karty jsou o rozměru 70 × 10 mm a jsou vhodné pro děti od 12 měsíců.

TickIt Duhové kamínky
799 Kč

Sada 36 duhových kamínků jsou barevné po obou stranách a k dispozici jsou v 6 různých velikostech, které dětem umožní sestavovat krásné obrázky podle předlohy – např. veselou žirafu nebo barevné motýlky.

TickIt Hudební set pro nejmenší (Early years music set)
1 699 Kč

Barevná a praktická sada perkusních nástrojů, která je ideální pro malé děti. Díky této sadě se dozví o zvuku a rytmu a povzbudí skupinovou účast v písních a tancích. Vhodné pro děti od narození

TickIt Kostra malá
649 Kč

Co se skrývá v lidském těle? Jak jsou poskládány jednotlivé kosti? Tato kostra se bude krásně vyjímat na pracovním stole a zároveň se děti naučí, z jakých kostí se lidské tělo skládá, jak se jmenují a proč je člověk vlastně potřebuje. Pořídíte dětem napodobeninu lidské kostry do pokojíčku?

TickIt Lidské oko (Human eye)
1 299 Kč

Ptají se vás někdy děti, jak to, že očima vidíme a jak takové oko funguje? Není nic jednoduššího než jim koupit model lidského oka, který mohou rozložit na jednotlivé části a tento důležitý orgán lidského těla pořádně prozkoumat.

TickIt Lidské ucho (Human ear)
1 499 Kč

Kdo by nechtěl vědět, jak vypadá ucho, když ho všichni máme v hlavě a díky němu slyšíme? Pokud vaše děti někdy bádají, jak je to v oušku asi poskládané nebo je prostě baví poznávat lidské tělo, pořiďte jim tuto krásnou vzdělávací hračku.

TickIt Obří zuby a kartáček
699 Kč

Mudrovaly někdy děti nad tím, že při doteku jazykem to vypadá, že je každý zoubek jiný? Anebo možná dětem potřebujete vysvětlit, jak si správně vyčistit zuby. Velký gumový model chrupu je pro to ideální pomůckou. Přehledně v něm vidíte všechny zuby, a tak dobře vysvětlíte, který zub je který.

TickIt Razítka čísla / Number Stampers
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čísla a razítka, která jsou snadno uchopitelná pro malé dětské ručičky. Lehce přenositelné, uzavřené v kufříku. Ideální pro rozpoznávaní prvních čísel, jejich učení se a tvůrčí činnosti.

TickIt Razítka s písmeny (Alphabet Stampers)
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto razítka mají dobře uchopitelné rukojeti. Jsou v kufříku, který umožňuje použití razítek uvnitř i venku. Ideální pro psaní dopisů, učení se správnému formování dopisů, kreativním činnostem a pro všeobecný rozhled. Vhodné pro děti od 3 let.

TickIt Sensory acrylic blocks
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Různobarevné akrylické tvary umožňují malým dětem vnímat rozdílné geometrické tvary a přispívat tak k rozvoji matematických dovedností dětí. Naučí se vnímat rozdíl mezi trojúhelníkem, čtvercem, kruhem, elipsou, obloukem atd.

TickIt Sensory Blocks
1 499 Kč

Kostky Sensory Blocks typu Montessori jsou určeny pro nejmenší, kteří objevují svět. Různé tvary rozvíjí jemnou motoriku, smysl pro kombinaci. Děti se díky nim učí jednoduše barvy a vnitrní výplně jim umožní pozorovat různé konzistence. Kostky jsou dřevěné s plastovými výplněmi.

TickIt Sensory Blocks Liquid - smyslové kostky 23ks
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Atraktivní křišťálově čisté Sensory luquid obsahují barevný olej a vodu v řadě provedení. Když se otočí obráceně, poskytují různé způsoby, jak kapky klesnou nebo stoupají.

TickIt Smyslová počítací vajíčka barevná
629 Kč

12 barevných vajíček v plastovém obalu. Vajíčka se od sebe oddělují,aby odhalily své barvy a počty teček,které mají. Ideální hračky pro rozpoznávaní barev, počítání, rozvíjení jemné motoriky. Vhodné pro děti od 18-ti měsíců. Velikost vajíček je 45 mm.

TickIt Válce s barevným olejem II. (sensory ooze tube set)
999 Kč

Tyto vysoce atraktivní křišťálově čisté senzorické kapalné sestavy obsahují barevný minerální olej a vodu v řadě provedení. Když se otočí obráceně, poskytují různé způsoby, jak kapky klesnou nebo stoupají.

TickIt Velká třídící souprava
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká třídící souprava obsahuje všechny potřebné misky, čítače a kostky, vhodná pro matematické procesy, ideálně pro počítání, třídění, vzory, tvary a rozpoznávání barev.

TickIt Větší anatomické rozkládací torzo těla
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte doma malého biologa, kterému dokola vrtá hlavou, jak to asi může vypadat uvnitř těla? Koho by nezajímalo, co se vlastně uvnitř skrývá. Pro takto zvídavé děti, ale také ty, které zrovna ve škole probírají lidské tělo, je ideálním dárkem toto torzo těla od britské distribuční firmy Commotion.