Tramontina Sada Barbecue 15 ks v papírové krabici-15%
4 150 Kč 3 499 Kč

Akce

Steakový set příborů s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina spolu s prkénkem je balen v dárkové papírové krabičce. Ideální na grilovačky na zahrádce či dovolené. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina Příbor steakový sada 14 ks tmavé dřevo
1 539 Kč 109,93 Kč/ks

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina Příbor steakový 12 ks tmavé dřevo v blistru
770 Kč 659 Kč 54,92 Kč/ks

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nože a vidličky mají čepele vyrobené z nerezové oceli, jsou odolné vysokým teplotám a vhodné do myčky nádobí. V setu najdete 12 ks.

Tramontina Kuchařský nůž na maso + pouzdro v papírové krabičce
1 199 Kč 1 009 Kč

Sada kuchařského nože s koženým pouzdrem a rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina je balena v dárkové papírové krabičce. Nůž je vyroben z kvalitní nerez oceli odolný vysokému teplu, nárazu vzdorný a lze jej mýt v myčce.

Tramontina Sada na porcování 2 ks
309 Kč 269 Kč 134,50 Kč/ks

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina Sada na porcování 2 ks dekor
309 Kč 269 Kč 134,50 Kč/ks

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina Sada na porcování vč. ocílky 3 ks
449 Kč 379 Kč 126,33 Kč/ks

Sada na porcování masa s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování. Nůž, vidlice a ocílka mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina CHURRASCO příbor Jumbo 4 ks červené dřevo
599 Kč 579 Kč 144,75 Kč/ks

Novinka

Steakové příbory z nerezové oceli s borovými dřevěnými rukojeťmi. Tramontina CHURRASCO příbor Jumbo 4 ks červené dřevo jsou vhodné do myčky nádobí, nárazuvzdorné a disponují vysokou tepelnou odolností. Sada obsahuje 2 nože a 2 vidličky.

Tramontina CHURRASCO příbor Jumbo 4 ks tmavé dřevo
599 Kč 579 Kč 144,75 Kč/ks

Novinka

Steakové příbory z nerezové oceli s borovými dřevěnými rukojeťmi. Tramontina CHURRASCO příbor Jumbo 4 ks tmavé dřevo jsou vhodné do myčky nádobí, nárazuvzdorné a disponují vysokou tepelnou odolností. Sada obsahuje 2 nože a 2 vidličky.

Tramontina Grilovací sada 3 ks v papírové krabičce
1 159 Kč 979 Kč 326,33 Kč/ks

Sada na grilování s rukojeťmi z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje snadnou přípravu masa a zeleninu na grilu. Nůž, vidlice a kleště jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina Kuchařský nůž na maso + pouzdro v dřevěné krabičce
2 189 Kč 1 849 Kč

Sada kuchařského nože s koženým pouzdrem a rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina je balena v dárkové dřevěné krabičce. Nůž je vyroben z kvalitní nerez oceli odolný vysokému teplu, nárazu vzdorný a lze jej mýt v myčce.

Tramontina 21198/915 TR Nůž steakový tmavý 6 ks
418 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Rukojeti nožů jsou vyrobeny z materiálu Polywood. Jedná se o konzervy a vysušené dřevo z Kalifornské borovice, která se vyrábí výhradně pro Tramontinu. – o

Tramontina Prkénko Tramontina exotické dřevo 26 cm-26%
715 Kč 529 Kč

Akce

Luxusní dřevěné prkénko Tramontina je vyrobeno z exotického dřeva – tigerwood. Tigerwood neboli Urunday, je jedna z nejkrásnějších dřevin Brazílie a roste v tropických lesích Jižní Ameriky. Patří mezi velmi tvrdé dřeviny, robustní prkénka jsou díky tomu velmi odolná, stabilní, mají dlouho…

Tramontina 21198/715 TR Nůž steakový červený 6 ks
418 Kč

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Rukojeti nožů jsou vyrobeny z materiálu Polywood. Jedná se o konzervy a vysušené dřevo z Kalifornské borovice, která se vyrábí výhradně pro Tramontinu. – o

Tramontina 21198/960 TR Příbor steakový porcovací tmavý
823 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Steakové nože Vidličky Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Rukojeti jsou vyrobeny z materiálu Polywood. Jedná se o konzervy a vysušené dřevo z Kalifornské borovice, která se vyrábí výhradně pro Tramontinu. Extrémně

Tramontina Nůž steakový Tramontina Gaucho 6 ks rudé dřevo-26%
1 495 Kč 1 099 Kč 183,17 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Slovem ,,Gaucho" je v Brazílii označován typ loveckého nože. Tyto steakové nože mají širší čepel, než klasické příborové a svým vzhledem právě takový brazilský lovecký nůž skutečně připomínají. Ideální na pořádné flákoty masa!
Nůž steakový Tramontina Gaucho 6 ks rudé dřevo …

Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks červené dřevo
870 Kč 729 Kč 60,75 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 12 ks steakových příborů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO grilovací sada 14 ks červené dřevo
1 543 Kč 1 119 Kč 79,93 Kč/ks

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks tmavé dřevo
870 Kč 729 Kč 60,75 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 12 steakových příborů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO nůž steakový 6 ks 12 cm červené dřevo
374 Kč 319 Kč 53,17 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových nožů Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování nožů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina Grilovací obracečka multifunkční
469 Kč 359 Kč

Grilovací obracečka multifunkční značky Tramontina je super pomocník při každé grilovačce. Má rukojeť z pravého dřeva a čepel z nerezové oceli. Je vybavena otvírákem na lahve. Díky ostrým hranám s ní lze také pohodlně krájet.

Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks červené dřevo
429 Kč 359 Kč 59,83 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks tmavé dřevo
429 Kč 359 Kč 59,83 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO nůž steakový 6 ks 12 cm tmavé dřevo
374 Kč 319 Kč 53,17 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových nožů Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování nožů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO nůž Jumbo 4 ks 12 cm červené dřevo
799 Kč 479 Kč 119,75 Kč/ks

Sada 4 ks steakových nožů Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO vidlička Jumbo 4 ks červené dřevo
599 Kč 369 Kč 92,25 Kč/ks

Sada 4 ks steakových vidliček Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina Prkénko přírodní dřevo 50x32x2,2cm
1 999 Kč 1 349 Kč

Mega prkénko značky Tramontina je skvělým pomocníkem v kuchyni. Je vyrobeno z exotického dřeva tigerwoodu. Tento robustní materiál s dlouhou životností je opatřen antibakteriální úpravou. Prkénko má praktické ucho na přenášení nebo zavěšení.

TRAMONTINA byla založena v roce 1911 jako rodinná firma s více než stoletou zkušeností s výrobou kvalitních příborů. Z malé kovárny ve městě Carlos Barbosa nacházejícím se na jihu brazilského státu Rio Grande do Sul se v průběhu let stala moderní firma mezinárodního významu zahrnující 10 výrobních závodů s celkovým počtem 8 300 spolupracovníků. Výrobky se značkou Tramontina je možné najít v Jižní Africe, Jižní a Severní Americe, na Blízkém východě a samozřejmě také v mnoha státech Evropy. Tramontina nabízí v dnešní době ve svém výrobním programu více než 18 000 produktů špičkové kvality. Společnost má vynikající reference především u steakových nožů, krájecích a řezných nástrojů a příslušenství pro grilování.

V nekonečné rozmanitosti nožů je možné najít značku Tramontina na stolech ve světově nejproslulejších steakových domech. Tramontina je preferovanou volbou díky své rozmanitosti, kvalitě, tradicí, designem a jedinečnosti/materiálem Polywood/. Kultura gastronomie v regionu, kde Tramontina začínala, v pampách jižní Brazílie, kde je maso široce konzumováno, dala Tramontině zkušenosti pro svoji výrobu. Společně s tradicí „Gauchos" honáků dobytka se během staletí vyvinula kultura odrážející kulinářskou tradici regionu a kulturu místních obyvatel, aniž by narušila originalitu místních obyvatel. Respektováním této tradice jsme vytvořili kompletní řadu náčiní – špízy, nože, příbory, grily, příslušenství a vše, co je potřeba pro správné grilování. Styl barbecue, brazilské grilování Churrasco je mnohaletým pojmem a ve spojení s tradiční značkou TRAMONTINA CHURRASCO je nepostradatelnou součástí nabídky na světových trzích. Churrasco je označení typické brazilské přípravy masa, kdy v každém kroku tohoto typického procesu je kladen důraz na respekt k připravovanému druhu masa. Správné ostří nože na porcování, přesný čas přípravy a přesná teplota grilování jsou důležitým aspektem přípravy Churrasco. S těmito zkušenostmi a respektem k přípravě masa vyrábí Tramontina steakové nože pro potřeby hotelů, restaurací nebo cateringu.

Nerezové ostří

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Kalení čepele dává nožům výborné řezné vlastnosti. Je vyrobena z jednoho kusu a tvrzeno jako celek. Čepel má prostý nebo zoubkovaný okraj, který zůstává ostrý po delší čas a zajišťuje přesný řez a nedrtí maso. Nože jsou harmonicky vyvážené.

Rukojeť – Polywood – přírodní dřevo

Pro kompletní sortiment od steakových nožů přes grilovací příslušenství až po krájecí a servírovací prkénka používá Tramontina výhradně FSC-certifikované dřevo převážně z lesů ve státě Rio Grande do Sul a Pará. Při projektu je kladen silný důraz na ochranu a udržitelnost životního prostředí. Pro rukojeti nožů a vidliček vyvinula Tramontina již před více jak 30 lety speciální technologii výroby, která je neustále vylepšována. Ve vlastních výrobních závodech je borovicové dřevo zpracováváno postupným vrstvením, impregnováno speciálními pryskyřicemi a následně vlivem horka slisováváno. Touto technologií jsou vrstvy dřeva a póry pevně uzavřeny, čímž je zamezeno pronikání vlhkosti do dřeva. V další fází je dřevo vytvářeno do příslušného tvaru a lakováno. Výsledkem je odolnost proti nárazu a vysoká tepelná přizpůsobivost. Výrobky jsou vhodné pro mytí v myčkách s pětiletou zárukou na vady. Dvojité nýtování nožů s dřevěnou rukojetí zajišťuje jejich výbornou fixaci. Tento speciálně upravovaný typ dřeva je používán výhradně pro výrobu sérií řady Churrasco a Churrasco Premium. V nabídce je k dispozici v červené, hnědé a přírodní barvě. Specialitou je tzv. Jumbo model /velká velikost ostří a rukojeti/. Široká nabídka splňuje poptávku pro milovníky steaků.

Prodejní argumenty Churrasco Polywood

  • vyzrálé, velmi kvalitní borovicové dřevo
  • odolnost proti nárazu
  • vysoká tepelná odolnost
  • vhodné pro mytí v myčce
  • pětiletá záruka na vady

TRAMONTINA byla založena v roce 1911 jako rodinná firma s více než stoletou zkušeností s výrobou kvalitních příborů. Z malé kovárny ve městě Carlos Barbosa nacházejícím se na jihu brazilského státu Rio Grande do Sul se v průběhu let stala moderní firma mezinárodního významu zahrnující 10 výrobních závodů s celkovým počtem 8 300 spolupracovníků. Výrobky se značkou Tramontina je možné najít v Jižní Africe, Jižní a Severní Americe, na Blízkém východě a samozřejmě také v mnoha státech Evropy. Tramontina nabízí v dnešní době ve svém výrobním programu více než 18 000 produktů špičkové kvality. Společnost má vynikající reference především u steakových nožů, krájecích a řezných nástrojů a příslušenství pro grilování.

V nekonečné rozmanitosti nožů je možné najít značku Tramontina na stolech ve světově nejproslulejších steakových domech. Tramontina je preferovanou volbou díky své rozmanitosti, kvalitě, tradicí, designem a jedinečnosti/materiálem Polywood/. Kultura gastronomie v regionu, kde Tramontina začínala, v pampách jižní Brazílie, kde je maso široce konzumováno, dala Tramontině zkušenosti pro svoji výrobu. Společně s tradicí „Gauchos" honáků dobytka se během staletí vyvinula kultura odrážející kulinářskou tradici regionu a kulturu místních obyvatel, aniž by narušila originalitu místních obyvatel. Respektováním této tradice jsme vytvořili kompletní řadu náčiní – špízy, nože, příbory, grily, příslušenství a vše, co je potřeba pro správné grilování. Styl barbecue, brazilské grilování Churrasco je mnohaletým pojmem a ve spojení s tradiční značkou TRAMONTINA CHURRASCO je nepostradatelnou součástí nabídky na světových trzích. Churrasco je označení typické brazilské přípravy masa, kdy v každém kroku tohoto typického procesu je kladen důraz na respekt k připravovanému druhu masa. Správné ostří nože na porcování, přesný čas přípravy a přesná teplota grilování jsou důležitým aspektem přípravy Churrasco. S těmito zkušenostmi a respektem k přípravě masa vyrábí Tramontina steakové nože pro potřeby hotelů, restaurací nebo cateringu.

Nerezové ostří

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Kalení čepele dává nožům výborné řezné vlastnosti. Je vyrobena z jednoho kusu a tvrzeno jako celek. Čepel má prostý nebo zoubkovaný okraj, který zůstává ostrý po delší čas a zajišťuje přesný řez a nedrtí maso. Nože jsou harmonicky vyvážené.

Rukojeť – Polywood – přírodní dřevo

Pro kompletní sortiment od steakových nožů přes grilovací příslušenství až po krájecí a servírovací prkénka používá Tramontina výhradně FSC-certifikované dřevo převážně z lesů ve státě Rio Grande do Sul a Pará. Při projektu je kladen silný důraz na ochranu a udržitelnost životního prostředí. Pro rukojeti nožů a vidliček vyvinula Tramontina již před více jak 30 lety speciální technologii výroby, která je neustále vylepšována. Ve vlastních výrobních závodech je borovicové dřevo zpracováváno postupným vrstvením, impregnováno speciálními pryskyřicemi a následně vlivem horka slisováváno. Touto technologií jsou vrstvy dřeva a póry pevně uzavřeny, čímž je zamezeno pronikání vlhkosti do dřeva. V další fází je dřevo vytvářeno do příslušného tvaru a lakováno. Výsledkem je odolnost proti nárazu a vysoká tepelná přizpůsobivost. Výrobky jsou vhodné pro mytí v myčkách s pětiletou zárukou na vady. Dvojité nýtování nožů s dřevěnou rukojetí zajišťuje jejich výbornou fixaci. Tento speciálně upravovaný typ dřeva je používán výhradně pro výrobu sérií řady Churrasco a Churrasco Premium. V nabídce je k dispozici v červené, hnědé a přírodní barvě. Specialitou je tzv. Jumbo model /velká velikost ostří a rukojeti/. Široká nabídka splňuje poptávku pro milovníky steaků.

Prodejní argumenty Churrasco Polywood

  • vyzrálé, velmi kvalitní borovicové dřevo
  • odolnost proti nárazu
  • vysoká tepelná odolnost
  • vhodné pro mytí v myčce
  • pětiletá záruka na vady