Tramontina Grilovací nářadí sada 3 ks tmavé dřevo
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Grilovací nářadí značky Tramontina z nerezové oceli a tmavého dřeva. Tato praktická kvalitní sada obsahuje kleště, porcovací nůž a vidličku. Náčiní je navíc vhodné do myčky nádobí.


Tramontina Grilovací jehla špízová 40 cm sada 6 ks
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Grilovací jehly špízové značky Tramontina o délce 40cm jsou skvělým pomocníkem při každé gilovačce. Jsou vyrobeny z žáruvzdorné vysoce kvalitní nerezové oceli. Kuchaři také jistě ocení že lze jehlu umýt v myčce nádobí.


Tramontina Příbor steakový sada 12 ks tmavé dřevo Jumbo
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Příbor steakový Jumbo sada značky Tramontina 12 ks je vyrobena z nerez oceli a borových dřevěných rukojetí. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Steakové příbory by neměly chybět v žádné kuchyni.


Tramontina Příbor steakový sada 8 ks tmavé dřevo
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Příbor steakový sada značky Tramontina 8 ks je vyrobena z nerez oceli a borových dřevěných rukojetí. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Steakové příbory by neměly chybět v žádné kuchyni.


Tramontina Prkénko přírodní dřevo 42x29x2,2cm
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bytelné prkénko značky Tramontina je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Je vyrobeno z exotického dřeva tigerwoodu. Tento robustní materiál s dlouhou životností je opatřen antibakteriální úpravou.


Tramontina CHURRASCO grilovací sada 14 ks červené dřevo
1 543 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO nůž Jumbo 4 ks 12 cm červené dřevo
650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 4 ks steakových nožů Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO nůž steakový 6 ks 12 cm červené dřevo
374 Kč

306 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových nožů Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování nožů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO vidlička Jumbo 4 ks červené dřevo
473 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 4 ks steakových vidliček Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks červené dřevo
429 Kč
424 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks tmavé dřevo
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina Grilovací obracečka multifunkční-61%
469 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Grilovací obracečka multifunkční značky Tramontina je super pomocník při každé grilovačce. Má rukojeť z pravého dřeva a čepel z nerezové oceli. Je vybavena otvírákem na lahve. Díky ostrým hranám s ní lze také pohodlně krájet.


Tramontina Porcovací nůž přírodní dřevo
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcovací nůž značky Tramontina je super pomocník při každém krájení masa. Má rukojeť z pravého dřeva a čepel z nerezové oceli. Nůž je nárazuvzdorný a žáruvzdorný, dky tomu zaručuje dlouhou životnost.


Tramontina Prkénko přírodní dřevo 50x32x2,2cm
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mega prkénko značky Tramontina je skvělým pomocníkem v kuchyni. Je vyrobeno z exotického dřeva tigerwoodu. Tento robustní materiál s dlouhou životností je opatřen antibakteriální úpravou. Prkénko má praktické ucho na přenášení nebo zavěšení.


Tramontina Příbor steakový sada 12 ks přírodní dřevo
889 Kč

789 Kč

Sada 12 ks steakových vidliček a nožů Tramontina se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu přírodního dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO nůž steakový 6 ks 12 cm tmavé dřevo
374 Kč

Sada 6 ks steakových nožů Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování nožů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks tmavé dřevo
870 Kč

Sada 12 steakových příborů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina Příbor steakový sada 14 ks tmavé dřevo
1 549 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.


Tramontina Grilovací sada 3 ks v papírové krabičce
1 159 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada na grilování s rukojeťmi z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje snadnou přípravu masa a zeleninu na grilu. Nůž, vidlice a kleště jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.


Tramontina Příbor steakový 12 ks tmavé dřevo v blistru
770 Kč

Novinka

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nože a vidličky mají čepele vyrobené z nerezové oceli, jsou odolné vysokým teplotám a vhodné do myčky nádobí. V setu najdete 12 ks.


Tramontina Sada Barbecue 15 ks v papírové krabici
4 150 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Steakový set příborů s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina spolu s prkénkem je balen v dárkové papírové krabičce. Ideální na grilovačky na zahrádce či dovolené. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.


Tramontina Sada na porcování 2 ks
309 Kč

Novinka

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.


Tramontina Sada na porcování 2 ks dekor
309 Kč

Novinka

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.


Tramontina Sada na porcování vč. ocílky 3 ks
449 Kč

Novinka

Sada na porcování masa s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování. Nůž, vidlice a ocílka mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.


TRAMONTINA byla založena v roce 1911 jako rodinná firma s více než stoletou zkušeností s výrobou kvalitních příborů. Z malé kovárny ve městě Carlos Barbosa nacházejícím se na jihu brazilského státu Rio Grande do Sul se v průběhu let stala moderní firma mezinárodního významu zahrnující 10 výrobních závodů s celkovým počtem 8 300 spolupracovníků. Výrobky se značkou Tramontina je možné najít v Jižní Africe, Jižní a Severní Americe, na Blízkém východě a samozřejmě také v mnoha státech Evropy. Tramontina nabízí v dnešní době ve svém výrobním programu více než 18 000 produktů špičkové kvality. Společnost má vynikající reference především u steakových nožů, krájecích a řezných nástrojů a příslušenství pro grilování.

V nekonečné rozmanitosti nožů je možné najít značku Tramontina na stolech ve světově nejproslulejších steakových domech. Tramontina je preferovanou volbou díky své rozmanitosti, kvalitě, tradicí, designem a jedinečnosti/materiálem Polywood/. Kultura gastronomie v regionu, kde Tramontina začínala, v pampách jižní Brazílie, kde je maso široce konzumováno, dala Tramontině zkušenosti pro svoji výrobu. Společně s tradicí „Gauchos" honáků dobytka se během staletí vyvinula kultura odrážející kulinářskou tradici regionu a kulturu místních obyvatel, aniž by narušila originalitu místních obyvatel. Respektováním této tradice jsme vytvořili kompletní řadu náčiní – špízy, nože, příbory, grily, příslušenství a vše, co je potřeba pro správné grilování. Styl barbecue, brazilské grilování Churrasco je mnohaletým pojmem a ve spojení s tradiční značkou TRAMONTINA CHURRASCO je nepostradatelnou součástí nabídky na světových trzích. Churrasco je označení typické brazilské přípravy masa, kdy v každém kroku tohoto typického procesu je kladen důraz na respekt k připravovanému druhu masa. Správné ostří nože na porcování, přesný čas přípravy a přesná teplota grilování jsou důležitým aspektem přípravy Churrasco. S těmito zkušenostmi a respektem k přípravě masa vyrábí Tramontina steakové nože pro potřeby hotelů, restaurací nebo cateringu.

Nerezové ostří

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Kalení čepele dává nožům výborné řezné vlastnosti. Je vyrobena z jednoho kusu a tvrzeno jako celek. Čepel má prostý nebo zoubkovaný okraj, který zůstává ostrý po delší čas a zajišťuje přesný řez a nedrtí maso. Nože jsou harmonicky vyvážené.

Rukojeť – Polywood – přírodní dřevo

Pro kompletní sortiment od steakových nožů přes grilovací příslušenství až po krájecí a servírovací prkénka používá Tramontina výhradně FSC-certifikované dřevo převážně z lesů ve státě Rio Grande do Sul a Pará. Při projektu je kladen silný důraz na ochranu a udržitelnost životního prostředí. Pro rukojeti nožů a vidliček vyvinula Tramontina již před více jak 30 lety speciální technologii výroby, která je neustále vylepšována. Ve vlastních výrobních závodech je borovicové dřevo zpracováváno postupným vrstvením, impregnováno speciálními pryskyřicemi a následně vlivem horka slisováváno. Touto technologií jsou vrstvy dřeva a póry pevně uzavřeny, čímž je zamezeno pronikání vlhkosti do dřeva. V další fází je dřevo vytvářeno do příslušného tvaru a lakováno. Výsledkem je odolnost proti nárazu a vysoká tepelná přizpůsobivost. Výrobky jsou vhodné pro mytí v myčkách s pětiletou zárukou na vady. Dvojité nýtování nožů s dřevěnou rukojetí zajišťuje jejich výbornou fixaci. Tento speciálně upravovaný typ dřeva je používán výhradně pro výrobu sérií řady Churrasco a Churrasco Premium. V nabídce je k dispozici v červené, hnědé a přírodní barvě. Specialitou je tzv. Jumbo model /velká velikost ostří a rukojeti/. Široká nabídka splňuje poptávku pro milovníky steaků.

Prodejní argumenty Churrasco Polywood

  • vyzrálé, velmi kvalitní borovicové dřevo
  • odolnost proti nárazu
  • vysoká tepelná odolnost
  • vhodné pro mytí v myčce
  • pětiletá záruka na vady

TRAMONTINA byla založena v roce 1911 jako rodinná firma s více než stoletou zkušeností s výrobou kvalitních příborů. Z malé kovárny ve městě Carlos Barbosa nacházejícím se na jihu brazilského státu Rio Grande do Sul se v průběhu let stala moderní firma mezinárodního významu zahrnující 10 výrobních závodů s celkovým počtem 8 300 spolupracovníků. Výrobky se značkou Tramontina je možné najít v Jižní Africe, Jižní a Severní Americe, na Blízkém východě a samozřejmě také v mnoha státech Evropy. Tramontina nabízí v dnešní době ve svém výrobním programu více než 18 000 produktů špičkové kvality. Společnost má vynikající reference především u steakových nožů, krájecích a řezných nástrojů a příslušenství pro grilování.

V nekonečné rozmanitosti nožů je možné najít značku Tramontina na stolech ve světově nejproslulejších steakových domech. Tramontina je preferovanou volbou díky své rozmanitosti, kvalitě, tradicí, designem a jedinečnosti/materiálem Polywood/. Kultura gastronomie v regionu, kde Tramontina začínala, v pampách jižní Brazílie, kde je maso široce konzumováno, dala Tramontině zkušenosti pro svoji výrobu. Společně s tradicí „Gauchos" honáků dobytka se během staletí vyvinula kultura odrážející kulinářskou tradici regionu a kulturu místních obyvatel, aniž by narušila originalitu místních obyvatel. Respektováním této tradice jsme vytvořili kompletní řadu náčiní – špízy, nože, příbory, grily, příslušenství a vše, co je potřeba pro správné grilování. Styl barbecue, brazilské grilování Churrasco je mnohaletým pojmem a ve spojení s tradiční značkou TRAMONTINA CHURRASCO je nepostradatelnou součástí nabídky na světových trzích. Churrasco je označení typické brazilské přípravy masa, kdy v každém kroku tohoto typického procesu je kladen důraz na respekt k připravovanému druhu masa. Správné ostří nože na porcování, přesný čas přípravy a přesná teplota grilování jsou důležitým aspektem přípravy Churrasco. S těmito zkušenostmi a respektem k přípravě masa vyrábí Tramontina steakové nože pro potřeby hotelů, restaurací nebo cateringu.

Nerezové ostří

Všechny steakové nože Tramontina jsou vyrobeny z brazilské, vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a rzi v průběhu času. Kalení čepele dává nožům výborné řezné vlastnosti. Je vyrobena z jednoho kusu a tvrzeno jako celek. Čepel má prostý nebo zoubkovaný okraj, který zůstává ostrý po delší čas a zajišťuje přesný řez a nedrtí maso. Nože jsou harmonicky vyvážené.

Rukojeť – Polywood – přírodní dřevo

Pro kompletní sortiment od steakových nožů přes grilovací příslušenství až po krájecí a servírovací prkénka používá Tramontina výhradně FSC-certifikované dřevo převážně z lesů ve státě Rio Grande do Sul a Pará. Při projektu je kladen silný důraz na ochranu a udržitelnost životního prostředí. Pro rukojeti nožů a vidliček vyvinula Tramontina již před více jak 30 lety speciální technologii výroby, která je neustále vylepšována. Ve vlastních výrobních závodech je borovicové dřevo zpracováváno postupným vrstvením, impregnováno speciálními pryskyřicemi a následně vlivem horka slisováváno. Touto technologií jsou vrstvy dřeva a póry pevně uzavřeny, čímž je zamezeno pronikání vlhkosti do dřeva. V další fází je dřevo vytvářeno do příslušného tvaru a lakováno. Výsledkem je odolnost proti nárazu a vysoká tepelná přizpůsobivost. Výrobky jsou vhodné pro mytí v myčkách s pětiletou zárukou na vady. Dvojité nýtování nožů s dřevěnou rukojetí zajišťuje jejich výbornou fixaci. Tento speciálně upravovaný typ dřeva je používán výhradně pro výrobu sérií řady Churrasco a Churrasco Premium. V nabídce je k dispozici v červené, hnědé a přírodní barvě. Specialitou je tzv. Jumbo model /velká velikost ostří a rukojeti/. Široká nabídka splňuje poptávku pro milovníky steaků.

Prodejní argumenty Churrasco Polywood

  • vyzrálé, velmi kvalitní borovicové dřevo
  • odolnost proti nárazu
  • vysoká tepelná odolnost
  • vhodné pro mytí v myčce
  • pětiletá záruka na vady