Unger BSPOU ErgoTec kapsa nylonová
629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unger ErgoTec kapsa - vybavena 3 vodotěsnými přihrátkami, aby jste mohli skladovat suché a vlhké utěrky odděleně. Přední kapsa je uzavřena klopou se suchým zipem. Kapsa je vyrobena z robustního nylonu, který je pečlivě prošitý pro dlouhodobou trvanlivost.


Unger EH350 držák rozmýváku na okna ErgoTec plastový pevný 35 cm
169 Kč

UNGER Držák rozmýváku šířka 35 cm StripWasher ErgoTec se systémem OptiLoc – ergonomická rukojeť pro snadnější práci. Systém OptiLoc zajistí kvalitnější manipulaci pomocí teleskopické tyče OptiLoc = Aretace proti uvolnění rozmýváku nebo stěrky. Lze použít nasazením i na ostatní tyče UNGER.


Unger EH450 držák rozmýváku na okna ErgoTec plastový pevný 45 cm
181 Kč

UNGER Držák rozmýváku šíře 45 cm StripWasher ErgoTec se systémem OptiLoc – ergonomická rukojeť pro snadnější práci. Systém OptiLoc zajistí kvalitnější manipulaci pomocí teleskopické tyče OptiLoc = Aretace proti uvolnění rozmýváku nebo stěrky. Lze použít nasazením i na ostatní tyče UNGER.


Unger Hydro Power náhradní náplň 4 x 6 l UNGER
5 444 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

UNGER směs z pryskyřice 4 × 6 l - určená jako náplň pro filtry na demineralizaci vody HydroPower Unger. Přesně odvážené množství. Velice snadná výměna. Cena je uvedena za 1 balení 4 × 6 l. Foto ilustrační.


Unger Hydro Power náhradní náplň 6 l UNGER
1 572 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UNGER směs z pryskyřice 6 l – určená jako náplň pro filtry na demineralizaci vody HydroPower Unger. Přesně odvážené množství. Velice snadná výměna. Cena je uvedena za 1 ks.


Unger Kloubový držák hadru 20 cm
725 Kč

Kloubový držák hadru - hliníkový držák hadru s kloubem pro vnitřní čistící hadry je vhodný pro všechny Unger tyče se závitem. Kloub držáku umožňuje přístup do těžko přístupných míst a zespoda je opatřen pevných suchým zipem pro pevné spojení s hadrem.


Unger SRB10 náhradní žiletky do škrabky na okna SR20K 100 ks
544 Kč

UNGER sada břitů do bezpečnostní škrabky 4 cm – 100 ks – jednostrané. Kvalita Unger.  Baleno v plastovém průhledném blitru s ouškem na pověšení. Foto ilustrační.  Cena je uvedena za jedno balení, které obsahuje 100 břitů.


Unger UNGER AN60G nLite Master Pole 4 x 1,71 m, výška 6 m
1 924 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unger nLite Connect hliníková MASTER tyč 6 m. Teleskopická Master Pole tyč 4 × 1,71 m je kvalitní německá značka kompatibilní k HIFLO UNGER Hydro Power. Jedinečná v pevnosti. Super lehká. Zahrnuje adaptér se závitem a koncovým uzávěrem. Unikátní pevnost materiálu: 30 Gpa** Váha: cca 2kg.


Unger UNGER AT550 Rozmývák na mytí oken 55 cm Alu
181 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UNGER Rozmývák na mytí oken 55 cm Alu – lehká hliníková tyčka plus plastová ergonomická rukojeť. Bez návleku. Uchycení na konus. Ideální na mytí výloh a jiných velkých ploch. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 10 ks.


Unger UNGER Bodlo na odpadky
290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

UNGER Bodlo na odpadky – celková délka 110 cm. Ergonomické držadlo s ouškem na zavěšení. Výměnný hrot. Cena je uvedena za jeden kus.


Unger UNGER ED180 Opti Loc Teleskopická tyč 3 x 0,60 m
823 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 × 0,60 m – celková délka 1,80 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení.


Unger UNGER ED450 Opti Loc Teleskopická tyč 3 x 150 cm
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 × 150 cm – celková délka 4,5 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení.


Unger UNGER EH250 StripWasher ErgoTec Držák rozmýváku 25 cm
206 Kč

UNGER Držák rozmýváku šíře 25 cm StripWasher ErgoTec se systémem OptiLoc – ergonomická rukojeť pro snadnější práci. Systém OptiLoc zajistí kvalitnější manipulaci pomocí teleskopické tyče OptiLoc = Aretace proti uvolnění rozmýváku nebo stěrky. Lze použít nasazením i na ostatní tyče UNGER.


Unger UNGER ErgoTec Ninja NJ550 Návlek rozmýváku 55 cm
443 Kč

UNGER Návlek rozmýváku 55 cm ErgoTec Ninja – nejvyšší kvalita Unger pro profesionály. Dva boční pady, vysoký hustý vlas. Perfektně drží vodu. Šetří čas a peníze. Extra čistící zóny. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 5 kusů.


Unger UNGER ErgoTec Ninja Návlek rozmýváku 35 cm NJ350
290 Kč

UNGER Návlek rozmýváku 35 cm ErgoTec Ninja – nejvyšší kvalita Unger pro profesionály. Dva boční pady, vysoký hustý vlas. Perfektně drží vodu. Šetří čas a peníze. Extra čistící zóny. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 5 kusů.


Unger UNGER ErgoTec Ninja Návlek rozmýváku 45 cm NJ450
363 Kč

UNGER Návlek rozmýváku 45 cm ErgoTec Ninja – nejvyšší kvalita Unger pro profesionály. Dva boční pady, vysoký hustý vlas. Perfektně drží vodu. Šetří čas a peníze. Extra čistící zóny. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 5 kusů.


Unger UNGER Gel na mytí oken přímá aplikace na rozmývák 0,5 l - FG050
230 Kč

UNGER Gel na mytí oken, přímá aplikace na rozmývák 0,5 l – německá kvalita. Okna bez šmouh a silný mycí účinek. Prostředek pro aplikaci přímo na rozmývák, gel nekape a neteče, čili nepotřebujete kyblík. Vhodné třeba do výšek. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 10 ks.


Unger UNGER HM450 WaterWand úklidová stěrka na podlahu 45 cm
301 Kč

Unger stěrka na podlahu WaterWand s dvojitou čepelí z černé pěnové gumy – 45 cm - zpevněná verze pro těžké úkoly a s dvojitou čepelí z černé pěnové gumy. Perfektní pro čištění spár. Pevné kovové tělo pro stírání beze šmouh.


Unger UNGER Kleště na sběr odpadků - manipulační ruka 90 cm NiftyNabber Pro
629 Kč

UNGER Kleště na sběr odpadků – manipulační ruka 90 cm NiftyNabber Pro – celková délka 97 cm, kvalitní provedení Unger. Kovové tělo a čelisti potažené gumou. Ergonomická plastová rukojeť s ouškem na zavěšení. Kleště jsou velmi lehké. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 10 ks.


Unger UNGER úklidová stěrka na podlahu 45 cm Standard, kov guma MW450
121 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UNGER Stěrka na podlahu 45 cm Standard – vhodné na stírání vody z podlahy, např. kuchyně, WC, sprchy. Stěrka je určena na hrubé nečistoty, nelze s ní setřít vodu nebo nečistoty do sucha. Na to je určena stěrka na podlahu kov 45 cm – bílá guma.  Cena je uvedena za jeden kus.


Unger UNGER Koncentrát na mytí oken 1 l - FR100
157 Kč

Unger koncentrát na mytí oken 1 l – německá kvalita. Okna bez šmouh. Prostředek na aplikaci do kyblíku s vodou, při mytí oken rozmývákem, koncentrát dávkování 1 : 100 objemu.  Prostředek je EKO šetrný. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.


Unger UNGER MicroStripPac Rozmývák na mytí oken komplet 45 cm zelený NC450
411 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

UNGER Rozmývák na mytí oken komplet 45 cm MicroStripPac zelený – kompletní rozmývák s bočním padem na mytí oken, velmi hustý vlas. Kvalita Unger. Plastový T kus je šroubovací – rozložitelný. Vhodné pro profi úklid. Uchycení konus. Cena je uvedena za komplet.


Unger UNGER MonsoonStripPack Rozmývák na mytí oken 35 cm MC350
327 Kč

UNGER Rozmývák na mytí oken komplet 35 cm MonsoonStripPack – kompletní rozmývák s bočním padem na mytí oken, velmi hustý vlas. Kvalita Unger. Plastový T kus je šroubovací – rozložitelný. Vhodné pro profi úklid. Uchycení konus. Cena je uvedena za komplet.


Unger UNGER MonsoonStripPack Rozmývák na mytí oken 45 cm MC450
387 Kč

UNGER Rozmývák na mytí oken komplet 45 cm MonsoonStripPack – kompletní rozmývák s bočním padem na mytí oken, velmi hustý vlas. Kvalita Unger. Plastový T kus je šroubovací – rozložitelný. Vhodné pro profi úklid. Uchycení konus. Cena je uvedena za komplet.


Unger UNGER NI350 ErgoTec NINJA Držák rozmýváku s kloubem 35 cm
339 Kč

UNGER držák rozmýváku s kloubem 35 cm ErgoTec NINJA – je silný, přesto lehký a tvrdý anodisovaný hliníkový T-Bar s 180° otáčením a se zámkem střední pozice. Ergonomická dvousložková rukojeť s 180° otočnou a zamykací funkcí. Vynikající výkon bez vytváření velké zátěže rukou a ramen.


Unger UNGER násada ProAlu na podlahovou stěrku 140 cm - 3 sekce
351 Kč

Unger pevná násada ProAlu na podlahovou stěrku – 140 cm, 3 sekce – pevná, lehká, hliníková násada s odolnou drážkovou konstrukcí. 3 individuální sekce je možné složit do jedné velké tyče. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 5 tyčí.


Unger UNGER OE250 StripWasher UniTec Držák rozmýváku 25 cm
121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

UNGER držák rozmýváku 25 cm StripWasher UniTec – kvalitní plastový držák rozmýváku. Vodní jamky pro lepší zadržení vody, tím prodlouží dobu mytí od namočení rozmýváku. Nasazení konus, ergonomické držadlo. Pevný a lehký. Cena je uvedena za 1 kus. Balení běžně obsahuje 10 kusů.


Unger UNGER Ometač z ovčí vlny na teleskopickou tyč
290 Kč

UNGER Ometač z ovčí vlny na teleskopickou tyč – kvalitní ometač prachu z pravé ovčí vlny, ohebný, možno tvarovat. Velmi jemný přírodní materiál, který nepoškrábe žádný povrch. Jednoduchá údržba vlažnou vodu a mýdlem. Možnost nasezení na teleskopickou tyč nebo pro ruční ometání.


Unger UNGER ON250 StripWasher UniTec Návlek rozmýváku 25 cm
128 Kč

UNGER syntetický návlek rozmýváku 25 cm StripWasher UniTec – je vybaven suchým zipem na upevnění. Dobrá čistící síla za super cenu.  Návlek vydrží až 500 vyprání. Při praní nepoužívat aviváž. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 10 kusů.


Unger UNGER ON350 StripWasher UniTec Návlek rozmýváku 35 cm
140 Kč

UNGER syntetický návlek rozmýváku 35 cm StripWasher UniTec – je vybaven suchým zipem na upevnění. Dobrá čistící síla za super cenu. Návlek vydrží až 500 vyprání. Při praní nepoužívat aviváž. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 10 kusů.


Unger UNGER ON450 StripWasher UniTec Návlek rozmýváku 45 cm
154 Kč

UNGER syntetický návlek rozmýváku 45 cm StripWasher UniTec - je vybaven suchým zipem na upevnění. Dobrá čistící síla za super cenu. Návlek vydrží až 500 vyprání. Při praní nepoužívat aviváž. Cena je uvedena za jeden kus. Balení běžně obsahuje 10 kusů.


Unger UNGER Rozmývák 40 cm na tyči 140 cm, QS140
592 Kč

UNGER Rozmývák komplet 40 cm na tyči 140 cm – voskovací hůl. Vynikající a snadné nanášení vosků a polymerů na pevné povrchy. Návlek lze sundat až 500× vyprat či vyměnit. Nepouští vlas. Kvalita značky Unger. Ergonomické držadlo, ouško na zavěšení, kloub 180°, snímatelný návlek.


Unger UNGER RS350 StripWasher Návlek rozmýváku s padem 35 cm
242 Kč

UNGER návlek rozmýváku s padem 35 cm StripWasher – pro čištění velmi znečištěné plochy je vybaven suchým zipem na upevnění. Pad je na jedné straně po celé délce návleku, který odstraní i zaschlou špínu. Návlek vydrží až 500 vyprání. Při praní nepoužívat avivaž. Cena je uvedena za jeden kus.


Unger UNGER RS450 StripWasher Návlek rozmýváku s padem 45 cm
273 Kč

UNGER návlek rozmýváku s padem 45 cm StripWasher – pro čištění velmi znečištěné plochy je vybaven suchým zipem na upevnění. Pad je na jedné straně po celé délce návleku, který odstraní i zaschlou špínu. Návlek vydrží až 500 vyprání. Při praní nepoužívat avivaž. Cena je uvedena za jeden kus.


Unger UNGER SRKT2 Stingray čistící sada na sklo a okna 100
3 992 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám revoluční UNGER Stingray – nejefektivnější vnitřní čistící nástroj ze všech. Čistí okna až o 25 % rychleji a spotřebuje až o 39% méně chemikálií než tradiční metody.UNGER Stingray, řešení vašich potřeb pro vnitřní mytí oken.


Unger UNGER SRPD1 Stingray mikrovláknový trojúhelníkový polštářek 1 ks
350 Kč

UNGER Stingray náhradní čistící polštářek z mikrovlákna – helníkový tvar pro perfektní dosah do všech rohů. Perfektní čistící síla díky prémiovému mikrovláknu. Pružné gumičky pro bezpečné držení a snadné sundání. Složení: 70% polyester, 30% polyamid. Cena je za 1 kus. Balení obsahuje běžně 5 kusů.