vybaveniprouklid.cz Rukavice z mikrovlákna žinylka na úklid Fantasy
41 Kč

Čistící žinylková rukavice z mikrovlákna – vhodná je pro auto i celou domácnost. Čistí i bez použití chemie. Vhodná jak na suché i mokré čištění. Navlhčená rukavice přitahuje díky kapilárnímu působení vláken nečistoty jako magnet.Rukavice má dvě rozdílné strany.

vybaveniprouklid.cz Rohožka gumová kokosová Square Mix - 75 x 45 cm
211 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovní gumová kokosová čistící rohožka Square Mix – 75 × 45 cm – gumová rohožka s přírodním kokosovým vláknem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této krásné designové rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či komerčních budov…

vybaveniprouklid.cz box na úklidové prostředky
192 Kč

vybaveniprouklid.cz Praktický lehký košík – box na úklidové prostředky – pro snadné a rychlé přenášení hader, houbiček, sáčků do košů, stěrky a rozmýváku a prostředků na úklid pro vaše úklidové pracovníky. Kapacita až 8 × 1 l lahví.

vybaveniprouklid.cz Tašky na tříděný odpad 3 x 21 l
241 Kč

Tašky na tříděný odpad – vyrobeny z netkané textilie potažené Polypropylenem. Tašky jsou vybaveny suchým zipem na bocích, což umožňuje vzájemné spojení tašek. Vhodné na třídění odpadu do domácností, škol, školek apod. Tašky jsou omyvatelné.

vybaveniprouklid.cz Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm
133 Kč

Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm - doporučujeme pro kadeřnické salony nebo do dílny, velmi dobře zametá vlasy a špony, které se nezaplétají do vlasu, jako u klasického smetáku. Tyčku lze vyměnit za klasickou s hrubým závitem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Mikroténové návleky na obuv 100 ks bal. 40 x 14 cm
301 Kč

Mikroténové návleky na boty, jednorázové 100 ks – pevné kvalitní mikrotenové návleky na obuv. Velmi jednoduše se navlékají. Zabalené nezabírají téměř žádné místo – jednoduše skladovatelné. Vhodné – školy, školky, zdravotnická zařízení a další Prodej pouze po balení.

vybaveniprouklid.cz Souprava mopu - mopovací komplet Ovál Classic
150 Kč

Mopovací komplet Ovál Classic – kompletní sestava mopu určená pro úklid malých ploch. Vhodné na malé kuchyňky, koupelny, pro operativní použití v domácnosti. Vynikající poměr cena a výkon. Set obsahuje kbelík 10 l, elastický ždímač, tyč, mop. Tvar kýble se může lišit dle skladové dostupnosti.

vybaveniprouklid.cz Stěrka na žaluzie s mikrovláknem
48 Kč

Stěrka na čištění horizontálních žaluzií – návlek z mikrovlákna lze vyprat. Perfektně odstraní prach a nečistoty. Použití je možné na sucho i na mokro. Po použití vyperte do 40°C nebělit a nedávat aviváž. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Hroty proti ptákům
339 Kč

Hroty proti ptactvu velmi účinně brání stavbě vlaštovčích hnízd a zahnízdění jiných druhů ptáků (holubů apod.). Ochraňuje hlavně podstropové místa, římsy, fasády, balkony a okna. Trvalé řešení s jednoduchým modulárním systémem s jednoduchou montáží.

vybaveniprouklid.cz Kartáč na radiátory dlouhý
55 Kč

Kartáč na radiátory dlouhý 80 cm – vhodný na čištění radiátorových žeber, dosáhnete do úzkých štěrbin a ometete veškerý prach. Kartáč lze tvarovat. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Bazarový podlahový mycí stroj Hakomatic B70
18 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bazarový bateriový mycí podlahový stroj Hakomatic B70 je vysoce výkonný podlahový mycí stroj pro použití ve středních a velkých oblastech, jako jsou nákupní centra a supermarkety, jakož i výrobní a skladovací prostory.

vybaveniprouklid.cz Digitální pH tester s displejem
714 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální pH tester - je skvělý pomocník, který rychle a přesně otesuje kvalitu vody, kdykoliv budete potřebovat. Tester stačí ponořit do bazénu, akvária nebo rybníku a naměřená hodnota se okamžitě zobrazí na digitálním displeji.

vybaveniprouklid.cz Cestovní WC sáček na moč pro ženy a muže
241 Kč

Mobilní sáček na moč pro ženy a muže – pro jednorázové a hygienické použití. Obsahuje vysoce absorpční látku, která zpevňuje moč do gelu. Sáček je navržen se speciálním velkým vstupem, který je univerzální pro muže i ženy.

vybaveniprouklid.cz Náhradní tyč k rotačnímu mopu
192 Kč

Náhradní teleskopická tyč k rotačnímu mopu – vhodná jako náhradní díl k rotačnímu mopu Joker, Duo a Telescopic. Průměr závitu cca 1,6 cm. V ceně je pouze tyč bez návleku a hlavice.

vybaveniprouklid.cz Štětka na čištění lahví Molly
29 Kč

Štětka na čištění lahví Molly – štětka na čištění nejen pivních láhví, vhodné do domácnosti i školní kuchyně. Na konci kartáče je molitan pro snadné vyčištění dna lahve. Na rukojeti je očko na pověšení. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Držák na toaletní papír - odkrytý
120 Kč

Držák na toaletní papír – odkrytý držák na malé roličky toaletního papíru je vhodný na toaletu do domácností, kanceláří nebo prostoru s menší návštěvností. Držák je vyroben z kvalitního materiálu a má dlouhou životnost. Držák je připevněn na zeď pomocí hmoždinek.

vybaveniprouklid.cz Plastový kbelík 15 l
90 Kč

Plastový kbelík - vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení. Barva dle skladové dostupnosti.

vybaveniprouklid.cz Silikonová houbička na mytí nádobí
47 Kč

Silikonová houbička na mytí nádobí - vyrobena z měkkého silikonu a proto ji můžete použít na jakékoli druhy povrchů a nemusíte se bát jejich poškození. Je vhodná na mytí nádobí, ovoce, zeleniny nebo jiných kuchyňských nástrojů. Houbička odstraní všechny nečistoty, včetně mastnoty snadno a rychle!

vybaveniprouklid.cz Kuchyňská utěrka 100 % bavlna 50 x 70cm - oranžová 1 kus
31 Kč

Kuchyňská utěrka bavlněná - klasický vzor mřížka, 220 g/m2, 80 g/ks. 100% bavlna. Velikost: 50 × 70 cm. Vysoká kvalita a savost utěrek. Provedení v pěti různých barvách vhodná především do domácnosti, ale i restaurace, hotelu, školy nebo školky.Fotografie pouze ilustrační.

vybaveniprouklid.cz Silikonové mycí rukavice na mytí nádobí
188 Kč

Silikonové mycí rukavice -  jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potravinářského silikonu, vysoká elasticita, deformace v tahu bez lomu.Použití – pro vaření, mytí nádobí, čištění ovoce a zeleniny, čištění koupelny, čištění místnosti, péči o vlasy domácích zvířat a mytí auta.Extrémně vysoká tepelná od…

vybaveniprouklid.cz Smetáček a lopatka Violin set
58 Kč

Smetáček a lopatka Violin set – designovaný zametací set, který je vyroben z plastu a dřeva.Tento krásný set  je velmi žádaný a vhodný do každé domácnosti tak u životních situacích jako jsou svatby.

vybaveniprouklid.cz Sud na vodu + ventil + víko 210l
636 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový barel – je vhodný pro shromažďování a uchovávání dešťové vody. Pro snadné odčerpání vody je barel opatřen ventilem a víkem k uzavření. Objem: 210 l. Šířka: 78 cm Výška: 72 cm Hmotnost: 4,6 kg

vybaveniprouklid.cz Plastový sud s odnimacím víkem na nebezpečný odpad 30 l
567 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový sud  s odnimacím víkem 30 l -je vyrobena z polyetylenu s odnimacím víkem a svěracím kruhem, který je pozinkovaný. Nádoba je vybavena držadly pro ulehčení manipulace. Nádoba je vhodná na kapalné i sypké materiály a je vhodná na nebezpečný odpad Číslo atestu – UN1H2/X61/S/ROK/D/BAM9815-M

vybaveniprouklid.cz Kartáček na čištění úzkých prostorů 71 cm
96 Kč

Kartáček na čištění úzkých prostorů – jako jsou kuchyňské odpady, vany, otvory v radiátoru, úzké prostory mezi strojními díly, plnící trubky, trychtýře nebo lahve. Kartáček má dobrou tažnost, houževnatost a snadno prochází úzkým otvorem. Jednoduché a snadné použití!

vybaveniprouklid.cz Kompostér plastový černý - 850 l
1 850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komposter 880 l – vhodný pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. Konstrukce kompostéru umožňuje letní i zimní provoz. Nádoba kompostéru nemá dno a je opatřena bočními dvířky pro vyjímání kompostu s otvory sloužícími k provzdušňování.

vybaveniprouklid.cz Plastový kbelík 5 l s víkem
57 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení. Kbelík je dodávám s víkem!

vybaveniprouklid.cz Plastový odpadkový koš tři oddělení 40 l
919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový odpadkový koš na tříděný odpad – vyroben ze 100% recyklovatelného UV stabilního Polypropylenu. Koš je vybaven třemi odděleními se třemi víky na pantech pro papír, plast a sklo. Vhodné na třídění odpadu v kancelářích. Součástí koše jsou rámečky pro uchycení sáčků na odpad.

vybaveniprouklid.cz Smetáček a lopatka
40 Kč

Smetáček a lopatka – pro váš každodení úklid v domácnosti. Gumová lišta. Smetáček drží na lopatce. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 24 ks.

vybaveniprouklid.cz Hotel Collection - koupací čepice
5 Kč

Koupací čepice z řady HOTEL COLLECTION Koupací čepice pro hotely. Čepice je zabalena v krásném matno-bílo stříbrném obalu s popiskem „HOTEL COLLECTION“. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady.

vybaveniprouklid.cz Krbový teploměr spalin - magnetický
217 Kč

Teploměr pro krbová kamna je magnetický. Stačí jednoduše přiložit na kamna nebo kouřovody a můžete měřit teplotu spalin. Díky tomu si můžete přizpůsobit množství jednotlivé přikládky paliva do kamen tak, abyste je zbytečně nepřetápěli.