Metal Earth HP Drak Gringottovy banky
549 Kč 409 Kč

Skvělý 3D kovový model draka, se kterým hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera unikli z Gringottovy banky. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Transformers Bumblebee
425 Kč 319 Kč

Skvělý 3D kovový model Transformera Bumblebee. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Millennium Falcon
425 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model legendární vesmírné lodi z filmu Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth T-Rex Skeleton
349 Kč 279 Kč

Skvělý 3D kovový model kostry legendárního prehistorického ještěra T-Rexe. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Železný trůn
899 Kč 629 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, ikonický Železný trůn z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Drogon-27%
999 Kč 729 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Drak královny Daenerys Targaryen z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth BIG Silver Dragon ICONX-24%
749 Kč 569 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model velkého a majestátního draka. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Marvel Iron Man
649 Kč 549 Kč

Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth Hra o trůny: Erb Starků
499 Kč 399 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Erb rodu Starků ze Severu z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Silence-30%
1 299 Kč 899 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, loď Silence pánů ze Železných ostrovů z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth BIG Millennium Falcon
899 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Millennium Falcon ve velkém provedení z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW X-Wing

Metal Earth SW X-Wing

Hodnocení: 3,7
425 Kč 379 Kč

Skvělý 3D kovový model legendární stíhačky X-wing. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Imperial Star Destroyer
425 Kč 379 Kč

Skvělý 3D kovový model křižníku Impéria. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Darth Vader´s Starfighter
425 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model vesmírné stihačky Darth Wadera. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW R2-D2

Metal Earth SW R2-D2

Hodnocení: 4,7
425 Kč 349 Kč

Skvělý 3D kovový model R2-D2 androida z filmu Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW AT-AT

Metal Earth SW AT-AT

Hodnocení: 5
425 Kč 349 Kč

Skvělý 3D kovový model Terénního obrněného transportéru Impéria. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Kylo Ren´s Command shuttle
399 Kč 349 Kč

Úžasný 3D model kovového Kylo Ren´s Command shuttle z Hvězdných válek. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth SW Slave I

Metal Earth SW Slave I

Hodnocení: 5
425 Kč 349 Kč

Skvělý 3D kovový model Slave I z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Eiffelova věž (ICONX)
429 Kč 399 Kč

3D model významné stavby z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Apollo Saturn V s rampou
449 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Apollo Saturn V s rampou z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Chrám Vasila Blaženého (ICONX)
579 Kč 539 Kč

3D model chrámu Vasila Blaženého z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Traktor
299 Kč 279 Kč

3D model traktoru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Stříbrný drak (ICONX)
659 Kč 599 Kč

3D model draka z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle B-24 Liberator
659 Kč 599 Kč

3D model letadla B-24 Liberator z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Cessna 172 Skyhawk-20%
249 Kč 199 Kč

Akce

3D model letadla Cessna 172 Skyhawk z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: C-3PO (zlatý)
579 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Star Wars: C-3PO (zlatý) z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank Tiger I
299 Kč 279 Kč

3D model tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle CAT Buldozer
579 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model buldozeru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Ford Model T 1908
299 Kč 279 Kč

3D model historického automobilu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank M1 Abrams
299 Kč 279 Kč

3D model amerického tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Londýnské oko (ICONX)
579 Kč 539 Kč

3D model Londýnského oka z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Katedrála Notre-Dame (ICONX)
579 Kč 539 Kč

3D model katedrály Notre-Dame z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Koloseum (ICONX)
529 Kč 499 Kč

3D model Koloseum (ICONX) z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Bicykl (ICONX)
529 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model kola z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Harry Potter: Doupě
529 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Harry Potter: Doupě z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle 1935 Duesenberg Model J
529 Kč 499 Kč

3D model automobilu 1935 Duesenberg Model J z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Yomeimonská brána
529 Kč 499 Kč

3D model Yomeimonská brána z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: D-0
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Star Wars: D-0 z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tramvaj W-Class
379 Kč

3D model tramvaje z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Brnění - Japonský Toyotomi
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Brnění – Japonský Toyotomi z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Brnění - Evropský rytíř
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Brnění – Evropský rytíř z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Hrad Himedži
399 Kč 359 Kč

3D model japonského hradu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.