10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks

Pěnové puzzle s motivem vesnice bylo vytvořeno v dílně českých návrhářů. Slouží jako hračka, podložka na hraní i pro odpočinek. Rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné modro šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné ružovo šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma dokonalý model Bradavického hradu. Ponořte se do světa Harryho Pottera a zažijte spoustu dobrodružství s Harrym a jeho přáteli. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sofistar Kreativní malování puzzle, 10 KS Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Sofistar Kreativní malování puzzle, 10 KS

Probuďte v dětech umělce a proklestěte jim cestu k mistrovským výtvorům!

můžete mít 11.12. - 13.12.

Sofistar Týmová věžová hra pro děti a dospělé, 48 bloků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Sofistar Týmová věžová hra pro děti a dospělé, 48 bloků

Zlepšete si hraní s naší týmovou věžovou hrou, která je určena pro děti i dospělé. Je vyrobena s ohledem na bezpečnost a kreativitu a nabízí dva vzrušující herní režimy a přenosnost pro nekonečnou zábavu.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Akce
Efko Puzzle BIG ZOO BABY BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
Efko Puzzle BIG ZOO BABY

Užijte si společné chvíle u skládání, nebo si vymaluje obrázek na rubové straně. S těmito puzzle se určitě nebudete nudit! Puzzle jsou odolné a vhodné pro malé ručičky. Jsou ideální pro rozvoj motoriky a na procvičování paměti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v jemně šedorůžové barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Headu Montessori: Moje první puzzle - Farma BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
Headu Montessori: Moje první puzzle - Farma

Puzzle, určené pro děti od 2 let a inspirované výukovou metodou celosvětově známé pedagožky Marie Montessori, umožňuje dětem seznámit se s farmou a zvířátky, která tam žijí. Puzzle stimuluje hmat, jemnou motoriku, vnímání tvarů a prostoru. Díky těmto stimulům si děti prohlubují dovednosti, které podporují jejich kognitivní vývoj v předškolním věku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger Puzzle Minecraft 300 dílků Ravensburger Puzzle Minecraft Biomes 3x49 dílků
Ravensburger Puzzle Minecraft 300 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Minecraft od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger Puzzle Minecraft Biomes 3x49 dílků Ravensburger Puzzle Minecraft Biomes 3x49 dílků
Ravensburger Puzzle Minecraft Biomes 3x49 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Minecraft Biomes od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Efko Puzzle BIG Farma BABY Ravensburger Puzzle Minecraft Biomes 3x49 dílků
Efko Puzzle BIG Farma BABY

Užijte si společné chvíle u skládání, nebo si vymaluje obrázek na rubové straně. S těmito puzzle se určitě nebudete nudit! Puzzle jsou odolné a vhodné pro malé ručičky. Jsou ideální pro rozvoj motoriky a na procvičování paměti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)