Miliony produktů za nejlepší ceny
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody 108 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody 108 dílků

Všechny nadšence do rychlých kol potěší 3D puzzle Ravensburger Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody 108 dílků, které zabaví puzzle stavitele ve věku od 10 let. Pomáhá rozvíjet zručnost a logické přemýšlení. Model má otočná kola a jednotlivé dílky není potřeba lepit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Ravensburger EXIT Puzzle - The Circle: V Paříži 919 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger EXIT Puzzle - The Circle: V Paříži 919 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního EXIT Puzzle – The Circle s motivem Paříže od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás čekají úkoly k vyřešení únikové hry.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 369 Kč
Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma obrovský model nejznámější kouzelnické školy na světě – kouzelných Bradavic. Toto XXL balení obsahuje dosavadní samostatně prodejné části – Velkou síň a Astronomickou věž.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Aga Kreativní stavebnice 2v1 silnice 40 dílků Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků
Aga Kreativní stavebnice 2v1 silnice 40 dílků

Fantastická skládačka 2 v 1 – poslouží jako zábavné puzzle, ale také jako autodráha pro všechna dětská autíčka. Rozvíjí manuální zručnost a kreativitu. Materiál: PVC a guma. ířka skládačky: 8.5 cm Tloušťka: 3 mm. Počet prvků: 40.

můžete mít 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků

Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, které se naučí, jak je Evropa spojená.

můžete mít 13.6. - 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
EuroGraphics Puzzle Vlajky světa 1000 dílků Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků
EuroGraphics Puzzle Vlajky světa 1000 dílků

Kromě 197 státních vlajek puzzle obsahuje také základní údaje o příslušných státech: název státu v angličtině, počet obyvatel, rozloha v kilometrech čtverečních a název hlavního města.

můžete mít 14.6. - 16.6.

nebo
Levněji na Allegro od 399 Kč
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Blue 90x90 cm Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 150 x 1 cm Nukido NK-34
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Blue 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v šedomodré barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 329 Kč
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 150 x 1 cm Nukido NK-34
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v jemně šedorůžové barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 150 x 1 cm Nukido NK-34 Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 150 x 1 cm Nukido NK-34
Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 150 x 1 cm Nukido NK-34

Skládací pěnová podložka Nukido Tato jedinečná velká skládací podložka 200×150 cm , která má mnoho praktických využití. Poskytne vašemu dítěti pohodlí při hraní a učení se plazit!

můžete mít 9.6. - 12.6.

nebo
Levněji na Allegro od 684 Kč
Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 180 x 1 cm Nukido NK-340 Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 180 x 1 cm Nukido NK-340
Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 180 x 1 cm Nukido NK-340

Skládací pěnová podložka Nukido Tato jedinečná velká skládací podložka 200×180 cm , která má mnoho praktických využití. Poskytne vašemu dítěti pohodlí při hraní a učení se plazit!

můžete mít 9.6. - 12.6.

nebo
Levněji na Allegro od 1 046 Kč
COSING Pěnová podložka Puzzle - Zvířátka 10 ks Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 180 x 1 cm Nukido NK-340
COSING Pěnová podložka Puzzle - Zvířátka 10 ks

Pěnová podložka s různými barevnými tvary uprostřed, které lze vyjmout a vkládat jako puzzle. Skvělý doplněk pro hrátky vašich ratolestí a současně slouží jako ochrana před prochladnutím od studené podlahy. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Grey 90x90 cm Nukido Skládací pěnová podložka 200 x 180 x 1 cm Nukido NK-340
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Grey 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 329 Kč

Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)