Ravensburger Empire State Building - noční edice
899 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Zažij okouzlení, že můžeš nechat růst Empire State Building do výše. Opravdovou nádherou se stavba stane ve tmě, když se z vnitřku rozzáří měnivými barvami. Přesně do sebe zapadající puzzle z umělé hmoty zajišťují stabilitu.


Ravensburger Porsche 911R 108 dílků
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si trojrozměrný model Porsche 911 R z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Já Padouch 3 - Kecka mimoňové 108 dílků
649 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s Mimoni z populárního animovaného filmu Já, padouch z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Eiffelova věž 3D 216 dílků
629 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Nejprodávanější motiv v kategorii 3D puzzle. Eiffelova věž je železná dominanta Paříže. Měří 324 m a stavěla se dva roky. Nyní můžete sestavit tuto pařížskou ikonu i u vás v obýváku. Nebudete k tomu potřebovat ani lepidlo. Stačí spojit 216 plastových dílků.


Ravensburger VW autobus indiánské léto 162 dílků
749 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Díky tomuto 3D puzzle VW Bulli T1 si pořídíte domů skutečný kultovní předmět! 162 plastových dílků drží pohromadě díky Easyclick technologii. Zcela bez lepení. Ideální sběratelský kousek.


Ravensburger VW autobus motiv 2 162 dílků
699 Kč

553 Kč
+ doprava zdarma

Díky tomuto 3D puzzle VW Bulli T1 si pořídíte domů skutečný kultovní předmět! 162 plastových dílků drží pohromadě díky Easyclick technologii. Zcela bez lepení. Perfektní jako sběratelský kousek.


Ravensburger Kolosseum 3D 216 dílků
899 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

3D puzzle s motivem dominanty Říma – Kolosseum. Speciální technologie a spoje umožňují postavit model bez použití lepidla. Stačí spojit 216 plastových dílků. Slouží jako dekorace.


Ravensburger Notre Dame 216 dílků
1 169 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si trojrozměrný model katedrály Notre Dame z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Eiffelova věž - Noční edice 3D 216d
899 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Ohromující Eiffelova věž z noční edice čeká jen na to až jí sestavíte. Fascinující stavbu postavíte pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků puzzle.


Ravensburger Globus (anglický) 540 dílků
1 169 Kč

876 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sestavte si celý svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený globus je stabilní a k jeho složení není třeba lepidlo.


Ravensburger Socha Svobody 3D (Noční edice) 108 dílků
899 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si fantastický 3D model Sochy Svobody v noci ze 108 stabilních plastových dílků puzzle a rozsviťte ho LED osvětlením. Navíc máte na výběr mezi jemně bílým osvětlením nebo barevnou variantou s měnícími se odstíny barev.


Ravensburger Stojan na tužky Harry Potter 54 dílků
249 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si vlastní stojan na tužky z plastových dílků puzzle. Stojan s motivem Harry Potter se hodí jako doplněk do každého pokoje. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu.


Ravensburger Úložná krabice Graffiti 216 dílků
649 Kč

587 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků praktickou krabici s moderním motivem graffiti. Složená krabice je stabilní a k jejímu sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Kecka - dívčí edice zvířecí trend 108 dílků
629 Kč

558 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s moderním motivem se zvířaty z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Pisa (noční edice) 216 dílků
899 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si světoznámou věž Pisa z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Stojan na tužky Kresba Prahy 54 dílků
249 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktický stojánek na tužky s motivem Prahy z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Jurský svět 72 dílků
339 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivem filmu Jurský svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Šikmá věž v Pise 3D 216 dílků
629 Kč

521 Kč
+ doprava zdarma

3D puzzle s motivem Šikmé věže v Pise. Na Náměstí zázraků v Pise v Itálii stojí věž vysoká 56 metrů. Je proslulá zejména tím, že se od roku 1174 naklání k jedné starně. Nyní můžete sestavit Empire i u vás v obýváku. Nebudete k tomu potřebovat ani lepidlo. Stačí spojit 216 plastových dílků.


Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dílků
769 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si trojrozměrný model Porsche GT3 Cup z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger VW autobus 162 dílků
699 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle kultovní autobus VW Bulli T1. Složený výtvor je zcela stabilní a k jeho sestavení není potřeba žádné lepidlo.


Ravensburger Big Ben s hodinami 216 dílků
899 Kč
+ doprava zdarma

Světoznámý Big Ben s funkčními hodinami čeká jen na to až jej sestavíte. Fascinující stavbu postavíte pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků puzzle. Majestátná budova parlamentu s hodinovou věží Big Ben se stala jednou z dominant města Londýn.


Ravensburger Kecka - graffiti 108 dílků
629 Kč

555 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s moderním graffiti motivem z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Srdce podmořský svět 54 dílků
259 Kč
249 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnice puzzle Srdce podmořský svět. Složte si 54 dílků a vytvořte tak originální 3D model díky technologii EasyClick. Skládání je zábava, neváhejte a začněte!


Ravensburger Disney Princezny 72 dílků
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si svůj 3D puzzleball licence Disney z plastových dílků technologie EasyClick. Skvělý dárek, který se hodí pro každou příležitost. Potěší nejednu princeznu.


Ravensburger Kecka Podvodní svět 108 dílků
629 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Vytvoř si ze 108 plastových puzzle dílků tuto klasickou tenisku v moderním designu a získej perfektní dekoraci do pokoje! Po složení na tebe čeká další bonus: můžeš ji použít na štětce, tužky, atd.


Ravensburger Stojan na tužky Emoji 54 dílků
199 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si vlastní stojan na tužky z plastových dílků puzzle. Stojan s motivem Emoji se hodí jako doplněk do každého pokoje. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu.


Ravensburger Stojan na tužky New York 54 dílků
199 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si vlastní stojan na tužky z plastových dílků puzzle. Stojan s motivem New Yorku City se hodí jako doplněk do každého pokoje. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu.


Ravensburger Úložná krabice Podvodní svět 216 dílků
629 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Prostě úžasné! 216 plastových dílků puzzle slouží k vytvoření pevné úložné krabice, která je kouzelným doplňkem pokoje každé dívky. Úložná krabice je velmi praktická, s volně nastavitelnou přihrádkou. Použitelná pro dívčí poklady, dopisy a jiné.


Ravensburger Srdce koně 54 dílků
259 Kč
249 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si 3D srdce z plastových dílků technologie EasyClick. Uzavíratelná krabička se stane skvělým dárkem pro každou příležitost.


Ravensburger Stojan na tužky I love Prague 54 dílků
249 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktický stojánek na tužky s motivem Prahy z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger 3D Puzzle 111640 Srdce L.O.L.
259 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální srdce z puzzlí s motivem populárních panenek L.O.L. Surprise z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Disney Globus
769 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si svůj 3D puzzleball ve tvaru Země z plastových dílků technologie EasyClick. Disney Globus obsahuje 180 dílků a je skvělým dárkem pro každou příležitost.


Ravensburger Neuschwanstein 3D 216d
1 499 Kč

1 097 Kč
+ doprava zdarma

Německý zámek Neuschwanstein je fascinující stavba jenž sestavíte pomocí speciálních, ohebných dílků 3D puzzle. Dílky do sebe hladce zapadnou a vytvoří stabilní 3D budovu bez nutnosti jakéhokoliv lepidla.


Ravensburger Disney zámek 3D 216 dílků
1 899 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání puzzle a stavění modelu. Vytvořte nádhernou repliku pohádkového zámku Disney. Krásný 3D zámek se skládá z 216 dílků a 72 doplňků. Velikost po sestavení je 49 × 45 × 27 cm.


Ravensburger Dětský globus (anglický) 180 dílků
769 Kč
749 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si celý svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků a zjistěte, kde na něm žijí různá zvířata. Sestavený globus je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnský autobus 216 dílků
769 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Londýnského autobusu. Střechu je možné odklopit a využít jako praktický box na drobnosti nebo jako stojánek na tužky. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!


Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dílků
329 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárního animovaného seriálu Tlapková patrola z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Puzzle Big Ben Noční Edice 3D 216 dílků
899 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Světoznámý Big Ben z noční edice čeká jen na to až jí sestavíte. Fascinující stavbu postavíte pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků puzzle. Majestátná budova parlamentu s hodinovou věží Big Ben se stala jednou z dominant města Londýn.


Ravensburger Tower Bridge 3D 216 dílků
1 499 Kč

1 119 Kč
+ doprava zdarma

3D puzzle s motivem Tower Bridge. Tato ohromující stavba baly otevřena v roce 1894. Je umístěna nad řekou Temže v centru Londýna. Nyní může zdobit i váš obývák. Stačí spojit 216 plastových dílků.


Ravensburger Socha Svobody 3D 108dílků
629 Kč

534 Kč
+ doprava zdarma

Socha Svobody jako nové 3D puzzle do sbírky světových budov od Ravensburger. Známá stavba celým jménem „Svoboda přinášející světlo světu“, je socha stojící na Ostrově svobody u New Yorku v USA.


Ravensburger Disney Auta 3 - puzzleball 72 dílků
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárního animovaného filmu Auta 3 z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger Kecka - vlajkový design 108 dílků
629 Kč

575 Kč
+ doprava zdarma

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s moderním motivem s americkou vlajkou z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger 3D Puzzle 125302 Allianz Arena (Noční edice) 216 dílků
1 499 Kč

1 129 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si osvětlený model noční edice Allianz Areny s pomocí stabilních plastových dílků a nechte ho rozzářit pomocí LED světla. Ve tmě se z vnitřku rozzáří měnivými barvami. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!