Revogi Smart Sense Kit
4 990 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky tomuto setu získáte perfektní přehled o domácnosti, komfort a bezpečnost pro svůj domov. Set se skládá ze základnové stanice, detektoru kouře, pohybového senzoru, senzoru otevření dveří/oken a zvonku


Evolveo Sonix, bezdrátový GSM alarm
4 190 Kč

2 290 Kč
+ doprava zdarma

Kompaktní bezdrátový zabezpečovací GSM alarm Evolve Sonix je ideální volbou pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Montáž našeho alarmu zvládne každý, není nutné platit za instalaci specializované firmě. Bezdrátová technologie nevyžaduje žádné vrtání a tahání drátů, pouze umístěte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. V případě narušení monitorovaného objektu bude tato událost signalizována SMS zprávou až na 5 přednastavených čísel a také hlasovým voláním. Obsluha alarmu je snadná, stačí jej aktivovat/deaktivovat dálkovým ovladačem – klíčenkou, podobně jako u centrálního zamykání automobilu.


FIBARO Univerzální senzor (vestavný modul)
1 024 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátově řízený modul pro ovládání rolet, žaluzií, markýz, bran a dalších zařízení s jednofázovými střídavými motory, se schopností sledování aktuální pozice.


FIBARO Bypass 2 pro Stmívač
269 Kč

Akce

Bypass (modul přemostění zátěže) umožňuje modulu Fibaro Dimmer FGD211 zapojení zdrojů světel s minimální zátěží. Určeno pro obvody s napětím: 230 V +/-10 % 50 Hz.


FIBARO Stmívač 2, do 250 W (vestavný modul), Z-Wave Plus
1 409 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Stmívač (250 W) pro stmívatelné osvětlení. Obsahuje 2 vstupní kontakty. Funguje s LED žárovkami i CFL. Při kombinaci s Bypassem 2 (FIB-FGB-002) zvládne řídit i zařízení s velmi nízkým příkonem (od 0,5 W).


Tesla SecureQ i7 bezdrátový GSM alarm systém
2 489 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátový alarm pro spolehlivé zabezpečení vašeho domova. Tesla SecureQ i7 disponuje integrovaným reproduktorem a mikrofonem, ovládáním přes bezplatnou aplikaci pro systémy Android/iOS a SOS tlačítkem na klíčence. Nevyžaduje žádné nástroje ani profesionální instalaci a zaujme intuitivním ovládáním.


Vivanco Alarm na okna/dveře V-37519
159 Kč

125 Kč

Alarm určený na okno nebo na dveře.tlačítko on/off, samolepící pásky pro umístění na okno/dveře, balení obsahuje 2 sady alarmu. Alarm je samolepící. Jednoduchá a snadná instalace.


Evolveo Securix, zabezpečovací systém s internetovou kamerou
2 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová internetová kamera, pohybové čidlo a detektor otevření oken nebo dveří od společnosti Evolveo tvoří spolehlivý zabezpečovací systém pro váš dům, byt nebo chatu. Narušení monitorovaného objektu je signalizováno sirénou integrovanou v kameře a odesláním emailu. Obsluha je snadná, aktivace / deaktivace probíhá pomocí dálkového ovládání nebo vaším smartphonem.


Solight maketa bezpečnostní kamery, na stěnu, LED dioda, 2 x AA
339 Kč

212 Kč

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané produkty značky SOLIGHT s kódem MDWCZ83 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Vydařená maketa, která má za cíl vzbuzovat respekt v očích zlodějů. Konstrukce z ABS plastu s dlouhotrvající výdrží vůči nepřízni počasí. Určena k přimontování na stěnu. Vzhled reálné kamery dodává i přívodní kabel. Solight maketa bezpečnostní kamery, na stěnu, LED dioda, 2 x AA je opatřena krytím IP44 proti stříkajícím kapkám vody.


Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA
199 Kč

124 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané produkty značky SOLIGHT s kódem MDWCZ83 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Povedená maketa, která má za cíl vzbuzovat respekt v očích zlodějů. Konstrukce z ABS plastu s dlouhotrvající výdrží vůči nepřízni počasí. Určena k přimontování na strop. Vzhled reálné kamery pro vnitřní použití. Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA je opatřena krytím IP20 proti úrazu elektrickým proudem.


Vivanco Osobní alarm V-37517
199 Kč

Osobní alarm Vivanco V-37517 se snadnou aktivací vytažením zástrčky. Včetně baterie (2× CR1632). Ideální na cesty. S poutkem na ruku.


Evolveo Bezdrátový PIR, snímač pohybu pro Securix
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor detekuje pohyb uvnitř hlídaného objektu. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Vizuální dosah pro vyvolání poplachu je 8 – 12 m. Úhel záběru je 110 ° horizontálně a 60 ° vertikálně.


Evolveo Bezdrátová mini klávesnice s displejem
990 Kč

928 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Sonix. Bezdrátovou klávesnici s displejem lehce spárujete s hlavní jednotkou. Alarm aktivujete a deaktivujete jednoduše zadáním kódu. Nechybí funkce SOS tlačítka, ochrana proti demontáži a neoprávněné manipulaci.


Tesla SecureQ i7 - dálkové ovládání
249 Kč

229 Kč

Akce

Dálkové ovládání v kovovém provedení s krytkou tlačítek. Vhodné pro bezdrátový GSM alarm systém Tesla SecureQ i7 a pro ostatní systémy pracující s frekvencí 433 MHz. Najdete na něm 4 tlačítka pro celkovou aktivaci, částečnou aktivaci, deaktivaci systému a SOS tlačítko.


LAMAX TECH Dálkové ovládání pro Shield
350 Kč
339 Kč

Akce

Dálkové ovládání bezpečnostního systému Shield , aktivace/deaktivace, domácí zóna, tísňové tlačítko, vzdálenost od ovládacího panelu až 80 m.


FIBARO Bateriový senzor 2 FGDW-002-1 ZW5, bílá
1 159 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Baterií napájené magnetické čidlo s podporou Z-Wave plus. Může být použito na spuštění scén, ale i kdekoliv, kde je potřeba informovat váš řídící systém o otevření oken, dveří nebo garážových vrat.


BEDO AJAX Chalupář
11 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní systém včetně řídící jednotky, který komplexně ochrání vaši chatu či chalupu. Ajax Chalupář sestává z řídící jednotky, detektoru pohybu, senzoru na okna či dveře, sirény, požárního alarmu a ovládací bezpečnostní klíčenky. Všechna zařízení jsou chráněna proti sabotáži, ovládají se prostřednictvím aplikace a jejich komunikace je šifrována.


BEDO AJAX Combi protect
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detektor pohybu a rozbití skla, který váš domov ochrání před nevítanými návštěvníky. Ajax Combi protect rozpozná pohyb až na 12 m a rozbití skla až na 9 m a detekuje už první krok narušitele. Ignoruje domácí mazlíčky i průvan, má 3 stupně citlivosti detekce a je chráněn proti selhání i sabotáži.


BEDO AJAX Door protect
990 Kč

Alarm na zabezpečení dveří a oken proti nechtěnému vniknutí. Ajax Door protect sestává ze 2 částí se silnými magnetickými senzory. Když se od sebe senzory vzdálí, upozorní vás. Komunikuje s řídicí jednotkou až na vzdálenost 1200 m a je chráněn proti selhání i sabotáži. Hodí se na všechny typy oken a dveří.


BEDO AJAX Fire protect
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protipožární alarm, který ochrání váš domov. Ajax Fire protect má spolehlivé senzory kouře a teploty a spustí poplach i v případě náhlého nárustu teploty v místnosti bez kouře. Můžete ho bezdrátově propojit s jinými protipožárními alarmy a funguje i samostatně, bez řídicí jednotky.


BEDO AJAX Glass protect
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejmenší detektor rozbití skla na světě, který váš domov ochrání před nevítanými návštěvníky. Ajax Glass protect spolehlivě rozpozná rozbití skla až na 9 m a díky dvoufaktorové detekci účinně eliminuje plané poplachy. Je chráněn proti sabotáži a odtržení a má nastavitelnou citlivost.


BEDO AJAX Home siren
1 549 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová siréna, který váš domov ochrání před nevítanými návštěvníky. Ajax Home siren je určená pro akustickou signalizaci ve vnitřních prostorách. Hlasitost si v rozmezí 81–97 dB můžete nastavit sami a díky konektoru můžete i připojit externí světelnou LED signalizaci.


BEDO AJAX Hub
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Řídící jednotka bezpečnostních systémů. Ajax Hub analyzuje hrozby, monitoruje připojená zařízení a upozorňuje na nebezpečí. Podporuje až 100 připojených zařízení, 50 uživatelů a přímé napojení na PCO, je komplexně chráněn proti poškození, sabotáži a virům a vydrží až 15 hodin bez proudu.


BEDO AJAX Keypad
2 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice na jednoduché ovládání zabezpečovacího systému číselným kódem nebo stiskem tlačítka. Ajax Keypad vám umožňuje zapnout či vypnout celý systém nebo jeho část. Je vybavena SOS tlačítkem, kterým můžete okamžitě spustit tísňový poplach, a chráněna proti odtržení, sabotáži i uhodnutí hesla.


BEDO AJAX Leaks protect
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Miniaturní detektor úniku vody, který váš domov ochrání před zaplavením. Ajax Leaks protect během pár vteřin rozpozná, že došlo k zaplavení hlídaného prostoru a upozorní vás. Není třeba ho nijak instalovat, stačí položit na rovné místo. Když voda odteče nebo uschne, poplach se automaticky zruší.


BEDO AJAX Moje domácnost
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní systém včetně řídící jednotky, který komplexně ochrání váš domov. Ajax Moje domácnost sestává z řídící jednotky, 2 detektorů pohybu, senzoru na okna či dveře, sirény a ovládací bezpečnostní klíčenky. Všechna zařízení jsou chráněna proti sabotáži, ovládají se prostřednictvím aplikace a jejich komunikace je šifrována.


BEDO AJAX Moje rodina
14 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní systém včetně řídící jednotky, který komplexně ochrání váš domov. Ajax Moje rodina sestává z řídící jednotky, 2 detektorů pohybu, senzoru na okna či dveře, sirény, klávesnice a 2 ovládacích bezpečnostních klíčenek. Všechna zařízení jsou chráněna proti sabotáži, ovládají se prostřednictvím aplikace a jejich komunikace je šifrována.