Evolveo Sonix, bezdrátový GSM alarm
4 190 Kč 2 290 Kč

Kompaktní bezdrátový zabezpečovací GSM alarm Evolve Sonix je ideální volbou pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Montáž našeho alarmu zvládne každý, není nutné platit za instalaci specializované firmě. Bezdrátová technologie nevyžaduje žádné vrtání a tahání drátů, pouze umístěte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. V případě narušení monitorovaného objektu bude tato událost signalizována SMS zprávou až na 5 přednastavených čísel a také hlasovým voláním. Obsluha alarmu je snadná, stačí jej aktivovat/deaktivovat dálkovým ovladačem – klíčenkou, podobně jako u centrálního zamykání automobilu.

Evolveo Securix, zabezpečovací systém s internetovou kamerou
2 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová internetová kamera, pohybové čidlo a detektor otevření oken nebo dveří od společnosti Evolveo tvoří spolehlivý zabezpečovací systém pro váš dům, byt nebo chatu. Narušení monitorovaného objektu je signalizováno sirénou integrovanou v kameře a odesláním emailu. Obsluha je snadná, aktivace / deaktivace probíhá pomocí dálkového ovládání nebo vaším smartphonem.

Evolveo Kamerový systém Detective D04_FHD, NVR
7 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně digitální NVR systém pro sledování a záznam ze 4 Full HD IP kamer. Evolveo Detective D04_FHD umožňuje provádět kontinuální záznam, nebo ho spustit v případě detekce pohybu. Vybírat můžete ze 3 stupňů kvality obrazu a spustíte ho pohodlně na monitoru nebo na mobilním telefonu.

Solight maketa bezpečnostní kamery, na stěnu, LED dioda, 2 x AA
339 Kč 162 Kč

Vydařená maketa, která má za cíl vzbuzovat respekt v očích zlodějů. Konstrukce z ABS plastu s dlouhotrvající výdrží vůči nepřízni počasí. Určena k přimontování na stěnu. Vzhled reálné kamery dodává i přívodní kabel. Solight maketa bezpečnostní kamery, na stěnu, LED dioda, 2 x AA je opatřena krytím IP44 proti stříkajícím kapkám vody.

Evolveo Salvarix bezdrátový WiFi & GSM alarm s čtečkou RFID
4 699 Kč 4 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonné zařízení s podporou moderních technologií WiFi, GSM, RFID, bezpečnostních kamer a připojení na Pult Centrální Ochrany. V řídící jednotce alarmu Evolveo Salvarix naleznete lokalizované české a slovenské uživatelské prostředí. Široké využití pro kanceláře, obchody, garáže, dílny, domy, byty, chaty atd.

Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA
199 Kč 109 Kč

Povedená maketa, která má za cíl vzbuzovat respekt v očích zlodějů. Konstrukce z ABS plastu s dlouhotrvající výdrží vůči nepřízni počasí. Určena k přimontování na strop. Vzhled reálné kamery pro vnitřní použití. Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA je opatřena krytím IP20 proti úrazu elektrickým proudem.

FIBARO Bateriový senzor 2 FGDW-002-1 ZW5, bílá
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baterií napájené magnetické čidlo s podporou Z-Wave plus. Může být použito na spuštění scén, ale i kdekoliv, kde je potřeba informovat váš řídící systém o otevření oken, dveří nebo garážových vrat.

Evolveo Salvarix bezdrátové nouzové SOS tlačítko
290 Kč 271 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix. Po stisknutí SOS tlačítka je vyslán signál, který řídící jednotka předá pomocí bezplatné aplikace na váš mobilní telefon. Tlačítko je ideální pro děti, seniory nebo nemocné a nepohyblivé uživatele. Dále možnost využití pro obchody a jiné prostory, kde hrozí riziko loupeže.

Evolveo Bezdrátový PIR, snímač pohybu pro Securix
279 Kč 245 Kč

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor detekuje pohyb uvnitř hlídaného objektu. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Vizuální dosah pro vyvolání poplachu je 8 – 12 m. Úhel záběru je 110 ° horizontálně a 60 ° vertikálně.

LAMAX Tech Shield
5 490 Kč 3 274 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový bezpečnostní systém, spolu s IP kamerou a WiFi zásuvkou vytvoří chytrou domácnost, ovládání pomocí sms, aplikace nebo na ovládacím panelu, možnost spárování s až 50 senzory, 50 RFID čipy a 10 dálkovými ovladači.

FIBARO Fibaro Starter Kit, Z-Wave Plus
13 590 Kč 11 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fibaro Starter Kit obsahuje pět základních zařízení inteligentní domácnosti a řídící jednotku. Uvést chytrý dům v život je otázka minut.

Evolveo Dálkové ovládání, klíčenka pro Securix
159 Kč

Výprodej

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Elegantní kovové dálkové ovládání pro pohodlnou obsluhu vašeho alarmu. Ovládání jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Naleznete na něm tlačítko pro celkovou aktivaci, pro deaktivaci a alarm SOS tlačítko pro nouzové případy v situaci, kdy je alarm vypnutý.

TESLA SecureQ i7 - bezdrátový detektor pohybu
433 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detekuje narušitele v chráněné oblasti systému. Bezdrátový detektor pohybu je vhodný pro systém Tesla SecureQ i7, ale lze ho využít také pro jiné systémy pracující s frekvencí 433 MHz. Disponuje detekčním úhlem 110 ° horizontálně a 60 ° vertikálně a detekčním dosahem až 10 m. Využívá nejmodernější technologie.

TESLA SecureQ i7 - bezdrátový detektor otevření (dveře/okno)
249 Kč

Bezdrátový detektor otevření dveří a oken je vhodný pro systém Tesla SecureQ i7, ale lze ho využít také pro jiné systémy pracující s frekvencí 433 MHz. Montuje se na dveře nebo okno, spuštění poplachu vyvolá otevření o více než 2 cm. Disponuje velmi nízkou spotřebou energie a pohotovostním režimem až na 12 měsíců.

Evolveo Bezdrátový detektor, otevření dveří nebo oken pro Securix
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor indikuje narušení objektu otevřením dveří nebo okna. Alarm se spustí při oddálení 2 částí čidla o více než 2 cm. Nespustí ho vibrace ani vítr. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou.

Evolveo Salvarix bezdrátový detektor otevření
349 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detektor se skládá z vysílače a magnetu, v okamžiku sejmutí magnetu pošle vysílač poplachový signál centrále. Zařízení je možné jednoduše instalovat na různé typy dveří a oken. Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix. V pohotovostním režimu je výdrž baterie až 1 rok.

FIBARO Bateriový Detektor pohybu, Z-Wave
1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejmenší bezdrátový pohybový senzor na světě, který navíc dokáže snímat rychlost a směr pohybu, počet osob, úroveň osvětlení, vibrace a teploty. To vše v kuličce o průměru 44 mm!.

Evolveo Salvarix bezdrátová HD interiérová IP kamera
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix, HD kamera však funguje i samostatně. Vhodná pro pořizování záznamů a k online sledování pomocí aplikace pro mobilní telefony Android a iOS. Umožňuje zkontrolovat objekt v případě vyhlášení alarmu (detekce pohybu) a uschovat důkazy (včetně zaslání fotografie emailem).

Evolveo Salvarix RFID čip, bílá barva
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přívěsek na klíče umožňující bezkontaktní aktivaci a deaktivaci alarmu. Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix. Nahrazuje zadávání PIN kódu, proto je ideální volbou pro děti. Každý RFID čip se do systému přihlašuje samostatně. Na výběr bílá a červená barevná varianta.

LAMAX Tech WiFi zásuvka pro Shield-43%
2 090 Kč 1 190 Kč

Výprodej

Ovládání pomocí aplikace, možnost připojit až 15 zásuvek typu SLAVE, časování zapnutí a vypnutí, jednoduché a přehledné ovládání, šetří elektrickou energii a životní prostředí, spolu s bezpečnostním systémem Shield a IP kamerou vytvoří chytrou domácnost.

Evolveo Salvarix bezdrátový detektor úniku vody
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix. Praktický alarm především pro případy záplav, úniku vody apod. Zařízení odešle signál a spustí poplach v okamžiku, kdy kapalina propojí detekční sondy umístěné na pružince. Nechybí notifikační diody.

Evolveo Salvarix bezdrátový/autonomní detektor kouře a teploty
589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pracuje jako samostatné zařízení, nebo jej lze bezdrátově připojit k řídící jednotce Evolveo Salvarix. Unikátní konstrukce z ohnivzdorného materiálu ABS ukrývá fotoelektrické kouřové a tepelné čidlo. Poplach je automaticky spuštěn, pokud teplota překročí hodnotu 57 °C.

Evolveo Salvarix dálkové ovládání, klíčenka
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní dálkové ovládání alarmu Evolveo Salvarix s karabinou pro bezpečné upevnění na klíče. Na ovladači naleznete 4 tlačítka pro aktivaci, deaktivaci, částečné zakódování a SOS poplach. Přenos signálu probíhá pomocí šifrovaného kódu, který je unikátní pro každé ovládání.

FIBARO Bezdotykový ovladač Swipe, ovládání gesty
3 999 Kč 3 377 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Swipe je unikátní bezdotykový ovládací panel, jenž umožňuje řídit domácnost pouhým pohybem rukou v prostoru. Dokáže rozeznat šest různých gest.

FIBARO Senzor na okna/dveře FGBHDW-002-1
1 588 Kč 1 443 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dveřní/okení senzor Fibaro monitoruje teplotu, lze snadno nainstalovat na dveře, okna, brány atd. Můžete jej použít pro spuštění scény typu „Jsem doma“.

LAMAX TECH Dálkové ovládání pro Shield
350 Kč 327 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkové ovládání bezpečnostního systému Shield , aktivace/deaktivace, domácí zóna, tísňové tlačítko, vzdálenost od ovládacího panelu až 80 m.

TESLA SecureQ i7 - dálkové ovládání
257 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dálkové ovládání v kovovém provedení s krytkou tlačítek. Vhodné pro bezdrátový GSM alarm systém Tesla SecureQ i7 a pro ostatní systémy pracující s frekvencí 433 MHz. Najdete na něm 4 tlačítka pro celkovou aktivaci, částečnou aktivaci, deaktivaci systému a SOS tlačítko.

Evolveo Salvarix bezdrátová vnitřní světelná a akustická siréna
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sirénu lze bezdrátově připojit k řídící jednotce Evolveo Salvarix, zapojuje se jednoduše do zásuvky 230 V. Zvukově a zároveň opticky signalizuje aktivaci a deaktivaci alarmu. Je vhodná pro využití v rozlehlých objektech, kdy se můžete nacházet daleko od hlavní jednotky. Rotační LED světla nabízí 2 volitelné režimy blikání.

Evolveo Salvarix bezdrátový PIR snímač pohybu
490 Kč

Snímač detekuje infračervené teplo, které vychází z lidského těla a provádí analýzu na základě prostředí. Dokáže tak velmi přesně a stabilně upozorňovat na pohyb lidského těla. Mimo to disponuje PIR snímač Evolveo Salvarix automatickým nastavením citlivosti a upozorňuje na neoprávněnou manipulaci.

Evolveo Salvarix RFID čip, červená barva
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přívěsek na klíče umožňující bezkontaktní aktivaci a deaktivaci alarmu. Rozšiřitelné příslušenství k řídící jednotce Evolveo Salvarix. Nahrazuje zadávání PIN kódu, proto je ideální volbou pro děti. Každý RFID čip se do systému přihlašuje samostatně. Na výběr bílá a červená barevná varianta.

Alarmy do domu

Alarmy využijeme v bytě, rodinném domě, nebytovém i komerčním prostoru. Jaké jsou další výhody alarmů do domu?

GSM alarm

GSM alarm umožňuje ochranu majetku bez propojení objektu na profesionální bezpečností agenturu (připojení na PCO je však možné). Alarm komunikuje se smartphonem. S jeho pomocí ovládáte veškeré funkce domácího alarmu.

Makety alarmu

Na trhu existují i makety, které simulují přítomnost ochrany domu či bytu. Jedná se pouze o nefunkční schránky jejichž hlavním úkolem je odradit zloděje ještě, než vstoupí do objektu. Jejich výhodou je nízká cena.

→ Pokud si pořídíte maketu alarmu, doporučujeme mít v domě či bytě trezor na cennosti.

SMART domácnost, řízení inteligentní domácnosti

  • kompletní sada pro ovládání SMART domácnosti
  • umožňuje propojení několika zařízení
  • detektory otevření dveří a oken
  • pohybová čidla
  • rozsvícení světla
  • ovládání hudby

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Alarmy do domu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Alarmy do domu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Alarmy do domu akce.