300 švédských křížovek + 50 osmisměrek
99 Kč 89 Kč

Tajenky populárních švédských křížovek skrývají vtipy, bonmoty, perličky ze školních lavic i lékařských ordinací. Křížovky doplňuje 50 oblíbených osmisměrek. Luštěte a bavte se!

Cestovní číselné křížovky
35 Kč 31 Kč

Cestovní číselné křížovky pro zkrácení dlouhé chvíle na cestách. Šedesát křížovek k luštění.

Velký vyškrabávací adventní kalendář
279 Kč 226 Kč

Ve velkém vyškrabávacím adventním kalendáři na vás čeká 24 kouzelných stran pro adventní čas. Odstraňujte přiloženým škrabátkem černou vrstvu a objevujte nádherné vánoční motivy.

Přijímačky 9 Matematika 2021
199 Kč 195 Kč

Pracovní sešit Přijímačky 9 – matematika obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou.

Přijímačky 9 Český jazyk a literatura 2021
199 Kč 195 Kč

Pracovní sešit Přijímačky 9 – Český jazyk a literatura obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou.

Stírací mapa Světa Česká verze – zlatá Deluxe XL
499 Kč 449 Kč

Stírací mapa s až 800 popisky formát 90 × 60 cm. Mapa dále obsahuje 45 světových památek, a stírací mapku české Republiky s výškovým rekordem a 13ti ikonami krajských měst. Baleno v ochranném tubusu o rozměrech 71 × 8 × 8 cm.

Stírací mapa Česka – zlatá Deluxe XL-15%
599 Kč 509 Kč

Akce

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměr mapy 90 × 60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Moje knihovnička 1.- Slova - 8 minileporel
259 Kč 209 Kč

Osm minileporel seznamuje nejmenší děti se základními výrazy pro nejběžnější situace každodenního života, ať už jde o jídlo, spaní, hraní, protiklady, oblečení či barvy.

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky!
269 Kč 226 Kč

Báječná pětiminutová dobrodružství s tlapkami Tlapková patrola vyráží znovu do akce! Parta statečných štěňat chrání pobřežní městečko Adventure Bay a podá pomocnou tlapku, kdykoli je potřeba.

Běží liška k Táboru - Piánko se světýlkem
379 Kč 306 Kč

Piano se světýlkem, které tě naučí hrát V tomto úžasném zpěvníku s elektrickým pianem najdete dvanáct oblíbených dětských písniček, které se vaše dítě snadno naučí hrát a zpívat podle světýlka: stačí, když bude tisknout klávesy, které označí světýlk

Passt schon! 2. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
388 Kč 349 Kč

  • Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.
  • Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.
  • Učebnice Passt schon!
Moje první auta - Vodolepky
269 Kč 242 Kč

Pozvěte si do koupelny pěnová autíčka. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

Omalovánky 2+
149 Kč 134 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Knížka plná zábavy! Na 80 stranách si každé šikovné dítě může vybarvit omalovánky. Rozvine tím svoji fantazii, ale i jemnou motoriku, paměť a kreativitu. Ať už k tomu použije pastelky, fixy nebo vodovky, výsledek bude vždy báječný.

Tlapková patrola - Hravá knížka
299 Kč 252 Kč

Vymýšlejte vlastní příběhy o neohrožených štěňatech z Tlapkové patroly s bezva knížkou s magnetky“

Když je někdo v nouzi, Tlapková patrola ihned přispěchá na pomoc.

365 nízkosacharidových receptů
499 Kč 403 Kč

Stále víc lidí sází na nízkosacharidovou dietu. Pokud chcete zároveň dobře jíst a udělat něco pro své zdraví, dobíjet energii, cítit se fit a s tím dosáhnout a udržet požadovanou váhu, pak je pro vás nízkosacharidová dieta to pravé.

Na farmě - Zvuková knížka
289 Kč 234 Kč

Zvukové leporelo. Reálné zvuky kohouta, kravičky, kachny, prasátka, beránka a koně jsou ve vysoké kvalitě.

101 pohádek před spaním
299 Kč 269 Kč

Když přijde čas na poslední pohádku před spaním, ocení rodiče sbírku krátkých příběhů, ve které můžou náhodně zalistovat a jeden z nich dětem přečíst.

MiniPEDIE Objevujeme svět! Domácí mazl
249 Kč 201 Kč

Objevovat svět zvířátek a domácích mazlíčků je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo si hraje s klubíčkem vlny? Kdo žije v tomto akváriu? Kdo si hraje v psí boudě? Kdo běhá v kolečku? Pojmenuj zvířátka a ukaž, které máš nejraději!

MiniPEDIE Objevujeme svět! Louka
249 Kč 201 Kč

Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo žije v úlu? Kdo tká pavučinu? Kdo má rád lískové oříšky? Kdo má bodliny?

Moje první pohádky - Vodolepky Princezny
274 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pozvěte si do koupelny princezny. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

První album našeho děťátka
469 Kč 379 Kč

Mimořádná publikace z nakladatelství Alpress, která rodičům pomůže zachytit čas, který se nedá zastavit. Ani se nenadějeme a děti vyletí z hnízda.

Příručka pro kluky dobrodruhy
349 Kč 282 Kč

Vše, co potřebuje každý kluk vědět, aby se z něj stal ostřílený dobrodruh. Tuhle knihu by měl mít v knihovničce každý kluk, velký i malý. Poradí mu totiž se spoustou věcí, naučí ho mnoho dovedností a rozhodně se s ní nikdy nebude nudit.

Tvořte s námi celý rok
449 Kč 363 Kč

Kniha Tvořte s námi celý rok s podtitulem Čtyři roční období plná nápadů, inspirací pro domácí tvoření a her s dětmi a pro děti je určena v první řadě ženám, které rády hezky a zajímavě bydlí a mají v oblibě ruční práce.

Passt schon! 3. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
388 Kč 349 Kč

  • Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.
  • Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.
  • Učebnice Passt schon!
Moje knihovnička 2.- Zvířátka - 8 minileporel
259 Kč 209 Kč

Osm minileporel seznamuje nejmenší děti s nejznámějšími zvířaty domácími i žijícími volně ve vodě, na souši i ve vzduchu – a také s mláďaty, domácími mazlíčky, hmyzem, ještěrkami i obojživelníky.

VLAKY: velký obrazový průvodce
599 Kč 484 Kč

Výpravná encyklopedie zachycuje slovem i obrazem fascinující dějiny železnice od samého počátku až do současnosti. Najdete v ní přes 400 pamětihodných vlaků, od Stephensonovy „Rakety“ po TGV.

Luštěniny (Edice Apetit)
349 Kč 282 Kč

Nová kuchařka z edice Apetit plná tradičních i moderních luštěninových receptů z celého světa vychází už 5. 3. 2020.

Jsou syté a výživné, přesto se však v našem jídelníčku neobjevují příliš často. To je ovšem obrovská škoda!

The Best of Apetit III. - Těstoviny 150 nejlepších receptů
499 Kč 403 Kč

Edice THE BEST OF Apetit se rozrůstá o novou kuchařku, která vychází už 17. 5. 2018! Kniha obsahuje výběr 150 nejlepších receptů na těstoviny, které jsme v redakční kuchyni časopisu Apetit od roku 2004 připravili a ochutnali.

Ledové království - Kouzelné čtení
169 Kč 142 Kč

Oblíbené pohádky s 3D efektem! Sestry Anna s Elsou vyrostly odloučené jedna od druhé. Elsiny mocné kouzelné schopnosti způsobí, že v dospělosti se vzdálenost mezi nimi ještě zvětší. Anna se s tím ovšem nehodlá smířit.

Moje hudba k tanci - Zvuková knížka
289 Kč 234 Kč

Zvukové leporelo. Reálné orchestrální nahrávky valčíku, tanga, charlestonu, salsy, rokenrolu a hip hopu jsou ve vysoké kvalitě.

Zvířátka v noci - zvukové leporelo
349 Kč 282 Kč

Dotykové a zvukové leporelo. Sova, liška, netopýr, ropucha a jezevec. Reálné zvuky k poslechu a příjemné materiály na dotýkání.

Peppa Pig - Příhody ze školky
249 Kč 209 Kč

Novinka

Peppa chodí ráda do školky! Peppa s Tomem chodí moc rádi do školky. Mají tam spoustu kamarádů a zažívají tam hodně legrace. Tentokrát se s vámi podělí o tři nové, zajímavé příběhy.

MiniPEDIE Objevujeme svět! Jídlo
249 Kč 201 Kč

Jak vypadá jablíčko, když se rozkrojí? Co bude dnes k obědu? A co se maže na chleba k snídani? Je zdravější hrášek, nebo hranolky? Které ovoce je oranžové? Rozdělí se mlsná holčička o bonbony?

Dračí Hlídka - Příručka pro hráče, základní průvodce hrou
499 Kč 403 Kč

Zažij fantasy na vlastní kůži! Staň se drsným válečníkem, tajemným alchymistou nebo mocným kouzelníkem! Začít s tím můžeš právě teď! Dračí Hlídka je fantasy hrou na hrdiny, ve které můžeš prožít mnoho epických dobrodružství.

Slova - Obrázková kniha
299 Kč 242 Kč

Hravé knížkové leporelo pro děti s barevnými fotografiemi a otázkami k tématu, které učí děti poznávat slova. Pomocí barevných záložek si snadno najdou stranu, která se jim líbí. Co bys chtěl mít ve svém pokoji? Co všechn můžeš vidět v parku?

Můj atlas vesmíru + plakát a samolepky
149 Kč 121 Kč

MŮJ ATLAS VESMÍRU obsahuje krásné kresby, vzrušující fotografie a zajímavé informace, díky kterým nahlédnete do tajů vzdáleného vesmíru.

Kniha filozofie
679 Kč 611 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha filozofie je první ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.

Pod mořem - Malý průzkumník
299 Kč 242 Kč

Zveme všechny malé průzkumníky k objevování – otevřete více než 50 okének a prohlédněte si svět pod hladinou oceánu! Je přece spousta věcí k objevování!

První slůvka - 9 miniknížeček pro malé ručičky-55%
259 Kč 116 Kč

Výprodej

Sada 9 miniknížeček – leporel, díky kterým se vaše dítě seznámí se světem kolem nás. Knížecky jsou velmi lehké a snadno se vejdou i do těch nejmenších ručiček.

krabice – 150 × 148 × 32 mm s 9 leporely (45 × 45 × 28 mm) každé 12 stran

Velký atlas vesmíru
399 Kč 339 Kč

Jak vypadá vesmír? Kde na Marsu se nachází hora Olymp? Ve které části Měsíce přistál první člověk? Kudy obíhá Mezinárodní vesmírná stanice?