Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

MSR WhisperLite Internationale Combo
3 510 Kč

2 998 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

WhisperLite Internationale je jednoduchý a spolehlivý vařič a kompaktní vařič dodávaný s palivovou láhví 650ml, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Jedná se o nejprodávanější vařič v této kategorii v ČR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.


MSR Whisperlite Universal Combo
4 680 Kč
+ doprava zdarma

Legendární model vařiče MSR Whisperlite v novém univerzálním provedení na kapalná i plynná paliva. Díky patentované technologii AirControl dochází k maximálnímu výkonu spalování u doporučených paliv. Vhodné na paliva: kartuše IsoPro, technický benzín, petrolej, bezolovnatý benzín.


Coleman Unleaded Feather

Coleman Unleaded Feather

Hodnocení: 5
2 799 Kč

2 688 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Výkonný benzinový vařič Unleaded Feather pro vyvařování za všech klimatických podmínek včetně velkého větru. Zabudovaná čistící jehla automaticky udržuje vařič ve stoprocentní kondici. Snadný rozjezd, dobrá regulace plamene a velmi dobrá stabilita nádob na hořáku. Vařič exceluje v zimních podmínkách.


MSR WhisperLite International
3 120 Kč

2 798 Kč
+ doprava zdarma

WhisperLite Internationale je jednoduchý, kompaktní a spolehlivý vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.


MSR XGK EX

MSR XGK EX

Hodnocení: 4,5
4 680 Kč

4 126 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MSR XGK EX je ideálním vařičem do extrémních podmínek. Dokáže spalovat více druhů paliv než kterýkoliv jiný vařič, je opatřen ohebným palivovým přívodem, díky němuž se dá snadno umístit do 1,5 litrového hrnce MSR.