Campingaz 400 S
2 799 Kč

2 519 Kč
+ doprava zdarma

Campingaz 400 S je vařič, který disponuje patentovaným systémem Xcelerate™ a piezo zapalováním pro rychle a snadné uvedení do chodu. Pohodlný transport zajistí kufr s laminátovým madlem.


Campingaz BASE CAMP
849 Kč
809 Kč

Dvouplotýnkový vařič Camingaz Base camp se dvěma oddělenými hořáky je ideální na chatu nebo na letní kempování. Litr vody uvaří za 7,5 min.


Campingaz CAMP BISTRO
699 Kč

629 Kč

Campingaz Camp Bistro je ideální stolní vařič volbou pro Vaše pohodlné vaření při kempování. Dobře také poslouží i při výpadku el. proudu. Funguje na kartuše typu CP 250.


Outwell Gril Habanaro Stove
3 150 Kč

2 835 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní kombinovaný vařič Outwell Habanaro Stove je vybaven 2 samostatně ovladatelnými hořáky a integrovaným grilem. Vařič disponuje odnímatelným roštěm a díky ocelovému povrchu se snadno udržuje v čistotě.


Vango Combi IR Grill Cooker
2 969 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický dvouplotýnkový vařič s infračerveným grilem. Vango Combi IR Grill disponuje vysokým tepelným výkonem a má individuální řízení plamene, které ocení každý nadšený kempingový kuchař.


Outwell Appetizer Select
630 Kč

494 Kč

Robustní plynový vařič Outwell Appetizer Select je vybaven automatickým piezo zapalováním. Výhodou je odolný obal, díky kterému se vařič ideálně hodí na pláž či campování.