Var Var 2

Var Var 2

Hodnocení: 5
599 Kč 539 Kč

Turistický plynový vařič Var 2 je určen jak na víkendové pobyty, cyklovýlety, tak i na trekingové akce, či výkonnostní vysokohorskou turistiku a horolezectví. Jedná se o univerzální vařič, který má minimální váhu, vysoký výkon, snadnou obsluhu, bleskové zprovoznění, jednoduchou regulaci plamene a je nenáročný na údržbu.

Jetboil Zip Carbon
2 549 Kč 2 179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická varná sada Jetboil Zip Carbon je skladná a jednoduše obslužná. Rychle a úsporně přípraví vodu na instatní jídlo, čaj, kávu nebo cokoliv jiného. Výhodou je izolační neoprenový obal pro lepší manipulaci.

MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Hodnocení: 5
1 021 Kč 919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MSR Pocket Rocket 2 je lehký, výkonný vařič na závitové plynové bomby. Větrná zábrana s dobrou stabilitou nádobí a jemnou regulací umožňuje použití i v nepříznivých podmínkách.

Jetboil MiniMo Adventure
4 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Adventure se snadno přepravuje.

Gsi Pinnacle Canister Stove
1 190 Kč 1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSI Pinnacle Canister Stove je hořák vhodný expedice, kde každý gram hraje roli. Je schopen omezit spotřebu paliva a zároveň urychlit dobu varu. Ozubená ramena zajistí dobrou stabilitu hrnce.

Coleman Fyrelite

Coleman Fyrelite

Hodnocení: 5
999 Kč 939 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Fyrelite je jeden z nejmenších a nejlehčích plynových vařičů, který je díky svému obdivuhodnému výkonu vhodný i pro vaření v extrémních klimatických podmínkách a navíc s velmi nízkou spotřebou.

Tatonka Faltwindschutz 10tlg
859 Kč 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací závětří Tatonka Faltwindschutz 10tlg je ideální ochranou pro váš vařič. 10 lamel umožňuje variabilitu nastavení. Závětří šetří palivo vařiče a tím i vaše peníze.

Campingaz 400 S

Campingaz 400 S

Hodnocení: 5
2 799 Kč 2 519 Kč
+ doprava zdarma

Campingaz 400 S je vařič, který disponuje patentovaným systémem Xcelerate™ a piezo zapalováním pro rychle a snadné uvedení do chodu. Pohodlný transport zajistí kufr s laminátovým madlem.

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P
749 Kč 669 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P se stane věrným pomocníkem každého kulinářského turisty. Fyrelite Start disponuje sklopnými raménky pro snadný transport a regulací výkonu, kartuši C 300 Performance lze díky šroubovacímu systému ventilu kdykoliv oddělit od spotřebiče. Pro dosažení vysokého výkonu i v chladnějších dnech je plněná směsí butan/propan v poměru 70/30.

Coleman Fyrepower Alpine
1 349 Kč 1 209 Kč

Výkonný, odolný a stabilní outdoorový vařič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným předehřevem plynu a širokou základnou. Nechybí piezozapalování a vestavěné závětří, omezující tepelné ztráty. Delší hadička zabezpečuje bezproblémový provoz a manipulaci s velkou kartuší.

Robens Fire Midge Stove Titanium
1 179 Kč

Extrémně lehký a kompaktní titanový vařič. Robens Fire Midge Stove Titanium ocení všichni trekaři, kteří chtěji ušetřit každý gram. Vysoká pevnost a odolnost proti korozi jsou u titanu samozřejmostí. V balení naleznete i praktický obal na vařič.

Jetboil Flash Matrix
3 399 Kč 3 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Matrix posouvá hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.

Jetboil MiniMo Sunset
4 599 Kč 3 679 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Sunset se snadno přepravuje.

Coleman Fyrepower PZ

Coleman Fyrepower PZ

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 1 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový vařič, který si poradí i za nepříznivých klimatických podmínek s většími nádobami – dostane se na každého člena výpravy. Pro větší pohodlí je vybaven piezozapalováním.

Campingaz BASE CAMP

Campingaz BASE CAMP

Hodnocení: 4
849 Kč 809 Kč

Dvouplotýnkový vařič Camingaz Base camp se dvěma oddělenými hořáky je ideální na chatu nebo na letní kempování. Litr vody uvaří za 7,5 min.

Campingaz Set Vařič BLEUET® MICRO PLUS + kartuše CV 470 plus
599 Kč 539 Kč

Výhodný set kartušového vařiče včetně kartuše CV 470 plus od značky Campingaz. Vařič disponuje sklopnými raménky, díky čemuž je velmi skladný a dobře přenosný. Snadné použití zaručuje přípojení ke kartuši Easy Clic Plus a ergonomické ovládací kolečko. Vysoký výkon zajistí, že se voda ohřeje na 100 °C za cca 5 min. a 15 s.

Campingaz CAMP BISTRO

Campingaz CAMP BISTRO

Hodnocení: 5
699 Kč 629 Kč

Campingaz Camp Bistro je ideální stolní vařič volbou pro Vaše pohodlné vaření při kempování. Dobře také poslouží i při výpadku el. proudu. Funguje na kartuše typu CP 250.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plynové vařiče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plynové vařiče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plynové vařiče akce.