Var Var 2
599 Kč

539 Kč

Turistický plynový vařič Var 2 je určen jak na víkendové pobyty, cyklovýlety, tak i na trekingové akce, či výkonnostní vysokohorskou turistiku a horolezectví. Jedná se o univerzální vařič, který má minimální váhu, vysoký výkon, snadnou obsluhu, bleskové zprovoznění, jednoduchou regulaci plamene a je nenáročný na údržbu.


Jetboil Zip Carbon
2 549 Kč

2 422 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická varná sada Jetboil Zip Carbon je skladná a jednoduše obslužná. Rychle a úsporně přípraví vodu na instatní jídlo, čaj, kávu nebo cokoliv jiného. Výhodou je izolační neoprenový obal pro lepší manipulaci.


Coleman Fyrepower PZ
1 199 Kč

1 079 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový vařič, který si poradí i za nepříznivých klimatických podmínek s většími nádobami – dostane se na každého člena výpravy. Pro větší pohodlí je vybaven piezozapalováním.


MSR Pocket Rocket 2
1 021 Kč

919 Kč

MSR Pocket Rocket 2 je lehký, výkonný vařič na závitové plynové bomby. Větrná zábrana s dobrou stabilitou nádobí a jemnou regulací umožňuje použití i v nepříznivých podmínkách.


Gsi Pinnacle Canister Stove
1 190 Kč

1 074 Kč

GSI Pinnacle Canister Stove je hořák vhodný expedice, kde každý gram hraje roli. Je schopen omezit spotřebu paliva a zároveň urychlit dobu varu. Ozubená ramena zajistí dobrou stabilitu hrnce.


Coleman Fyrelite
999 Kč

944 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Fyrelite je jeden z nejmenších a nejlehčích plynových vařičů, který je díky svému obdivuhodnému výkonu vhodný i pro vaření v extrémních klimatických podmínkách a navíc s velmi nízkou spotřebou.


Tatonka Faltwindschutz 10tlg
859 Kč

769 Kč

Skládací závětří Tatonka Faltwindschutz 10tlg je ideální ochranou pro váš vařič. 10 lamel umožňuje variabilitu nastavení. Závětří šetří palivo vařiče a tím i vaše peníze.


Campingaz 400 S
2 799 Kč

2 519 Kč
+ doprava zdarma

Campingaz 400 S je vařič, který disponuje patentovaným systémem Xcelerate™ a piezo zapalováním pro rychle a snadné uvedení do chodu. Pohodlný transport zajistí kufr s laminátovým madlem.


Campingaz BASE CAMP
849 Kč
809 Kč

Dvouplotýnkový vařič Camingaz Base camp se dvěma oddělenými hořáky je ideální na chatu nebo na letní kempování. Litr vody uvaří za 7,5 min.


Campingaz CAMP BISTRO
699 Kč

629 Kč

Campingaz Camp Bistro je ideální stolní vařič volbou pro Vaše pohodlné vaření při kempování. Dobře také poslouží i při výpadku el. proudu. Funguje na kartuše typu CP 250.


Coleman Fyrepower Alpine
1 349 Kč

1 214 Kč

Novinka

Výkonný, odolný a stabilní outdoorový vařič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným předehřevem plynu a širokou základnou. Nechybí piezozapalování a vestavěné závětří, omezující tepelné ztráty. Delší hadička zabezpečuje bezproblémový provoz a manipulaci s velkou kartuší.


Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P
749 Kč

674 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P se stane věrným pomocníkem každého kulinářského turisty. Fyrelite Start disponuje sklopnými raménky pro snadný transport a regulací výkonu, kartuši C 300 Performance lze díky šroubovacímu systému ventilu kdykoliv oddělit od spotřebiče. Pro dosažení vysokého výkonu i v chladnějších dnech je plněná směsí butan/propan v poměru 70/30.


Jetboil Flash Carbon
3 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Carbon hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.


Outwell Appetizer Select
630 Kč

494 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Robustní plynový vařič Outwell Appetizer Select je vybaven automatickým piezo zapalováním. Výhodou je odolný obal, díky kterému se vařič ideálně hodí na pláž či campování.


Outwell Gril Habanaro Stove
3 150 Kč

2 835 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní kombinovaný vařič Outwell Habanaro Stove je vybaven 2 samostatně ovladatelnými hořáky a integrovaným grilem. Vařič disponuje odnímatelným roštěm a díky ocelovému povrchu se snadno udržuje v čistotě.


Outwell Olida Stove
2 150 Kč

1 935 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všestranný plynový vařič Outwell Olida Stove je vybaven 2 samostatně ovladatelnými hořáky na malé kartuše. Disponuje automatickým piezo zapalováním a plastovými nožkami pro ideální stabilitu a ochranou proti větru.


Robens Fire Midge Stove Titanium
1 195 Kč

Extrémně lehký a kompaktní titanový vařič. Robens Fire Midge Stove Titanium ocení všichni trekaři, kteří chtěji ušetřit každý gram. Vysoká pevnost a odolnost proti korozi jsou u titanu samozřejmostí. V balení naleznete i praktický obal na vařič.


Robens Firefly Stove
619 Kč
599 Kč

Plynový vařič Robens Firefly Stove ideální na treky, kde je hmotnost až na prvním místě. Malý, ale přesto výkonný vařič je skvělý pro všechny, kteří cestují nalehko.


Vango Combi IR Grill Cooker
2 969 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický dvouplotýnkový vařič s infračerveným grilem. Vango Combi IR Grill disponuje vysokým tepelným výkonem a má individuální řízení plamene, které ocení každý nadšený kempingový kuchař.


Campingaz Set Vařič Bleuet Micro plus - rozbaleno-16%
599 Kč

501 Kč

Rozbaleno

Campingaz Bleuet Micro Plus + kartuše CV 300 plus je praktický set turistického plynového vařiče a ventilové kartuše s plynem. Doba provozu je 2h 40 min. Snadno se přenáší díky sklopným ramínkům.


Camp Gear závětří
391 Kč

269 Kč

Závětří Camp Gear je vyrobeno z lehkých hliníkových plátů. Závětří se skládá z pěti dílů, celkové rozměry jsou 26 × 49 cm. Stabilní a praktické závětří pro plynové či benzínové vařiče.