K2 Raider Boa
3 119 Kč 2 199 Kč
- 29 %
+ doprava zdarma

Akce

Chlapecké kolečkové brusle mají možnost nastavení velikosti až o 5 čísel a porostou tak s nohou dítěte. Měkčí kolečka pohlcují vibrace a zajišťují co nejpohodlnější jízdu. K2 Raider Boa disponují rychloupínacím systémem, který nepovoluje.

FILA X-One G
2 199 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Dívčí dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA FILA X-One G jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

TEMPISH Monster baby skate
2 245 Kč 1 209 Kč
- 46 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětský set Tempish Monster baby skate určen pro začátečníky, rekreační bruslení. Veselý a nápaditý design návštěvníků z vesmíru.

Spokey Speedstar
1 870 Kč 1 609 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Nastavitelné dětské a juniorské kolečkové brusle. Spokey Speedstar díky svému snadnému a rychlému systému nastavení velikosti vydrží vaší ratolesti několik sezón. Komfortní bota s pevnou fixací poskytne jistotu při jizdě, čemuž výborně sekundují i odolná kolečka s kvalitními ložisky ABEC 9 Carbon.
K2 Raider Pro
2 599 Kč 1 899 Kč
- 26 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle mají možnost nastavení velikosti až o 5 čísel a porostou tak s nohou dítěte. Kombinace plastového rámu a měkčích koleček pohlcuje vibrace a zajišťuje co nejpohodlnější jízdu. K2 Raider Pro disponují rychloupínacím systémem.

FILA Spider Black/Red Eu
2 299 Kč 1 449 Kč
- 36 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětský model bruslí FILA Spider Black/Red Eu s nastavitelnou velikostí a světelným efektem. Snadno ovladatelné, lehké a pohodlné kolečkové brusle pro děti.

K2 Marlee Pro
2 599 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí kolečkové brusle mají možnost nastavení velikosti až o 5 čísel a porostou tak s nohou dítěte. Kombinace plastového rámu a měkčích koleček pohlcuje vibrace a zajišťuje co nejpohodlnější jízdu. K2 Marlee Pro disponují rychloupínacím systémem.

Spokey Burnish
940 Kč 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Juniorské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla jsou vhodné pro rekreační bruslení. Disponují dvojitou sponou s bezpečnostním zařízením, které zabraňují automatickému odepnutí klapek. Spokey Burnish mají měkčí kolečka, které dobře pohlcují vibrace i na nerovném povrchu.

Roces Quaddy Boy
1 790 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Roces Quaddy Boy jsou dětské trekové kolečkové brusle v módním designu. Díky rostoucímu systému porostou spolu s Vašimi dětmi. Materiál rámu je vhodný pro rekreační ježdění.

TEMPISH Owl Baby Skate

TEMPISH Owl Baby Skate

Hodnocení: 5
2 245 Kč 1 219 Kč
- 45 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci. Dají se změnit na trojbrusli, kdy se zdvojí zadní kolečka a dítě má tak větší stabilitu. Tempish Owl Baby Skate mají kromě bruslí v balení i helmu, chrániče a batoh.

TEMPISH Swist
1 790 Kč 949 Kč
- 46 %

Akce

Dětské roztahovací kolečkové brusle Tempish Swist pro ty nejmenší jezdce. Rekreační i kondiční brusle. Vyrobeny z pevného plastového skeletu. Nastavitelná velikost umožňuje botě „růst“.

TEMPISH Vestax orange
3 100 Kč 1 989 Kč
- 35 %
+ doprava zdarma

Akce

Tempish Vestax orange je revoluční model kolečkové brusle, díky univerzálnímu podvozku, na který je možno namontovat 4 kolečka o max. průměru 84 mm nebo 3 kolečka o průměru až 100 mm.

Spokey Feat 4IN1
1 250 Kč 1 139 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nastavitelné celosezónní dětské a juniorské brusle. Spokey FEAT 4IN1 mají speciální konstrukci, která umožňuje 4 různé konfigurace – klasické in-line brusle, trekové, zimní a tri-skates. Lze je tak tedy používat po celý rok. Pohodlné brusle s dobrou fixací nohy jsou vybaveny ložisky ABEC 7 a odolnými kolečky o velikosti 64 / 70 mm.

FILA J-One Black/Red

FILA J-One Black/Red

Hodnocení: 5
1 999 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA J-One jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

Spokey Madox
1 418 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské a juniorské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla jsou vhodné pro rekreační bruslení. Disponují dvojitou sponou s bezpečnostním zařízením, které zabraňují automatickému odepnutí klapek. Spokey Madox mají měkčí kolečka, které dobře pohlcují vibrace i na nerovném povrchu.

TEMPISH Magic Rebel

TEMPISH Magic Rebel

Hodnocení: 4,5
1 998 Kč 1 179 Kč
- 40 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Disponují anatomicky tvarovanou vložkou a skvěle tak padnou. Zapínají se klasicky na přezku, tkaničky a suchý zip. Tempish Magic Rebel jsou dodávány s barevnými tkaničkami.

FILA Joy Boy Black/Red
1 999 Kč 1 499 Kč
- 25 %
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Joy Boy jsou dětské dvouřadé brusle od značky Fila. Brusle rostou s chodidlem dítěte a jsou velmi pohodlné, lehké a oblíbené. Jsou vhodné pro rekreační jezdce/začátečníky.

FILA J-One G Black/Grey/Pink
1 999 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA J-One G jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

TEMPISH Magic Rebel Blue yellow
1 998 Kč 1 309 Kč
- 34 %
+ doprava zdarma

Akce

Rebelský FREE DESIGN dětské roztahovací brusle Tempish Magic Rebel Blue yellow, určené pro rekreační a sportovní fitness a kondiční bruslení. Nepřehlédnutelný design.

TEMPISH Vestax

TEMPISH Vestax

Hodnocení: 5
3 075 Kč 1 669 Kč
- 45 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci. Obsahují technologii FLYKNIT, která zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Tempish Vestax má reflexní proužek na poutku, který zvýší vaši bezpečnost při jízdě za zhoršených světelných podmínek.

TEMPISH Neo-X

TEMPISH Neo-X

Hodnocení: 5
1 655 Kč 1 059 Kč
- 36 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Disponují anatomicky tvarovanou vložkou a skvěle tak padnou. Zapínají se klasicky na přezku, tkaničky a suchý zip. Tempish Neo-x jsou odvětrávané.

K2 Marlee Boa
3 119 Kč 2 399 Kč
- 23 %
+ doprava zdarma

Akce

Dívčí kolečkové brusle mají možnost nastavení velikosti až o 5 čísel a porostou tak s nohou dítěte. Měkčí kolečka pohlcují vibrace a zajišťují co nejpohodlnější jízdu. K2 Marlee Boa disponují rychloupínacím systémem, který nepovoluje.

FILA X-One
2 199 Kč 1 499 Kč
- 31 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA FILA X-One jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

TEMPISH Nerrow 3
2 483 Kč 1 599 Kč
- 35 %
+ doprava zdarma

Akce

Dětské brusle s revolučním univerzálním podvozkem, na který je možné namontovat 4 kolečka a nebo 3 kolečka o průměru až 100 mm. Tempish Nerrow 3 je díky velké variabilitě použitých koleček vhodný jak pro začínající bruslaře, tak pro pokročilé a zkušené.

Spokey Limp

Spokey Limp

Hodnocení: 3
910 Kč 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětské a juniorské in-line brusle se svítícími kolečky. Spokey Limp jsou vybaveny systémem pro snadnou úpravu velikosti. Komfortní a bezpečnou jízdu zajišťuje měkká botička s trojitým systémem zapínání. Plynulá jizda zajištěna odolnými kolečky a kvalitními ložisky ABEC 7.

TEMPISH Swist flash
1 714 Kč 919 Kč
- 46 %

Akce

Kolečkové brusle s trojdílnou odlehčenou kostrou s možností nastavení velikosti. Skládájí se z vyztužené vložky, která vašemu dítěti sedne díky kombinací šněrování, suchého zipu a bytelné přezky. Tempish Swift Flash jsou k dostání s kolečky Catch a jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

Spokey Buff
1 050 Kč 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nastavitelné dětské brusle ve stylovém retro designu. Spokey Buff mají old-school konstrukci o 2 nápravách se 2 širokými kolečky. Toto rozložení zajišťuje výrazně lepší stabilitu při jízdě. Celkový retro design je podpořen klasickým tkaničkovým šněrováním. Nosnost bruslí je 100 kg.

Roces Quaddy Girl 2.1
1 790 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Dívčí trekové brusle disponují nastavitelnou velikostí až 4 čísla a anatomicky tvarovanou vložkou. Zapínají se klasicky tkaničkami, suchým zipem a přezkou pro maximální fixaci nohy. Roces Quaddy Girl 2.1 jsou bezpečné pohodlné a vhodné pro začátečníky.

Roces Jokey 2.0 Girl
1 789 Kč
+ doprava zdarma

Dívčí kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až 4 čísla a anatomicky tvarovanou vložkou. Zapínají se klasicky tkaničkami, suchým zipem a přezkou pro maximální fixaci nohy. Roces Jokey 2.0 Girl jsou lehké, pohodlné a vhodné pro začátečníky.

Roces Jokey 2.0 Boy
1 790 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až 4 čísla a anatomicky tvarovanou vložkou. Zapínají se klasicky tkaničkami, suchým zipem a přezkou pro maximální fixaci nohy. Roces Jokey 2.0 Boy jsou lehké, pohodlné a vhodné pro začátečníky.

Roces Quaddy Boy 2.1
1 790 Kč 1 339 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské trekové brusle disponují nastavitelnou velikostí až 4 čísla a anatomicky tvarovanou vložkou. Zapínají se klasicky tkaničkami, suchým zipem a přezkou pro maximální fixaci nohy. Roces Quaddy Boy 2.1 jsou bezpečné pohodlné a vhodné pro začátečníky.

Spokey Reno
1 550 Kč 1 389 Kč
+ doprava zdarma

Nastavitelné dětské a juniorské kolečkové brusle. Spokey Reno díky svému snadnému a rychlému systému nastavení velikosti vydrží vaší ratolesti několik sezón. Komfortní bota s pevnou fixací poskytne jistotu při jizdě, čemuž výborně sekundují i odolná kolečka s kvalitními ložisky ABEC 9 Carbon.

Master Brusle Maple 2v1 Blue
1 090 Kč 889 Kč
- 18 %

Akce

Chlapecké kombinované letní / zimní brusle s nastavitelnou velikostí 38–41.

FILA J-One G Black/Grey/Pink Eu - zánovní
1 469 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Dětský (dívčí) model bruslí FILA J-One G Black/Grey/Pink Eu s nastavitelnou velikostí. Jsou odolné, lehké a snadno ovladatelné. Výborná volba pro začínající děti.

Spokey Burnish bílá/růžová 34-38 cm - zánovní
940 Kč 739 Kč
- 21 %

Zánovní

Dětské a juniorské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla jsou vhodné pro rekreační bruslení. Disponují dvojitou sponou s bezpečnostním zařízením, které zabraňují automatickému odepnutí klapek. Spokey Burnish mají měkčí kolečka, které dobře pohlcují vibrace i na nerovném povrchu.

TEMPISH Owl Baby Skate - zánovní
2 250 Kč 1 049 Kč
- 53 %
+ doprava zdarma

Zánovní

Dětské kolečkové brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci. Dají se změnit na trojbrusli, kdy se zdvojí zadní kolečka a dítě má tak větší stabilitu. Tempish Owl Baby Skate mají kromě bruslí v balení i helmu, chrániče a batoh.

TEMPISH Daco white
2 100 Kč 1 749 Kč
+ doprava zdarma

Nový STREET DESIGN dětských roztahovacích bruslí Tempish Daco white, určených pro rekreační a kondiční bruslení. Brusle mají systém zvětšení velikosti tlačítkem na boční straně skeletu.

FILA J-One G Black/Grey/Pink, vel. 32/36 - použité
1 999 Kč 1 299 Kč
- 35 %
+ doprava zdarma

Použité

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA J-One G jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

FILA X-One G, černá/fialová, vel. 38-41 - rozbaleno
2 199 Kč 1 209 Kč
- 45 %
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Dívčí dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA FILA X-One G jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

FILA J-One 3 Combo Set, černá/modrá, vel. 36-40 - rozbaleno
3 403 Kč 2 069 Kč
- 39 %
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Juniorská chlapecká in-line sada Fila J-One 3 Combo Set s nastavitelnou velikostí bruslí, které jsou velmi lehké a snadno se nastavují, i když má dítě brusle obuté. V sadě i nastavitelná helma a chrániče.

FILA J-One Black/Blue/Red 32 - použité
1 210 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

Použité

""Juniorské chlapecké brusle Fila J-One Black/Blue/Red s nastavitelnou velikostí jsou velmi lehké a snadno se nastavují v jednotkách mm, ikdyž má dítě brusle obuté.""

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: