10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie dětské svačinové boxy si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie dětské svačinové boxy doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží Dětské svačinové boxy prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také nůžky, jídelní stůl, příbor, židle nebo mýdlo.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Iconic Classic svačinový set láhev a box - červená/modrá LEGO Iconic Classic svačinový set láhev a box - červená/modrá
LEGO Iconic Classic svačinový set láhev a box - červená/modrá

Do školy jedině s novým svačinovým setem! Tento svačinový box a láhev na pití je s motivem LEGO ICONIC. Dětský svačinový box LEGO jistě potěší každého, kdo má rád LEGO stavebnice.

můžete mít DNES

Od MALL
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Žirafa LEGO Iconic Classic svačinový set láhev a box - červená/modrá
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Žirafa

Svačinový set s motivem žirafy pro holky nebo kluky je ideální do školy. Skládá se z hlavní dózy s potiskem a vnitřní malé dózy na salátovou zálivku nebo na nějaké to mlsání.

můžete mít DNES

Od MALL
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Opička LEGO Iconic Classic svačinový set láhev a box - červená/modrá
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Opička

Svačinový set s motivem opičky pro holky nebo kluky je ideální do školy. Skládá se z hlavní dózy s potiskem a vnitřní malé dózy na salátovou zálivku nebo na nějaké to mlsání.

můžete mít DNES

Od MALL
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Sovička Carl Oscar Box na svačinu pro děti SnackDISC - fialový
Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Sovička

Svačinový set s motivem sovičky pro holky nebo kluky je ideální do školy. Skládá se z hlavní dózy s potiskem a vnitřní malé dózy na salátovou zálivku nebo na nějaké to mlsání.

můžete mít DNES

Od MALL
Little Dutch Svačinový box Květiny a motýli Carl Oscar Box na svačinu pro děti SnackDISC - fialový
Little Dutch Svačinový box Květiny a motýli

Praktický svačinový box nabízí možnost rozdělení na tři přihrádky pro oddělení jednotlivých částí uložené svačinky. Součástí boxu je i malá vidlička, která je ideální pro napichování kousků ovoce či zeleniny. Zacvakávací uzávěr je zárukou bezpečného uzavření obsahu boxu.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Carl Oscar Box na svačinu pro děti SnackDISC - fialový Carl Oscar Box na svačinu pro děti SnackDISC - fialový
Carl Oscar Box na svačinu pro děti SnackDISC - fialový

Roztočte si svačinu! SnackDISC – Lepší způsob balení zdravých svačinek! Zabalte si bezodpadové svačinové jídlo s bobulemi, ořechy nebo jinými suchými potravinami. Jednak šetří místo a zároveň uchovává svačiny čerstvé, jednak zabraňuje jejich rozmačkání.

můžete mít 17.4. - 18.4.

Peacock Batteries 2v1 skleněná dóza s plastovým víkem 580ML Alum online Dětský box na svačinu Marvel Avengers - multibox
Peacock Batteries 2v1 skleněná dóza s plastovým víkem 580ML

2v1 skleněná dóza s plastovým víkem 580ML • pro vaření v troubě, servírování přímo na stůl, uložení i na cestu • vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce

můžete mít 25.4. - 30.4.

Mepal Box svačinový pro děti Campus Dino Alum online Dětský box na svačinu Marvel Avengers - multibox
Mepal Box svačinový pro děti Campus Dino

Praktický svačinový box spřihrádkami a vidličkou se snadným otvíráním klipem i pro menší děti. Děti si zamilují veselý design. Do školy, na cesty, na svačinu, ovoce i zeleninu.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Alum online Dětský box na svačinu Marvel Avengers - multibox Alum online Dětský box na svačinu Marvel Avengers - multibox
Alum online Dětský box na svačinu Marvel Avengers - multibox

Originální a praktický sendvičový box s přihrádkami, aby si děti mohly vzít svačinu do parku, do školy nebo na jakýkoliv výlet mimo domov. Zdobeno at

můžete mít 16.4.

Carl Oscar Box na oběd pro děti s chladicím obalem N'ice 0,6l - šedý Carl Oscar Box na oběd pro děti s chladicím obalem N'ice 0,6l - šedý
Carl Oscar Box na oběd pro děti s chladicím obalem N'ice 0,6l - šedý

Studené a čerstvé jídlo na každém výletě! Chytrý, nepropustný box na svačinu s vyjímatelným chladicím obalem ve víku. Ideální do školky, školy, na výlet nebo na cesty. Součástí je vkládací vnitřní box s víkem, takže můžete balit různé potraviny zvlášť.

můžete mít 17.4. - 18.4.

H & L Dóza medvěd, sada 4ks (180ml,280ml,450ml, 700ml) Carl Oscar Box na oběd pro děti s chladicím obalem N'ice 0,6l - šedý
H & L Dóza medvěd, sada 4ks (180ml,280ml,450ml, 700ml)

Hravá souprava čtyř plastových krabiček, boxů zapadajících do sebe. ve tvaru zvířatek. Vhodné na malé svačiny i jiné drobnosti.

můžete mít 17.4. - 18.4.

Karton P+P Box na svačinu jednorožec Carl Oscar Box na oběd pro děti s chladicím obalem N'ice 0,6l - šedý
Karton P+P Box na svačinu jednorožec

Vyrazte nejen na výlet a vezměte s sebou energii zabalenou v boxu na svačinu s motivem jednorožce od výrobce Karton P+P. Box je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Nabízí jeden otevřený prostor pro velkou svačinu či jakoukoliv dobrotu. A společnost vám může dělat při všech vašich aktivitách.

můžete mít DNES

Od MALL