TimeLife WC štětka s nerez stojanem
194 Kč 189 Kč

Moderní a elegantní provedení WC štětky se stojanem neudělá ostudu na žádné toaletě. Štětka má nerezovou rukojeť a je zasazena do nerezového stojanu.

Ravak TD 400 Držák na WC papír
929 Kč 761 Kč
+ doprava zdarma

V rámci konceptu 10° nabízíme další praktický doplněk, který nenaruší celkový dojem vaší koupelny či toalety. Toaletní papír se na nástěnném držáku pohodlně odvíjí a přitom nespadává.

Compactor Organizér na kosmetiku - 14 přihrádek, čirý plast
279 Kč 219 Kč

Praktický organizér na kosmetické přípravky od značky Compactor, které chcete mít při ranní přípravě co nejpřehledněji na očích. Je vhodný na uložení kosmetiky, rtěnek a krémů, ale také psacích potřeb, nástrojů.

Compactor Organizér na kosmetiku - 8 přihrádek, čirý plast
249 Kč 199 Kč

Praktický organizér na kosmetické přípravky od značky Compactor, které chcete mít při ranní přípravě co nejpřehledněji na očích. Je vhodný na uložení kosmetiky, rtěnek, krémů a laků na nehty a na jejich vystavení.

TimeLife WC štětka nerez ocel 39 cm
299 Kč 269 Kč

WC štětka nerez ocel 39 cm od značky Timelife je praktickým doplňkem na každé WC. Tento kartáč zaujme elegantním vzhledem, za nějž vděčí nerezovému provedení stojanu. Velikost této štětky je 39 cm a kromě designu potěší i kvalitním zpracováním, které je zárukou dlouhé životnosti.

TimeLife Set do koupelny 6 součástí bambus
599 Kč 499 Kč

Koupelnová sada značky Timelife v bílo hnědém provedení s prvky bambusu zapadne do každé koupelny. Sada sestává ze 6 částí obsahující např. nádobu na mýdlo a WC soupravu.

Kleine Wolke PUR dávkovač mýdla bílá
170 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový dávkovač tekutého mýdla Kleine-Wolke PUR v bílém provedení o rozměrech 5,5 × 18 cm je vyroben z pogumovaného porcelánu.

TimeLife Sprchovací set 150+50 cm hadice, hlavice 22x22 cm
2 419 Kč 1 790 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní set včetně vodovodní baterie k vaně nebo do sprchového koutu potěší dlouhou životností díky ušlechtilé nerez oceli. Rozměry hlavové sprchy jsou 22×22 cm a výška setu 100 cm.

Kleine Wolke CONE dávkovač mýdla červená
265 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový dávkovač tekutého mýdla o rozměrech 7,5 × 17,5 cm je vyroben z kameniny. Dávkovač Kleine-Wolke CONE červená je vhodný i do myčky na nádobí.

Kleine Wolke CUBIC dávkovač mýdla bílá
275 Kč

Koupelnový dávkovač tekutého mýdla o rozměrech 7,3 × 12,7 cm je vyroben z kameniny. Dávkovač Kleine-Wolke CUBIC bílá je vhodný i do myčky na nádobí.

Kleine Wolke KYOTO WC souprava černá
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový WC set KYOTO černá o rozměrech 9 × 40 cm je vyroben z odolné pryskyřice s bambusem.

Kleine Wolke CONE koupelnový kelímek červená
180 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový kelímek o rozměrech 7,5 × 11 cm je vyroben z kameniny. Kelímek Kleine-Wolke CONE červená je vhodný i do myčky na nádobí.

Kleine Wolke CUBIC WC souprava bílá
590 Kč

Koupelnový WC set o rozměrech 10,8 × 38 cm je vyroben z kameniny. WC souprava Kleine-Wolke CUBIC bílá je vhodná i do myčky na nádobí.

Kleine Wolke CUBIC koupelnový kelímek bílá
190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový kelímek o rozměrech 7,4 × 9,1 cm je vyroben z kameniny. Kelímek Kleine-Wolke CUBIC bílá je vhodný i do myčky a nádobí.

Kleine Wolke KYOTO dávkovač mýdla černá
370 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koupelnový dávkovač tekutého mýdla Kleine-Wolke KYOTO černá s bambusovou dekorací o rozměrech 6,5 × 19 cm je vyroben z odolné pryskyřice.

Kleine Wolke KYOTO mýdlovka černá
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koupelnová miska na mýdlo Kleine-Wolke KYOTO černá s bambusovou plochou o rozměrech 10,9 × 2,2 cm je vyrobena z odolné pryskyřice.

Kleine Wolke CONE WC souprava červená
555 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnový WC set o rozměrech 13 × 41,5 cm je vyroben z kameniny. WC souprava CONE od značky Kleine-Wolke je vhodná i do myčky na nádobí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: