Doplňky na zubní pasty a kartáčky

Široká nabídka produktů z kategorie Doplňky na zubní pasty a kartáčky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie Doplňky na zubní pasty a kartáčky nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.
  • Kromě zboží Doplňky na zubní pasty a kartáčky prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také umyvadlo se skříňkou, plynový sporák, sušička ovoce, moskytiéra nebo ručníky.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Dávkovač zubní pasty s automatickým vymačkáváním Aga Dávkovač zubní pasty s automatickým vymačkáváním
Aga Dávkovač zubní pasty s automatickým vymačkáváním

Praktický bílý dávkovač zubní pasty. Usnadňuje každodenní hygienu dětí a starších osob. Změní každodenní čištění zubů v potěšení. Umožňuje použití pasty až do konce. Místo pro 2 zubní kartáčky. Materiál: plast. Rozměry. dávkovač: 8×7×15cm.

můžete mít 26.4.

Verk Dávkovač zubní pasty Aga Dávkovač zubní pasty s automatickým vymačkáváním
Verk Dávkovač zubní pasty

Dávkovač zubní pasty a držák zubních kartáčků je praktickým doplňkem, který Vám ulehčí každodenní hygienu. Jednoduchým pohybem ruky s kartáčkem vymáčkne požadovanou dávku zubní pasty. Součástí je i držák 5 kartáčků

můžete mít 23.4. - 24.4.

Verk 24235 Držák na elektrický zubní kartáček Aga Dávkovač zubní pasty s automatickým vymačkáváním
Verk 24235 Držák na elektrický zubní kartáček

Držák na elektrický zubní kartáček.

můžete mít 23.4. - 24.4.

BISK Stojan na toaletu se sadou kartáčů Square black CoolCeny Držák zubních kartáčků s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem
BISK Stojan na toaletu se sadou kartáčů Square black

Stojan na toaletní papír a kartáčky řady Basic je nezbytným koupelnovým doplňkem pro každého, kdo má rád vše na jednom místě. Je vyroben z vysoce kvalitní práškově lakované nerezové oceli, takže se snadno čistí a je robustní.

můžete mít 25.4. - 26.4.

CoolCeny Držák zubních kartáčků s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem CoolCeny Držák zubních kartáčků s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem
CoolCeny Držák zubních kartáčků s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem

Nástěnný držák zubních kartáčků s automatickým dávkovačem pasty a UV sterilizátorem

můžete mít 23.4. - 24.4.

ANDEX Držák na tři elektrické zubní kartáčky TECHNIC z leštěné nerezové oceli 336SG (leštěná ocel) ANDEX Držák na tři elektrické zubní kartáčky TECHNIC z leštěné nerezové oceli 336SG (leštěná ocel)
ANDEX Držák na tři elektrické zubní kartáčky TECHNIC z leštěné nerezové oceli 336SG (leštěná ocel)

Název produktu: Držák na tři elektrické zubní kartáčky Kód: 336 Výrobce: ANDEX Popis: – Rozměry: 130 mm x 88 mm x 50 mm – Držák lze zavěsit na zeď pomocí šroubů a hmoždinek nebo umístit na desku pomocí samolepicích silikonových protiskluzových podložek – Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové

můžete mít 30.4. - 3.5.

Verk 24191 Držák na zubní kartáčky s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem ANDEX Držák na dva elektrické zubní kartáčky TECHNIC levý leštěný nerez 335/L/SG (leštěná ocel)
Verk 24191 Držák na zubní kartáčky s dávkovačem pasty a UV sterilizátorem

Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků je praktickým doplňkem, který Vám usnadní a ulehčí každodenní hygienu ve Vaší koupelně.

můžete mít 23.4. - 24.4.

ANDEX Držák na dva elektrické zubní kartáčky TECHNIC levý leštěný nerez 335/L/SG (leštěná ocel) ANDEX Držák na dva elektrické zubní kartáčky TECHNIC levý leštěný nerez 335/L/SG (leštěná ocel)
ANDEX Držák na dva elektrické zubní kartáčky TECHNIC levý leštěný nerez 335/L/SG (leštěná ocel)

Název produktu: Držák na dva elektrické zubní kartáčky vlevo Kód: 335 Výrobce: ANDEX Popis: – Rozměry: 98 mm x 88 mm x 50 mm – Držák lze zavěsit na zeď pomocí šroubů a hmoždinek nebo umístit na desku pomocí samolepicích silikonových protiskluzových podložek – Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní ner

můžete mít 29.4. - 2.5.