Kvalitní Televizní antény

U nás na MALL.CZ prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i televizní antény. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás?

Zobrazit více
 • Nákup vám přivezeme už dnes nebo až se vám to bude hodit.
 • Můžete také využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
 • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie televizní antény nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
 • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
 • Máte nějaké dotazy? Naše zákaznická podpora pro vás funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si levné zboží ze sekce televizní antény nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.CZ nabízíme nejen zboží z kategorie Televizní antény. Najdete u nás i nanocell tv, dálkový ovladač, satelitní přijímače, paraboly nebo set-top box.

-31%
One For All SV9033 Non Amplified indoor Antenna interiérová anténa bez zesilovače
1x

One For All SV9033 Non Amplified indoor Antenna interiérová anténa bez zesilovače

418 Kč
286 Kč

Pokojová – interiérová výklopná anténa bez zesilovače One For All Non Amplified Indoor Antenna SV9033 pro příjem televizního a rádiového signálu v analogové nebo digitální formě. Pro nejlepší výkon se doporučuje používat tuto anténu v dosahu 5 km od nejbližšího vysílače. Minimální rušení díky šumový

Evolveo Xany 1 LTE
35x

Evolveo Xany 1 LTE

519 Kč

Další nabídka za 451 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pokojová anténa se ziskem 50 dBi pro příjem televizního DVB-T/T2 signálu. LTE filtr eleminuje rušení mobilními operátory. Anténa je připravena pro příjem UHD/4K rozlišení. Anténu lze napájet buď prostřednictvím USB nebo ze sítě pomocí adaptéru. TV vysílání lze sledovat z notebooku pomocí USB tuneru.

Od prodejce MALL
EVERCON Anténní zesilovač AM-424 5G bez napájecího zdroje
2x

EVERCON Anténní zesilovač AM-424 5G bez napájecího zdroje

498 Kč

DVB-T2 anténní zesilovač EVERCON AM-424 5G je určen pro stavbu nových nebo repasi starších anténních systémů do extrémně zarušených oblastí s vysokou úrovní LTE a 5G rušení . Hodí se pro instalace ve vzdálenosti 5 – 50 km od vysílače.

Partner: EVERCON
Technisat DIGIFLEX TT1
33x

Technisat DIGIFLEX TT1

299 Kč
289 Kč

Další nabídka za 272 Kč

Pasivní prutová anténa pro příjem televizního a rádiového vysílání prostřednictvím DVB-T. Horizontální i vertikální polarizace, frekvenční rozsah VHF (174 – 230 MHz) / UHF (470 – 860 MHz).

Více informací
Od prodejce MALL
Evolveo Xany 3 LTE
8x

Evolveo Xany 3 LTE

329 Kč

Další nabídka za 286 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní pokojová anténa se ziskem 30 DBi pro příjem digitální i analogové TV. LTE filtr eleminuje rušení mobilními operátory. Anténa je připravena pro příjem UHD/4K rozlišení, anténu lze napájet buď prostřednictvím USB nebo 230 V adaptéru. Lze tak sledovat TV z notebooku pomocí USB tuneru.

Od prodejce MALL
OmkoTech Napájecí kabel USB A na DC jack 2.5mm, 5V DC, 1m
1x

OmkoTech Napájecí kabel USB A na DC jack 2.5mm, 5V DC, 1m

95 Kč

Univerzální napájecí kabel, pro napájení malých elektronických přístrojů z USB portu. Stejnosměrné napětí 5V je přivedeno do výstupního souosého napájecího konektoru (DC-JACK 5.5/2.1mm). Kabel je USB 2.0 kompatibilní – doporučen pro max. proudový odběr připojeného zařízení do 500 mA.

Partner: Omko.cz
Signal Galvanický oddělovač Signal FM2-F, 5-2400 MHz
1x

Signal Galvanický oddělovač Signal FM2-F, 5-2400 MHz

169 Kč

Galvanický oddělovač se používá k odstranění rušení obrazu při použití různých přístrojů připojených na společné televizní rozvody (TV, PC, DVD, video a další). Odstraňuje nežadoucí potenciály různých zemnění v domě při zachování parametrů přijímaného signálu. Provedení na F konektory.

Partner: Omko.cz
Toner Anténní rozbočovač Toner XGHS-3BD31, 3x 6.5 dB
1x

Toner Anténní rozbočovač Toner XGHS-3BD31, 3x 6.5 dB

129 Kč

Rozbočovač ALXGHS-3BD31 3× výstup 6,5dB představuje vysoce kvalitní širokopásmový rozbočovač pracující v pásmu 5–1000 MHz. Je vhodný pro instalace do STA a kabelových rozvodů. Rozbočovač je umístěn v pocínovaném odlitku s vynikajícím stíněním. Vstupy a výstupy jsou na F-konektory.

Partner: Omko.cz

Televizní antény

Televizní antény vybírejte podle vzdálenosti od vysílače a ziskovosti antény. Tam, kde není možné umístění venkovní antény instalujte pokojovou anténu. Jaké parametry sledovat, a proč je jedno, zda anténa podporuje DVB-T2?

Pokojová anténa

Pokojovou anténu využijete především ve městech a tam, kde je dobrý signál, tedy v blízkosti vysílače. V oblastech s přílišnou hustotou obyvatel ovšem nemusí fungovat správně. Ideální je tedy menší město či předměstí. Pokojové antény dělíme na:

 • Pasivní – s vertikální polarizací, přímé zapojení.
 • Aktivní – vestavěný zesilovač signálu, nutné napájení.

Venkovní anténa

Venkovní anténa se umisťuje zpravidla na střechu a je schopná přijmout signál až na 100 km. U venkovní antény je nejdůležitějším parametrem zisk a směrovost. Čím větší anténa, tím větší zisk (dB). Směrovost je určena délkou antény, čím delší anténa s více prvky, tím přijímá signál z menšího úhlu. Využijete ji zejména v menších městech či daleko od vysílače. Venkovní antény dělíme na:

 • Směrové venkovní antény – nutné směrovat k vysílači, signál UHF, dlouhá úzká konstrukce.
 • Antény „síto“ – zachycují odražený signál z různých směrů, vhodná tam, kde je horší pokrytí.
 • Širokopásmové antény – pro příjem signálu nad rámec UHF.
 • Logaritmicko-periodické antény – pro příjem signálu nad rámec UHF, nižší ziskovost.

Jakou televizní anténu vybrat pro digitální příjem?

Do míst v blízkosti vysílače nebo tam, kde není možné umístění venkovní antény, zvolte pokojovou anténu. Do míst s dobrým signálem instalujte na střechu venkovní směrovou anténu. Při horším signálu vyberte anténu typu síto nebo aktivní anténu se zesilovačem signálu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Antény.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Antény výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Antény akce.