Počet nalezených produktů: 44

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Laica Bi-Flux Cartridge Magnesiumactive 2ks G2M-33%
299 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Složení filtru Cartridge Magnesiumactive značky Laica zvyšuje množství hořčíku ve vodě, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.


BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 9ks
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 9ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.


Brita Fill&Go Vital 0,6l

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Hodnocení: 1
449 Kč

397 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky opakovaně plnitelné láhvi si můžete užívat čerstvě filtrovanou vodu. Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.


MAXXO Náhradní vodní filtry 3+1
349 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Filtry nové generace MAXXO UNI, balení 3+1 – kompatibilní s filtračními systémy BWT, LAICA Biflux, Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku.


Hyundai Filtry EVOLVE 6ks-30%

Hyundai Filtry EVOLVE 6ks

Hodnocení: 4,5
719 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Filtry do filtračních konvic EOLVE značky HYUNDAI se hodí do filtračních konvic Hyundai Aqua Optima a Brita Maxtra 6 filtrů vám vydrží jistě na dlouho!


BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 3ks-26%
449 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 3ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.


Laica Laica Bi-Flux Cartridge Coffee & Tea 3ks C3M-27%
399 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Laica Cartridge filtry Coffee&Tea jsou speciálně navržené pro lepší chuť kávy a čaje. Vysoká efektivita odstraňování vodního kamene, těžkých kovů a chlóru. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.


BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 5ks + termo espresso ZDARMA
719 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pořiďte si náhraní filtry BWT Mg2+ a dostanete espresso šálek navíc ZDARMA. Filtry jsou vhodné i pro konvice Brita Maxtra, Laica Biflux a Dafi Unimax.


Brita Elemaris Cool Meter černá
1 035 Kč

914 Kč
+ doprava zdarma

Vodní filtr s novým designem a novým Brita metrem.Vodní filtr snižuje obsah chlóru, vodního kamene, některých pesticidů a těžkých kovů. Uchovává minerály, např. hořčík a vápník. Filtrovaná voda je čištější, čirá a má vynikající chuť. Vhodná k umístění do dveří chladničky. Objem přefiltrované vody je 1,4 l.


Brita Fill&Go Active 0,6l
369 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny, kteří chtějí mít s sebou kdekoliv skvěle chutnající studenou vodu. Filtrační láhev je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.


Brita Micro Disk 3 Pack

Brita Micro Disk 3 Pack

Hodnocení: 5
299 Kč
+ doprava zdarma

Balení tří náhradních filtrů do filtračních lahví a karaf Brita. Mějte sebou kdekoli skvěle chutnající studenou pitnou vodu.1 MicroDisc Vám poskytne čerstvě filtrovanou vodu po dobu 4 týdnů.


DAFI pH+ Classic náhradní filtr 1 ks
209 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI upravuje pH vody a vylepšuje její chuť. Filtrováním přes speciální keramické lůžko je eliminované množství chlóru a vodu obohatí o minerály.


DAFI Unimax Standard náhradní filtry 2 ks
199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI. Filtr eliminuje nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Vhodný pro filtrační konvice s označením Unimax.


Laica Bi-Flux Cartridge NITRATE 3ks N3N-30%
429 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Laica Cartridge Nitrate patrony mají speciální složení filtru pro redukci dusičnanů. Dále snižují množství chlóru a některé pesticidy a herbicidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.


Laica F2M Bi-flux filtry, 2 ks
279 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní filtry do filtračních konvic Bi-flux redukují těžké kovy, chlór, bakterie, vodní kámen, herbicidy a pesticidy ve vodě. Vynikají 5 stupňoviu filtrací a jeden kus přefiltruje až 150 l vody za měsíc. Balení obsahuje 2 kusy.


Laica F4M Bi-flux filtr 4ks
399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bi-flux filtr s pětistupňovou filtrací vody, určen do filtračních konvic na pitnou vodu Laica a dalších značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, zlepšuje chuť a kvalitu vody.


Laica Germ-Stop filtr pro redukci bakterií ve vodě, 1ks
249 Kč
239 Kč
+ doprava zdarma

Germ-Stop filtr kompatibilní s filtrační konvicí Predator od značky Laica redukuje bakterie a zakalení ve vodě. Životnost filtru je 1000l (cca až 12 měsíců dle kvality vody).


Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3M-27%
399 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Laica Bi-Flux Cartridge M3M zachovává rovnováhu minerálů ve vodě, zejména hořčíku a vápníku, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.


Laica XXL Firenze Filtrační konvice + 3 filtry
799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Laica XXL Firenze je filtrační konvice předurčená k tomu, aby Vám zásoba vody vydržela co nejdéle. Disponuje celkovým objemem 3,7 litru a dokáže přefiltrovat až 2,2 litru vody. Je vybavena zlatým mechanickým indikátorem na výměnu filtru a dobře vypadá. V balení naleznete hned 3 náhradní filtry.


MAXXO Náhradní vodní filtry 8ks
699 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtry nové generace MAXXO UNI odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin.


Orion Konvice filtrační ORCHID+filtr
499 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy. Voda je chutnější a zdravější.


Orion Náhradní filtry do konvice CARBO 3 ks
349 Kč

317 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody.


Brita Konvice Marella s 12 filtry
2 499 Kč

1 675 Kč
+ doprava zdarma

Filtrační konvice Brita Marella s ročním balením filtrů Maxtra+. Spolehlivá konvice v klasickém bílém designu. Filtrovaná voda má vynikající chuť.


Laica Náhradní filtry Biflux 3+1
498 Kč

328 Kč
+ doprava zdarma

LAICA náhradní filtry Biflux 3+1. Filtry nové generace LAICA Biflux využívají ojedinělou 5ti stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinější než klasické filtry. Všechny filtry LAICA jsou vyráběny v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorován a pod intenzivní kontrolou.


Brita Classic patrony 3 ks-23%
597 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Set tří náhradních patron pro filtrační konvice BRITA Aluna. Výměnná náplň Classic do vašeho vodního filtru BRITA vám připraví čistou a chutnou vodu pro použití v různých nápojích, i na vaření.


Brita Elemaris XL Meter bílá
1 035 Kč

891 Kč
+ doprava zdarma

Vodní filtr Elemaris XL Meter s novým designem a novým Brita metrem. Vodní filtr snižuje obsah chlóru, vodního kamene, některých pesticidů a těžkých kovů. Uchovává minerály, např. hořčík a vápník. Filtrovaná voda je čistší, čirá a má vynikající chuť.


Brita MaxtraPlus 6 Pack (5+1)
999 Kč

904 Kč
+ doprava zdarma

Nové složení zajišťuje až o 25% lepší chuť. Patrony sedí do všech konvic značky Brita. Inovativní Maxtra + microflow technologie zaručuje výkonnější filtraci vody pro studené a teplé nápoje a na vaření.


BWT Roční balení náhradních filtrů + sportovní láhev na pití růžová
1 249 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Balení 12 ks filtrů BWT, které vydrží celý rok. BWT vodní filtry s unikátní patentovanou technologií obohacují přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtrací vody odstraňujeme škodlivé látky, jako je olovo, kadmium, zinek a měď. V balení najdete zdarma sportovní láhev.


BWT VIDA bílá mechanická 3x filtr
499 Kč

304 Kč
+ doprava zdarma

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě s objemem 2,6 l a mechanickým indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje 3 ks filtrů.


DAFI Classic Standard náhradní filtry 2 ks
169 Kč
+ doprava zdarma

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI. Filtr eliminuje nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Vhodný pro filtrační konvice s označením Classic.


DAFI Náhradní filtr 2 ks + víčko pro filtrační láhev
221 Kč
+ doprava zdarma

Dafi náhradní filtr 2 ks + víčko **pro filtrační láhev. Filtr z **aktivního uhlí eliminuje ve vodě nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Ve vodě zanechává důležitý horčík a vápník.


Hyundai Filtry EVOLVE Aqua Optima 3 ks-20%
479 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Filtry do filtračních konvic EOLVE značky HYUNDAI se hodí do filtračních konvic Hyundai Aqua Optima a Brita Maxtra. Toto balení obsahuje 3ks těchto praktických filtrů.


Brita MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)
599 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

BRITA Maxtra+ filtry nové generace pro ještě efektivnější filtraci vody mají vylepšené složení a o 25% lepší chuť. Balení obsahuje 4 kusy filtračních patron. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.


Barrier Standard náhradní filtrační patrona
185 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrona Standard odstraňuje vedlejší produkty chlórování, chlór, olovo, rtuť, rez, písek a jiné mechanické částice. Patrona se závitem, který eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované.


Barrier Iron náhradní filtrační patrona
219 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrona Iron odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, železo, těžké kovy, olovo, rtuť, olej, pesticidy, rez, pachuť a zápach.


Barrier Ultra náhradní filtrační patrona
359 Kč

302 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrona ULTRA má membránu z dutých vláken, která odstraňuje baktérie, spóry a cysty, včetně těch, které jsou odolné vůči chlóru a vysoké teplotě.


Barrier Hardness náhradní filtrační patrona
219 Kč

165 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrona Hardness odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, olovo, rtuť, soli způsobující tvrdost vody, rez, písek a jiné mechanické částice.


Barrier Hardness náhradní filtrační patrona, 2 ks
299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrona značky Barrier efektivně redukuje nadměrnou tvrdost vody z vodovodního kohoutku, odstraňuje nečistoty, chlór, měď, olovo a další prvky, které běžná voda obsahuje. Patrona zvládne přefiltrovat zhruba 350 l vody.


Barrier Hardness náhradní filtrační patrona, 3 ks
429 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrony značky Barrier efektivně redukují nadměrnou tvrdost vody z vodovodního kohoutku, odstraňují nečistoty, chlór, měď, olovo a další prvky, které běžná voda obsahuje. Patrona zvládne přefiltrovat zhruba 350 l vody. Balení obsahuje 3 kusy.


Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 2 ks
279 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. balení obsahuje 2 kusy.


Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 3 ks
399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. Balení obsahuje 3 kusy.


Brita MaxtraPlus 4 Pack

Brita MaxtraPlus 4 Pack

Hodnocení: 5
699 Kč

543 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nové složení zajišťuje až o 25% lepší chuť. Patrony sedí do všech konvic značky Brita. Inovativní Maxtra + microflow technologie zaručuje výkonnější filtraci vody pro studené a teplé nápoje a na vaření.


Ceramic Blade Filtr do filtrační konvice 3ks-23%
419 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrony po třech kusech určené pro filtrační konvici Ceramic Blade. Filtr zajistí, aby vaše voda byla křišťálově čistá bez vodního kamene a nečistot.


Ceramic Blade Filtr do filtrační konvice 6ks
759 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Náhradní filtrační patrony po šesti kusech určené pro filtrační konvici Ceramic Blade. Filtr zajistí, aby vaše voda byla křišťálově čistá bez vodního kamene a nečistot.