Brita MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)
629 Kč 559 Kč

BRITA Maxtra+ filtry nové generace pro ještě efektivnější filtraci vody mají vylepšené složení a o 25% lepší chuť. Balení obsahuje 4 kusy filtračních patron. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.

Laica FLOW'N GO Filtrační láhev
649 Kč

Filtrační láhev Laica Flow´N GO je určena pro domácí použití a filtraci pitné vody. Jeden filtr vydrží 30 dní či asi 120 l přefiltrované vody. Disponuje ručním ukazatelem životnosti filtru.

Laica Filtr Fast Disk 3 ks
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtr FAST DISC do filtrační láhve FLOW'N GO filtruje pitnou vodu pomocí postříbřeného aktivního uhlí. Snižuje obsah chlóru, uchovává minerály přítomné ve vodě.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 9ks
1 199 Kč 949 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 9ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

Laica F4M Bi-flux filtr 4ks

Laica F4M Bi-flux filtr 4ks

Hodnocení: 4,8
419 Kč

Bi-flux filtr s pětistupňovou filtrací vody, určen do filtračních konvic na pitnou vodu Laica a dalších značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, zlepšuje chuť a kvalitu vody.

Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii
1 599 Kč

Vodní filtr od značky Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii určen k montáži přímo na vodovodní kohoutek. Jeho kapacita je 600 l, digitální odečet informuje o momentálním stavu. Dopřejte si čistou vodu bez mikroplastů pokaždé, když otočíte kohoutkem.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice
1 399 Kč

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru.

Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3M
449 Kč

Laica Bi-Flux Cartridge M3M zachovává rovnováhu minerálů ve vodě, zejména hořčíku a vápníku, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

DAFI Classic Standard náhradní filtry 2 ks
239 Kč

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI. Filtr eliminuje nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Vhodný pro filtrační konvice s označením Classic.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 3 ks
399 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. Balení obsahuje 3 kusy.

Laica F2M Bi-flux filtry, 2 ks
289 Kč

Náhradní filtry do filtračních konvic Bi-flux redukují těžké kovy, chlór, bakterie, vodní kámen, herbicidy a pesticidy ve vodě. Vynikají 5 stupňoviu filtrací a jeden kus přefiltruje až 150 l vody za měsíc. Balení obsahuje 2 kusy.

Orion Náhradní filtry do konvice CARBO 3 ks
369 Kč

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody.

Laica Laica Bi-Flux Cartridge Coffee & Tea 3ks C3M
449 Kč

Laica Cartridge filtry Coffee&Tea jsou speciálně navržené pro lepší chuť kávy a čaje. Vysoká efektivita odstraňování vodního kamene, těžkých kovů a chlóru. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

DAFI pH+ Classic náhradní filtr 1 ks
269 Kč

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI upravuje pH vody a vylepšuje její chuť. Filtrováním přes speciální keramické lůžko je eliminované množství chlóru a vodu obohatí o minerály.

Laica Bi-Flux Cartridge NITRATE 3ks N3N
459 Kč

Laica Cartridge Nitrate patrony mají speciální složení filtru pro redukci dusičnanů. Dále snižují množství chlóru a některé pesticidy a herbicidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 2 ks
309 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. balení obsahuje 2 kusy.

Laica Filtr Fast Disk 6 ks
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtr FAST DISC do filtrační láhve FLOW'N GO filtruje pitnou vodu pomocí postříbřeného aktivního uhlí. Snižuje obsah chlóru, uchovává minerály přítomné ve vodě.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtr
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vodní filtr Laica MikroPLASTIK-STOP redukuje více než 99,5 % mikroplastů o velikosti ≥ 0,1 µm. Přefiltruje cca 1000 l vody, což je ekvivalent až 12 měsíců.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrona Standard odstraňuje vedlejší produkty chlórování, chlór, olovo, rtuť, rez, písek a jiné mechanické částice. Patrona se závitem, který eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované.

Barrier Iron náhradní filtrační patrona
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrona Iron odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, železo, těžké kovy, olovo, rtuť, olej, pesticidy, rez, pachuť a zápach.

Barrier Hardness náhradní filtrační patrona
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrona Hardness odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, olovo, rtuť, soli způsobující tvrdost vody, rez, písek a jiné mechanické částice.

Philips Micro X-Clean filtrační patrona AWP212/10, balení 6 ks
939 Kč 839 Kč

Novinka

Filtrační patrona Philips pro svěží a čistou vodu bez škodlivých látek. Snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů, mikroplastů a PFOA. Úsporné a šetrné řešení pro vaše zdraví i zdravé životní prostředí.

Brita Pack 2 MAXTRAplus PL

Brita Pack 2 MAXTRAplus PL

Hodnocení: 4,5
390 Kč 379 Kč

Náhradní vodní filtr Brita Pack 2 MAXTRAplus PL. Balení obsahuje 2 kusy.

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Hodnocení: 4,5
469 Kč

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky opakovaně plnitelné láhvi si můžete užívat čerstvě filtrovanou vodu. Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

MAXXO Náhradní vodní filtry 3+1
349 Kč 339 Kč

Filtry nové generace MAXXO UNI, balení 3+1 – kompatibilní s filtračními systémy BWT, LAICA Biflux, Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 3ks
449 Kč 329 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 3ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

Barrier Ultra náhradní filtrační patrona
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrona ULTRA má membránu z dutých vláken, která odstraňuje baktérie, spóry a cysty, včetně těch, které jsou odolné vůči chlóru a vysoké teplotě.

Brita Classic patrony 3 ks

Brita Classic patrony 3 ks

Hodnocení: 4,7
597 Kč 499 Kč

Set tří náhradních patron pro filtrační konvice BRITA Aluna. Výměnná náplň Classic do vašeho vodního filtru BRITA vám připraví čistou a chutnou vodu pro použití v různých nápojích, i na vaření.

Brita Aluna XL vč. 3x Maxtra+-32%
699 Kč 472 Kč

Akce

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 3,1 litru přefiltruje 2 litry vody. Brita Aluna disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

BWT VIDA bílá mechanická 3x filtr
499 Kč 449 Kč

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě s objemem 2,6 l a mechanickým indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje 3 ks filtrů.

Brita Pack 3 MAXTRAplus PO

Brita Pack 3 MAXTRAplus PO

Hodnocení: 4,8
539 Kč 489 Kč

Náhradní vodní filtr Brita Pack 3 MAXTRAplus PO. Balení obsahuje 3 kusy.

Brita Aluna Memo bílá 2,4 L (včetně 3MX+)
730 Kč 619 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Memo bílá disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Brita STARTERPACK Marella černá vč. 3 ks filtru
729 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Starter pack (vč. 3MX+) disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

BWT Roční balení náhradních filtrů + sportovní láhev na pití
1 339 Kč

Balení 12 ks filtrů BWT, které vydrží celý rok. BWT vodní filtry s unikátní patentovanou technologií obohacují přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtrací vody odstraňujeme škodlivé látky, jako je olovo, kadmium, zinek a měď. V balení najdete zdarma sportovní láhev.

BWT Roční balení náhradních filtrů + láhev
1 299 Kč

Roční balení 12 kusů filtrů BWT s unikátní patentovanou technologií obohacující přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtry odstraňují z vody škodlivé látky a zlepšují chuť kohoutkové vody. Součástí je plochá láhev na pití o objemu 420 ml jako dárek.

Brita Marella XL memo bílá 3,5 L (včetně 3 x MX+)
739 Kč 569 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella XL Memo white 3MX+ disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Philips náhradní filtr AWP201/10, 3 ks balení
539 Kč 449 Kč

Náhradní filtry Philips AWP201/10 v balení po třech kusech. 4stupňová mikrofiltrace – netkaná textilie, granulovaný aktivní uhlík, pryskyřice a další vrstvy netkané textilie. Snižuje množství těkavých organických látek, pesticidů a až 99 % olova a chlóru. Snižuje tvrdost vody. Zachovává prospěšné minerály.

Barrier Hardness náhradní filtrační patrona, 3 ks
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrony značky Barrier efektivně redukují nadměrnou tvrdost vody z vodovodního kohoutku, odstraňují nečistoty, chlór, měď, olovo a další prvky, které běžná voda obsahuje. Patrona zvládne přefiltrovat zhruba 350 l vody. Balení obsahuje 3 kusy.

MAXXO Náhradní vodní filtry 8ks
699 Kč 689 Kč

Filtry nové generace MAXXO UNI odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin.

Brita Marella modrá, 2,4 PO
539 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Cool PO disponuje displejem, digitálním indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

DAFI Classic Mg+ náhradní filtr, 1 ks
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtr do filtračních konvic přefiltruje až 150 litrů vody. Dafi Classic Mg+ náhradní filtr, 1 ks obohacuje vodu o ionty hořčíku , vylepšuje její výslednou chuť a odstraňuje těžké kovy. Dále upravuje tvrodst a pH. Filtr neobsahuje BPA. Vhodný pro konvice s označením Unimax a pro Brita Maxtra.

Philips ON TAP náhradní filtr AWP315/10 s ultrafiltrací
729 Kč 629 Kč

Novinka

Náhradní filtr Philips AWP315/10 k připevnění na dřezovou baterii. Voda získá skvělou chuť bez přidaných chemikálii a škodlivých látek. Snižuje obsah chlóru, olova, pesticidů, mikroplastů a částic do velikosti 0,01 μm, včetně filtrace až 99,99 % bakterií.

Philips filtrační konvice AWP2936BLT/10, modrá, 3l
599 Kč 439 Kč

Novinka

Filtrační konvice Philips pro svěží a čistou vodu bez škodlivých látek. Snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů, mikroplastů a PFOA. S digitálním časovačem, který upozorní na výměnu filtru.

Filtry do filtračních konvic

Vyberte si náhradní filtry pro vaší filtrační konvici či filtrační lahev na Mall.cz. Na skladě pro vás máme připravené filtry do filtračních konvic značek Brita, Laica a mnoho dalších.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné filtry na vodu do filtračních konvic.