Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru.

Laica Carmen filtrační konvice, bílá
699 Kč 459 Kč

Konvice Carmen značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru.

Laica FLOW'N GO Filtrační láhev
649 Kč

Filtrační láhev Laica Flow´N GO je určena pro domácí použití a filtraci pitné vody. Jeden filtr vydrží 30 dní či asi 120 l přefiltrované vody. Disponuje ručním ukazatelem životnosti filtru.

Orion Konvice filtrační ORCHID+filtr
499 Kč

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy. Voda je chutnější a zdravější.

DAFI Atria classic filtrační konvice 2,4 l + 1 filtr, bílá
399 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Atria classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Orion filtrační konvice Carbo 2,4 l
399 Kč

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy.

DAFI Atria classic filtrační konvice 2,4 l + 1 filtr, modrá
399 Kč 389 Kč

Filtrační konvice DAFI Atria classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

DAFI Omega unimax filtrační konvice 4 l, bílá
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Omega unimax odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Je vybavena LED senzorem, který připomíná kdy je potřeba vyměnit filtr. Konvice se lehce plní, i bez sundání víčka nádoby.

DAFI Astra classic filtrační konvice 3 l, modrá
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Astra classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Brita Marella XL Memo bílá 3,5l
519 Kč

Konvice na filtrování vody o celkovém objemu 3,5 l, ze kterého po přefiltrování získáte 2 l vody. Konvice je vybavena elektrickým indikátorem výměny filtru, což je potřeba zhruba po 4 týdnech.

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Hodnocení: 4,6
449 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky opakovaně plnitelné láhvi si můžete užívat čerstvě filtrovanou vodu. Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

Barrier Style filtrační konvice na vodu, tmavě modrá
449 Kč 409 Kč

Elegantní model filtrační konvice Style se vám prakticky vejde do dveří lednice a má mechanický indikátor pro výměnu patrony. Nálevka je vyvinuta tak, aby se do přefiltrované vody nedostal prach.

BWT VIDA bílá mechanická 3x filtr
499 Kč 379 Kč

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě s objemem 2,6 l a mechanickým indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje 3 ks filtrů.

Laica XXL Milano filtrační konvice, bílá
799 Kč 699 Kč

S balenou vodou nikdy nemáte takovou jistotu jako u přefiltrování s konvicí Laica. Rok od roku víc dbáme na své zdraví a co přesně se nachází v každodenních příjmech. XXL konvice přefiltruje 2,2 litru.

Brita Aluna Memo bílá 2,4 L (včetně 3MX+)
730 Kč 539 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Memo bílá disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Brita Marella XL memo bílá 3,5 L (včetně 3 x MX+)
739 Kč 609 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella XL Memo white 3MX+ disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Laica Clear filtrační konvice, transparentní
349 Kč

Konvice na vodu Clear s mechanickým indikátorem stavu filtru s celkovým objemem 2,3l z toho přefiltrované vody 1,2 l. Konvice v průhledném designu od značky Laica.

Brita Style šedá 2,4l PO
830 Kč 779 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Style šedá 2,4l PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Laica Light Graffiti, filtrační konvice
699 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Light Graffiti z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií a ještě při tom i dobře vypadat. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček.

Brita Marella XL Memo, modrá
599 Kč 539 Kč

Novinka

Filtrační konvice Marella značky Brita zjistí čistou vodu bez škodlivých látek a mikroplastů. Přefiltruje 2 l kohoutkové vody, lze ji umývat v myčce nádobí. Indikátor oznámí, kdy je třeba vyměnit filtr.

Barrier Twist filtrační konvice na vodu
349 Kč 209 Kč

Exkluzivní design navržený v známém ruském studiu Artemy Lebedeva. Filtrační konvice na vodu Twist je vyrobena z vysoce kvalitního plastu vhodného pro pitnou vodu.

Brita Marella Cool Memo bílá PO
530 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

BWT SLIM MEI 3,6 l + 2x filtr
499 Kč 399 Kč

Filtrační konvice BWT Slim s objemem 3,6 l, který je největší na trhu. Mechanický indikátor výměny filtru a 2 ks filtrů v balení. Vhodná do dveří všech běžných ledniček.

DAFI Crystal classic filtrační konvice 2 l, bílá
619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní filtrační skleněná konvice DAFI Crystal classic s digitálním ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka a lze ji mýt v myčce nádobí.

Laica Filtrační konvice PREDATOR pro redukci bakterií ve vodě, červená
990 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice značky Laica redukuje bakterie ve vodě díky kombinované technologii: Bi-flux filtr pro redukci těžkých kovů, chlóru, vodního kamene, herbicidů a pesticidů + Germ-Stop filtr pro redukci bakterií a zakalení.

Laica Carmen Lucia filtrační konvice, modrá
649 Kč 349 Kč

Filtrační konvice má ideální velikost do dveří chladničky, QuickFill otvor pro rychlé plnění, držadlo a indikátor v modré barvě. Balení obsahuje 1× Bi-flux filtr. Ideální i pro vaše spotřebiče.

Laica Aida filtrační konvice
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus.

Brita Fill&Go Active 0,6l
369 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny, kteří chtějí mít s sebou kdekoliv skvěle chutnající studenou vodu. Filtrační láhev je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

DAFI Filtrační láhev 0,5 l + 1 ks filtru
259 Kč

Praktická, lehká a snadno přenosná filtrační láhev 0,5l vám pomůže dodržovat pitný režim. Filtr z aktivního uhlí eliminuje ve vodě nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Ve vodě zanechává důležitý horčík a vápník.

BWT VIDA bílá mechanická 1x filtr
229 Kč

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě o objemu 2,6 l s mechanickým ukazatelem výměny filtru. Balení obsahuje jeden filtr.

Laica XXL Roma filtrační konvice
759 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice v XXL velikosti, QuickFill otvor pro rychlé plnění, držadlo a indikátor v modré barvě. Balení obsahuje 1× Bi-flux filtr. Ideální i pro vaše spotřebiče.

DAFI Luna classic filtrační konvice 3,3 l, bílá
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice Luna classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Laica Tosca set filtrační konvice + 4ks filtrů Bi-flux
699 Kč 599 Kč

Set obsahující filtrační konvici Tosca v zelené barvě a čtyři kusy filtrů Bi-Flux. Konvice na vodu s digitálním indikátorem stavu filtru a celkovým objemem 2,3l. Praktický otvor pro rychlé plnění.

Laica Carmen Filtrační konvice
699 Kč

Model Carmen z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během pouhých 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je navíc designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček.

Brita Marella bílá Starter pack PO (vč. 3MX+)
720 Kč 689 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella bílá Starter pack PO (vč. 3MX+) disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Brita Elemaris XL Meter černá PO
1 075 Kč 1 029 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 3,5 litru přefiltruje 2,2 litru vody. Brita Elemaris XL Meter černá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Brita Aluna Cool Memo bílá PO
455 Kč 439 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Filtrační konvice

Přestaňte se tahat s balíky PET lahví a zažeňte žízeň čerstvě přefiltrovanou kohoutkovou vodou již toto léto. Vyberte si svou filtrovací konvici na Mall.cz

MALL.CZ – příroda i vaše peněženka váš nákup ocení. Na skladě pro vás máme připravené oblíbené značky filtračních konvic oblíbené značky filtračních konvic Brita, Laica, Orion a mnoho dalších.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné filtrační konvice.