Ibili Plyn do flambovací pistole 200ml
2 499 Kč
+ doprava zdarma

Plynová náplň do flambovací pistole, respektive kuchyňského hořáku. Praktický doplněk s objemem 200ml.

Ibili Kuchyňský hořák hlava 16,5cm
477 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedna z částí kuchyňského hořáku značky Ibili. Praktická hlava, kterou je možné našroubovat na tělo hořáku.

Tescoma Flambovací pistole GrandCHEF
729 Kč

Vysoce kvalitní pistole značky Tescoma pro flambování cukrářských výrobků, karamelizování cukru, gratinování sýra, opékání zeleniny, přípravu křupavé kůrky steaků, drůbeže apod.

Tescoma Plynový zapalovač DELÍCIA
209 Kč

Dlouhá zapalovací trubice je vynikající pro zapalování plynových trub, grilů, sporáků, svící atd. Lze nastavit velikost plamene posunutím ovladače na trubici.

Tescoma Plynový zapalovač PRESIDENT, dlouhý
289 Kč

Vynikající pro zapalování plynových sporáků, trub, grilů a podobně. zapalovač má nastavitelnou velikost plamene. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního plastu, jako náplň používejte běžný plyn do zapalovačů.

KÜCHENPROFI Plynový hořák Classic
935 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový hořák Classic má regulátor plamene a je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Kvůli bezpečnosti je dodáván nenaplněný. Doplňuje se jednoduše standardním plynem do zapalovačů.

Tescoma Plynový zapalovač PRESTO, dlouhý
199 Kč 129 Kč

Plynový zapalovač PRESTO značky Tescoma je vynikající pro zapalování plynových sporáků, trub, grilů. Vyrobeno z kvalitního kovu a plastu, jako náplň používejte běžný plyn do zapalovačů.

Leifheit Flambovač ProLine
479 Kč

Flambovač značky Leifheit najde své využití zejména při tvoření sladkých dezertů. Snadno zkaramelizuje cukr a pomůže vám připravit například dokonalé crème brûlée. Doplňuje se z klasických zásobníků do zapalovačů.

Yoko Design Flambovací pistole
439 Kč

Výjimečný dokončovací nástroj, který povýší vaše vaření na profesionální úroveň. Flambovací pistole je účinný a efektivní hořák, který vám pomůže vytvořit křupavou krustu na dezertu, nebo zkaramelizuje cukr na ovoci.