Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 7 kg
979 Kč

Hypoalergenní receptura bez obsahu obilovin pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí, hedvábnou srstí nebo vyžadujících péči o srst, s čerstvým lososem.

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12 kg
1 039 Kč

Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba, kterým doporučujeme krmit dospělé pejsky (nad 1 rok) všech plemen, kteří trpí problémy s přecitlivělou kůží.

Purina Pro Plan Large Adult Athletic OPTIDERMA losos 14kg
1 195 Kč

Kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro dospělé psy velkých plemen s vysokým podílem lososa. OPTIDERMA obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst.

Purina Pro Plan Large Adult Robust OPTIDERMA losos 14kg
1 239 Kč

Kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro dospělé psy velkých plemen s vysokým podílem lososa. OPTIDERMA obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst.

Royal Canin Medium Dermacomfort 10 kg
1 269 Kč 1 239 Kč

Granule jsou speciálně tvarované pro střední plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky. Royal Canin Medium Dermacomfort 10 kg je krmivo pro dospělé psy s nízkým zastoupením alergenů.

Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2 kg-27%
289 Kč 210 Kč

Akce

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Hypoalergenní receptura bez obsahu obilovin pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí, hedvábnou srstí nebo vyžadujících péči o srst, s čerstvým lososem.

Royal Canin Mini Dermacomfort 8 kg
1 069 Kč 909 Kč

Granule jsou speciálně tvarované pro malá plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky. Royal Canin Mini Dermacomfort 8 kg je krmivo pro dospělé psy s nízkým zastoupením alergenů.

Eat Small Protein z hmyzu a superpotraviny
439 Kč

Novinka

Hypoalergenní granule vyvinuty veterinárním lékařem pro dospělé psy se střední a zvýšenou pohybovou aktivitou . WALD obsahují kombinaci vybraných druhů larev hmyzu a prvotřídních, chutných a bezlepkových ingrediencí. Tyto granule jsou zdravou alternativou masa a součást ekologického životního stylu.

Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2 kg + 2x pouch 85g
289 Kč

Novinka

Granule disponují lahodným masem z lososa. Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2 kg jsou vhodné pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí, hedvábnou srstí nebo vyžadujících péči o srst. Balení obsahuje kapsičky Brit Care Mini Chicken&Tuna fillets in gravy a Brit Care Mini Salmon&Herring.sterilised fillets in gravy

Royal Canin Medium Dermacomfort 3 kg
485 Kč

Granule jsou speciálně tvarované pro střední plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky. Royal Canin Medium Dermacomfort 3 kg je krmivo pro dospělé psy s nízkým zastoupením alergenů.

Royal Canin Maxi Dermacomfort 10 kg
1 269 Kč 1 115 Kč

Granule jsou speciálně tvarované pro velká plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky. Royal Canin Maxi Dermacomfort 10 kg je krmivo pro dospělé psy s nízkým zastoupením alergenů.

shumee Prémiové suché krmivo pro psy Adult Sensitive Lamb & Rice 15 kg
855 Kč
+ doprava zdarma

Naše prémiové suché krmivo pro psy Adult Sensitive Lamb & Rice je bohaté na prebiotika, která nejen podporují zdravou činnost střev vašeho psa, ale přispívají rovněž ke zdraví jeho kůže a srsti. Snížený obsah tuku navíc napomáhá udržovat zdravou váhu. Dospělí psi a psi s potravinovou intolerancí maj

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 2,5 kg
705 Kč 679 Kč

Bezobilné krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 2,5 kg má vysoký podíl zvěřinového masa, které je velmi dietní a má nízký obsah cholesterolu. Do krmiva jsou přidána semínka rostliny quinoa, která má léčivé účinky a napomáhá vstřebávání živin.

Purina Pro Plan Medium Adult OPTIDERMA losos 3kg
452 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy středních plemen s náchylnosti k citlivé kůži a s vysokým obsahem lososa.

Eat Small Pamlsky MINDFULNESS z hmyzího proteinu a superpotravin
139 Kč

Novinka

Hypoalergenní pamlsky vyvinuty veterinárním lékařem pro dospělé psy a psy s citlivým zažíváním. MINDFULNESS obsahují kombinaci vybraných druhů larev hmyzu a prvotřídních, chutných a bezlepkových ingrediencí. Tyto pamlsky jsou zdravou alternativou masa a součást ekologického životního stylu.

Eat Small Pamlsky ENERGY z hmyzího proteinu a superpotravin
139 Kč

Novinka

Hypoalergenní pamlsky vyvinuty veterinárním lékařem pro dospělé a starší psy. ENERGY obsahují kombinaci vybraných druhů larev hmyzu a prvotřídních, chutných a bezlepkových ingrediencí. Tyto pamlsky jsou zdravou alternativou masa a součást ekologického životního stylu.

Eat Small Pamlsky SPIRIT z hmyzího proteinu a superpotravin
139 Kč

Novinka

Hypoalergenní pamlsky vyvinuty veterinárním lékařem pro dospělé psy a psy s citlivým zažíváním. SPIRIT obsahují kombinaci vybraných druhů larev hmyzu a prvotřídních, chutných a bezlepkových ingrediencí. Tyto pamlsky jsou zdravou alternativou masa a součást ekologického životního stylu.

Eat Small Protein z hmyzu a superpotraviny
439 Kč

Novinka

Hypoalergenní granule vyvinuty veterinárním lékařem pro dospělé psy se střední a sníženou pohybovou aktivitou. URBANE NATUR obsahují kombinaci vybraných druhů larev hmyzu a prvotřídních, chutných a bezlepkových ingrediencí – zdravá alternativa masa a součást ekologického životního stylu.

COBBYS PET AIKO SUPER PREMIUM LAMB & RICE 15kg 25/12
923 Kč

Proč platit za drahý obal? Nedělejte to! CP Aiko SUPER PREMIUM (Breeder Bag – chovatelské balení) to je vyvážený poměr kvality a ceny! U nás neplatíte za drahý obal, jen za kvalitní krmivo!

Kompletní extrudované a křupavé krmivo pro psy s jehněčím masem a rýží. Krmivo je…

Royal Canin Mini Dermacomfort 3 kg
493 Kč

Granule jsou speciálně tvarované pro malá plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky. Royal Canin Mini Dermacomfort 3 kg je krmivo pro dospělé psy s nízkým zastoupením alergenů.

DELIKAN CD Lamb and Rice 23/11 15kg
1 356 Kč

DELIKAN CD Lamb and rice

Kompletní krmivo pro psy s jehněčím masem a rýží

Krmivo splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní, nutričně a dieteticky plnohodnotnou výživu s velmi vysokou stravitelností a nízkým rizikem alergie. Je vhodné pro všechny kategorie dospělých…

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Herring & Coconut 7 kg
1 652 Kč 1 560 Kč

Krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Herring & Coconut 7 kg má vysoký podíl sledě, který je zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin. Do krmiva jsou přidána i semínka rostliny quinoa, která působí blahodárně na trávení a napomáhá vstřebávání živin. Pro lepší chuť přidány i sušené kokosové ořechy.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Quail & Coconut 2,5 kg
705 Kč 678 Kč

Hypoalergenní krmivo vhodné pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Quail & Coconut 2,5 kg je směsí libového křepelčího masa, semínek rostliny quinoa, kurkumy a kokosových ořechů. Produkt má nízký glykemický index a napomáhá zdravému trávení. Zdroj vzácných aminokyselin.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 2,5 kg
705 Kč 679 Kč

Krmivo s vykostěným kachním masem vhodné pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 2,5 kg je kvalitním zdrojem proteinů. Směs má nízký glykemický index a působí blahodárně na kardiovaskulární systém. Masová směs je doplněna kokosovými ořechy, kurkumou a rostlinou quinoa.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 7 kg
1 487 Kč 1 429 Kč

Krmivo s vykostěným kachním masem vhodné pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 7 kg je kvalitním zdrojem proteinů. Směs má nízký glykemický index a působí blahodárně na kardiovaskulární systém. Masová směs je doplněna kokosovými ořechy, kurkumou a rostlinou quinoa.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Herring & Coconut 2,5 kg
784 Kč 757 Kč

Krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Herring & Coconut 2,5 kg má vysoký podíl sledě, který je zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin. Do krmiva jsou přidána i semínka rostliny quinoa, která působí blahodárně na trávení a napomáhá vstřebávání živin. Pro lepší chuť přidány i sušené kokosové ořechy.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Quail & Coconut 7 kg
1 487 Kč 1 319 Kč

Hypoalergenní krmivo vhodné pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Quail & Coconut 7 kg je směsí libového křepelčího masa, semínek rostliny quinoa, kurkumy a kokosových ořechů. Produkt má nízký glykemický index a napomáhá zdravému trávení. Zdroj vzácných aminokyselin.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 7 kg
1 599 Kč

Bezobilné krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 7 kg má vysoký podíl zvěřinového masa, které je velmi dietní a má nízký obsah cholesterolu. Do krmiva jsou přidána semínka rostliny quinoa, která má léčivé účinky a napomáhá vstřebávání živin.

shumee Granule pro psy Maxi Adult Essence Beef & Chicken 15 kg
918 Kč
+ doprava zdarma

Prémiové granule Maxi Adult Essence Beef & Chicken obsahují prebiotika, která se postarají o zdravé zažívání vašeho psa a zaručí mu zdravou kůži a srst. Krmivo je vyrobeno z pečlivě vybraných, tepelně nezpracovaných surovin a díky způsobu přípravy se velice dobře tráví. A kromě toho také dobře chutn

shumee Prémiové psí granule Adult Active Chicken & Fish, 2 ks, 30 kg
1 950 Kč

Naše prémiové granule Adult Active Chicken & Fish obsahují prebiotika, která se postarají o zdravé zažívání vašeho psa a zaručí mu zdravou kůži a srst. Zvyšuje výdrž a výkon, a proto se hodí pro psy se zvýšeným energetickým výdejem. Obsahuje alespoň 10 % sušeného drůbežího masa, které je zdrojem vys

shumee Prémiové suché krmivo pro psy Adult Active Chicken & Fish 15 kg
982 Kč
+ doprava zdarma

Naše prémiové granule Adult Active Chicken & Fish obsahují prebiotika, která se postarají o zdravé zažívání vašeho psa a zaručí mu zdravou kůži a srst. Zvyšuje výdrž a výkon, a proto se hodí pro psy se zvýšeným energetickým výdejem. Obsahuje alespoň 10 % sušeného drůbežího masa, které je zdrojem vys

shumee Prémiové suché krmivo pro psy Adult Essence Beef 15 kg
886 Kč
+ doprava zdarma

Prémiové granule Adult Essence Beef obsahují prebiotika, která se postarají o zdravé zažívání vašeho psa a zaručí mu zdravou kůži a srst. Krmivo je vyrobeno z pečlivě vybraných, tepelně nezpracovaných surovin a díky způsobu přípravy se velice dobře tráví. A kromě toho také dobře chutná. Krmivo pro p

shumee Prémiové suché krmivo pro psy Adult Essence Beef 2 ks 30 kg
1 759 Kč

Prémiové granule Adult Essence Beef obsahují prebiotika, která se postarají o zdravé zažívání vašeho psa a zaručí mu zdravou kůži a srst. Krmivo je vyrobeno z pečlivě vybraných, tepelně nezpracovaných surovin a díky způsobu přípravy se velice dobře tráví. A kromě toho také dobře chutná. Krmivo pro p

V této kategorii najdete granule určené pro psy s citlivou kůží.

Kromě toho nabízíme i bezobilné granule pro psy, které jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Dále například hypoalergenní granule pro psy určené pro psy trpící nějakým typem alergie či intolerance k některým druhům žrádla.

V případě problému s nadváhou zvolte pro svého miláčka dietnější granule pro obézní psy se sníženou energetickou hodnotou.