Granule pro psy podle plemene

Nechte si domů dovézt těžké pytle krmení nebo steliva. Široká nabídka v kategorii granule pro psy podle plemene včetně veterinárních přípravků, pelíšků a mnoha dalších produktů na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, abychom vám pomohli s výběrem.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Nákup vám můžeme uložit i na jednom z více než 2 500 výdejních místech.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie granule pro psy podle plemene nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Netrefili jste se do vkusu vašeho zvířecího miláčka? Zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen zboží z kategorie granule pro psy podle plemene. Prodáváme přes 1 milion produktů.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Eukanuba Rottweiler 12 kg Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg
Eukanuba Rottweiler 12 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo, které je speciálně navrženo pro dospělé psy plemene Rottweilera a další příbuzná plemena se stejnými požadavky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg
Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba, které je speciálně vyvinuto pro potřeby dospělých psů Yorshirských teriérů a příbuzných plemen.

můžete mít DNES

Od MALL
Eukanuba Golden Retriever 12 kg Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg
Eukanuba Golden Retriever 12 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo, které je speciálně navrženo pro dospělé psy plemene Zlatého Retrívra a příbuzným plemenům se stejnými požadavky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Eukanuba German Shepherd 12 kg Eukanuba Labrador Retriever 12 kg
Eukanuba German Shepherd 12 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba pro dospělé psy plemene Německého ovčáka a pro příbuzná plemena se stejnými nutričními požadavky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Eukanuba Labrador Retriever 12 kg Eukanuba Labrador Retriever 12 kg
Eukanuba Labrador Retriever 12 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba, které je přizpůsobeno speciálním potřebám dospělým psům plemene Labradorského retrívra a příbuzným plemenům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Eukanuba Boxer 12 kg Eukanuba Labrador Retriever 12 kg
Eukanuba Boxer 12 kg + DÁREK Eukanuba miska nerez ocel 750 ml

Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba pro dospělé psy plemene Boxera a pro příbuzná plemena, které mají stejné nutriční požadavky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Royal Canin BHN YORKSHIRE TERRIER ADULT 3kg Brit Mini Grain-Free Hair & Skin 2 kg hypoalergenní granule bez obilovin pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí 2 kg
Royal Canin BHN YORKSHIRE TERRIER ADULT 3kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy od 10 měsíců. Kombinace brutnákového oleje a biotinu posiluje měkkost a lesk srsti. Patentovaná receptura „intensive colour“ umocňuje její barvu. Stavba srsti je zajištěna díky optimálnímu obsahu sirnatých…

můžete mít 18.4. - 19.4.

Royal Canin BHN JACK RUSSELL PUPPY 1,5kg Brit Mini Grain-Free Hair & Skin 2 kg hypoalergenní granule bez obilovin pro dospělé psy miniaturních plemen s dlouhou srstí 2 kg
Royal Canin BHN JACK RUSSELL PUPPY 1,5kg

Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy je kompletní superprémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemene Jack Russell teriéra. Kompletní krmivo Jack Russell Terrier, navržené přímo na míru tomuto aktivnímu plemeni,…

můžete mít 18.4. - 19.4.

Hubert Hubert 15 kg Jofi-exclusive Rex Natural Range Mini 3 kg
Hubert Hubert 15 kg

Kompletní prémiové krmivo Hubert pro lovecké psy.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Hubert Hubert 3 kg Jofi-exclusive Rex Natural Range Mini 3 kg
Hubert Hubert 3 kg

Kompletní prémiové krmivo pro lovecké psy.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Jofi-exclusive Rex Natural Range Mini 3 kg Jofi-exclusive Rex Natural Range Mini 3 kg
Jofi-exclusive Rex Natural Range Mini 3 kg

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN OD 12 MĚSÍCŮ VĚKU. SPECIÁLNÍ PRO MINI PSY Živiny jsou přizpůsobeny jejich zrychlenému metabolismu a koncentrovány v menších granulích.

můžete mít 17.4. - 18.4.

V nabídkách některých výrobců najdete granule, které jsou svým složením určené přímo pro konkrétní druh psího plemena. Jedním ze základních kritérií pro výběr vhodných granulí pro vašeho psa je velikost psa, respektive jeho hmotnost v dospělém věku. Na našem e-shopu naleznete jak granule pro malé psy, tak granule pro středně velká plemena i psí granule pro velká plemena.

Při výběru psích granulí zohledněte i věk psa. Pro správný růst a vývoj štěněte jsou určeny granule pro štěňata. Pro psy ve věku od 1 do 7 let jsou určeny granule pro dospělé psy, oproti tomu psy starší 7 let ocení granule pro psy seniory.

Složení granulí a jejich nutriční hodnoty se bezpochyby odvíjí i od konkrétního výrobce. Nabízíme prémiové i superprémiové granule pro psy od tradičních výrobců, jako jsou granule Fitmin, granule Carnilove, granule pro psy Ontario, ale i těch méně tradičních jako granule Platinum, granule pro psy Eukanuba či granule pro psy Profine a další.

Mohlo by vás dále zajímat

Akční nabídku psích granulí za zvýhodněné ceny naleznete v kategorii granule pro psy sleva.