Nikdy nezůstanete bez kazet a ušetříte až 70 % za inkoust nebo 50 % za toner

HP Instant Ink - nikdy nezůstane bez kazet - získejte inkoust nebo toner, pohodlné doručení a recyklaci již od 29 Kč měsíčně.

Co je HP Instant Ink?

Nikdy nezůstanete bez inkoustu nebo toneru

Bezstarostná výměna s pohodlným doručením.

Se službou HP Instant Ink ušetříte až 70 % za inkoust nebo 50 % za toner

Získejte jistotu úspory při použití originálního inkoustu se službou HP Instant Ink a to již od 29 Kč měsíčně.

Bez závazků

Předplatné můžete kdykoli změnit, pozastavit nebo zrušit bez dalších nákladů.

Odpovědná recyklace

Pomozte chránit životní prostředí prostřednictvím bezplatné recyklace.

Jak funguje HP Instant Ink?

Vyberte plán tisku podle toho, zda tisknete trochu nebo hodně, pro každého je zde možnost. Předplatné zahrnuje inkoust nebo toner, bezproblémové doručení a předplacenou recyklaci.

Tiskový plán pro inkoust

10 stránek
měsíčně:

29 Kč

50 stránek
měsíčně:

109 Kč

Doporučujeme pro tisk v domácnosti

100 stránek
měsíčně:

179 Kč

300 stránek
měsíčně:

369 Kč

Doporučujeme pro tisk v malé firmě

700 stránek
měsíčně:

769 Kč

Tiskový plán pro toner

50 stránek
měsíčně:

69 Kč

100 stránek
měsíčně:

129 Kč

400 stránek
měsíčně:

429 Kč

800 stránek
měsíčně:

619 Kč

1500 stránek
měsíčně:

799 Kč

Inkoust nebo toner vám bude doručen bez dalších nákladů

Pokud je hladina inkoustu nebo toneru nízká, automaticky se odešle nová kazeta. Kazety se dodávají dříve, než je potřebujete, takže vám nikdy nebudou chybět.

Vychutnejte si úplnou flexibilitu

Svůj plán můžete kdykoliv zrušit nebo změnit. Pokud nepoužijete všechny stránky z Vašeho plánu, automaticky se přesunou na další měsíc.

Nejčastější dotazy

Co dostanu?

Jakmile se zaregistrujete, dostanete uvítací sadu doručenou k Vašim dveřím. Inkoustová nebo tonerová kazeta, kterou dostanete, je speciální a funguje pouze s HP Instant Ink. Vaše další dodávka inkoustu nebo toneru bude odeslána pouze v případě, že hladina inkoustu nebo toneru bude nízká, ne měsíčně. Vaše tiskárna sama pošle zprávu a další sada kazet Vám bude automaticky odeslána. Spolu s novými kazetami Vam přijde i podklad k předplacené recyklaci starých kazet. Vaši spotřebu můžete sledovat v aplikaci HP Smart.

Jak si vyberu plán?

Vyberte si plán dle vašeho běžného využití. Pokud nevíte, kolik vytisknete, nemusíte se obávat - plán lze kdykoli změnit nebo zrušit bez dalších nákladů. Řídící panel v aplikaci HP Smart vám pomůže sledovat počet stránek, které jste za měsíc vytiskli.

Jak ušetřím?

Ušetřete díky nastavení služby HP Instant Ink. Tato služba má měsíční poplatek založený na počtu stran, které vytisknete, nikoliv na množství použitého inkoustu, takže ať již vytisknete několik řádků textu nebo barevné fotografie, cena bude stejná.

Už si nikdy nebudete muset znovu kupovat inkoust nebo toner. Vaše tiskárna od HP sama pozná, že jí dochází inkoust a automaticky se odešle nový, takže už nikdy nebudete bez náplně.

Co když se objem mého tisku mění?

Nedělejte si starosti. Svůj tiskový plán můžete kdykoliv změnit nebo zrušit a neplatíte žádný roční poplatek. Pokud v některém měsíci vytisknete méně stránek, nevyužité stránky se převedou do dalšího měsíce. Pokud budete tisknout více, přidejte si další sadu stránek již od 29 Kč, nebo jednoduše přejděte na vyšší tiskový plán.

Jak mohu začít?

Koupili jste si právě novou tiskárnu HP, která je dodávána s inkoustovými nebo tonerovými kazetami Instant Ink? Může vám být nabídnuto bezplatné zkušební období, pokud se zaregistrujete do služby do 7 dní od instalace tiskárny.

Vyzkoušejte bezplatnou službu a vaše měsíční platby začnou až po zkušebním období.

Pokud se zaregistrujete po  7 dnech, nebudete mít nárok na bezplatné zkušební období. Vaše služba a fakturace nebudou aktivní, dokud do tiskárny nevložíte kazety z HP Instant Ink uvítacího balíčku.

Co se stane s mými nevyužitými stránkami?

Pokud nespotřebujete všechny strany vašeho měsíčního plánu, nevyužité strany jsou automaticky převedeny do dalšího měsíce a zobrazují se na vašem účtu. Můžete převádět u inkoustu až tříměsíční počet stran než je váš nastavený tiskový plán ( pokud je váš měsíční plán 10 stran, můžete převést do dalšího měsíce 30 stran ) a u toneru můžete převádět dvouměsíční počet stran než je váš nastavený tiskový plán ( pokud je váš měsíční plán 50 stran, můžete převést do dalšího měsíce 100 stran )

Je moje tiskárna kompatibilní pro HP Instant Ink?

V současné době jsou pro HP Instant Ink způsobilé pouze vybrané modely tiskáren HP. Seznam kompatibilních tiskáren naleznete zde:

 • HP DeskJet 2720 All-in-One Printer
 • HP DeskJet 2721 All-in-One Printer
 • HP DeskJet 2723 All-in-One Printer
 • HP DeskJet Plus 4120 All-in-One Printer
 • HP OfficeJet 3830 All-in-One
 • HP DeskJet 3639 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 6230 ePrinter
 • HP OfficeJet 6950 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One
 • HP OfficeJet 8013 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8023 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8210 Printer
 • HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9013 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 9023 All-in-One
 • HP OfficeJet Pro 8730

Připraven začít?

Vyberte si plán HP Instant Ink nebo si nejdříve pořiďte vhodnou tiskárnu.

Nejste připraveni na HP Instant Ink?

Vaše tiskárna byla navržena pro tisk s originálním inkoustem nebo tonerem HP. Nakupujte originální kazety online.

Originální kazety

Program - doporučit příteli

Vyzvěte přátele, aby se také zaregistrovali do HP Instant Ink, a to sdílením svého jedinečného kódu. Za každého přítele, který se zaregistruje, dostanete oba 1 měsíc služby zdarma.*

Zaregistrujte se nyní

*Mohou platit omezení

Prohlášení

Nezůstanete bez kazet: Na základě tiskového plánu, internetového připojení k vhodné tiskárně HP, platné kreditní / debetní kartě, e-mailové adrese a doručovací službě ve Vaší zemi.

Ušetřete až 70% inkoustu: Na základě studie Buyers Lab z července 2020 zadané společností HP, která porovnávala měsíční náklady na předplatné plánu HP Instant Ink na 700 stránek bez nákupu dalších stránek ve srovnání s náklady na stránku na tisk ISO / IEC 24711 ve většině tradičních barevných inkoustových tiskáren a multifunkčních tiskáren A4 využívajících originální kazety se standardní kapacitou za cenu pro: většinu zemí EMEA <200 EUR; UK <200 GBP. Na základě veřejně dostupných informací k 1. červnu 2020. Prodejní / nabídkové ceny nejsou pro tuto studii brány v úvahu. Tiskárny HP Ink Advantage jsou vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Tiskárny vybrané podle podílu na trhu v IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

Ušetřete až 50% na toneru: Na základě měsíčních nákladů na předplatné pro plán stránek HP Instant Ink 1 500 oproti průměrným transakčním nákladům na stránku černobílých laserových tiskáren A4 a multifunkčních tiskáren <450 USD, které používají originální integrované tonerové kazety standardní kapacity (toner a válec v jedné kazetě). Studie Buyers Lab z října 2020 zadaná společností HP na základě výzkumu veřejně dostupných informací k 30. 9. 2020. Tiskárny vybrané podle podílu na trhu podle hlášení IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti a nejnovější zprávy najdete na: www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.

Změnit nebo zrušit kdykoli: Svůj plán můžete kdykoli změnit nebo zrušit online. Pokud se rozhodnete zrušit svůj tarif HP Instant Ink, můžete se vrátit k používání originálních kazet HP Standard nebo XL. Navýšení plánu jsou účinné okamžitě a poplatky budou uplatněny zpětně nebo v příštím fakturačním cyklu v závislosti na výběru uživatele. Snížení tarifu a zrušení plánu jsou účinné od posledního dne aktuálního fakturačního období. Úplné informace najdete na adrese instantink.hpconnected.com/terms.

Recyklace: Dostupnost programu se liší. Vrácení a recyklace originálních kazet HP je v současné době k dispozici ve více než 60 zemích, teritoriích a regionech v Asii, Africe, Evropě a Severní a Jižní Americe prostřednictvím programu HP Planet Partners. Dostupnost programu se liší. Podrobnosti najdete na stránce hp.com/recycle .​

Automatické doručování: Tiskárny vyžadují pro účast v programu přímé připojení k internetu. Přístup k internetu se prodává samostatně.

Nevyužité stránky za měsic: Měsíční plán umožňuje, aby byly nevyužité stránky za měsíc automaticky převedeny a zobrazeny na Vašem účtu a poté použity na tisk stran přesahujících váš měsíční plán. Zůstatek počtu převáděných stran je omezen na maximálně dvojnásobek stran vašeho měsíčního tonerového plánu a trojnásobek strán vašeho měsíčního inkoustového plánu (Příklad toneru: pokud je Váš měsíční plán 50 stran, můžete převést do dalšího měsíce 100 stran. Příklad inkoustu: Váš měsíční plán 50 stran, můžete převést do dalšího měsíce 150 stran.).