Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall

Připojte se k Marshallovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, sklápěcí žebřík a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Marshallem a jeho záchranářským autem.

můžete mít DNES

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rocky Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rocky

Připojte se k Rockymu a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, pohyblivá ramena na popelnice a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Rockym a jeho záchranářským autem.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Angličák 5 ks 1806 Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Marshall
Hot Wheels Angličák 5 ks 1806
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybraná auta a autodráhy značky Hot Wheels s kódem 24MDL6CZ9 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Plnou parou do okamžité sbírky Hot Wheels® díky balíčku připravenému na závod, který obsahuje pět do detailu propracovaných vozidel v měřítku 1:64. Balíčky 5 aut Hot Wheels® 5-Car poskytují pětkrát zesílenou akci a jsou ideální pro automobilové nadšence všech věkových skupin. Produkt se vyrábí v různých variantách!

můžete mít DNES

Od MALL
239 Kč s kódem
24MDL6CZ9
Hot Wheels Angličák 3pack K5904 Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu Hrací set patroller mini
Hot Wheels Angličák 3pack K5904

Sada tří malých, kovových autíček značky Hot Wheels. Tyto autíčka vám poskytnou hodně zábavy a plno vzrušujících a rychlých závodů. Složení sady se může lišit!

můžete mít DNES

Od MALL
Abrex Velorex 16/350 (1966) 1:43 - Béžová/Černá/Hnědá Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu Hrací set patroller mini
Abrex Velorex 16/350 (1966) 1:43 - Béžová/Černá/Hnědá

Velorex s trubkovým rámem potaženým koženkou je jediným homologovaným vozidlem s plátěnou karoserií na světě. Tato unikátní tříkolka, disponující motorem o objemu 350 cm3. Mezi lidmi získala spoustu zajímavých přezdívek – hadrák, hadraplán, hadrolet, prchající stan nebo montgomerák.

můžete mít DNES

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu Hrací set patroller mini Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu Hrací set patroller mini
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu Hrací set patroller mini

Připravte se na start a vyrazte na další velkou záchrannou misi s hlídkovým vozem Pup Squad Patroller a sběratelským vozem Mighty Pups Chase i se závodníkem ze psí čety přesně jako ve filmu Tlapková patrola: Ve velkofilmu!

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels 54886 Angličák 10pack SIKU Super česká verze policie BMW i8 LCI
Hot Wheels 54886 Angličák 10pack

Od jejich debutu v roce 1968 jsou vozidla Hot Wheels® stálými favority mezi sběrateli, automobilovými nadšenci a závodními fanoušky všech věkových kategorií. V tomto setu najdeš rozmanitou škálu 10 angličáků.

můžete mít DNES

Od MALL
SIKU Super česká verze policie BMW i8 LCI SIKU Super česká verze policie BMW i8 LCI
SIKU Super česká verze policie BMW i8 LCI

Model Siku Super česká verze policie BMW i8 LCI je sportovní hybridní vůz, který zaujme pozornost při pouhém parkování. Široké dveře modelu jsou otevírací stejně jako u originálu. Kvalitní propracování modelu v je zajištěno německým výrobcem Siku.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels Angličák 20ks H7045 SIKU Super česká verze policie BMW i8 LCI
Hot Wheels Angličák 20ks H7045
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybraná auta a autodráhy značky Hot Wheels s kódem 24MDL6CZ9 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Od jejich debutu v roce 1968 jsou vozidla Hot Wheels® stálými favority mezi sběrateli, automobilovými nadšenci a závodními fanoušky všech věkových kategorií. V tomto setu najdeš rozmanitou škálu 20 angličáků.

můžete mít DNES

Od MALL
943 Kč s kódem
24MDL6CZ9
Hot Wheels Color Reveal 2 pack Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Hot Wheels Color Reveal 2 pack

Značka Hot Wheels® se inspirovala úspěchy řady Color Reveal™ a přináší úžasné novou řadu angličáků, které mění barvy po kontaktu s vodou. Tohle balení dvou speciálních autíček Hot Wheels® Color Reveal™ v měřítku 1:64 si nesmíte nechat ujít.

můžete mít DNES

Od MALL
Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty

V této sadě najdeš krásné odtahové vozidlo a dalších 6 aut. Každé auto stojí zaparkované na místě v odtahovce. Vykládka aut je umožněna díky sklopné rampě. Sada aut je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

můžete mít DNES

Od MALL
Hot Wheels 5785 Angličák 1 ks Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Hot Wheels 5785 Angličák 1 ks

Klasický angličák od Hot Wheels™ je perfektní dárek pro každého malého závodníka či sběratele. Auta mají různé barvy a designy. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou proto i velmi odolné. V nabídce je více variant autíček.

můžete mít DNES

Od MALL