10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch mají pevné místo na trhu nejen kvůli nadčasovému designu a velkému množství funkcí, ale také díky bezproblémové kompatibilitě s chytrými telefony s OS Android a spolehlivému monitorování fyzické aktivity i zdravotního stavu. Které budou ty pravé pro vás – Galaxy Watch 4 nebo Galaxy Watch 5? 

Zobrazit více

Proč si pořídit chytré hodinky Samsung?

 • Moderní design a kvalitní materiály.
 • Množství zdravotních a sportovních funkcí pro monitoring zdravého životního stylu.
 • Senzor BioActive umožňuje sledovat aktuální složení těla (poměr tuku, svalů a vody).
 • Wear OS pro snadné a spolehlivé propojení s dalšími zařízeními.

Galaxy Watch 5 překvapí delší výdrží a odolným safírovým sklíčkem

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5 se oproti své předchozí řadě dočkaly užitečné inovace – 1.36" AMOLED Always-On displej nově chrání safírové sklíčko, které je až o 60 % odolnější proti poškrábání než u předchozího modelu Galaxy Watch 4. 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 jsou vybaveny velkorysým balíčkem sportovních i zdravotních funkcí – unikátní senzor BioActive 3v1 měří EKG, procentuální rozložení tuku a svalstva v těle a monitoruje tep i krevní tlak. 

Galaxy Watch 5 jsou schopny detekovat až 90 různých sportovních aktivit a jejich výsledky zaznamenávat tak, abyste o svých výkonech měli dokonalý přehled! Na jedno nabití vydrží pracovat přibližně 50 hodin.


Galaxy Watch 5 Pro – titanové pouzdro obstojí i v extrémních podmínkách! 

Prémiové modely chytrých hodinek Galaxy Watch 5 Pro jsou tím pravým pro outdoorové nadšence, kteří vyžadují odolnost hodinek v nehostinných podmínkách. Jak se liší od základních Galaxy Watch 5?

 • Displej je krytý dvojnásobným safírovým sklem a mají titanové tělo s vystupující lunetou.
 • Splňují vodotěsnost 5 ATM, vojenský standard MIL-STD-810G a krytí IP68.
 • Na jedno nabití vydrží pracovat až 80 hodin.

Galaxy Watch 4 – elegantní hodinky s nadstandardními schopnostmi 

Hodinky Galaxy Watch 4 přišly na trh s řadou novinek a ve dvou provedeních – s ciferníkem o průměru 40 a 44 mm. Elegantní vzhled hodinek se hodí do společnosti, nabité jsou však také sportovními a zdravotními funkcemi, takže se rychle stanou vašimi oblíbenými parťáky při sportovních aktivitách! 


Co očekávat od Samsung Galaxy Watch 4?

 • Spolehlivý systém Wear OS se stovkami užitečných aplikací.
 • Sportovní režimy – záznam až 90 druhů sportovních aktivit.
 • Senzor BioActive, který měří poměr tuku, svalů a vody v těle. 
 • Výdrž až 40 hodin bez nutnosti nabíjení. 

Galaxy Watch 4 Classic z nerezové oceli se skvěle ovládají pomocí otočné lunety!  

Galaxy Watch 4 Classic jsou, stejně jako základní verze, také k dostání ve dvou velikostech – 42 a 46 mm. Jsou vybaveny AMOLED displejem s vysokým jasem, který je dobře čitelný i na přímém slunečním světle. 

Tyto modely jsou vyrobeny z nerezové oceli, a nechybí jim populární otočná luneta pro jednodušší ovládání. Díky integrovanému přehrávači hudby budou příjemným společníkem při sportu i na cestách. 

Pozor! Tyto modely není možné spárovat s chytrými telefony Apple iPhone


TIP!

Pokud jste fanoušky jablíčkových zařízení, vyberte si z rozmanité nabídky Apple Watch.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Gray Titanium Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Gray Titanium
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Gray Titanium

Výkonné chytré hodinky1.36" AMOLED Always-On displejem se safírovým sklíčkem Sapphire Crystal a tělem z titanu. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm splňují luxusní vodotěsnost 5ATM, vojenský standard MIL-STD-810G a krytí IP68. Na jedno nabití vydrží až 80 hodin, nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, měří SpO2, EKG, krevní tlak a má senzor pro měření složení těla. Automatická detekce cvičení, jsou vybaveny kvalitními polohovacími systémy GPS, Glonass a připojením WiFi, Bluetooth 5.2. Notifikace z telefonu, funkce volání, technologie NFC.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm Black Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Gray Titanium
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm Black

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic jsou vyrobené z nerezové oceli se silikonovým řemínkem. Jsou vodotěsné do 50 metrů s certifikací IP68 a vojenskou odolností MIL-STD-810G a jejich Super AMOLED displej o velikosti 1,2" kryje tvrzené sklo Corning Gorilla Glass DX. Měří tep, krevní tlak, okysličení krve (SpO2) a mají senzor BIA pro měření složení těla. Přijímají signál GPS a Glonass, mají integrovaný hudební přehrávač s pamětí 16 GB a díky mikrofonu a reproduktoru jimi můžete volat.

můžete mít DNES

Od MALL
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Gray Titanium
Samsung Galaxy Watch5 44mm, Silver

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5, 44mm. Hlídání kvality spánku i chrápání. Hlídání srdečního rytmu, tepu, tělesného tuku a krevního tlaku, Samsung BioActive (optický snímač srdečního tepu, EKG senzory.

můžete mít 12.12.

SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE, Graphite Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver
Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE, Graphite

Výkonné chytré hodinky1.36" AMOLED Always-On displejem se safírovým sklíčkem Sapphire Crystal. Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE disponují možností eSIMfunkcí volání i bez přítomnosti telefonu, luxusní vodotěsností 5ATM, vojenským standardem MIL-STD-810G a krytím IP68. Na jedno nabití vydrží až 40 hodin, nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, měří SpO2, EKG, krevní tlak a má senzor pro měření složení těla. Automatická detekce cvičení, polohovací systémy GPS, Glonass a připojení WiFi, Bluetooth 5.2. Notifikace z telefonu, bezkontaktní platby Google Pay.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic jsou vyrobené z nerezové oceli se silikonovým řemínkem. Jsou vodotěsné do 50 metrů s certifikací IP68 a vojenskou odolností MIL-STD-810G a jejich Super AMOLED displej o velikosti 1,4" kryje tvrzené sklo Corning Gorilla Glass DX. Měří tep, krevní tlak, okysličení krve (SpO2) a mají senzor BIA pro měření složení těla. Přijímají signál GPS a Glonass, mají integrovaný hudební přehrávač s pamětí 16 GB a díky mikrofonu a reproduktoru jimi můžete volat.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Black Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Black
CASHBACK 2 000,– Kč po registraci výrobku – Více ZDE (akce platí do 16.01.2024, nebo do vyčerpání registrací)

Vyměňte starý za nový s BONUSEM AŽ 3000 Kč! Více na www.novysamsung.cz (akce platí do 30.09.2023, nebo do vyčerpání registrací).

Výkonné chytré hodinky1.31" AMOLED Always-On displejem, rozlišením 432×432px a safírovým sklíčkem. Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm disponují tělem z nerezové oceli, oblíbenou otočnou lunetou, vojenským standardem MIL-STD-810H a krytím IP68, výkonnou baterií s rychlonabíjením a integrovaným reproduktorem a mikrofonem pro Bluetooth oboustrannou komunikaci. Nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, SpO2, EKG, krevní tlak a další zdravotní funkce. Výkonná GPS a připojení WiFi, Bluetooth 5.3, technologie NFC.

můžete mít DNES

Od MALL
Samsung Galaxy Watch4 40mm Black Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE, Black Titanium
Samsung Galaxy Watch4 40mm Black

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 jsou vyrobené z odolného hliníku se silikonovým řemínkem. Jsou vodotěsné do 50 metrů s certifikací IP68 a vojenskou odolností MIL-STD-810G a jejich Super AMOLED displej o velikosti 1,2" kryje tvrzené sklo Corning Gorilla Glass DX+. Měří tep, krevní tlak, okysličení krve (SpO2) a mají senzor BIA pro měření složení těla. Přijímají signál GPS a Glonass, mají integrovaný hudební přehrávač s pamětí 16 GB a díky mikrofonu a reproduktoru jimi můžete volat.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Black Titanium Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE, Black Titanium
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm, Black Titanium

Výkonné chytré hodinky1.36" AMOLED Always-On displejem se safírovým sklíčkem Sapphire Crystal a tělem z titanu. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm splňují luxusní vodotěsnost 5ATM, vojenský standard MIL-STD-810G a krytí IP68. Na jedno nabití vydrží až 80 hodin, nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, měří SpO2, EKG, krevní tlak a má senzor pro měření složení těla. Automatická detekce cvičení, jsou vybaveny kvalitními polohovacími systémy GPS, Glonass a připojením WiFi, Bluetooth 5.2. Notifikace z telefonu, funkce volání, technologie NFC.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE, Black Titanium Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE, Black Titanium
Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE, Black Titanium

Chytré hodinky1.36" AMOLED Always-On displejem se safírovým sklíčkem Sapphire Crystal a tělem z titanu. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm LTE disponují možností eSIMfunkcí volání i bez přítomnosti telefonu, vodotěsností 5ATM, vojenským standardem MIL-STD-810G a krytím IP68. Vydrží až 80 hodin, nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, měří SpO2, EKG, krevní tlak a má senzor pro měření složení těla. Automatická detekce cvičení, kvalitní polohovací systémy GPS, Glonass, připojení WiFi a Bluetooth 5.2. Notifikace z telefonu, NFC.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE, Graphite Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Silver
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE, Graphite
CASHBACK 1 000,– Kč po registraci výrobku – Více ZDE (akce platí do 16.01.2024, nebo do vyčerpání registrací)

Vyměňte starý za nový s BONUSEM AŽ 2000 Kč! Více na www.novysamsung.cz (akce platí do 30.09.2023, nebo do vyčerpání registrací).

Výkonné chytré hodinky1.47" AMOLED Always-On displejem, rozlišením 480×480px a safírovým sklíčkem. Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE disponují vojenským standardem MIL-STD-810H a krytím IP68, výkonnou baterií s rychlonabíjením a integrovaným reproduktorem a mikrofonem. Nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, SpO2, EKG, krevní tlak a další zdravotní funkce. Výkonná GPS a připojení WiFi, Bluetooth 5.3, technologie NFC, podpora eSIM pro samostatnou oboustrannou komunikaci.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Silver Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Silver
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Silver
CASHBACK 2 000,– Kč po registraci výrobku – Více ZDE (akce platí do 16.01.2024, nebo do vyčerpání registrací)

Vyměňte starý za nový s BONUSEM AŽ 3000 Kč! Více na www.novysamsung.cz (akce platí do 30.09.2023, nebo do vyčerpání registrací).

Výkonné chytré hodinky1.47" AMOLED Always-On displejem, rozlišením 432×432px a safírovým sklíčkem. Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm disponují tělem z nerezové oceli, oblíbenou otočnou lunetou, vojenským standardem MIL-STD-810H a krytím IP68, výkonnou baterií s rychlonabíjením a integrovaným reproduktorem a mikrofonem pro Bluetooth oboustrannou komunikaci. Nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, SpO2, EKG, krevní tlak a další zdravotní funkce. Výkonná GPS a připojení WiFi, Bluetooth 5.3, technologie NFC.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm, Silver Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, Silver
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm, Silver
CASHBACK 2 500,– Kč po registraci výrobku – Více ZDE (akce platí do 16.01.2024, nebo do vyčerpání registrací)

Vyměňte starý za nový s BONUSEM AŽ 3000 Kč! Více na www.novysamsung.cz (akce platí do 30.09.2023, nebo do vyčerpání registrací).

Výkonné chytré hodinky1.47" AMOLED Always-On displejem, rozlišením 480×480px a safírovým sklíčkem. Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm disponují tělem z nerezové oceli, oblíbenou otočnou lunetou, vojenským standardem MIL-STD-810H a krytím IP68, výkonnou baterií s rychlonabíjením a integrovaným reproduktorem a mikrofonem pro Bluetooth oboustrannou komunikaci. Nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, SpO2, EKG, krevní tlak a další zdravotní funkce. Výkonná GPS a připojení WiFi, Bluetooth 5.3, technologie NFC.

můžete mít DNES

Od MALL