Počet nalezených produktů: 41

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Beurer Inhalátor IH 21
1 115 Kč

Inhalátor IH 21 je určen pro rozprašování kapalin a kapalných léků (aerosolů) a efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Beurer Inhalátor IH 26
1 519 Kč

Inhalátor IH 26 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích.


Beurer Inhalátor IH 55
1 999 Kč

Inhalátor IH 55 je rozprašovač s membránou Mesh pro léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Beurer Membránový inhalátor IH 50
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Membránový inhalátor IH 50 vhodný zejména pro děti a na cestování je určený na efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Beurer Ultrazvukový inhalátor IH 40
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Ultrazvukový inhalátor IH 40 je přístroj vhodný pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Laica Kompresorový inhalátor NE2010 Baby Line
1 390 Kč

Kompresorový inhalátor NE2010 Baby Line je přístroj pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.


Little Doctor Inhalátor ultrazvukový LD-250U
1 387 Kč

Stolní ultrazvukový inhalátor od firmy Little Doctor pomáhá pacientům zvlhčovat horní a dolní cesty dýchací a inhalovat medikační roztok.


Medisana Inhalátor IN 500 Compact
1 299 Kč

Inhalátor IN 500 Compact je ideální pro cílenou léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích (např. astma a nachlazení).


Medisana Inhalátor PRO IN 550
1 749 Kč

Inhalátor PRO IN 550 je ideální pro celou rodinu, doma nebo na cestách a je vhodný pro cílenou léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích jako je astma nebo nachlazení.


Microlife Inhalátor kompresorový NEB 1000 Mini
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inhalátor kompresorový NEB 1000 Mini je nejlehčí a nejtišší Microlife inhalátor určen pro inhalační terapii nemocí dolních cest dýchacích, například astmatu.


Omron Inhalátor C801
1 349 Kč

Inhalátor kompresorový C801 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci lékových forem.


Omron Inhalátor C801-KD dětský, lehký, tichý
1 248 Kč

Inhalátor kompresorový C801-KD dětský, lehký, tichý slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.


Omron Inhalátor C900
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Inhalátor kompresorový C900 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.


Omron Inhalátor kompresorový C28P
1 329 Kč

Omron Inhalátor kompresorový slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci léčiv.


Omron Inhalátor kompresorový C30 CompAir Elite
2 489 Kč
+ doprava zdarma

Inhalátor kompresorový C30 CompAir Elite slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.


Omron Inhalátor MicroAIR U100
3 559 Kč
+ doprava zdarma

Inhalátor MicroAIR U100 je určen k léčbě respiračních onemocnění.


Respira Inhalátor ultrazvukový Respira
1 835 Kč

Inhalátor ultrazvukový Respira slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.


Salin InSalin - solný inhalátor
880 Kč

816 Kč

Akce

InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže.Inhalátory

Inhalátory využijí alergici, nebo ti, které trápí získané i vrozené nemoci dýchacího ústrojí. Při výběru si nejprve ujasněme, zda chceme inhalátor používat k prevenci a léčbě běžných onemocnění, jako je rýma nebo kašel, či zda potřebujeme dlouhodobého pomocníka při léčbě astmatu a dalších závažných komplikací. Zde je potřeba vybírat pečlivěji a zkoumat především 2 parametry: rozprašovací výkon inhalátoru a velikost rozprašovaných částeček použitého léčiva. Naprosto ideální je, pokud obě veličiny umí inhalátor regulovat.

Na MALL.CZ pro vás máme inhalátory renomovaných značek, jako je Omron, Laica nebo Flaem Nuova. Nabízíme inhalátory určené speciálně pro dospělé i inhalátory pro děti. Filtrovat můžete podle toho, zda sháníte inhalátor kompresorový, nebo ultrazvukový.

Ultrazvukový inhalátor je nejmodernějším typem inhalátoru s velmi tichým chodem a nízkou spotřebou elektřiny, zatímco kompresorový je sice hlučnější, náročnější na energii, ale mnohdy výkonnější, a proto se mu lépe daří zpracovávat i hustější druhy léčiv.

Dále můžete filtrovat podle hlučnosti, hmotnosti, přítomnosti inhalační masky, nebo podle barvy, které může dětem často pro ně otravnou inhalaci zpestřit. Rossmax např. nabízí i model v podobě pejska.

Pohodlné na použití jsou i přenosné inhalátory, které vám dovolí cestovat po bytě, nebo se věnovat další činnosti při vaší inhalační session. Fungují na baterie a často k nim dostanete i cestovní tašku nebo přenosný kufřík.

_____

^ Zpátky nahoru