Omron Inhalátor kompresorový C28P +3roky záruka!
1 495 Kč 1 449 Kč

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně! Účinná léčba horních a dolních dýchacích cest díky technologii V.V.T. Účinná pomoc při rýmě, kašli, alergii, ucpaném nosu nebo nachlazení Inhalace lékových forem včetně Vincentky Nebulizační výkon 0,5 ml/min.

Omron Inhalátor kompresorový C28P
1 499 Kč

Omron Inhalátor kompresorový slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci léčiv.

Medel PROFESSIONAL, Profesionální pneumatický pístový nebulizéry
2 375 Kč
+ doprava zdarma

Medel PROFESSIONAL Profesionální pneumatický pístový nebulizéry. Profesionální inhalátor pro inhalaci horních a dolních cest dýchacích. Profesionální inhalátor Medel Professional je vybaven inovativním kompresorem určeným pro nepřetržitý provoz

Beurer Inhalátor IH 55

Beurer Inhalátor IH 55

Hodnocení: 5
3 059 Kč

Inhalátor IH 55 je rozprašovač s membránou Mesh pro léčbu horních a dolních dýchacích cest.

Omron Inhalátor C900
2 299 Kč

Inhalátor kompresorový C900 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.

Vicks VH200 Sinusový parní inhalátor
1 067 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sinusový parní inhalátor Vicks, který zmírňuje příznaky nachlazení, rýmy a chřipky. Jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka. Kompaktní velikost. Zásuvka na 2 vonné náplně VapoPad s éterickými oleji. ZDARMA: 2× náplň mentolu na lehké dýchání.

Salin InSalin - solný inhalátor
898 Kč

InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže.

Vicks STREAM V1300EU02 Parní inhalátor
242 Kč

Parní inhalátor Vicks STREAM zmírňuje symptomy chřipky a nachlazení. Čistí dýchací cesty a zmírňuje podráždění hrdla. Přenosný, snadné použití a skladování. Lze jej použít i s vonnými náplněmi Vicks VAPOPADS.

Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026
1 622 Kč

Ultrazvukový inhalátor MD6026 je přístroj pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. .

Medisana Inhalátor IN 500 Compact
1 325 Kč

Inhalátor IN 500 Compact je ideální pro cílenou léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích (např. astma a nachlazení).

Laica NE2013 kompresorový inhalátor
1 010 Kč

NE2013 kompresorový inhalátor k domácímu použití s profesionálními výsledky. Disponuje odkládacím prostorem, který zaručí, že budete mít vše po ruce.   Kompresorový inhalátor je vhodný pro léčiva na olejové bázi a pro léčiva s vysokou hustotou. .

Vicks Osvěžovač vzduchu, mentol
451 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Vicks – mentol. Šířením éterických olejů vytváří relaxační náladu a zároveň pomůže vašim dětem při zdravotních problémech jako je rýma a kašel. Jedna náplň vydrží až 8 hodin. Osvěžovač Vicks je přenosný a dá se používat v každé místnosti, dobře funguje doma i na ce

Flaem 4NEB nebulizéry RF9, náustek a maska pro děti
363 Kč

FLAEM 4NEB příslušenství – nebulizéry RF9, náustek a maska pro děti. Zvláštností nebulizéry RF9 je schopnost měnit velikost částic MMAD čtyřmi způsoby, což umožňuje aplikovat cílenou léčbu.

Flaem GHIBLI PLUS Pneumatický pístový inhalátor
1 073 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální nebulizéry FLAEM GHIBLI PLUS je pohodlný a inovativní inhalátor, který je přizpůsoben pro nepřetržitý provoz. Ghibli Plus může pracovat ve dvou režimech. Zatímco při léčbě dolních cest dýchacích je důležité, aby molekula léčiva byla co nejmenší, při léčbě hrtanu a hl

Vicks Osvěžovač vzduchu pro děti, rozmarýn a levandule
451 Kč

Osvěžovač vzduchu Vicks – mentol. Šířením éterických olejů vytváří relaxační náladu a zároveň pomůže vašim dětem při zdravotních problémech jako je rýma a kašel. Jedna náplň vydrží až 8 hodin. Osvěžovač Vicks je přenosný a dá se používat v každé místnosti, dobře funguje doma i na ce

Flaem 4NEB Pneumaticko pístový inhalátor se 4 režimy, s certifikátem TUV Rheinland
1 586 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejmodernější inhalátor Flaem 4Neb s rozprašovačem RF9 a nejmenší molekulou MMAD na trhu. Více než 50 let zkušeností umožnilo značce Flaem vytvořit tento inovativní patentovaný způsob provádění aerosolových ošetření zaměřených na dýchací cesty pacienta na léčení respiračních chorob

Beurer Inhalátor Beurer IH 26 Kids
2 243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inhalátor Beurer IH 26 Kids  pro děti, kompresorový. Inhalátor je vhodný pro léčbu horních a dolních dýchacích cest, nachlazení, astmatu, respiračních onemocnění.

Flaem 4NEB Mini Set nebulizéry RF9 a náustek
300 Kč

FLAEM 4NEB příslušenství – nebulizéry RF9, náustek a maska. Zvláštností nebulizéry RF9 je schopnost měnit velikost částic MMAD čtyřmi způsoby, což umožňuje aplikovat cílenou léčbu.

Flaem RHINO CLEAR MOBILE Zařízení na čištění a výplach nosu
3 768 Kč
+ doprava zdarma

FLAEM NUOVA Rhino Clear je snadno použitelný a účinný přístroj, který je užitečný při léčbě paranazálních dutin a horních cest dýchacích. Přístroj se používá na rýmu, nachlazení, alergie a výtok z nosu. Může se používat se solnými roztoky, termálními vodami nebo léky běžně dostupn

InnoGIO kompresorový inhalátor VP-D1
999 Kč

Moderní zařízení používané k inhalaci, aromaterapii a bylinné medicíně. Velmi kompaktní, lze jej použít jak doma, tak i na cestách.

Magic Care BORA PLUS Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry
2 028 Kč
+ doprava zdarma

MAGIC CARE BORA PLUS Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry Inhalátor pro všechny, kteří si cení vysokou kvalitu v kombinaci s přijatelnou kupní cenou a dlouhodobou provozem. Inhalátor lze použít k léčbě cystické fibrózy a obstrukční

Novama KIT C univerzální nebulizační set pro děti
173 Kč

NOVAMA KIT C univerzální nebulizační set pro děti Univerzální nebulizační souprava. Set je náhrada vyrobena pro Novama Nebulino avšak je vhodná i pro většinu pneumatických pístových nebulizéry.  

Novama NELLA by FLAEM inhalátor s nebulizéry pro děti
1 555 Kč

 NOVAMA NELLA by FLAEM inhalátor s nebulizéry pro děti Parametry nebulizéry NOVAMA jsou testovány nezávislým výzkumným ústavem TÜV Rheinland a jsou v souladu s evropskými normami týkajícími se nebulizéry.

Omron Inhalátor MicroAIR U100
3 631 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inhalátor MicroAIR U100 je určen k léčbě respiračních onemocnění.

Vitammy Puffin pneumatický pístový inhalátor pro děti
1 231 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pneumatický pístový inhalátor Vitammy Puffin vhodný pro dospělé i děti. Atraktivní a důmyslný design umožňuje snadné používání zařízení. Integrovaná rukojeť umožňuje bezpečné přesouvání inhalátoru. Vitammy Pufino je vyroben v Itálii jako nebulizéry s úpravou velikosti částic

Beurer Inhalátor Beurer IH 58 Kids
2 243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inhalátor Beurer IH 58 Kids je malý, lehký a tichý inhalátor pro děti, kompresorový. Inhalátor je vhodný pro léčbu horních a dolních dýchacích cest, nachlazení, astmatu, respiračních onemocnění.

Inhalátory

Inhalátory využijí alergici, nebo ti, které trápí získané i vrozené nemoci dýchacího ústrojí. Při výběru si nejprve ujasněme, zda chceme inhalátor používat k prevenci a léčbě běžných onemocnění, jako je rýma nebo kašel, či zda potřebujeme dlouhodobého pomocníka při léčbě astmatu a dalších závažných komplikací. Zde je potřeba vybírat pečlivěji a zkoumat především 2 parametry: rozprašovací výkon inhalátoru a velikost rozprašovaných částeček použitého léčiva. Naprosto ideální je, pokud obě veličiny umí inhalátor regulovat.

Na MALL.CZ pro vás máme inhalátory renomovaných značek, jako je Omron, Laica nebo Flaem Nuova. Nabízíme inhalátory určené speciálně pro dospělé i inhalátory pro děti. Filtrovat můžete podle toho, zda sháníte inhalátor kompresorový, nebo ultrazvukový.

Ultrazvukový inhalátor je nejmodernějším typem inhalátoru s velmi tichým chodem a nízkou spotřebou elektřiny, zatímco kompresorový je sice hlučnější, náročnější na energii, ale mnohdy výkonnější, a proto se mu lépe daří zpracovávat i hustější druhy léčiv.

Dále můžete filtrovat podle hlučnosti, hmotnosti, přítomnosti inhalační masky, nebo podle barvy, které může dětem často pro ně otravnou inhalaci zpestřit. Rossmax např. nabízí i model v podobě pejska.

Pohodlné na použití jsou i přenosné inhalátory, které vám dovolí cestovat po bytě, nebo se věnovat další činnosti při vaší inhalační session. Fungují na baterie a často k nim dostanete i cestovní tašku nebo přenosný kufřík.