Beurer Inhalátor IH 21
1 115 Kč

Inhalátor IH 21 je určen pro rozprašování kapalin a kapalných léků (aerosolů) a efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Beurer Inhalátor IH 55
1 999 Kč

Inhalátor IH 55 je rozprašovač s membránou Mesh pro léčbu horních a dolních dýchacích cest.


Beurer Inhalátor IH 60
1 779 Kč

Inhalátor IH 60 je vhodný na podání tekutého léku pro léčbu horních a dolních cest dýchacích.


Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026
1 590 Kč

Ultrazvukový inhalátor MD6026 je přístroj pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. .


Medisana Inhalátor IN 500 Compact
1 299 Kč

Inhalátor IN 500 Compact je ideální pro cílenou léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích (např. astma a nachlazení).


Medisana Inhalátor PRO IN 550
1 749 Kč

1 549 Kč

Akce

Inhalátor PRO IN 550 je ideální pro celou rodinu, doma nebo na cestách a je vhodný pro cílenou léčbu onemocnění horních a dolních cest dýchacích jako je astma nebo nachlazení.


Omron Inhalátor C801
1 349 Kč

Inhalátor kompresorový C801 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci lékových forem.


Omron Inhalátor C900
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Inhalátor kompresorový C900 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.


Salin InSalin - solný inhalátor
880 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže.


Inhalátory

Inhalátory využijí alergici, nebo ti, které trápí získané i vrozené nemoci dýchacího ústrojí. Při výběru si nejprve ujasněme, zda chceme inhalátor používat k prevenci a léčbě běžných onemocnění, jako je rýma nebo kašel, či zda potřebujeme dlouhodobého pomocníka při léčbě astmatu a dalších závažných komplikací. Zde je potřeba vybírat pečlivěji a zkoumat především 2 parametry: rozprašovací výkon inhalátoru a velikost rozprašovaných částeček použitého léčiva. Naprosto ideální je, pokud obě veličiny umí inhalátor regulovat.

Na MALL.CZ pro vás máme inhalátory renomovaných značek, jako je Omron, Laica nebo Flaem Nuova. Nabízíme inhalátory určené speciálně pro dospělé i inhalátory pro děti. Filtrovat můžete podle toho, zda sháníte inhalátor kompresorový, nebo ultrazvukový.

Ultrazvukový inhalátor je nejmodernějším typem inhalátoru s velmi tichým chodem a nízkou spotřebou elektřiny, zatímco kompresorový je sice hlučnější, náročnější na energii, ale mnohdy výkonnější, a proto se mu lépe daří zpracovávat i hustější druhy léčiv.

Dále můžete filtrovat podle hlučnosti, hmotnosti, přítomnosti inhalační masky, nebo podle barvy, které může dětem často pro ně otravnou inhalaci zpestřit. Rossmax např. nabízí i model v podobě pejska.

Pohodlné na použití jsou i přenosné inhalátory, které vám dovolí cestovat po bytě, nebo se věnovat další činnosti při vaší inhalační session. Fungují na baterie a často k nim dostanete i cestovní tašku nebo přenosný kufřík.

_____

^ Zpátky nahoru