Lamart Sada jídelních talířů 6 ks LT9001-26%
339 Kč 249 Kč 41,50 Kč/ks

Akce

Elegantní bílá sada hlubokého, mělkého a dezertního talíře pro dva byla inspirována zkušenostmi a hravým přístupem k vaření francouzského kuchaře Piere Lamarta, který proslul svou rodinou brasserií v Bretagni.

Banquet Sada talířů Sunny, 18 ks
899 Kč 749 Kč 41,61 Kč/ks

Veselá sada talířů s květy slunečnic vám připomene radostný srpnový den plný letních dobrot. Je určená až pro 6 osob a zvládne tříchodové menu díky obsaženému polévkovému, mělkému a dezertnímu talíři.

Blomus mělký talíř RO
510 Kč

Porcelánový talíř RO v barvě Nimbus Cloud byl navržen Theresou Randovou, inspirovanou japonským čajovým obřadem.

Blomus hluboký talíř RO
510 Kč

Hluboký porcelánový talíř RO v barvě Mourning Dove byl navržen Theresou Randovou, inspirovanou japonským čajovým obřadem.

Banquet Sada talířů BLUEBELL, 18 ks-22%
1 099 Kč 849 Kč 47,17 Kč/ks

Akce

Sada nádobí BLUEBELL od značky Banquet nabízí 18 ks talířů, včetně dezertních, hlubokých i mělkých. Talíře jsou vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby i myčky. Zdobené po okrajích.

Banquet Sada talířů Square Lavender, 18 ks
899 Kč 49,94 Kč/ks

Sada talířů s motivy levandulí vás zavede do slunného kraje francouzské Provance. Je vhodná až pro šest osob a bez problému zvládne tříchodové nedělí menu díky hlubokému, mělkému a dezertnímu talíři.

Banquet Sada talířů square FLOREA, 18 ks
1 099 Kč 949 Kč 52,72 Kč/ks

Akce

Sada nádobí FLOREA od značky Banquet nabízí 18 ks talířů, včetně dezertních, hlubokých i mělkých ve stylovém hranatém tvaru. Talíře jsou vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby i myčky.

Banquet Dětská jídelní sada LITTLE PRINCES, 3 ks
239 Kč 229 Kč 76,33 Kč/ks

Dětský jídelní set s motivem princezen. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.

Banquet Dětská jídelní sada THE BUILDERS, 3 ks
249 Kč 229 Kč 76,33 Kč/ks

Dětský jídelní set s motivem staveniště. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.

Banquet Dětská sada Ježek 3 dílná
229 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Dětský jídelní set s motivem přírody a ježečka. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.

Banquet Sada talířů OLIVES, 18 ks, OK
849 Kč 47,17 Kč/ks

Sada talířů s krásným motivem černých a zelených oliv změní rázem vaše stolování. V sadě je 6 dezertních, 6 polévkových a 6 klasických talířů a můžete je používat jak v mikrovlnné troubě, tak v myčce na nádobí.

Banquet Talířová sada Poppy 18 dílná-29%
849 Kč 599 Kč 33,28 Kč/ks

Akce

Poppy je 18ti dílná sada talířů s motivem červených kvetoucích makových květů. Sada obsahuje 6 dezertních, 6 polévkových a 6 klasických talířů. Všechny jsou vyobeny z porcelánu.

Ritzenhoff&Breker Kombiset 36 ks ISABELLA-24%
5 149 Kč 3 899 Kč 108,31 Kč/ks

Akce

Nádherná jídelní sada od značky Ritzenhoff&Brecker, která obsahuje vše, co budete pro rodinu i návštěvu při servírování pokrmů potřebovat. V sadě najdete hluboké, mělké a dezertní talíře, šálky, podšálky a navíc hrnečky, to vše po šesti kusech.

MIJ Mělký talíř Sky Blue 27 cm
799 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Sky Blue od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Velký mělký talíř Matt 29 cm
799 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo talíř klokan rudý 20 cm
299 Kč 219 Kč

Marini Ferlazzo talíř klokan rudý značky Maxwell & Williams, to je perfektní součást domácí jídelní sady. Můžete obdivovat umělecké provedení, zároveň vás díky střídmosti barev nebude rušit při jídle.

Banquet Talíř dezertní HEART 19 cm 6 ks mix barev
479 Kč 339 Kč 56,50 Kč/ks

Dezertní talíř značky Banquet s dekorem srdce je vyrobený z kvalitní keramiky. V balení je šest kusů talířů v béžové a šedo-hnědé barvě. Lze na něm ohřívat pokrm v mikrovlnné troubě a dá se mýt i v myčce na nádobí.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo talíř asijský černý medvěd, 20 cm
299 Kč 219 Kč

Talíř vyrobený z ušlechtilého porcelánu Fine Bone China od australské značky Maxwell & Williams. Čisté linie talíře doplňuje jedinečná perokresba asijského černého medvěda prolínající se s motivem květin od melbournského umělce Nathana Ferlazzo. Produkt z exkluzivní kolekce je vhodný pro použití v myčce nádobí a mikrovlnné troubě.

Luigi Bormioli Sada talířů EBRO, 19 ks
719 Kč 37,84 Kč/ks

Luxusní jídelní set obsahující skleněné talíře od značky Luigi Bormioli odolné vysokému teplu, vhodné do mikrovlnné trouby i pro mytí v myčce. Set obsahuje dezertní, mělké a hluboké talíře po 6 kusech a velkou mísu.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo talíř 20 cm Lev
299 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Talíř o průměru 20 cm, z bílého ušlechtilého porcelánu Bone China, v bílo-černém provedení. Jednoduchý design talíře Maxwell & Williams je doplněn grafikou lva tvořeného květinami. Nádobí můžete mýt v myčce a je vhodné i pro ohřev v mikrovlnné troubě.

MIJ Velký mělký talíř Matt 25 cm
529 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

Banquet Dětská sada Medvídci Blue 3ks
229 Kč 189 Kč 63,00 Kč/ks

Modrý dekor s chlupatým medvídkem zajistí že podávané jídlo bude snědené do posledního kousku. Roztomilý set nádobí pro děti obsahuje talířek, hluboký talířek a hrníček.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo talíř africký slon, 20 cm
299 Kč 219 Kč

Talíř vyrobený z ušlechtilého porcelánu Fine Bone China od australské značky Maxwell & Williams. Čisté linie talíře doplňuje jedinečná perokresba afrického slona prolínající se s motivem květin od melbournského umělce Nathana Ferlazzo. Produkt z exkluzivní kolekce je vhodný pro použití v myčce nádobí a mikrovlnné troubě.

Orion Dětská sada jídelní KONÍK 3 ks
199 Kč 66,33 Kč/ks

Dětská jídelní sada s motivem koníků od značky Orion obsahuje dvě hluboké misky a hrneček. Použité materiály jsou kvalitní a lze je mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě. Testováno v České republice.

Orion Sada jídelní dětská RYTÍŘ 3 ks
279 Kč 93,00 Kč/ks

Sada jídelní porcelánová s dekorem RYTÍŘ potěší vaše děti. Sada obsahuje hrneček, hluboký a mělký talířek. Dárkové balení. Nádobí lze mýt v myčce na nádobí.

Banquet Sada talířů SHADOW, 18 ks
1 099 Kč 61,06 Kč/ks

Talířová sada SHADOW značky Banquet obsahuje 18 kusů talířů, konkrétně mělké, hluboké a dezertní talíře. Sada je vyrobena z porcelánu s jemným šedým vzorem. Díky svému elegantnímu designu se hodí pro každou příležitost. Talíře lze dávat jak do mikrovlnné trouby, tak do myčky.

Orion Sada jídelní PARMA 18 ks
1 009 Kč 56,06 Kč/ks

Elegantní jídelní sada vyrobená z opálového skla pod značkou Orion. Sada Parma má pěkný hranatý tvar a v balení najde po šesti kusech dezertní, jídelní a hluboký talíř.

Orion Dětská jídelní sada DINO 3 ks
199 Kč 66,33 Kč/ks

Dětská jídelní sada s motivem dinosaurů od značky Orion obsahuje dvě hluboké misky a hrneček. Použité materiály jsou kvalitní a lze je mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě. Testováno v České republice.

MIJ Oválný talíř Sky Blue 24 cm
429 Kč

POPIS Oválný talíř z kolekce Sky Blue od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

Lamart Sada jídelních talířů 6 ks LT9002-33%
389 Kč 259 Kč 43,17 Kč/ks

Akce

Bílá sada čtverhraných talířů pro dva je elegantně doplněna autogramem francouzského kuchaře Piere Lamarta, který se proslavil svou dobrosrdečností a zejména výtečnou kuchyní na bretaňském pobřeží.

Maxwell & Williams Talíř na těstoviny Diamonds, 2 ks
669 Kč 334,50 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Italská pasta zahalená v lahodné omáčce vynikne nejlépe v hlubokém talíři s širokým okrajem. Tyto dva designové kousky z kolekce Diamonds mají okraj zdobený jemným reliéfem, který vaší večeři promění v luxusní záležitost.

MIJ talíř mělký 20 cm zelený
349 Kč

POPIS Mělký talří z kolekce DK Green od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Black Pearl předkrmový talíř 29 cm
349 Kč

POPIS Mělký předkrmový talíř z kolekce Black Pearl od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Mělký talíř Matt 20 cm
349 Kč

POPIS Mělký talíř z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

Orion Sada jídelní porc. dětská AUTO 3 ks
299 Kč 279 Kč 93,00 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcelánová dětská jídelní sada 3 ks s motivem auta od výrobce Orion zpříjemní společné chvilky u jídla. V sadě najdete hrneček, hluboký a mělký talíř, vše zabaleno v pěkném dárkovém balení. Mytí nechte na vaší myčce.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo talíř 20 cm Žirafa
299 Kč 219 Kč

Talíř o průměru 20 cm, z bílého ušlechtilého porcelánu Bone China, v bílo-černém provedení. Jednoduchý design talíře Maxwell & Williams je doplněn grafikou žirafy tvořené květinami. Nádobí můžete mýt v myčce a je vhodné i pro ohřev v mikrovlnné troubě.

Maxwell & Williams Dezertní talíř 19 cm White Basic Edge, 4 ks
399 Kč 269 Kč 67,25 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánový, ručně malovaný dezertní talíř patřící do jídelního servisu White Basics Edge je skvělou volbou pro milovníky jednoduchosti. Balení obsahuje 4 kusy talířů.

Banquet Sada jídelní BEAUTY, 30 ks
1 299 Kč 1 279 Kč 42,63 Kč/ks

Jídelní sada BEAUTY s tradičním dekorem květin značky BANQUET je vhodná k servírování těch nejrůznějších pokrmů.

Banquet Sada talířů BEAUTY, 18 ks
899 Kč 819 Kč 45,50 Kč/ks

Akce

Talířová sada BEAUTY značky BANQUET je vhodná k servírování těch nejrůznějších pokrmů.

Banquet Sada talířů square FLOWERS, 18 ks
1 099 Kč 879 Kč 48,83 Kč/ks

Sada talířů FLOWERS obsahující 18 ks je ideálním setem pro větší rodinu. Obsahuje hluboký, mělký a dezertní talíře, které jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu. Jsou zdobené barevnými květy.

Orion Sada jídelní dětská ŽIRAFA 3 ks
279 Kč 93,00 Kč/ks

Sada jídelní porcelánová s dekorem ŽIRAFA potěší vaše děti. Sada obsahuje hrneček, hluboký a mělký talířek. Dárkové balení. Nádobí lze mýt v myčce na nádobí.

Banquet Sada talířů SANSA, 18 ks
899 Kč 799 Kč 44,39 Kč/ks

Sada nádobí SANSA od značky Banquet nabízí 18 ks talířů, včetně dezertních, hlubokých i mělkých. Talíře jsou vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby i myčky. S jednoduchým elegantním vzorem po okrajích.

Thun Dětský set Krteček 3 ks (591014)
579 Kč 479 Kč 159,67 Kč/ks

Jídelní sada pro děti s motivem dětských hrdinů seriálu KRTEČEK a jeho přátelé. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. To, že je to český výrobek, jen potvrzuje jeho kvalitu! Inspirace jako praktický dáreček, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.

KARE Talíř Swirl Blue O27cm
129 Kč

glazovaná kamenina, lze mýt v myčce nádobí, vhodné do mikrovlnné trouby, každý kus je jedinečný

Orion Jídelní sada, Medvídek, 3 ks
269 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Jídelní sada pro děti s motivem medvídka. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. Inspirace jako praktický dárek, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.

Orion Sada jídelní Ebro 18 ks-18%
899 Kč 735 Kč 40,83 Kč/ks

Akce

Sada Ebro má pěkný kulatý tvar a v balení najde po šesti kusech dezertní, jídelní a hluboký talíř. Elegantní jídelní sada vyrobená z opálového skla pod značkou Orion.

Maxwell & Williams  WBA jídelní souprava 12 ks
1 499 Kč 999 Kč 83,25 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcelánová souprava nádobí 12ks Maxwell & Williams. Nádobí je vhodné do myčky nádobí i do mikrovlné trouby. Elegantní a jednoduchý design.

MIJ Sushi set s květinovým motivem černý 6 ks
1 319 Kč

Sushi set od výrobce MIJ obsahuje 2 talíře na sushi, 2 misky na sójovou omáčku a 2 páry dřevěných jídelních hůlek. Talíře a misky jsou vyrobeny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy.

Jídelní sady

Jídelní sady do každé domácnosti pořídíte na Mall.cz. Nabízíme jídelní soupravy také pro děti nebo kávové soupravy či dezertní talíře.

Které nádobí může do mikrovlnky nebo myčky?

  • Keramické jídelní sady – hojně rozšířené jídelní sady za dostupnou cenu, bohaté možnosti provedení a povrchové úpravy, vhodné do mikrovlnné trouby i do myčky
  • Kameninové jídelní sady – velmi kvalitní sady za rozumnou cenu, vynikají pevností, vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí
  • Porcelánové jídelní sady – elegantní sady z kvalitního materiálu, nevýhodou je vyšší křehkost, vhodné pro slavnostní příležitosti, lze je vložit do mikrovlnné trouby i myčky nádobí
  • Plastové jídelní sady – obvykle v případě dětských jídelních sad, jejich nespornou výhodou je výrazně vyšší odolnost a životnost, nevýhodou je snadné pohlcování pachů, lze je obvykle mýt v myčce i ohřívat jídlo v mikrovlnné troubě
  • Skleněné jídelní sady – běžně u kávových souprav, výhodou je elegantní vzhled, nevýhodou může být vyšší křehkost materiálu, obvykle vhodné do mikrovlnné trouby i myčky nádobí (v některých případech se může časem poškrábat)
  • Bambusové jídelní sady – nádobí je vyrobeno z bambusového vlákna, přírodní vzhled, dobrá pružnost a odolnost materiálu, není vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí

Možnost mytí nádobí v myčce či použití v mikrovlnce vždy určuje výrobce. Řiďte se tedy především jeho pokyny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Jídelní sady.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Jídelní sady výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Jídelní sady akce.