Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Banquet Dětská sada Ježek 3 dílná
229 Kč

Dětský jídelní set s motivem přírody a ježečka. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.


Banquet Dětská sada Medvídci Red 3ks
229 Kč

198 Kč

Roztomilý set nádobí pro děti obsahuje talířek, hluboký talířek a hrníček. Červený dekor s chlupatým medvídkem zajistí že podávané jídlo bude snědené do posledního kousku.


Thun Dětský set Krteček 3 ks (591014)
579 Kč

479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní sada pro děti s motivem dětských hrdinů seriálu KRTEČEK a jeho přátelé. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. To, že je to český výrobek, jen potvrzuje jeho kvalitu! Inspirace jako praktický dáreček, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.


Banquet Dětská jídelní sada THE BUILDERS, 3 ks
239 Kč
229 Kč

Akce

Dětský jídelní set s motivem staveniště. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.


Banquet Dětská sada Medvídci Blue 3ks
229 Kč

199 Kč

Akce

Modrý dekor s chlupatým medvídkem zajistí že podávané jídlo bude snědené do posledního kousku. Roztomilý set nádobí pro děti obsahuje talířek, hluboký talířek a hrníček.


Tescoma Jídelní souprava BAMBINI, muzikanti,3 ks (667960)
499 Kč

Jídelní souprava BAMBINI obsahuje 3 kusy nádobí, které je vyrobeno z prvotřídního porcelánu. Veselí muzikanti, kteří jsou vyobrazeni na této sadě, povzbudí každé dítě ke správnému stolování. Vhodné do mikrovlnné troubymyčky na nádobí.


Amefa Sada dětských příborů Ballerina, 7 ks
799 Kč

299 Kč

Dětský 7 dílný stolovací set Ballerina obsahuje příbory z vysoce kvalitní nerezové oceli, talířek, misku a hrnek z porcelánu. Set je vhodný pro děti od 4 let.


Amefa Sada dětských příborů Rally, 7 ks
799 Kč

299 Kč

Dětský 7 dílný stolovací set Rally obsahuje příbory z vysoce kvalitní nerezové oceli, talířek, misku a hrnek z porcelánu. Set je vhodný pro děti od 4 let.


Orion Jídelní sada, Medvídek, 3 ks
269 Kč

243 Kč

Jídelní sada pro děti s motivem medvídka. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. Inspirace jako praktický dárek, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.


Orion Jídelní sada, Myška, 3 ks
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní sada pro děti s motivem myšky. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. Inspirace jako praktický dárek, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.


Orion Sada jídelní dětská SLON 3 ks
249 Kč

202 Kč

Sada jídelní porcelánová s dekorem SLON potěší vaše děti. Sada obsahuje hrneček, hluboký a mělký talířek. Dárkové balení. Nádobí lze mýt v myčce na nádobí.


Orion Sada jídelní dětská ŽIRAFA 3 ks
249 Kč

Sada jídelní porcelánová s dekorem ŽIRAFA potěší vaše děti. Sada obsahuje hrneček, hluboký a mělký talířek. Dárkové balení. Nádobí lze mýt v myčce na nádobí.


Banquet Dětská jídelní sada LITTLE PRINCES, 3 ks
239 Kč

219 Kč

Dětský jídelní set s motivem princezen. Set obsahuje hrníček, talířek a hluboký talířek. Nádobí je vyrobeno z keramiky. Vaše podávané jídlo bude bavit děti ještě o něco víc.


Orion Sada jídelní dětská RYTÍŘ 3 ks
249 Kč

213 Kč

Sada jídelní porcelánová s dekorem RYTÍŘ potěší vaše děti. Sada obsahuje hrneček, hluboký a mělký talířek. Dárkové balení. Nádobí lze mýt v myčce na nádobí.


Toro Snídaňový set Sova 6 ks, modrá
469 Kč

399 Kč

Momentálně nedostupné

Snídaňový set je vyroben z kvalitní keramiky s motivem roztomilých soviček v modré barvě. Sada obsahuje misku, hrnek a talířek po dvou kusech. Ideální set na servírování snídani dětem i dospělým.


Toro Snídaňový set Sova 6 ks, zelená
469 Kč

399 Kč

Momentálně nedostupné

Snídaňový set je vyroben z kvalitní keramiky s motivem roztomilých soviček v zelené barvě. Sada obsahuje misku, hrnek a talířek po dvou kusech. Ideální set na servírování snídani dětem i dospělým.