Stewnerová Tanya: Alea dívka moře - Poselství deště
349 Kč 294 Kč

Překoná Alea všechna nebezpečí na cestě za svou matkou? Pátý díl velkolepého příběhu. Alea zná konečně pravdu – její matka Nelani žije. Dívka doufá, že by od ní mohla získat důležité informace o mořských lidech, ale také o svém dvojčeti Anthee.

Alenderová Katie: Sestřička
349 Kč 294 Kč

Nenávist je nesmrtelná. Alex si myslí, že posedlost její mladší sestry Kasey starou panenkou je jen bláznivý rozmar. Pak se ale začnou dít další záhadné věci: dveře se samy od sebe otevírají a zavírají, voda na vypnutém vařiči vře.

Andersonová Natalie C.: Město světců a zlodějů
299 Kč 252 Kč

Senzace roku 2017 v žánru detektivka pro young adult čtenáře. Originální zápletka a silný příběh, který nebudete moci dostat z hlavy.

Tina patří k nejschopnějším zlodějům pouličního gangu Goondů.

Brezina Thomas C.: Klub Tygrů 37 - Hrozivé pařáty
179 Kč 151 Kč

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání. V italském prázdninovém ráji se dějí podivné věci a Klub Tygrů se rozhodne celé záležitosti přijít na kloub. Co se skrývá na mořském dně? Řádí tam snad nebezpečná příšera?

Brezina Thomas: Klub Tygrů 1 - Chrám hromů
179 Kč 151 Kč

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub. Kamarádi Biggy, Patrik a Luk založili Klub Tygrů a pravidelně se scházejí v tajné klubovně.

Brezina Thomas: Klub Tygrů 22 - Po stopách yettiho
179 Kč 151 Kč

Luk s Biggi doprovázejí Patrika, kamaráda z Klubu Tygrů, na hory, kde se má zúčastnit juniorských závodů v jízdě na snowboardu. Zatímco on pilně trénuje, užívají si zbylí Tygři zimních radovánek.

Brezina Thomas: Klub Tygrů 27 - Ztracená Atlantida
179 Kč 151 Kč

Klub Tygrů tráví prázdniny na řeckém ostrově Naxos. Na výletě lodí vyloví z vody tajemnou zprávu. Podle legendy se prý v těchto místech nachází pozůstatky bájné Atlantidy. Biggi, Lukovi a Patrikovi nedá záhada spát.

Brezina Thomas: Klub Tygrů 38 - Mumie za volantem
179 Kč 151 Kč

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání. Kamarádi z Klubu Tygrů nevěří vlastním očím. Opravdu auto, které se řítí ulicí, řídí mumie? Vždyť se snaží přejet nějakého muže! Lukovi s Patrikem to nedá a pustí se do pátrání.

Chee Traci: Moře inkoustu a zlata - Mluvčí
399 Kč 336 Kč

2. díl ohromujícího debutu ze světa, kde je čtení výsadou mocných

Sefia a Lučištník jsou na útěku. Lučištník však neprchá jen před Gardou, ale i před děsivými nočními můrami.

Chokshi Roshani: Aru Šah a konec času
349 Kč 294 Kč

Páni, kéž bych tuhle knihu napsal já!“, řekl o příběhu Rick Riordan.“

Aru má ve zvyku trochu si vymýšlet. No – vlastně svým spolužákům lže, jako když tiskne: o svých výletech po světě nebo o luxusním bydlení.

Claytonová Dhonielle: Krásky
369 Kč 309 Kč

Temný fantasy román o společnosti, která staví krásu nadevše V honosném světě Orléans je krása tou nejvyšší hodnotou. Lidé se zde rodí šedí a pouze uctívané Krásky mohou díky svým schopnostem měnit jejich zevnějšek i povahu.

de Pass Nina: Jeden rok bez tebe
299 Kč 252 Kč

San Francisco. Nový rok. Tragická nehoda po silvestrovské party. Cara přežije. Její nejlepší kamarádka, G, ne. O devět měsíců později Caru stále stravuje vina a zármutek, bojuje sama se sebou.

Durková Milena: Bára krotí rodinu
199 Kč 168 Kč

Humorný příběh o velkém rodinném zázraku! Báře je třináct a to jí stačí. Další problémy nepotřebuje. Jenže má samozřejmě rodinu a ta je pěkně praštěná. Maminka je roztržitá umělkyně a občas to prostě nezvládá.

Eislerová Jana: Staré pověsti české – pro děti
229 Kč 193 Kč

Staré pověsti české by měl znát každý kluk či holka. Příběhy jsou převyprávěny tak, aby jim s pomocí krásných ilustrací porozuměly i malé děti. O praotci Čechovi Libuše a Přemysl Dívčí válka O Horymírovi Silák Bivoj Blaničtí rytíři …

Hargrave Kiran Millwood: Až přejde zima
269 Kč 226 Kč

Magický příběh od autorky Dívky z inkoustu a hvězd.“

Jednoho rána Mila zjistí, že její bratr Oskar zmizel. Jen tak by rodinu neopustil, a přesto se zdá, že odešel s tajemným cizincem, který se ve vesnici objevil po setmění.

Hargrave Kiran Millwood: Ostrov na konci všeho
269 Kč 226 Kč

Dojemný příběh o statečnosti a ztrátě od autorky Dívky z inkoustu a hvězd

Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha.

Jamesová Vic: Temné nadání 1 - Zlatá klec
349 Kč 294 Kč

Dekadentní vize Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností. První díl dystopické série

Dekadentní vize dystopické Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností.

Jamesová Vic: Temné nadání 2 - Padlé město
369 Kč 309 Kč

Za svobodu a vědění se platí cena nejvyšší. Kdo ale bude platit účty? Druhý díl dystopické trilogie z dekadentní Anglie ovládané Mocnými.“

Plán Hadleyových zůstat během nucených prací spolu utržil značné trhliny.

Lish Mikk, Ngai Kelly: Dům na Hrabivém vrchu
299 Kč 252 Kč

Magický, plný strašidel a podivných zvuků: vítejte v domě na Hrabivém vrchu… Když si Hedy a Spencer začnou všímat tajemných vzkazů na zaprášených rámech obrazů, Vánoce ve strašidelném domě jejich dědečka se změní v misi s jediným cílem: zjistit, kam

O'Hearnová Kate: Titáni
349 Kč 294 Kč

Strhující fantasy ve stylu Percyho Jacksona! Olymp byl zničen a Olympané nyní žijí na planetě Titus. Přístup na Zemi byl odepřen Olympanům i Titánům, stejně tak jako lidem vstup na Titus.

Read Benjamin, Trinderová Laura,: Půlnoční hodina
299 Kč 252 Kč

Právě odbila půlnoc. Připravte se, skvělé dobrodružství začíná!“

Emilyini rodiče zmizeli. Dívka brzy přijde na to, že uvízli v podivném nočním světě, ve kterém se čas zastavil o půlnoci a obývají ho příšery a strašidla všeho druhu.

Stewnerová Tanya: Alea dívka moře - Barevné vody
299 Kč 252 Kč

Moře Aleu potřebuje. Zodpoví jí však i její otázky? Druhý díl velkolepého příběhu od německé bestselerové autorky.

Dobrodružství, výjimečné přátelství a tajemství ukryté v hlubinách moře! Alea už konečně ví, proč se celý život cítila tak jiná.

Sturmová Anca: Magický expres
299 Kč 252 Kč

Tajemný příběh o lásce, přátelství a hledání důvěry v sebe sama Noc co noc sedává třináctiletá Flinn na opuštěném nádraží, odkud před dvěma lety beze stopy zmizel její nevlastní bratr Jonte.

Tielmann Christian: Můj život se zombíky a dýňovými bombami
249 Kč 209 Kč

1. díl skvěle ilustrované série s několika zombíky a velkou dávkou humoru.

Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozhodně nebude žádný piknik. Edgar, školní frajírek, po něm totiž jde. A s ním i jeho dvě gorily.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Beletrie pro děti nad 10 let.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Beletrie pro děti nad 10 let výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Beletrie pro děti nad 10 let akce.