Jamesová Vic: Temné nadání 1 - Zlatá klec
349 Kč

294 Kč

Dekadentní vize Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností. První díl dystopické série

Dekadentní vize dystopické Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností.


Riazi Karuna: Ztraceni ve hře
249 Kč

209 Kč

Tahle hra vás pohltí. Doslova! Když dvanáctiletá Fárí poprvé spatřila starožitnou dřevěnou krabici s neznámou hrou uvnitř, netušila, že by mohla být nebezpečná.


Rutkoski Marie: Zrada vítězů
329 Kč

277 Kč

Zrada má řadu podob. Každá z nich někoho bolí, kvůli některým se i umírá… Kestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonomii. Sama se však ocitla ve zlaté kleci císařského paláce.


Stewnerová Tanya: Alea dívka moře - Kouzlo Vodních panen
199 Kč

168 Kč

Příběh o Alee, dívce moře, napsaný na míru začínajícím čtenářům!“

Příběh o Alee, dívce moře, napsaný na míru začínajícím čtenářům! Sammy se během noci na moři ztratí a nikdo neví, kde je mu konec.


Andersonová Natalie C.: Město světců a zlodějů
299 Kč

252 Kč

Senzace roku 2017 v žánru detektivka pro young adult čtenáře. Originální zápletka a silný příběh, který nebudete moci dostat z hlavy.

Tina patří k nejschopnějším zlodějům pouličního gangu Goondů.


Astnerová Lucy: Polly Zubatá 2 - Sloní nadělení
249 Kč

209 Kč

Druhý kouzelný zub je venku. A bude to pěkná mela!“

Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 10 – Palác stříbrných panterů
179 Kč

151 Kč

Kamarádi z Klubu Tygrů – Biggi, Luk a Patrik mají štěstí – mohou strávit část prázdnin v Indii. Jejich indický přítel jim svěřuje tajemství – v opuštěném maharádžově paláci uprostřed hluboké džungle žijí vzácní stříbrní panteři.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 12 – Tajemství starého domu
179 Kč

151 Kč

Biggi, Luk a Patrik náhodou při projížďce na kolech objevují starý dům, o němž kolují podivné zvěsti. Zdá se, že s polorozpadlým domem opravdu něco nehraje. Rozhodnou se, že do domu proniknou. Na stole objevují starou fotografii v rámečku.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 15 – Safari v ohrožení
179 Kč

151 Kč

Biggi, Luk a Patrik z Klubu Tygrů vyráží na safari do afrického národního parku. V rozpálené savaně na ně čekají žirafy a sloni, na které se těšili, ale nejen to. Lidi a zvířata v okolí již delší dobu děsí podivné bytosti, které se v parku objevují.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 17 - Žraločí pevnost
179 Kč

151 Kč

Klub Tygrů tráví prázdniny u moře. Během jedné noční výpravy se Biggi, Luk a Patrik setkají s pomateným mužem, který několika záhadnými poznámkami vzbudí jejich zvědavost. Co nebo kdo je za podivnými událostmi, které se v okolí odehrávají?


Brezina Thomas: Klub Tygrů 19 - Půlnoční setkání
179 Kč

151 Kč

Kamarádům z Klubu Tygrů se dostane do ruky záhadný vzkaz, který upozorňuje na podivné půlnoční setkání ve škole, kterou navštěvují. Jindy tak nudná budova se stává dějištěm záhadných událostí.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 2 - Záhada divokých duchů
179 Kč

151 Kč

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub. Sotva vyluštili tajemství Chrámu hromů, stanou se svědky záhadného zmizení vzácného koně z hřebčína.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 21 - Počítačoví piráti
179 Kč

151 Kč

Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 22 - Po stopách yettiho
179 Kč

151 Kč

Luk s Biggi doprovázejí Patrika, kamaráda z Klubu Tygrů, na hory, kde se má zúčastnit juniorských závodů v jízdě na snowboardu. Zatímco on pilně trénuje, užívají si zbylí Tygři zimních radovánek.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 24 - Hřbitov dinosaurů
179 Kč

151 Kč

Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru!


Brezina Thomas: Klub Tygrů 27 - Ztracená Atlantida
179 Kč

151 Kč

Klub Tygrů tráví prázdniny na řeckém ostrově Naxos. Na výletě lodí vyloví z vody tajemnou zprávu. Podle legendy se prý v těchto místech nachází pozůstatky bájné Atlantidy. Biggi, Lukovi a Patrikovi nedá záhada spát.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 3 - Létající přízrak
179 Kč

151 Kč

Třetí díl příběhů Klubu Tygrů nás zavádí do malé norské vesničky, kde tráví Biggi, Patrik a Luk prázdniny u tety. Vesnice je zahalena tajemstvím. Před rokem se tu odehrálo neštěstí – do jezera se zřítilo letadlo.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 33 - Volání zlaté sovy
179 Kč

151 Kč

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

Tygři jsou na prázdninách na řeckých ostrovech. Jedné noci na Patrika zaútočí obrovská sova se zlatým peřím.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 34 - Tajemná přilba
179 Kč

151 Kč

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 4 - Ukradený vynález
179 Kč

151 Kč

Ve čtvrtém díle se opět ocitneme s Klubem Tygrů v jiné zemi, tentokrát v Anglii, a to přímo v hlavním městě Londýně. Z dílny slavného konstruktéra Mortimera Makkera kdosi ukradl roboty v rytířském brnění.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 5 - Pobřeží koster
179 Kč

151 Kč

Kamarádi z Klubu Tygrů, Biggi, Patrik a Luk, nesedí doma ani o zimních prázdninách. Tráví je u Karibského moře u Lukova strýce Berta v místech, kde kdysi řádili krutí piráti – na Pobřeží koster.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 7 – Hlas ze záhrobí
179 Kč

151 Kč

Biggi uprostřed vyučování zaslechne tajemný hlas ze záhrobí, který jí vyhrožuje a vyděsí jí až k smrti. Ostatní Tygři jí nevěří až do chvíle, kdy se s hrůzným přízrakem setkají tváří v tvář. Co se to děje?


Brezina Thomas: Ségry v akci - Klukům vstup zakázán!-2.v
39 Kč

33 Kč

To je děs! Lissi a Tinka mají plnou hlavu starostí. Musí zastavit řádění záhadné gorilí bandy, a navíc se táta s mámou pořád hádají. Aby toho nebylo málo, koncem týdne se koná školní ples a Tinka nemá co na sebe.


Chee Traci: Moře inkoustu a zlata - Mluvčí
399 Kč

336 Kč

2. díl ohromujícího debutu ze světa, kde je čtení výsadou mocných

Sefia a Lučištník jsou na útěku. Lučištník však neprchá jen před Gardou, ale i před děsivými nočními můrami.


Durková Milena: Bára krotí Ameriku
249 Kč

209 Kč

Sympaťačka Bára je zpět!“

Báře je třináct a to jí stačí. Další problémy nepotřebuje. Pak se ale objeví teta Sylva s nečekanou nabídkou. Rozhodla se, že letošní školní rok stráví s Marcelou ve Spojených státech a že Bára pojede s nimi.


Eislerová Jana: Staré pověsti české – pro děti
229 Kč

193 Kč

Staré pověsti české by měl znát každý kluk či holka. Příběhy jsou převyprávěny tak, aby jim s pomocí krásných ilustrací porozuměly i malé děti. O praotci Čechovi Libuše a Přemysl Dívčí válka O Horymírovi Silák Bivoj Blaničtí rytíři …


Handová Cynthia: Má chudinka Jane
349 Kč

294 Kč

Další skvělý příběh od autorek bestselleru Má lady Jane plný zmatků, romantiky a nadpřirozeného chaosu. “

Asi ten příběh znáte. Chudá sirota Jane Eyrová začíná nový život jako vychovatelka v Thornfield Hall.


Hargrave Kiran Millwood: Ostrov na konci všeho
269 Kč

226 Kč

Dojemný příběh o statečnosti a ztrátě od autorky Dívky z inkoustu a hvězd

Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha.


Hossfeld Dagmar: Líza a spol. 1 – Nový kluk
179 Kč

151 Kč

Líziny kamarádky Rebeka, Kiki, Kája a Benta našly svůj domov na internátě jezdecké školy Rosenberg, ve které se skoro všechno točí jen kolem toho, co mají nejraději: jejich koní! Příchod nového studenta způsobí obrovské pozdvižení.


Konenová Leah: Jsem romantik, ale léčím se
269 Kč

226 Kč

Tipněte si! Co se stane z pochybujícího romantika, se kterým si začne pohrávat sama Láska? Cynik, skeptik, nebo ještě větší romantik?

Gael vždycky věřil, že pravá láska existuje.


Rutkoski Marie: Kletba vítězů
299 Kč

252 Kč

Některá vítězství stojí víc, než jen velký balík peněz… 1. díl bestsellerové série

Jako dcera generála Valoriánské říše má Kestrel dvě možnosti – přidat se k armádě, nebo se vdát. Jenže ona nechce ani jedno.


Stewnerová Tanya: Alea dívka moře - Tajemství oceánů
299 Kč

252 Kč

Dozví se konečně Alea odpovědi na všechny své otázky? Třetí díl velkolepého příběhu.

Alea a Alfa cru opět plachtí po moři, tentokrát na Island. Ona doufá, že tam najde svého otce a s ním i odpovědi na otázky, které ji tíží.


Witcher Moony: Garry Hop a ostrov zázraků
249 Kč

209 Kč

Novinka

Úžasný příběh plný zvratů a magie o síle přátelství, toleranci a odpuštění.“

Jedenáctiletý Garry Hop žije v zemi, kde zuří válka. Dvě znepřátelené rodiny Fiderbi a Veronti bojují proti sobě a konec jejich sporu je v nedohlednu.