Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Ciprová Oldřiška: Dračí úlet - vtipně svižná storka
99 Kč

85 Kč

Časy v království zvaném Middletown se změnily. Nic už nebude jako dřív, dokud se čaroděj Wogard neuráčí pořádně čarovat nebo král Filomen nezačne konečně jednat. Královská idylka byla nádherná, ale děsně nudná.


Ciprová Oldřiška: Ema a jednorožec - Kouzelný roh
199 Kč

169 Kč

Kouzelný příběh o velkém kamarádství!

Ema je úplně normální holka, která má stejné starosti jako její vrstevnice. Keira je bájný jednorožec z jiného světa a je zakletá, protože byla velmi namyšlená a pyšná.


Ciprová Oldřiška: Ema a jednorožec - Medailon moci-15%
199 Kč

169 Kč

Akce

Ema má vážné starosti. Jenže tentokrát se to netýká jejího jednorožce ani to nijak nesouvisí s Říší snů. Do třídy k Emě začal chodit nový spolužák Kristián.


Hladký Marek, Hladká Jitka,: Tajemství pergamenů
149 Kč

127 Kč

Přečtěte si strhující podobenství o ztrátě svobody, válce a odvaze bojovat. Z období třicetileté války přichází do současné Prahy monstrum, které má za úkol zničit moderní svět.


Kunnas Mauri, Kunnas Tarja,: Školní výlet do vesmíru
99 Kč

85 Kč

Děj této knihy se odehrává v daleké budoucnosti, kdy je cestování do vesmíru naprosto běžné a pozemšťané žijí a pracují na asteroidech, Marsu a Měsíci, a dokonce i na těch nejvzdálenějších hvězdách.


Vaněček Michal: Staré řecké báje a pověsti pro děti
299 Kč

255 Kč

Ve všech knížkách, které pojednávají o starých řeckých bájích a pověstech, jsou hlavními hrdiny lidští rekové. Bohové se objevují jen jako stručná sdělení, že ten a ten bůh pomohl tomu a tomu hrdinovi, jiný mu zase kladl překážky.