Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bartók Mira: Podivousek - Lapač písní
299 Kč

242 Kč

Každý odněkud pochází, ale on sám ani nikdo jiný neměl nejmenšího tušení, odkud se to vlastně vzal. Vypadá trochu jako člověk, trochu jako liška, až na to, že má jen jedno ucho.


Dahl Roald: Kluk. Příběhy z dětství
229 Kč

185 Kč

Představte si, že se plavíte na palubě úžasné lodi. Ochutnáváte čokoládu pro výrobce té nejlepší čokošky. Vydáte se do Afriky za úžasným dobrodružstvím. Nebo se pomstíte jedné odporné babizně, která si vážně zasloužila trochu zavařit!


Klimentová Jana: Trable s tátou
199 Kč

161 Kč

Jmenuju se Markétka, právě mi bylo deset, bydlím ve Vlkově a musím vám něco říct. U nás doma se začaly dít věci, kterým vážně nerozumím. Nejdřív táta pořád telefonoval.


Landsman Dominik: Lapuťák a kapitán Adorabl
299 Kč

242 Kč

Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů.


Leonardová M. G.: Královna brouků
299 Kč

242 Kč

Pátrání na vlastní pěst pokračuje! Módní diva Lukrécie opět baží po úžasných exemplářích brouků, a to znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertolt mají problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu zastavit.


Leonardová M. G.: Podivuhodný nosorožík
249 Kč

201 Kč

Když profesor Bartoloměj Cuttle beze stopy zmizí z uzamčeného depozitáře londýnského Přírodopisného muzea, policie je v koncích. A stejně tak i profesorův syn Darkus, ze kterého se ze dne na den stane sirotek.


Nye Bill, Mone Gregory: Výprava do ledové země
259 Kč

208 Kč

Novinka

Vydej se do Antarktidy za vědci a úžasným dobrodružstvím… Jack a jeho nevlastní sourozenci Ava a Matt nejsou typické děti – jsou to géniové. Přesněji řečeno, Ava a Matt. Ava ovládá několik jazyků a pro zábavu si staví roboty.


O´Connell Christian: Radio Boy
299 Kč

242 Kč

Seznamte se: Tohle je Spike. Na první pohled obyčejný kluk, ve skutečnosti oblíbený DJ nejlepšího rádia všech dob!


Palaciová Raquel J.: Neobyčejný kluk
299 Kč

239 Kč

Jmenuju se August a vypadám trochu zvláštně… ale jinak jsem stejný jako vy! Auggie není obyčejný desetiletý kluk, i když dělá docela obyčejné věci – jako všechny děti v jeho věku. Má totiž skutečně neobyčejnou tvář…