kolektiv autorů: LEGO NINJAGO - Kniha Spinjitzu-16%
369 Kč 309 Kč

Staň se bojovníkem nindža a ovládni starobylé učení Spinjitzu

Kniha Spinjitzu je víc než jen pár stránek v pěkném obalu. Obsahuje moudrost učení a je ten, kdo je schopen pozorně vnímat, se z ní může naučit velké věci.

kolektiv autorů: LEGO NINJAGO - Hurá do akce!
199 Kč 168 Kč

Sučástí knihy je minifigurka LEGO“

Nindžové si užívají klidné období (možná až příliš). Nezpůsobí jim ale to, že polevili v tréninku i v pozornosti, potíže?

LEGO Harry Potter - Jde se hrát famfrpál!
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku Cedrica Diggoryho Poznáš camrál od potlouku a dokážeš rozlišit chytače od odrážečů? Sestav si vlastní minifigurku skvělého hráče famfrpálu Cedrica Diggoryho, který tě provede touto fascinující hrou.

LEGO Harry Potter - Kouzelný bradavický zápisník
299 Kč 252 Kč

Obsahuje minifigurku LEGO Albuse Brumbála Představ si, že studuješ v Bradavicích! Sestav si svou vlastní minifigurku ředitele Brumbála a pak se pusť do psaní a kreslení, díky němuž si ve škole čar a kouzel užiješ super zábavu.

kolektiv autorů: LEGO NINJAGO - Pronásledování
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku LEGO

Zlý Lord Garmadon se stal vládcem světa Ninjago a chrabří nindžové se museli stáhnout do úkrytu, nebo do vyhnanství, kde je však pronásledují Lovci draků. Navíc se Garmadonovi synové zmocnili už dvou silných Masek Oni.

LEGO Harry Potter - Dárkový box
299 Kč 252 Kč

4 knihy a minifigurka v dárkové plechové krabičce Přidej se k Harrymu, Ronovi a Hermioně a vstup do kouzelnického světa.

LEGO Harry Potter - Kouzelnická výbava a kde ji najít
199 Kč 168 Kč

Obsahuje LEGO předměty pro pravé kouzelníky Otevři tuto pozoruhodnou knihu ze světa LEGO® Harry Potter™ a najdi v ní spoustu aktivit i zajímavostí o výjimečných kouzelných věcech, dopravních prostředcích či bytostech, které patří do Kouzelnického sv

kolektiv autorů: LEGO City - Dukeova mise
199 Kč 168 Kč

Součástí knihy je minifigurka LEGO Kdo udržuje v ulicích městečka LEGO® City pořádek a brání je před zloději aut a zločinci, kteří prchají vzduchem i po zemi? Seznam se s Dukem DeTainem – nejlepším policistou v LEGO City.

LEGO Harry Potter - Kouzelná dobrodružství
199 Kč 168 Kč

Kniha obsahuje minifigurku Hermiony Přátelé, škola, sporty a kouzla – kdo na to všechno má mít čas? No přece šikovní čarodějové a čarodějky!

LEGO Harry Potter - Potter vs. Malfoy-16%
369 Kč 309 Kč

Dvě minifigurky, 3D kulisy Bradavic a Příčné uličky a dvě knihy aktivit Vydej se na cestu do kouzelného světa Harryho Pottera, hraj si s rozkládacími kulisami Bradavic a Příčné ulice a sestav minifigurky Harryho a jeho věčného rivala Draca Malfoye!

kolektiv autorů: LEGO MOVIE 2 - Kámoši ve vestách
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku LEGo zdarma

Útočníci z planety DUPLO® rozbíjejí Emmetovo město! Zdají se být neporazitelní. Dokonce ani Batman™ je nedokáže zastavit! A teď navíc přiletěla z jiné planety generálka Mela a zajala všechny Emmetovy přátele!

kolektiv autorů: LEGO CITY - Honička ve vysoké rychlosti-16%
369 Kč 309 Kč

Obsahuje dvě minifigurky LEGO a 3D hrací kulisy

V LEGO® City došlo k vloupání! Zloděj však nesmí zůstat nepotrestán, a tak ho pronásleduje odvážný policista. Dopadne ho a bude padouch po zásluze potrestán? To záleží jen na tobě.

kolektiv autorů: LEGO City - Když můžu, pomůžu!
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku LEGO Seznam se s nejnadšenějším opravářem v LEGO® City – Harlem Hubbsem! Tento dobrosrdečný kutil velice ocení, když vyřešíš všechny hádanky a aktivity v knížce.

kolektiv autorů: LEGO DC Comics - Nadpozemská liga
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku zdarma

Vězni z Arkham Asylum zorganizovali hromadný útěk. Joker™ se snaží ovládnout zábavní park a Brainiac™ vše přepečlivě promýšlí. Jen Liga spravedlivých dokáže v tomhle chaosu nastolit opět pořádek.

kolektiv autorů: LEGO ELVES - Síla temné magie
199 Kč 168 Kč

Ministavebnice havrana zdarma

Emily už se nemůže dočkat, až opět spatří své přátele, a tak kouzelným portálem vstoupí do světa Elvendale. Tentokrát ji ale následuje i její mladší sestra, Sophie.

kolektiv autorů: LEGO NINJAGO - Obránci městečka Ninjago
199 Kč 168 Kč

Součástí knihy je minifigurka LEGO“

Je čas vydat se na další skvělou nindžovskou misi ve fascinujícím světě LEGO® NINJAGO®. Následuj Lovce draků a pomoz mu najít všechny rozdíly mezi vzrušujícími scénami.

LEGO City - Uhaste oheň!
199 Kč 168 Kč

Obsahuje minifigurku velitelky hasičů a jejího hasičského robota V LEGO® City vypukl požár! Hasičský sbor je však naštěstí vždy připraven i na neočekávané události.

LEGO DC Comics Super Heroes - Hlavolamy Lexe Luthora
199 Kč 168 Kč

Součástí knížky je minifigurka LEGO

Lex Luthor™ nemá za lubem nic dobrého! Jaké nové ďábelské plány se asi tomuto padouchovi-milionáři honí hlavou? Podaří se mu překvapit Supermana™ a hrdiny z Ligy spravedlnosti™?

LEGO ICONIC - Narozeninová knížka-16%
249 Kč 209 Kč

Součástí knihy je minifigurka LEGA

Je čas slavit! Sestav narozeninovou minifigurku a připrav se na oslavu, která se odehraje v této knize nabité úkoly.

LEGO ICONIC - Tvoř a hraj si: Příšerky
399 Kč 336 Kč

Nastartujte s více než 50 LEGO® kostičkami a dvěma knihami tvořivost svého dítěte Proč je tvořivost tolik důležitá? Protože zatímco s malým stavitelem budujete různé příšerky, podporujete tak jeho samostatné myšlení a schopnost řešit problémy.

Sirný Aleš: LEGO Harry Potter - Lepíme samolepky
169 Kč 142 Kč

Obsahuje více než 250 znovupoužitelných samolepek

Přidej se prostřednictvím této hravé knihy k Harrymu, Ronovi a Hermioně. Pomocí více než 250 znovupoužitelných samolepek můžeš tvořit vlastní výjevy a dle libosti je měnit.

Williams Gavin: LEGO CITY - Matějův velký den + 20 dílků lega
269 Kč 226 Kč

Připrav se na úžasné dobrodružství v LEGO® City! Matěj chtěl být vždy hasičem. Jednoho dne ho pozvali na prohlídku nové hasičské stanice. Jeho návštěva se však rázem změnila v neobyčejně napínavou akci. Může se malý kluk stát hrdinou?

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské knihy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské knihy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské knihy akce.